>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 31: Kennedy vs. Natal 06.11.2013

Status
Zamknięty.
D 85

dominiknd

Użytkownik
chyba gosciu ogladales inna walke, &quot;dosyc latwo&quot; dwie pierwsze rundy byly masvidala i po raz kolejny slepe durnie daly wygrana komus innemu, a 30-27 to zakrawa o kpine, zreszta to nei tylko moj poglad, na sherdogu dali splita masvidalowi, kolejny wał i tyle
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
niestety, muszę zgodzić się z dominikiem. Nie grałem tej gali, po tym co się działo na bellatorze, ale to co robią sędziowie to są po prostu jaja. Magny? Wszyscy eksperci dali walkę dla niego, nie tylko sherdog, jest kilka portali tego typu. Sędziowie dają wygraną Baczynskiemu... Larkin dominuje? Jakiś sędzia daje rundę Camozziemu... Masvidal? Na siłę mógłbym przymknąć oko na 29-28 dla Khabilova, 3 rundę wygrał, mimo iż jak dla mnie 1 i 2 dla rywala. A sędziowie dają po 30-27? Wybaczcie panowie, ale to są jaja...
 
E 285

embotron

Użytkownik
Co zrobil Masvidal, ze uwazacie, ze wygral? Fakt Khabilov wygladal gorzej kondycyjnie, ale Masvidal mu w ogole nie zagrozil, 30-27 to kpina, zgodze sie, ale jak dla mnie Khabilov wygral ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

absolutnie nie twierdzę że Khabilov był słabszy. Ale logicznie licząc, 1 runda, 10 ciosów więcej po stronie Masvidala, więc runda musi iść dla niego. 2 na remis. 3 wygrał Khabilov. Jak dla mnie bardzo wyrównana walka. 28-27 dla Khabilova, okej, może być. Na 30-27 nie mam prawa się zgodzić, w żadnym wypadku, a 2 na 3 sędziów wskazało na taki wynik. Nie grałem tej gali, więc teoretycznie ma to dla mnie zerowe znaczenie, ale zawodzę się kolejny raz w trakcie kilkunastu dni, gdyż sędziowie chcą zabłysnąć na siłę.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik

absolutnie nie twierdzę że Khabilov był słabszy. Ale logicznie licząc, 1 runda, 10 ciosów więcej po stronie Masvidala, więc runda musi iść dla niego. 2 na remis. 3 wygrał Khabilov. Jak dla mnie bardzo wyrównana walka. 28-27 dla Khabilova, okej, może być. Na 30-27 nie mam prawa się zgodzić, w żadnym wypadku, a 2 na 3 sędziów wskazało na taki wynik. Nie grałem tej gali, więc teoretycznie ma to dla mnie zerowe znaczenie, ale zawodzę się kolejny raz w trakcie kilkunastu dni, gdyż sędziowie chcą zabłysnąć na siłę.
Ty ilością wyprowadzonych ciosów punktujesz walkę/rundy? Fakt, oglądając tą walkę, nie punktowałem jej, ale moim zdaniem Khabilov ją wygrał, a czy 29-28 czy 30-27 to jaka to różnica dla obstawiających? Trzecia runda bez wątpienia dla Khabilova, dwie pozostałe na pierwszy rzut oka dosyć wyrównane. Żadnej kontrowersji tu nie ma.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
To co byłem pewien, że wejdzie, to weszło.
Na cztery obstawione walki, nie weszła jedna, ale zdziwiony nie jestem, bo wiedziałem, że w walce Ronny Markes (BRA) - Yoel Romero (CUB) szansę dla każdego są takie same.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Khalibov vs Mashvidal
Jak dla mnie walka ewidentnie 30-27, bardzo dobra robota sędziów.
3 runda bezdyskusyjna obrotówka, knockdown, parę obaleń czyste 10-9
1 runda - pierwsze dwie minuty to trzy bardzo mocne ciosy Ruska i kopniak na korpus, a w odpowiedzi dwa lowkicki, trzecia munuta wyrównana i ostatnie dwie pressing Mashvidala aby wywrzeć wrażenie na sędziach. I tu bardzo dobra ocena sędziów, trzeba walczyć całą rundęm, a nie ostatnie 60 sekund i takedown 10 sekund przed końcem żeby zabezpieczyć wygraną. Początkowe ciosy Ruska były czyste i niejednego by powaliły.
2 runda była bliska Mashvidal stosował pressing ale to Khalibovgo kontrował skutecznie i zadał kilka czystych ciosów.
Dla mnie 30-27, 29-28 jestem w stanie zrozumieć, ale jak ktoś twierdzi że Mashvidal wygrał albo że werdykt 30-27 to nieporozumienie to chyba widział inną walkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom