>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 28: 4.09

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik


Data: 4 września 2013
Miejsce: Jornalista Felipe Drumond Stadium, Belo Horizonte, Brazylia
Transmisja: FOX Sports 1

Walka wieczoru:

205 lbs: Glover Teixeira (21-2) vs. Ryan Bader (15-3)

Główna karta:

185 lbs: Yushin Okami (29-7) vs. Ronaldo Souza (18-3)
125 lbs: Joseph Benavidez (18-3) vs. Jussier da Silva (15-2)
155 lbs: Francisco Trinaldo (13-2) vs. Piotr Hallmann (13-1)
185 lbs: Rafael Natal (16-4-1) vs. Tor Troeng (16-4-1)
125 lbs: Marcos Vinicius (20-4-1) vs. Ali Bagautinov (10-2)

Pozostałe:

135 lbs: Wilson Reis (16-4) vs. Hugo Viana (7-1)
145 lbs: Felipe Arantes (15-5-1) vs. Edimilson Souza (12-3)
170 lbs: Joao Zeferino (13-5) vs. Elias Silverio (8-0)
135 lbs: Lucas Martins (13-1) vs. Ramiro Hernandez (13-4)
170 lbs: Keith Wisniewski (28-14-1) vs. Ivan Jorge (24-3)
170 lbs: Sean Spencer (9-2) vs. Yuri Villefort (6-2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik

Czy Płetwal sprawi niespodzianke?
Nasz rodak Piotr Hallman został rzucony na głębszą wodę. Francisco Trinaldo to dobry,silny fizycznie zawodnik, w dodatku będzie walczył u siebie w Brazylii.
Już teraz oddsy to jakieś 1.3 do 3.5
Polak dysponuje teoretycznie lepszą stójką,lepszymi zapasami i lepszą kondycją.
Ale Piotr pojedzie walczyć do Brazylii, , w inną strefe klimatyczną, będzie prezentował się przed wielką publiką, w najwiekszej organizacji. Niewiadomo jak to zniesie fizycznie i psychicznie.
Jak dotąd nasz rodak z Gdynii nie walczył ze znanymi zawodnikami, raz zawalczył na duzej gali - MMA ATTACK.
Za Brazylijczykiem stoi siła, raczej parter i doświadczenie. Będzie to jego piąta walka w UFC.
W trzech walkach pokonał szybko leszczy, w jednej przegrał przez decyzje z dobrym Gleison Tibau.

W walce wieczoru pnący się dynamicznie w góre - Teixeira prawdopodobnie zbije na kwaśne jabłko staczającego się w doł Ryan Badera.
Pudzian już opisał tą parę w temacie Henderson- Pettis

Drugie ciekawe starcie to Okami - Jacare.
Jacare jest faworytem, mistrz parteru z ciągle coraz lepsza stójką.
Ale japoński judoka to silny, doświadczony zawodnik , ktory &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
185 lbs: Ronaldo Souza (18-3) vs. Yushin Okami (29-7) 1,37 STS
Zgadzam się z kolegą, Jacare jest faworytem w tej walce, mistrzowski parter, bardzo poprawił stójkę. W ostatnim pojedynku z Chrisem Camozzi, Jacare zaprezentował się bardzo pewnie przed własną publicznością. Podejrzewam że i tak będzie i tym razem.
Jacare na 18 walk wygranych, 14 wygrał przez poddanie, Okami ani razu nie przegrał przez poddanie. Obstawiam tu wygraną przez decyzję bądz TKO, jeśli Jacare wyszlifowal jeszcze lepiej stójkę, jedno jest pewne co zostało wspomniane ,,Okami, tanio skóry nie sprzeda. Dziwią mnie kursy, powinny szacować się mniej więcej po równo, ale ze wskazaniem na Jacare, czyli np. 1,70 -1,90, a jest 1,37 - 2,6.
Nie dadzą chamy zarobić w postaci takiego prezentu jak ostatnio np. Soa Palelei ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Glover Teixeira - 1.24✅✅✅ - Pinnacle .
Łał - TKO 1 runda
Glover kończy dubla z Mendesem . Zagram go jeszcze solo . Walka do jednego ryja . Tzw. pewniak .
Jak ktoś chce poczekać proponuje zagrać dubla Glover Teixeira✅ &amp; Ricky Burns - 1.52 - Bet365 . Ja tak zrobiłem .
Burns bokser walczy w sobotę w obronie tytułu WBO w siebie w Szkocji . Dobrze wyszkolony technicznie , zdyscyplinowany i nieźle znoszący presję .
Ma chłodną głowę i co najważniejsze w ringu myśli i trudno go trafić .
Rywal boksersko gorszy niż ostatnio . Zapewne Ricky decyzja kilkoma pkt .
O Glover pisałem w linku poniżej jak walczył z Huną .
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post3621629

Dla mnie to kopia walki i ten sam wynik . Kolejna w miarę łatwa dla niego przeprawa .

Nie ten poziom , nie te umiejętności , nie ta siła , nie ten grapplling , nie ta stójka .

Bader jak dotrwa do końca walki powinien być szczęśliwy . Mimo że to tez zapaśnik nie będzie tutaj totalnie żadnym zagrożeniem .

Glover go podda albo rozjebie w stójce✅ .

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
155 lbs: Francisco Trinaldo (13-2) vs. Piotr Hallmann (13-1)

Gdyby gala odbywała sie w Europie kursy pewnie byłyby równoważne.
Ponieważ nieznany debiutant walczy w Brazylii to rynek wycenia to tak a nie inaczej.
Jak dla mnie pod względem umiejetności jest 50/50
Pytanie brzmi: jak Hallman poradzi sobie w nowym,egzotycznym otoczeniu.
Mowi się o piotrku, że jest silny psychicznie.
Mysle, że jak nie da się stłamsić fizycznie na poczatku, to od drugiej rundy będzie coraz lepiej.

Płetwal ✅
3.75 5dimes
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=i6IlBub8JL0#t=22
Yuri Villefort vs. Sean Spencer ✅
Yuri poza walkami w Brazylii nic nie pokazał, w Strikeforce 0-1, w UFC 0-1, obie porażki po decyzjach, ale nie zaprezentował się w nich szczególnie fatalnie. To samo można powiedzieć o Spencerze, z tym że jego debiut w Belatorze zakończył się efektowną wygraną. Dwóch ogórków, lepszy wydaje się Spencer. Raczej NO-BET, umiejętności obu są niezwykle zbliżone
Keith Wisniewski vs. Ivan Jorge✅ (wałek jak dla mnie)
Keith w UFC póki co z bilansem 0-3, Ivan bilans ma efektowny, ale większość jego walk to Brazylijscy kelnerzy. &quot;The Polish Connection&quot; jest bliski utraty pracy, &quot;Batman&quot; stoi przed życiową szansą. Ciężka do obstawienia walka, przedewszystkim dlatego że Jorge nie jest z tej kategorii wagowej, jego warunki fizyczne są zdecydowanie słabsze, ale przeczuwam jego zwycięstwo

Lucas Martins
vs. Ramiro Hernandez✅
Ramiro debiutuje w UFC, ale ma zasobą kilka walk z mocnymi nazwiskami. Lucas ma w sobie coś ciekawego, co prawda przegrał brutalnie z Edsonem Barbozą, ale jest w stanie na dłużej zadomowić się w federacji.

Joao Zeferino vs. Elias Silverio⛔
Niepokonany Silverio, a z reguły przeciwko takim nie obstawiam. Prawda jednak jest taka że oboje obijali wcześniej ogórków w Brazylii (właściwie to samo można powiedzieć o większości zawodników tej gali, obijali ludzi często z ujemnymi bilansami). Obstawianie takiej walki jest więc czystą loterią, ja stawiam na Zeferino.
Felipe Arantes vs. Edimilson Souza⛔ (również wałek)
Mistrz nokautów Souza przeciwko Arantesowi, który ma już za sobą kilka walk w UFC. Ciężko nie przewidywać poddania ze strony Arantesa. Stawiam na bardziej doświadczonego, ale kto wie, Souza ma wielki talent do efektownych KO
Marcos Vinicius vs. Ali Bagautinov ✅
Ruski obijał ogórków, Vinicius mimo wszystko pokonał kilku ciekawych rywali, więc mój bet powinien lecieć na Marcosa. W czym polega dylemat?
http://www.youtube.com/watch?v=sBAaKjFtoUA
Ali ma przeogromne doświadczenie w wielu stylach walki.
Rafael Natal vs. Tor Troeng✅
Mam dziwne przeczucie niespodzianki w tej walce. Mimo wszystko postawię na Natala jako faworyta, obawiam się jednak jego koncentracji. Bardzo często przysypia w walkach, a Tor mimo iż geniuszem nie jest, do ogórków nie należy.
Francisco Trinaldo vs. Piotr Hallmann⛔ brawo Płetwal!
Obiektywnie, Piotrek nie walczył jeszcze z nikim tej klasy co Trinaldo. Obiektywnie, Trinaldo jeśli przegrywa to z mocnymi nazwiskami, Tibau i Alcantarą. Przemyślę jeszcze ten bet i postaram się coś więcej napisać w dniu walki, ale na ten moment mimo wszystko Trinaldo.
Joseph Benavidez vs. Jussier Formiga✅
Wydaje się że faworyt jest zdecydowany, ale to Formiga był nazywanym najlepszym muszym planety zanim wybrano pierwszego mistrza UFC w tej kategorii wagowej. Joseph nigdy nie przegrał przed czasem, Formiga jeśli wygrywa to głównie przez decyzje. Spodziewam się wygranej faworyta
Yushin Okami vs. Ronaldo Souza✅
Jacare ma iść do walki o pas, Okami jeśli wygra dołączy do czołówki. Kiedyś już wspominałem że na Azjatów się nie obstawia, ale tym razem faworyt jest prosty. Nie widzę Yushina odklepującego po subie Jacare, ale to powinna być decyzja dla Souzy.
Glover Teixeira vs. Ryan Bader✅
Glover jest tak promowany, że kolejna walka będzie dla niego walką o pas. Ryan właściwie znajduje się w stanie pomiędzy byciu w czołówce, a byciu przeciętniakiem. Niby pokonał Noga, Rampage&#39;a i Matyuszenke, a przegrał tylko z Lyouo, Tito i Jonesem, ale nie zachwycał. Faworyt jest tylko jeden.


Glover Teixeira (BRA) - Ryan Bader (USA)✅
Typ: 1
1.35
Ronaldo Souza (BRA) - Yushin Okami (JPN)✅
Typ: 1
1.15
Jussier Formiga (BRA) - Joseph Benavidez (USA)✅
Typ: 2
1.30
Francisco Trinaldo (BRA) - Piotr Hallmann (POL)⛔
Typ: 1
1.35
Rafael Natal (BRA) - Tor Troeng (SWE)✅
Typ: 1
1.50
Felipe Arantes (BRA) - Edimilson ´Kevin´ Souza (BRA)⛔
Typ: 1
1.60
Lucas Martins (BRA) - Ramiro ´Junior´ Hernandez (USA)✅
Typ: 1
1.35
Ivan Jorge (BRA) - Keith Wisniewski (USA)✅
Typ: 1

Łączny kurs 10.68⛔⛔⛔


Glover Teixeira (BRA) - Ryan Bader (USA)✅
Typ: 1
1.35
Ronaldo Souza (BRA) - Yushin Okami (JPN)✅
Typ: 1
1.15
Jussier Formiga (BRA) - Joseph Benavidez (USA)
✅
Typ: 2

Łączny kurs 1.88
✅✅✅
tak to najprawdopodobniej poślę, ale poczekam na raporty przed walką i wtedy dokonam jeszcze poprawek. Spencer, Zeferino to raczej NO BETy, nie zdziwią mnie niespodzianki w walkach Natala, Jorge a może i Hallmanna. Mimo iż bardzo lubię Płetwala i to jeden z moich ulubionych zawodników, czuje że będzie miał ciężko z agresywnym i mocno bijącym rywalem. Poszukam na brazylijskich portalach co na temat rywala uważa Trinaldo, wtedy może zmienię zdanie. Raczej kursowo powinni zwyciężać faworyci, ale kto wie... Ten cały Ali również pachnie wtopą, niby sukcesy ma ogromne i biorąc pod uwagę Sambo nie dziwne że porównują go do Fedora, ale w MMA w dotychczasowej karierze nic nie pokazał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Francisco Trinaldo - Piotr Hallmann 1,35 unibet
Odrazu jak się dowiedziałem z kim Polak walczy i gdzie walczy, to odrazu wiedziałem ze jest rzucony na głeboką wode o moim zdaniem na pożarcie. No ale w Polskie media są optymistycznie nastawione. Jak się czyta wypowiedzi, analizy to nawet nasi piszą, że Piotrek jest lepszy w niektórych elementach ???? Ja zadaje tylko jedno pytanie. Na jakiej podstawie tak twierdzą? Zawalczył jedną walke na powaznej gali, reszta to jacyś śmieszny przeciwnicy i na jakies podstawie twierdzą, że ma fanastyczne bbj zapasy itp. Trenuje w dosyć obskurnych warunkach, nie ma za dużego wsparcia sparingpartnerów z najwyższej półki itp, wiec nie wiem skad te wszystkie znakomite opinie. Dostał angaż do UFC i został rzucony na pozarcie nie ma dwóch zdań, jego wygrana bedzie sensacja. Brazylujczyk jest niemal Bogiem w swoim graju, masa Brazyli nie bez powodu walczy praktycznie tylko w swoim kraju. Niby rekord podobny, ale nie ma co porównywać doświadczenia i rywali, Brazylijczyk obyty już na najwyższym poziomie Polak o tym może pomarzyć. Jak dla mnie Brazylijczyk podda Polaka w drugiej rundzie.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Jeśli Piotrek to wygra to naprawde będzie to fart, Trinaldo to taki zawodnik na którego ciężko jest ułożyć game plan, jest lepszy fizycznie, walczy u siebie przegrał ostatnio tylko z konkretnym Brazylijczykiem. Nasz żołnierz marynarki przygotowuje się tylko u siebie w klubie, jest ograniczony finansowo, bynajmniej narazie, bo powinno sie to zmienic w najblizszym czasie, myślę że na taki poziom to troche za mało, poza tym na ważeniu widać, że robił conajmniej 7 kilo wagi, bo był strasznie wysuszony niż jak go widziałem w wywiadach, ale Trinaldo poczatkowo walczył wage wyżej więc też musi cos zrzucać, ta zmiana klimatyczna przy robieniu wagi ma tez jakieś znaczenie i mam nadzieje że wziął swoje żarcie i brazylijskiego nie ruszył po ważeniu ???? Ma jakieś 30% szans na wygraną miom zdaniem, ale jest to jego życiowa szansa, jak twierdzi jedzie tam walczyć żeby jak Trinaldo poprawić byt rodzinie i chyba zmienić tego swojego Fiata z 1999 roku, który był juz 4 razy rozbity ???? Przeciwko niemu nie zagram, bo chciałbym żeby wygrał, ale o to bedzie bardzo ciężko.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Nie zgadzam się z tym, że Hallmann nie ma szans. Moim zdaniem ma i to duże.
Trinaldo nie ma genialnej stójki i jest w niej do wypunktowania! Francisco w ogóle nie używa kopnięć ani ciosów prostych przez co jego walka w stójce jest bardzo ograniczona. To prawda, jest silny, ale wierzę że Piotrek będzie na to gotowy i nie da się stłamsić. Trinaldo jest najgroźniejszy, gdy znajdzie się z nim na plecach, ale Hallmann ma dobre zapasy i powinien uniknąć pleców - jak tego nie zrobi to będzie bardoz źle, bo Francisco ma zarówno świetne g&amp;p jak i poddania z góry.
Z kolei z pleców Brazylijczyk nie jest groźny. Hallmann ma dwa solidne argumenty - lepszą pracę w stójce i lepsze zapasy, to Trinaldo musi starać się szybko obalić lub wejść w klincz, a jeśli myśli, że w stójce będzie robił z Polakiem co będzie chciał to się grubo myli i może przepłacić to przegraną pierwszą rundą.
Trzymam kciuki za naszego i wierzę w zwycięstwo - szanse są znacznie większe niż przedstawiają to bukmacherzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
W MMA szanse są zawsze. Jeśli miałbym to oceniać jako Polak, znajdę wiele argumentów na Płetwala.
http://www.bloodyelbow.com/2013/9/3/4683748/ufc-fight-night-28-teixeira-vs-bader-predictions-francisco-trinaldo-vs-piotr-hallmann-dissection/in/4450719
Przedewszystkim Piotrem ma serce do walki, a to bardzo cenie u zawodników. Myśli racjonalnie w oktagonie, nie popełnia bezsensownych błędów.
Patrząc na dotychczasowych rywali Piotrka
Bakocevic (11-3) -anonim
Vainikainen (20-7) -był w M-1, to wszystko
Truscek (21-19), w 11 ostatnich walkach 9 porażek
Latomaki (18-10) 3 porażki z rzędu
Donnelly (8-5)
A Trinaldo? Przegrał 2 walki, z Alcantarą który niedawno walczył z Faberem i z Tibau, 2 dość uznane nazwiska w świecie MMA. Absolutnie nie twierdzę że Polak nie ma szans, ma i będę mu kibicować w nocy, ale atuty są po stronie Brazylijczyka. Odpuszczam grę tego zdarzenia, ale daje 65% Trinaldo, 35% Hallmann
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Ja też zdecydowanie odpuszczam sobie granie tego pojedynku, gdyż serce- wiadomo- mówi Hallmann, jednak rozum- Trinaldo.
Trinaldo jest zdecydowanie bardziej doświadczony(szczególnie na najwyższym poziomie). Oswojony z walkami w UFC, do tego walczy u siebie. Wiadomo, jak to jest z debiutami w UFC. Niestety obawiam się, że Piotrek w oktagonie może być nie do końca sobą. Jeśli jednak uda mu się utrzymać nerwy na wodzy, przezwyciężyć tremę to ma szanse, przede wszystkim w stójce, gdzie broniąc prób obaleń, może wypunktować Trinaldo.
Realnie jednak widzę to tak, że Trinaldo skupi się na silnych uderzeniach, po czym będzie klinczował, sprowadzał walkę do parteru, gdzie może skończyć Hallmanna przez TKO bądź swój ulubiony trójkąt rękoma.
Jednak kursy nie oddają szans w tej walce, więc jeśli ktoś szuka dodatkowych emocji to 3,60 w betsafe wygląda bardzo przyzwoicie;)
Z pozostałych walk, już bez większej analizy, polecam Jacare, który powinien zdominować Okamiego w każdej sferze. Czuję tu jakieś TKO bądź decyzje na korzyść Brazylijczyka.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

tak to mniej więcej widzę. Kilka walk z faworytami, ale kursy w nich słabe, kilka walk które mogą zakończyć się wtopą, kilka dość wyrównanych. Zobaczymy co z tego wyjdzie w praktyce, powodzenia dla wszystkich ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
185 lbs: Rafael Natal (16-4-1) vs. Tor Troeng (16-4-1) 2,70 STS
Mam tak samo dziwne przeczucie w tej walce tak jak kolega Napoleoni ????
Tylko, że ja postawię swój typ na ,,Hammera&quot;. Ma lepsze warunki fizyczne, które o ile będzie walczył mądrze powinien wykorzystać.
Hammer lepiej wygladał na ważeniu niż Sapo. Mimo że Sapo będzie walczył w domu, zupełnie mnie nie przekonuje, średnia stójka i zapasy słabe, po za tym jak wspomnial wcześniej kolega często jakby przysypia.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
125 lbs: Joseph Benavidez (18-3) vs. Jussier da Silva (15-2) 1,15 STS
Widzę to tak... ostatnie zwycięstwa Fabera, Mendesa i teraz przyszła pora na Benavideza:grin::grin::grin:
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
135 lbs: Lucas Martins (13-1) vs. Ramiro Hernandez (13-4) 1,65 STS
✅✅✅✅✅✅submission rd.1 było blisko✅✅✅✅✅✅

Obstawiam debiut Hernandeza, że padnie po TKO w rd.2/



145 lbs: Felipe Arantes (15-5-1) vs. Edimilson Souza (12-3) 1,50 STS
⛔⛔⛔⛔⛔Napoleoni wykrakałeś⛔⛔⛔⛔⛔

W tej walce obstawiam kolejną porażkę debiutanta. Arantes kolega klubowy L. Martinsa, lepsze wrażenie zrobił na ważeniu, 4 walki UFC i porażka tylko z Y. Alcantara.
Arantes TKO rd. 1
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
http://www.mmafighting.com/2013/9/4/4694876/rashad-evans-vs-chael-sonnen-set-for-ufc-167-in-las-vegas
to tak na marginesie, Bóg MMA powraca ????
Martinsa i Arantesa jak najbardziej an tak, co prawda na wielu stronach promowali Hernandeza dzisiaj, ale jak najbardziej faworytem est Martins, przede wszystkim jest lepszym zawodnikiem. Edmilson Souza to głównie kowadło w łapie, wystarczy sprowadzić do parteru i gubi się jak dziecko. Ludzi z ostatniego TUFa tak łatwo bym nie szufladkował. Edycja była bardzo dobra, wiele ciekawych walk i potencjalnych gwiazd, ale w UFC przekonał mnie do tej pory jedynie Kelvin. Tor poddał Adama Celle, ale ten znany jest tylko z tego że znokautował go Uriah. Obawiam się że w zestawieniu z rzeczywistością UFC, niewielu utrzyma pracę dłużej niż rok. Tor niby niezły zawodnik, ale brak mu tego czegoś, tego zmysłu walki. Co nie znaczy ze musi przegrać tej nocy
 
L 4

luki3

Użytkownik
macie Panowie jakies streamy do prefight&#39;ów ? / możesz zapodac link mi po pierwszej walce zdjelo transmisje z facebooka a na youtube nic nie widze... (sory za off top)
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
hehe i spotkało się tych dwóch co najmocniejszi to są w mordzie ????
Szkoda bo liczyłem bardziej na zestawienie Sonnena z Wanderleiem:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom