>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 253: Adesanya vs. Costa

Status
Zamknięty.
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
ufc 2.jpg


Nie że się chwalę tylko chciałem to tutaj wstawić żeby było wiadome że jak już coś tutaj wpiszę ze swoich typów i będą przy tym kursy oraz jakaś analiza tzn że z automatu mam to zagrane. Nie że tylko sobie piszę bo lubię sobie popisać. Piszę bo po prostu lubię MMA i UFC :)

Czekamy na kolejne gale i mam nadzieję że tematy będą zakładane tutaj szybko .


EDIT :
1601204591528.png

Naprawdę ? Serio ?
Nie zależy mi w ogóle na jakiejś randze ZNAWCA. Sam wiem na co mnie stać . Nie musze się niczym dowartościowywać. Ty jednak widzę jesteś spełniony bo masz ta rangę. Dobrze że dopisałeś żebym zagadał z jakimś waldim to przynajmniej wiemy skąd ją masz....
A co do drugiego ananaska to nie musisz mierzyć wszystkich swoją miarką. Bukmacherka nie jest dla wszystkich , im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie. Kupony za 1000 czy za 500 funtów są grane bardzo okazjonalnie. Nie gram tak na co dzień tylko wtedy kiedy jestem czegoś naprawdę pewien. Nie patrz na moje stawki dla dla mnie 1000 to może być jak dla Ciebie 100...

Jak mam dostawać punkty reputacji i takie wpisy to serio ale sobie oszczędźcie , wolę nic nie dostać niż czytać jakieś wypociny zawistnych polaczków .

Dajcie mi robić swoje :) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Jak widać szczęście go nie opuszcza. Nawet na pkt wygrywał przed Nokautem:p
Post automatycznie złączony:


3.00 to mało? A 1.40 to sporo w bukmacherce powiadasz?
Zdecydowanym faworytem był Royes, a kurs 3 nie jest wielkim kursem. Była niespodzianka i cieszy mnie to. Wieksze kursy wchodzą, gdzie są bardziej wyruwnani zawodnicy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jaka znowu niespodzianka? Wystarczy przejrzeć ten wątek, gdzie większość stawiała na Janka. Przeglądając różne stronki, to ludzie również dawali Jankowi szanse. Bukmacherzy nie docenili Blachowicza wystawiając takie kursy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom