>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC Fight Night 172: Overeem vs. Harris

Status
Zamknięty.
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Serio? Prawie każda runda mogła pójść w różna stronę. O wałku można mówić jak jest ewidentna przewaga jednego zawodnika. Tutaj nie bylo o tym mowy.
Dla mnie Barboza zdecydowanie wygrał dwie rundy i powinien wygrać, Hill z Gadelhą też według mnie zasłużyła bardziej na zwycięstwo
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dla mnie Barboza zdecydowanie wygrał dwie rundy i powinien wygrać, Hill z Gadelhą też według mnie zasłużyła bardziej na zwycięstwo
Gadelha więcej ciosów, obaleń. Jedna jedyna runda dla Hill to ta druga w której zadała tylko 3ciosy więcej. 1 i 3runda dla Claudii wiec werdykt sprawiedliwy
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Gadelha więcej ciosów, obaleń. Jedna jedyna runda dla Hill to ta druga w której zadała tylko 3ciosy więcej. 1 i 3runda dla Claudii wiec werdykt sprawiedliwy
na mmadecisions na 18 ekspertów 14 za Hill więc raczej nie do końca jest tak jak mówisz, ale ok już nie będę się spierał
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
tak ode mnie mi sie tez to sędziowanie nie podoba.Ja byłbym za remisami w walka bo to czasem mniej krzywdzi niz takie decyzje. Co do walki kobiet byla fajna i dobra i co tu punktować... 1 runda Cladia 2 Hill i 3 moim zdaniem lekko Brazylijka za ciosy robiące większe wrażenie plus wywieranie presji ale Angela zadała ich więcej i tu jest magiczne słowo interpretacja co do słowa kolegi ze byly sprowadzenia nie zgodzę sie bo było tylko 1 w 1 rundzie reszta czytelne i wybronione...co do reszty walka wieczoru i walka Edsona mega równe i mogły pójść w obie strony ale z byłby sprawiedliwy remis....Jotki nie lubie za to jak gwiazdorzy i...ale klasa sportowa jest walka podobna do tej Janka z Aligatorem i podobna sytuacja nie bylo obaleń i ciosów Adersa. A jak oceniać 1 rundę w walce wieczoru tak z ciekawości jak bym ja dal Ticetowi ale...pewnie byla dla Reema za sprowadzenie....
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Co do walki kobiet byla fajna i dobra i co tu punktować... 1 runda Cladia 2 Hill i 3 moim zdaniem lekko Brazylijka za ciosy robiące większe wrażenie plus wywieranie presji ale Angela zadała ich więcej i tu jest magiczne słowo interpretacja co do słowa kolegi ze byly sprowadzenia nie zgodzę sie bo było tylko 1 w 1 rundzie reszta czytelne i wybronione
Napisalem, że Gadelha miała wiecej obaleń, co jest prawdą, wiec nie wiem z czym tu sie nie zgadzac. Bylo 1-0 w obaleniach
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ige, Dan - Barboza, Edson G

Ogladalem walke wnikliwie bo mialem postawione i brak slow jezeli chodzi o sedziowanie , okej jezeli Ige by stluk Edsona to niema sprawy, ale : 1 Runda nawet jezeli byla wyrownana w stojce to do momentu ja Edson silnym ciosem powalil Ige na mate i go tluk po twarzy - runda dla Edsona, 2 Runda: Podobny przebieg mozliwe ze minimalnie Ige prowadzil do momentu jak w Koncowce znow uwalil Ige na mate i go tluk co sami komentatorzy przyznali runde dla Edsona a ogladalem na ESPN , 3 Runda rowniez wyrownana ale okej w koncowce Ige udalo sie w koncu powalic Edsona i zadzialaly zapasy ale co to dalo ? Edson sie dobrze bronil skladajac nogi do srodka - widac bylo ze Ige za wiele nie mogl zrobic - wystarczy porownac sobie z 1 i 2 rundy jak Ige lezal a Edson go tluk po gembie ,owszem to zasluga lepszych warunkow fizycznych Edsona gdzie mial dluzsze lapy - pozatym widac ze byl silniejszy.

Trudno sie zgodzic z decyzja sedziow bo z ta decyzja nie zgodzili sie komentatorzy ESPN rowniez byli zdziwieni , rowniez z rana ogladalem powtorke i to samo powiedzieli komenatorzy Polsatu jak i eksperci ktorzy wedlug nich wygral Edson.

Moim skomnym zdaniem jezeli chodzi o stojke niech nawet bedzie remis ale to co dzialo sie w parterze to 2 do 1 dla Edsona przyczym niewiem czy nawet nie polpunkta dla Ige za ten parter , jezeli juz nie 3-0 w rundach to spokojnie 2-1 dla Edsona.

czlowiek siedzi pol dnia nad analizami , czyta , analizuje , sprawdza a na koncu sedziwie cie uje....:) samo zycie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Klaudynka z Hill zadała więcej mocniejszych ciosów w 3 rundzie i wygrała. Barboza wał. Ale ile to już człowiek na gorszych przegrywał decyzjach to głowa mała. Takie uroki MMA. Powinno się to zmienić. Dla mnie sędziowie powinni siedzieć Tak jak my czyli z pozycji widza przed telewizorem. U nich tam pod klatką to wygląda trochę inaczej i dlatego takie wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom