>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 30: Machida vs Munoz 26.10.2013

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
185 lbs: Lyoto Machida (19-4) vs. Mark Munoz (13-3) -Machida ma proste 2 możliwości, albo będzie zmierzał ku końcowi kariery, albo zostanie jeszcze na stare lata znakomitym średnim. Bliżej mi do tej drugiej opcji. Warunki fizyczne idealnie pasują do jego stylu, w tym momencie powinien dominować nad większością rywali w tej wadze. Spodziewam się spokojnego punktowania rywala, wraz z nabijaniem mu coraz to mocniejszych ciosów. Nie zdziwi mnie zakończenie tego przed czasem przez jakąś przeefektowną technikę. Machida w półciężkiej mnie już nudził, walczył za bardzo na wstecznym. Teraz ma szansę pokazać dlaczego kilka lat temu uważano go za jednego z najlepszych na świecie bez podziału na wagi. Wydaje się być pewniakiem, nawet do gry grubiej.
155 lbs: Melvin Guillard (31-12-2) vs. Ross Pearson (15-6) - Guillard jest psychopatą. Nie ogarniam tego kolesia. Ma możliwości na walkę o czołówkę dywizji, a potrafi obsrać się z przeciętniakami. Jeśli w walce wejdzie mu 1-2 zagrania, to bawi się z rywalem, jeśli coś nie idzie po jego myśli, zwyczajnie ośmiesza się. Nie można logicznie analizować takiej walki. Logiczne może wydawać się obstawienie na Rossa, ale przeczuwam nokaut w wykonaniu Melvina.

205 lbs: Jimi Manuwa (13-0) vs. Ryan Jimmo (18-2) -absolutnie nie jest to do grania za większą kasę. Sprawa jest jasna, albo Manuwa znokautuje rywala i trafi do czołówki półciężkiej, albo Ryan zanudzi nas nudnymi zapasami. Ja wierzę po prostu w Manuwę. Myślę że nawet jeśli nie znokautuje, to wystarczająco porozcina rywala, by uniemożliwić mu asekuracyjną taktykę.

155 lbs: Norman Parke (18-2) vs. Jon Tuck (7-0) - Parke najzwyczajniej w świecie jest lepiej ułożonym zawodnikiem. Jeśli Tuck nie zrobi czegoś niespodziewanego, doświadczenie Normana zadecyduje o wyniku walki.

185 lbs: Alessio Sakara (19-10) vs. Nicholas Musoke (10-2-1) - umiejętnościami, nie ma sensu mówić o tej walce, bo Sakara to inny poziom MMA. Problem w tym że ostatnie lata leczy kontuzje. Mam jednak wrażenie że może to być gala przełamań (Melvin, Machida, Sakara), więc sprawi coś bardzo efektownego.

125 lbs: John Lineker (22-6) vs. Phil Harris (22-10) -idzie masówka na Linekera. W sumie słusznie, bo wydaje się zdecydowanym faworytem. Co prawda, na temat jego umiejętności rozpisywać się nie będę,

155 lbs: Al Iaquinta (6-2-1) vs. Piotr Hallmann (14-1) - nie widzi mi się wygrana pana Iaquinty. Piotrek czuje się pewnie, przynajmniej tyle wnioskuje po wywiadach i ważeniu. Nie będe się rozpisywać, kursowo pasuej mi Hallmann
185 lbs: Luke Barnatt (6-0) vs. Andrew Craig (9-1) -klątwa TUFa 17 trwa, Luke warunki ma znakomite, ale sprawia wrażenie lekko nieporadnego. Craig jest ambitnym zawodnikiem, spodziewam się więc wygranej po jego stronie. ⛔
135 lbs: Rosi Sexton (13-2) vs. Jessica Andrade (9-3) -bab się nie obstawia ✅
145 lbs: Cole Miller (19-8) vs. Andy Ogle (9-2) - walka do jednej mordy, jak dla mnie, widac różnicę klas miedzy tymi panami. ✅
185 lbs: Michael Kuiper (12-2) vs. Brad Scott (8-2) -kolejny no bet, mimo iż gdybym miał stawiać, byłbt to Kupier. ⛔
145 lbs: Robert Whiteford (10-1) vs. Jim Hettes (10-1)- mam ogromnę przeczucie do wygranej Whiteforda. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aborys 52

aborys

Użytkownik
Ross Pearson + Jimi Manuwa &gt; 2,9

Stawiam dzisiaj na gospodarzy.... ryzyko nie małe ale profit bardzo wymierny.
Pearson bardziej poukładany i potrafi trzymać się game planu, jeśli będzie miał okazję to pewnie bez wielkiego trudu podda Melvina, co jest jego piętą achillesową. Wystarczy być &quot;tylko&quot; bardzo czujnym na jego cepy.
Manuva jeżeli jest tak mocny jakie sprawia wrażenie to powinien sobie poradzić, chyba że będzie leżał na plecach wszystkie rundy w co raczej lekko wątpię.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
mój kupon który na ostatnią chwile puściłem w STSie

Jimi Manuwa 1,50 ✅
Norman Parke 1,60 ✅
Ross Pearson 1,98 ????zwrot
Lyoto Machida 1,25 ✅
Nicholas Musoke 2,50 ✅
AKO: 14,85 (7,50) ✅✅✅
Wkład: 120,09
EWG: 1569,34 (792,60)✅✅✅
PS. Co do zwrotu i walki R. Pearsona vs. M. Guillardem, uważam że powinna być dyskwalifikacja i zwycięstwo przyznane Anglikowi. Ogólnie do przodu, prawie 800zł do odebrania w STSie i 300zł w TOTOMIXIE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
gratki TO TEN CHAM za Musoke, ja jak widzę nie mam dzisiaj farta ???? jeden plus że grałem za groszę, grubiej mam tylko main event, szkoda szczególnie Polaka, miałem go na kuponie gigancie, co prawda za grosze ale tylko on spieprzył :/ szkoda, pozostaje mi Machida za grube, Manuwa za grosze razem z WSOF ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie wiem jak to się dzieje - w ostatniej gali moim zdaniem Boesch był lepszy od rywala i wygrał, ale ta decyzja była szeroko krytykowana przez bardziej doświadczonych ode mnie fanów UFC, dziś Iaquinta też był lepszy wg mnie no i wygrał a wiara pisze że zbyt jednostronnie w stronę Amerykańca.
Ja się przyznaje bez bicia, nie znam się na UFC prawie w ogóle i sugeruje się typami Totenchama, Napoleoniego, salonowca i innych, ostatnio było fajnie więc spróbowałem i dziś. Poszedł dubel na Manuwe i Machide, czekam zniecierpliwiony na pierwszą z tych walk ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
marqs3lby, UFC ma prostą zasadę, ten kto w danej rundzie ma więcej ciosów, sprowadzenie do parteru, jest aktywniejszy, wygrywa rundę w stosunku 10-9. Nie ma jednak jakiejś zasady, np że sprowadzenie jest ważniejsze niż ciosy. Dlatego w walkach gdy nie ma czegoś co jednoznacznie wskazuje na zwycięzce rundy, 1 cios czy 1 sprowadzenie decyduje kto wygrywa walkę. Oglądając dzisiejszą galę, każdy miał w pierwszej chwili wrażenie że Polak wygrał 1 runde, zresztą eksperci podobnie punktowali na Polaka. Tyle że jeśli zerknie się w statystyki, Polak nie wygrał tej rundy. Także, ze statystyk, to jest 30-27 dla rywala, ale chwile po walce, niektórzy widzieli nawet remis. Ja widziałem 29-28, ale nie sądze żeby statystyki 1 rundy były wyssane z palca.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
tak, kolano w momencie kontaktu palcami z parterem. Właściwie można było zarówno puścić i dać KO dla Melvina (bo jasne że ubiłby rozbitego rywala), lub DQ i wygraną Pearsona (mimo wszystko, końcówką palców dotknął parteru). Jest NO CONTEST, powinny być zwroty.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Były emocje, bo bardzo dużo postawiłem na Lyoto, ale ogólnie gala na plus, szkoda Płetwala :/


Komu mało emocji, dzisiaj w nocy WSOF ???? Powodzenia!
 
B 0

boruszek

Użytkownik
Niespodzianka.
Panowie,
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czym mógł się kierować Bwin rozliczając zdarzenie Manuwa - Jimmo jako zwycięstwo Ryana Jimmo?
 
bene 240

bene

Użytkownik
zwyczajny błąd, napisz do nich i na pewno poprawią
Nie wiem dlaczego uważacie że walka miałaby zakończyć się dyskwalifikacją? Dyskwalifikacja była by wtedy gdyby walka została przerwana w drugiej rundzie, bo wtedy można było by debatować czy przeciwnik nie zrobił takiej zagrywki specjalnie bo przegrywał walkę. Gdyby ta akcja była w 3 rundzie prawdopodobnie była by techniczna decyzja czyli punktowanie dwóch rund. O kontynuacji też raczej nie było mowy bo rozcięcie było spore a i damage został zadany.
Co do punktacji w MMA/UFC to nie ma prostej zasady. Oficjalnie podaje się ze punktacja odbywa się na ocenie, efektywnych ciosów, zapasów i kontroli octagonu - a te pojęcia zaś są szeroko pojomowane przez sędziów i niestety nie szablonowo ale indywidualnie dla sędziego. Czasami zawodnicy idą do obalenia w ostatnich 10 sekundach żeby ukraść rundę co czasem wystarcza. Osobiście nie wiem jak można było nie dać wygranej 1 rundy dla Piotrka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom