>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 31: Kennedy vs. Natal 06.11.2013

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

Data: 6 listopada 2013
Miejsce: Fort Campbell, Kentucky, USA
Transmisja: FOX Sports 1

Walka wieczoru:
185 lbs: Tim Kennedy (16-4) vs. Rafael Natal (17-4-1)

Główna karta:
135 lbs: Liz Carmouche (9-3) vs. Alexis Davis (14-5)
185 lbs: Ronny Markes (14-1) vs. Yoel Romero (5-1)
155 lbs: Jorge Masvidal (25-7) vs. Rustam Khabilov (16-1)
155 lbs: Michael Chiesa (9-1) vs. Colton Smith (3-2)

Walki w Fox Sports 1:
155 lbs: James Krause (20-4) vs. Bobby Green (20-5)
135 lbs: George Roop (14-9-1) vs. Francisco Rivera (9-2)
145 lbs: Dennis Bermudez (11-3) vs. Steven Silver (23-10)
135 lbs: Amanda Nunes (8-3) vs. Germaine de Randamie (4-2)

Walki na facebooku:
185 lbs: Chris Camozzi (19-6) vs. Lorenz Larkin (13-1)
155 lbs: Yves Edwards (42-20-1) vs. Yancy Medeiros (9-1)
170 lbs: Seth Baczynski (18-10) vs. Neil Magny (8-2)
185 lbs: Derek Brunson (10-2) vs. Brian Houston (4-0)
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
185 lbs: Ronny Markes (14-1) vs. Yoel Romero (5-1)
2,40 UNIBET
Wpatrując się w kartę walk w/w gali, jednego jestem pewien niema sensu grać tej gali za większą kasę. Niema znaczących faworytów, kursy powinny być wysokie,w miarę wyrównane, podejrzewam że będziemy mieli dużo niespodzianek i wygrane underdogów wg bukamcherów.
Raj dla gracza puszczającego węże po 2zł, czyli mnie:smile:
Wracając do walki którą wybrałem, stawiam tu na solidnego underdoga jakim jest brazylijczyk. Jego przeciwnikiem jest reprezentant Kuby, faworyt wg bukmacherów (1,50 Unibet), srebrny medalista na Igrzyskach Olimpijskich Sydney 2000 w zapasach w kategorii freestyle, na codzień trenujący w ATT. Jednak zapasy w wykonaniu Romero nie przemawiają do mnie, bardziej wszechstronniejszym w wszechstylowej walce wręcz wydaję się być brazylijczyk z Nova Uniao, mistrz brazylijskiego Shooto.
Rekord brazylijczyka w UFC to 3-0 i wygrane nad K. Vemolą, A. Simpsonem oraz A. Craigiem. W tych 3 walkach brazylijczyk ani razu nie dał się obalić, a sam obalił swoich przeciwników aż 10 razy.
Jeśli w walce kubańczyk znajdzie się na plecach, a Ronny z góry to już po walce z moim skromnym zdaniem, i tam własnie szukam zakończenia tej walki.
Czekałem na walkę R. Markesa z D. Brunsonem (którego też zobaczymy na tej gali) na UFC on FUEL TV 10, niestety uległ on wypadkowi samochodowemu.
R. Markes wygrana poprzez ciosy w parterze rd.2
PS. Mam nadzieję że Ronny poprawił swoją dziurawą gardę.

 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
155 lbs: Jorge Masvidal (25-7) vs. Rustam Khabilov (16-1)
2,53 Pinnacle
Stawiam na kolejnego underdoga jakim wg bukmacherów Jorge Masvidal.
Jaram się, bo mam nadzieje że gwiazdy nieistniejącej już federacji Strikeforce ostro namieszają w UFC, a raczej jestem tego pewien (mowa tu G. Melendezie, J. Thompsonie, R. Lawlerze, nudnym Shieldsie, R.Souza - to moim zdaniem przyszły mistrz wagi średniej) oraz w/w J. Masvidalu. Jorge stylem walki przypomina mi R. Lawlera, albo Lawler Masvidala, obaj walczą typowo sprawl &amp; brawl, tylko że Lawler wydaję się być silniejszy, a Jorge lepszy technicznie. Wracając do sedna sprawy, Jorge to świetny stójkowicz, na jego boks aż miło parzeć, do tego wielkie serce do walki i żelazna szczęka, tylko raz w swojej karierze został znokautowany. Doświadczenie przemawia za Masvidalem, zwiedził pół świata, walczył głównie w takich organizacjach AFC, Sengoku, Bellator oraz wcześniej wspomniany Strikeforce, gdzie w roku 2011 stoczył 5rd. bój o pas wagi lekkiej z G. Melendezem, przegrywając przez decyzję, dał świetny pojedynek.
Przeciwnikiem Gamebred&#39;a jest rosjanin podopieczny G. Jacksona, kreowany na wielką gwiazdę Rustam Khabilov. Co można powiedzieć o rosjaninie, to nie byle kto, mistrz świata w amatorskim sambo oraz mistrz Pankration, znany również z federacji M1-Challenge, doskonały zapaśnik, i w tej płaszczyżnie podejrzewam że będzie szukał swoich szans. Oglądałem ostatnią walkę rosjanina z Y. Medeiros, po nudnych prawie 3 min jego przeciwnik nagle złamał kciuk, mało znacząca wygrana moim zdaniem.
Obstawiam że będzie to Walka wieczoru, obaj mają wielkie serce do walki, i albo rosjanin będzie musiał podołać Masvidalowi w stójce, co wydaje mi się być mało prawdopodobne, albo amerykanin będzie musiał skutecznie bronic się przed zapasami rosjanina. Mimo że amerykanin to głównie uderzacz, ostatnio pokazał że parter wcale nie jest mu obcy, pokonując M. Chiese jego własną bronią.
Mój typ to wygrana przez decyzję zawodnika z ATT, bohatera ulicznych walk ????
http://http://www.youtube.com/watch?v=t9NHFBdq_bA
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Walka Chiesy to moim zdaniem niewiadoma. Rekord Coltona może nie za ciekawy, ale to jest silny zawodnik, ma dobre zapasy i może przeleżeć Chiesę. Rekord nie ukazuje tego co on potrafi. Zarówno Chiesa może poddać Coltona jak i Colton Chiesę. W stójce wirtuozami nie są obydwaj. Chiesa ma większy zasięg i to działa na jego korzyść. Jak Colton obali to już raczej nie puści. Kibicuję Mikeowi ale bukmachersko warto chyba postawić na Coltona bo szanse na jego zwycięstwo są spore.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Rustam Khabilov - 1.59 - Pinnacle . ✅
Główny i jedyny bet . Traktuje go jak tzw. pewniaka . Walka z środy / czwartek .
Rustam rosyjski kałach . Niebywale silny zapaśnik i grappler . Mistrz świata i Rosji w formule sambo bojowym .
Przez innych jest tez nazywany specem ( maszyną ) do suplesów . W tej dziedzinie jak mało kto jest kozakiem . Swoich rywali precyzyjnie kontroluje na ziemi .
W debiucie kilka obaleń , slamów i po rywalu . Kolejna po bodajże trzech obaleniach i jednym slamie rywalowi przemieszcza się kciuk i kapituluje . W każdej z nich objawiające się pod postacią nieustannie inicjowanych suplesów .
Obecnie trenuje w Jackson MMA czyli z całą śmietanką zawodników UFC ( Jons , Amagov , Swanson czy Condit ) i chyba najlepszym trenerem i strategiem Gregiem J .
Rywal Masvidal to solidny zawodnik i dość wszechstronny ale nie aż na tyle aby przeciwko takiemu Rustamowi coś zdziałać . Nadzwyczajnie w świece nie będzie miał odpowiedzi na jego suplesy i zapasy . Nie tutaj , nie w tej walce nie z takim turem . Dwa może trzy takie i nie widzę go dalej .
Poniżej link do jego pierwszej walki w UFC ze śmiesznym podkładem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tim Kennedy (USA) - Rafael Natal (BRA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Tim Kennedy (USA)
Kurs: 1.30
✅✅✅

Kurs nie zadowala, ale do podbicia akurat. Uważam, że Natal z góry jest skazany na porażkę. Kennedy jest o wiele lepszy w każdej płaszczyźnie, może poza parterem, gdzie szanse mogą być wyrównane, ale i tak Tim powinien kontrolować walkę i odnieść pewne zwycięstwo.
Nie sądzę aby miała być to walka zapierająca dech w piersiach. Natal wskoczył w zastępstwo i na pożarcie.
Tim pokonał Robbiego Lawlera, który słaby nie jest, jego siłą jest stójka, więc tutaj argument dla Tima, który wygra walkę. Według mojej opinii zakończy się ona decyzją.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Chris Camozzi vs Lorenz Larkin
Typ: Larkin
Kurs: 1.28
✅✅✅

Chris oraz Lorenz przegrali swoje ostatnie walki w UFC i któryś z nich może zostać zwolniony z UFC. Moim zdaniem bliżej zwolnienia jest Camozzi.
Larkin jest lepszym zawodnikiem, dysponuje dość mocnym ciosem. Dobrze pracuje w defensywie, nie daje się łatwo trafić. Na pewno defensywa jak i parter na plus Larkina, w stójce też jest nieco lepszy. Jedynie co może martwić, to czy wytrzyma to kondycyjnie. Walka jest zaplanowana na 3 rundy i jeśli Larkin nie podda Chrisa, to może mieć spore problemy w ostatniej rundzie.
Larkin powinien to wygrać przed czasem i oczekuję, że ta walka tak się skończy.


---------------------------------

Ronny Markes (BRA) - Yoel Romero (CUB)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Ronny Markes (BRA)
Kurs: 2.55
⛔⛔⛔

Walka, gdzie daję każdemu po 50% szansy. 36-letni Romero to srebrny medalista w zapasach z 2000 roku z Sydney. W MMA jest od kilku lat, nie ma w tym za dużego doświadczenia.
Parter raczej na plus dla Romero, w stójce raczej nie da rady Markesowi.
Markes, to młody fighter, który jest lepszy od swojego przeciwnika w kilku płaszczyznach - lepsza technika, lepsza kondycja, dłuższy zasięg, dzięki tym atrybutom może wygrać na punkty, a nawet znokautować swojego przeciwnika.
Po tak fajnym kursie warto postawić parę złotówek na Markesa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Kiepska rozpiska, chyba nocki dla niej nie zarwe.
Tim Kennedy v Rafael Natal Method of Victory
Dwóch grapplerów ze słabą stójka. W parterze nie powinni siebie skończyć, w stójce słabo gryzą.
Kennedy jest bardziej inteligentnym zawodnikiem i sprawdzonym z lepszymi przeciwnikami zawodnikiem.
Naturalne zakonczenie tej walki to :
Tim Kennedy by Decision or Technical Decision⛔
2.35 Unibet
Ronny Markes v Yoel Romero Method of Victory
Fatalne zestawienie dla Brazylijczyka. Jego zapasy moga byc za słabe na zapasy Olimpijczyka, a o stójce nie ma co mówić ,bo nie istnieje.
Ale to inteligentny zawodnik, doświadczony, chociaz nie zetknął się chyba jeszcze z tak mocno bijącym przeciwnikiem.
Nie wiem dlaczego mowi sie , żle o kondycji Romero. Oglądąłem go z Fijałką i Fejiao ( koniec 3 rundy i 2 rundy) i wyglądął tam kondycyjnie dobrze.
Widze 3 zakonczenia, kazdy ma na oko ok. 30 % szans:
1. Romero przed czasem
2. Romero by decision
3.Markes by decision
najlepiej płacą za
Yoel Romero by Decision or Technical Decision⛔
5.5 Unibet
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Narazie takiego posłałem na całą galę w STSie, tzw. SZALENIEC ????
D. Brunson 1,52✅
S. Baczynski 1,78✅
Y. Medeiros 1,55✅
C. Camozzi 3,20⛔
A. Nunes 1,85✅
D. Bermudez 1,60✅
F. Rivera 1,75✅
J. Krause 1,62⛔
R. Markes 2,30⛔
J. Masvidal 2,15⛔
C. Smith 2,10⛔
L. Carmouche 1,40⛔
R. Natal 3,20⛔
CAŁKOWITY KURS: 5239,06⛔
WKŁAD: 10,00⛔
DO WYPŁATY: 41493,73⛔ Moim zdaniem niema pewniaków na tej gali, dlatego pozwoliłem sobie puścić jeszcze taki kupon:
S. Baczynski 1,78✅
Y. Medeiros 1,55✅
G. De Randamie 1,75⛔
D. Bermudez 1,60✅
F. Rivera 1,75✅
J. Krause 1,62⛔
J. Masvidal 2,15⛔
M. Chiesa 1,57✅
L. Carmouche 1,40⛔
T. Kennedy 1,25✅
CAŁKOWITY KURS: 142,31⛔
WKŁAD: 50,00⛔
DO WYPŁATY: 5635,64⛔
PS. Walki R. Markesa #2⛔ i J. Masvidala #4⛔ opisałem wcześniej.
Co do walki J. Masvidala, to jakaś kpina, 1rd i 2rd należały do Jorge&#39;a, pasywność, ilość oddanych ciosów, świetne obrony prze obaleniami oraz 1 obalenie, nie rozumiem że jeden efektowny kopniak wycieńczonego ruska wystarczył żeby dać mu wygraną i to jeszcze jednogłośną. Powiem szczerze że miałem cichą nadzieję na remis.
Moim zdaniem Masvidal został pokrzywdzony, żeby za taki pokaz umiejętności strikerskich i świetnego przygotowania i rozczytywania przeciwnika, przypiąć mu porażkę, coś nie halo. W stójce gdzie głównie Rustam nie istniał, trafił tylko kilkoma nie szablonowymi ciosami, ponieważ szablonowymi nie mógł trafić. Skandal!
 
itssoeasy 11

itssoeasy

Użytkownik
wrzucam swoje propozycje kuponow, kursy z bah
komentarze i spostrzezenia mile widziane ????
Chris Camozzi (USA) - Lorenz Larkin (USA) 2 kurs 1,25
Dennis Bermudez (USA) - Steven Siler (USA) 1 kurs 1,55
ako 1,93
George Roop (USA) - Francisco Rivera (USA) 2 kurs 1,75
James Krause (USA) - Bobby Green (USA) 1 kurs 1,6
ako 2,8
Colton Smith (USA) - Michael Chiesa (USA) 2 1,55
Jorge Masvidal (USA) - Rustam Khabilov (RUS) 2 1,55
ako 2,4
Ronny Markes (BRA) - Yoel Romero Palacio (CUB) 2 1,45
Liz Carmouche (USA) - Alexis Davis (CAN) 1 1,4
Tim Kennedy (USA) - Rafael Natal (BRA) 1 1,21
ako 2,45
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aborys 52

aborys

Użytkownik
Rustam Khabilov + Amanda Nunes + Lorenz Larkin &gt; 3,4

Rustam został już opisany. Amanda jest bardziej wszechstronną zawodniczką od Germaine a Lorenz jest po prostu bardziej efektowny i efektywny niż Camozzi.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
George Roop (USA) - Francisco Rivera (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Francisco Rivera (USA)
Kurs: 1.75
✅✅✅

Biorę na celownik jeszcze jeden pojedynek.
Rivera to niemalże pewniak w tym pojedynku, ma nawet szanse na zakończenie walki przed czasem KO/TKO.
Ten 32 latek słynie z potężnego ciosu, w każdy swój cios wkład prawie 100% siły.
Zwycięzca tego pojedynku będzie bliżej walki z kimś z górnej półki.
Dla mnie George to takie drewno. Rivera potężne ciosy na głowę, na korpus - ustrzeli go. Franc jest bardziej dynamiczny.
Dynamika weźmie górę nad &quot;drewnem&quot;, dzięki zwycięstwu uczyni krok ku najlepszym.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Rustam Khabilov - 1.59 ✅✅✅- Pinnacle .
Dosyć łatwo to co zrobił . W 3 rundzie czyli obrotówka zasługuje na największe pochwały , polecam to obejrzeć , bodajże połowa trzeciej rundy
Ku mojemu zdziwieniu wygrał to w stójce ???? i jeszcze kurs przed walką 1.79 ????
werdykt to nie przegięcie , bądźmy poważni , dla mnie wygrał to bezdyskusyjnie , przeważał w stójce celniej punktował i ta obrotówka na koniec
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom