>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 253: Adesanya vs. Costa

Status
Zamknięty.
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Kai Kara-France - Brandon Royval TYP: 1 @1.40 (sts)


Uważam, że ta walka rozegra się na pełnym dystansie. Nowozelandczyk jest o wiele lepszym striker'em niż Brandon. Kai wyprowadza więcej ciosów w walce niż jego rywal oraz ma świetne cardio! Odkąd Nowozelandczyk walczy dla UFC nie przegrał przez poddanie, a to będzie właśnie główna broń Brandona, sprowadzenie do parteru i szukanie poddania. Kai ostatnio przegrał przez poddanie w 2014 roku.
Popularny "Don't Blink" jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i myślę, że obroni się skutecznie przed próbą poddania, a walkę będzie się starał trzymać w stójce, gdzie ma przewagę i na punkty nie powinno być sensacji.
 
Ostatnia edycja:
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Luźne Typy:
Single:
1.Sijara Eubanks @2.53 (STS)
2.William Knight Przed czasem @3 (STS) (Mało brakowało)
3.Juan Espino Przed czasem @1.90 (STS)
4.Jan Błachowicz przez poddanie 1 10 (forBet)

Dubel:
D.Sanchez - J.Matthews over 1.5 rundy @1.32(STS)
Z.Tukhugov wygra @1.80 (STS)
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Błachowicz to niestety przykład zawodnika, który ma po prostu szczęście podczas walk. Zawodnikiem jest mocno średnim, jest wolny i przewidywalny. Jedyne co ma w zanadrzu to duża siła ciosu. Rockholda pokonał lucky punchem a Reyes niestety skończy lekko.

Dopuszczam brutalną pacyfikację Izraela. Jest dobry, ale widzę tam wykolejenie hypetrainu. Adensaya może znokautować lub spokojnie wypunktowac Costę jednak każda przedłużona akcja wg mnie jest dużym ryzykiem bycia stłamszonym przez fizyczną przewagę rywala.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Błachowicz to niestety przykład zawodnika, który ma po prostu szczęście podczas walk. Zawodnikiem jest mocno średnim, jest wolny i przewidywalny. Jedyne co ma w zanadrzu to duża siła ciosu. Rockholda pokonał lucky punchem a Reyes niestety skończy lekko.

Dopuszczam brutalną pacyfikację Izraela. Jest dobry, ale widzę tam wykolejenie hypetrainu. Adensaya może znokautować lub spokojnie wypunktowac Costę jednak każda przedłużona akcja wg mnie jest dużym ryzykiem bycia stłamszonym przez fizyczną przewagę rywala.
A Ty jesteś typowym przykładem bukmacherskiego JANUSZA :) co to jest lucky punch ? Lucky punchem to mógłbys ty wygrac z zawodowym zawodnikiem albo ja....Ma dużo szczęścia , a może przeciwnicy go nie mają ? Co to w ogóle za gdybanie. Khabib tez ma dużo szczęścia bo ma bilans 28-0 ? Zamiast pisac takie bzdury podaj suche typy , obejdziesz się bez samo-zaorania....
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Costa @2.51 fortuna
Po takim kursie probuje. Costa to taki nabuzowany walczak, przypuszczam że wbrew wszystkim wcale nie rzuci się od razu na Adesanye, pamietajmy że ta walka trwa pięć rund, a z Paulo żaden maratończyk i on doskonale będzie zdawał sobie sprawę ze ciężko bedzie go ustrzelić na poczatku. Ale ma uderzenie i to on moze znokautowac Israela. Ostatnia walka Israela wiadomo jak sie skończyła, zbyt duzo asekuracji a Costa nie bedzie kalkulował jeśli zdarzy się taka szansa. Costa potrafi narzucic presje, ma mocne kopniecia, bardzo dobry boks, z Romero przewalczył przez trzy rundy w całkiem dobrym tempie, więc liczę że jeszcze trochę poprawił ten aspekt przed 5 rundowa walka. Adesanya na pewno poszuka szansy w kontrach, ma lepszy zasieg i wzrost, ale z takim rywalem jak Costa nie mierzyl sie w ostatnim czasie. Costa ma twardy łeb i podejrzewam że ciezko go bedzie znokautować. Oczywiscie to walka mistrzowska i jeden i drugi ma rowne szanse i wszystko moze sie zdarzyc jednak cos czuje ze Costa moze to wygrac.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
DonCorleone1916 DonCorleone1916 ma oczywiście rację. Wychodzi na to, że Adesnaya oraz Costa to również szczęściarze. Pierwszy ma bilans 19-0, a drugi 13-0.
Co by nie mówić, ale Janek naprawdę poczynił postępy.

Mam nadzieję, że ta walka będzie należeć do Janka. Już wcześniej pograny po @3.10 (post na poprzedniej stronie).

Oprócz Janka na poprzedniej stronie
Ibragimov vs. Marques
typ: Ibragimov @1.57
lvbet

Janek przed czasem @4.00
Costa przed czasem @3.3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
no to moje luźne przemyślenia do kilku typów...

Nokdauny Israel Adesanya - Paulo Henrique Costa Henrique Costa 3,5 22bet Fajny zakład podoba mi sie tez idę w stronę Borachini mocny fizycznie agresywny z mocna szczeka jest wstanie ubić naruszyć mistrza tutaj sporo zlej krwi i....powinny byc fajerwerki moim zdaniem jesli Adesanya chce obronić tytuł to musi tutaj walczyć uważnie ostrożnie- wypunktować brazola każda wymiana na środku a juz nie daj boże przy siatce grozi wyłączeniem prądu

Takedowny Israel Adesanya - Paulo Henrique Costa x 1,5 1xbet do jakiegoś dubelka w sam raz nie widze tutaj opcji kto ma isc po sprowadzenia obaj stójka w każdej chwili ta walka moze sie skończyć wiec...

Takedowny Jan Błachowicz over 0,5 1,87 1xbet tutaj kilka opcji mi sie widzi. Reyes ruszy tak jak na Bonsa i kontra Janka w sam raz pasuje i wchodzi ale moze tez byc podobnie jak z Marreta... obaj doświadczenie maja ale Dominator wraca po porażce takiej kontrowersyjnej.... Janek jest na fali ale w takim momencie w walce o tytuł w UFC jest po raz pierwszy... Janek w parterze powinien miec przewagę wydaje mi sie silniejszy fizycznie jest wstanie poddać Reyesa obić go tam a co wazne utrzymać punktować i zmęczyć.Ja osobiście Reyesa w paterze nie widział i chętnie bym zobaczył .W stójce obaj maja swoje atuty u Janka ta siła kontra Reyes jest dobry technicznie ma warunki moze byc szybszy szkoda ze ta walka nie jest w APEX no ale....


z fajnych kursów ....do maxikombi :} kursy słabe w innych firmach lepiej... awarie częste slaba ta fortuna ale ma blika i kilka pln mozna wpłacić na systema do lepszego oglądania

Hughes J. - Espino J. 1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację 7,00 fortuna Hiszpan ma bardzo dobry parter tam pewnie poskłada swojego rywala ale zaczynamy od stójki w karierze zdarzało mu sie dostać ko tko od napewno porównywalnych zawodników po za tym wiek Hiszpan ma 39 lat....
Błachowicz J. - Reyes D. 1.zawodnik wygra przez poddanie 7,00 fortuna

Knight W. - Camur A. 1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub
przez dyskwalifikację 3,00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Błachowicz - Reyes, powyżej 2.5 rund, kurs 1.55, bukmacher: Fortuna

Najważniejsza walka w karierze dla Polaka, który rywalizuje z Dominiciem Reyesem, który jest na ten moment absolutnie topowym zawodnikiem w swojej kategorii wagowej. Walka najprawdopodobniej zakończy się przed czasem, ale obstawiam, że pierwsze 2-3 rundy będą spokojniejsze. Obaj zawodnicy podchodzą do siebie z respektem i nie sądzę, by któryś się z nich się podpalił. Każdy z nich zdaje sobie sprawę z tego, że jeden cios może być kluczowy i nikt też takiego ciosu nie będzie chciał przyjąć bezpośrednio na szczękę. Nie zdziwiłoby mnie tutaj nawet zakończenie poprzez decyzje, bo na tym poziomie wszystko jest prawdopodobne.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Błachowicz - Reyes. Typ 2 kurs 1.40. Fortuna.
Prawdopodobnie pas trafi do Dominicka Reyesa. Amerykanin za sobą walkę mistrzowską, która pomimo porażki, mogła tchnąć w niego dużo pewności siebie, niektórzy uważają że powinienem nawet wygrać tą walkę. Była to naprawdę dobra walka i jedyna którą przegrał. Reyes jest leworęczny, co będzie dodatkowym utrudnieniem dla Polaka. Amerykanin ma również lepsze warunki fizyczne jest wyższy, ma większy zasięg ramion i bardzo płynnie składa kombinacje ciosów z obu rąk. Polak nie jest zbyt ofensywnym zawodnikiem, dlatego jeśli sytuacja wymusi na nim większą aktywność, będzie musiał zmagać się z bardzo precyzyjnymi ciosami kontrującymi z lewej ręki.Można śmiało powiedzieć, że Reyes jest obecnie jednym z lepszych puncherów w UFC. Niemniej, podczas jego pojedynku z Jonesem widać było, że raczej stroni on od walki w parterze. W tej płaszczyźnie Błachowicz będzie mógł szukać swojej szansy, chociaż o sprowadzenie walki do poziomu może być niezwykle trudno, gdyż Amerykanin opanował uniki przed obaleniami niemal do perfekcji.Kurs na Błachowicza jest za niski żeby ryzykować, zdecydowany faworyt to Reyes.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
W starciu Diego Sancheza z Jakem Matthewsem trudno nie faworyzować Australijczyka – Diego najlepsze lata ma już zdecydowanie za sobą, kiepsko wyglądające pyrrusowe zwycięstwo z Michelem Pereirą nie napawa optymizmem przed starciem z Matthewsem. „The Celtic Kid” to zawodnik, który wszedł do UFC w dość młodym wieku, ma zaledwie 26 lat i już dziewięć wygranych w organizacji, według mnie to odpowiedni czas na nazwisko takie jak Sanchez w swoim rekordzie. To Australijczyk będzie dyktował warunki w tym pojedynku, myślę, że będzie to pokaz umiejętności parterowych Matthewsa, bo zapewne tam dość szybko przeniesie się ta walka. Sanchez to już cień zawodnika, który wojował z czołówką kategorii lekkiej, ponadto problemy natury mentalne, przeczuwam, że ten pojedynek nie potrwa piętnastu minut. Matthews najprawdopodobniej stłamsi Diego w parterze, kończąc go poprzez poddanie lub ground and pound, jednak nie takie niespodzianki widzieliśmy i zostawiam sobie tutaj niejako furtkę do ewentualnej sensacyjnej wygranej Amerykanina. Na punkty raczej wielkich szans na zwycięstwo nie ma.

Diego Sanchez – Jake Matthews Przetrwa do końca walki – NIE 2.16

unibet


Kartę wstępną gali otworzy znakomite sportowo zestawienie, a zobaczymy w nim Hakeema Dawodu oraz Zubairę Tukhugova. Patrząc stylistycznie na Dawodu to nie sposób nie zwrócić uwagi na starcie Tukhugova z Lerone Murphym, mamy tutaj dwóch zawodników o podobnych parametrach. Starcie z Anglikiem wyglądało średnio w wykonaniu Zubairy, a wydaje mi się, że Dawodu to zawodnik bardziej poukładany niż Murphy, gdyby nie dość szybka niespodziewana porażka z Dannym Henrym Kanadyjczyk miałby komplet pięciu wygranych walk w UFC. Na nogach to Hakeem powinien prowadzić ten pojedynek na dystans, jednocześnie starając się nie dać sprowadzić do parteru przez Dagestańczyka, bo myślę że tam Zubaira będzie szukał swoich szans. Przeczuwam tutaj stosunkowo wyrównane starcie i najprawdopodobniej zwycięstwo Dawodu na pełnym dystansie.

Hakeem Dawodu – Zubaira Tukhugov 2.20

betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 0

dolat22870

Użytkownik
Cześć, mam pytanie ale zanim odbierzecie je ,że to "prowokacja" albo jakieś pytanie z "d..y".
Gdyby ktoś Wam powiedział takie słowa: Jan B. będzie walczył dobrze, będzie wyglądało,że wygra ale zostanie oszukany i przegra.
Co może znaczyć "oszustwo" ? przegra na punkty decyzją sedziów?

Serdecznie prosiłbym o odpowiedzi tylko na powyższe pytanie ,żebyśmy tutaj piany nie nabili bez potrzeby.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Kai Kara-France vs. Brandon Royval
Stawiam na Brandona, wg mnie wygra tę walkę przez poddanie. Kai Karafranca mnie nie przekonuje, te jego zwycięstwa są jakieś takie zawsze wymuszone, decyzją ale nie przekonywującą. Brandon przewaga warunków fizycznych, dużo poddań w portfolio. Przegrał jedynie z silniejszym zapaśniczo Kenney'em.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
205 lbs: Dominick Reyes (12-1) vs. Jan Błachowicz (26-8)
powyżej 3,5 rozpoczętych rund
@ 2.19 FORTUNA

Dominick w tym pojedynku jest zasłużonym faworytem, jednak kursy zaoferowane przez bukmacherów uważam za przesadzone. Błachowicz dysponuje odpowiednimi umiejętnościami oraz narzędziami, by móc znacznie utrudnić zadanie Reyesowi a nawet zakończyć pojedynek zwycięsko. Lowkingi, bloki niskich kopnięć, kontrujący lewy sierpowy, klincz i jego rozerwania, zapasy czy nawet i parter. Zadanie stojące przed naszym Rodakiem jest oczywiście bardzo trudne ale czy nie wykonalne? Spodziewam się taktycznego zwodzenia oraz szachów w stójce. Kursy na overy rundowe spadają, bowiem na over 2,5 rundy jest już tylko kurs 1.55 a było 1.68. Obaj zawodnicy podejdą prawdopodobnie do zawodów uważnie, czujnie, nie podejmując większego ryzyka. Chciałbym oczywiście aby to Polak wygrał, bo nikt nie zasłużył na pas mistrzowski UFC tak bardzo jak Błachowicz. Porzucił on ciepłą posadę w KSW i ruszył za marzeniami, podejmując nie małe ryzyko, by w końcu sportową drogą dojść do walki o pas.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja jeszcze kilka biednych groszy dodam od siebie:

Dla mnie jak Jan Blachowicz wygra to bedzie nispodzianka i to duza.

Ktos tam pisze ze Blachowicz ma szanse w parterze, obejrzalem dwie ostatnie wlaki Blachowicza i to byly przepychanki, nie walki , pozatym Blachowicz nie dazy do obalen to raz a dwa ten caly Reyes ma wysoka ponad 80% obrone przeciwko obalenia a to jest bardzo dobra obrona i ktos pisze , chyba Kamila napisala ze Reyes stroni od walk w parterze nie on nie stroni tylko on preferuje styl w stojce i taki mu odpowiada.

Blachowicz nie wytwarza presji i sie wycofuje jakby czekal na kontre , te dwie walki ostatnie z duzym szacunkiem to byly przepychanki, nawet ta ostatnia ktora walczyl z Andersonem nic specjalnie sie nie dzialo , Janek z doskoku prubowal go ustrzelic i tam jest taki momen ja Janek go trafia na "chybil trafil" , ale okej trafil go glowe schowal , wzial zamach i trafil , widac bylo po nim ze sam byl zaskoczony ze goscia z nokautowal ale chyba bardziej ze udalo musie to juz w pierwszej rundzie.

Ta walke z Reyes-a z Jonsem to byla walka co mlocil tego Jonsa , widac ze idzie do przodu wytwarza presje jest mocny mentalnie ale co
trzeba zyczyc naszemu zeby wygral ta walke, wiadomo fajny gosc i moze mu jakas kontra wyjdzie i Reyes sie nadzieje.

Jezeli mialbym sie bawic w typowanie to czysto sportowo te 1,40 powinno wejsc jak nic ale ze to niski kurs to bym sie tutaj pobawil w cos takiego. Reyes by KO, TKO, DQ or Submission @ 2.10 Bet365 - Takie sobie tam przemyslenia.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Błachowicz to niestety przykład zawodnika, który ma po prostu szczęście podczas walk. Zawodnikiem jest mocno średnim, jest wolny i przewidywalny. Jedyne co ma w zanadrzu to duża siła ciosu.
Czym jest szczęście
Chodź opowiedz mi
Siadaj wygodnie
Sprzedaj mi farbowany kit
Czym szczęście jest
Czy ty to wiesz?
Dlaczego wiec znów dusisz się?

hahahaha
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Błachowicz to niestety przykład zawodnika, który ma po prostu szczęście podczas walk. Zawodnikiem jest mocno średnim, jest wolny i przewidywalny. Jedyne co ma w zanadrzu to duża siła ciosu. Rockholda pokonał lucky punchem a Reyes niestety skończy lekko.
Jak widać szczęście go nie opuszcza. Nawet na pkt wygrywał przed Nokautem:p
Post automatycznie złączony:

Błachowicz - Reyes. Typ 2 kurs 1.40. Kurs na Błachowicza jest za niski żeby ryzykować, zdecydowany faworyt to Reyes.
3.00 to mało? A 1.40 to sporo w bukmacherce powiadasz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom