>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 205: Alvarez vs. McGregor [12.11.2016]

Status
Zamknięty.
E 285

embotron

Użytkownik
Eddie Alvarez vs Conorek McGregor - 1,90 Betsafe
Tak jak B3A zauwazyl, po takim kursie rowniez wedlug mnie warto. Wedlug mnie Alvarez dlugo pasa nie potrzyma, nawet jezeli jakims cudem uda mu sie wygrac z Conorem to szybko go ktos nastepny zdetronizuje. Wszystkie walki w UFC na styk, Cerrone go rozpracowal perfekcyjnie, w 2 i 3 rundzie nie mial nic do powiedzenia. Pettisa probowal obalic pol rundy, przez co w 2 rundzie nie wygladal za swiezo. Ktos mowi, ze Conor ma zenuajca kondycje, ale wygral 5 rundowa wojne z Diazem i dla mnie jest to pokaz dobrej kondycji. Nie sadze, zeby walka z Alvarezem byla pod wzgledem kondycyjnym porownywalnie lub nawet blisko tak samo wyczerpujaca jak z Diazem. Stojka zdecydowanie dla Conora, zapasy oczywiscie dla Alvareza, chociaz nie jestem tak bardzo przekonany, ze amerykanin bedzie latwo sprowadzal irlandczyka i trzymal go na ziemi runda po rundzie. Ciosy i kopniecia na korpus w 1-2 rundzie zrobie swoje, potem bedzie tylko gorzej dla Eddiego ????

Chris Weidman vs Yoel Romero - 2,56 @ Marathonbet
Weidman jest mozliwy do trafienia i to do trafienia mocno, pokazal to Belfort, ale szybko po tym zostal skarcony. Nie sadze, aby Romero dal sie tak latwo obalac i kontrolowac na ziemi. Mimo juz podeszlego, jak na zawodnika MMA, wieku Yoel jest nadal bardzo dynamiczny, silny i finezyjny w stojce, dodajac do tego swietne zapasy jest, wedlug mnie, zawodnikiem, ktory moze pokonac bylego mistrza. Jedynym minusem jest jego slaba kondycja, wiec im dalej w walke tym jego szanse maleja, ale licze tutaj na jakies latajace kolano w 1 rundzie ????

Nurmagomedov vs Johnson - 3,85 @ Marathonbet
Absolutnie nie zgadzam sie w tej walce z kursami wystawionymi przez bukmacherow. Johnson to zawodnik, ktory wygrane przeplata z przegranymi, na papierze nie ma sztycha z niepokonanym Rosjaninem, ale papiery nie walcza. Amerykanin ma bardzo dobre defensywne zapasy (co niekoniecznie musi byc wystarczajace na Khabiba), dosyc fajna stojke, szczegolnie w porownaniu do mozolnej, wedlug mnie, stojki Nurmagomedova, i jedne z najszybszych i wystarczajaco mocno bijacych rak w dywizji. Khabib ostatnia konkretna walke stoczyl 2,5 roku temu, nie licze ostatniej walki z niewiadomo kim, a rowniez tam nie pokazal sie rewelacyjnie. Wedlug mnie zobaczymy dzis spory upset i Michael Johnson znokautuje Khabiba lub wygra decyzja.

Kowalkiewicz vs Jedrzejczyk - Jedrzejczyk przed czasem - 3 @ Unibet
Nie bede tutaj zaskakujacy, patrzac na typy forum albo jest typ, ktory proponuje albo czysta wygrana Karoliny. Wedlug mnie moj typ jest duzo bardziej prawdopodobny, patrzac na to jak nieszczelna jest garda Kowalkiewicz i jak mocno i szybko bije mistrzyni nie sadze, aby ta walka dotrwala do decyzji. Sporo zlej krwi, Aska bedzie probowala za wszelka cene skonczyc to przed czasem. Ktos tu pisal, ze Karolina poczynila wielki progres - jak dla mnie bedzie to zdecydowanie za malo, a to jak rozwinela sie Asia chyba nie musze mowic, z kazda walka wplata do swojej gry coraz to nowsze zagrania i sadze, ze zobaczymy w tej walce sporo krwi i przerwanie walki przez sedziego w 4-5 rundzie.

Dodatkowo gram Woodleya, Boetscha, Muhammada i Millera, ale to pisze juz tylko jako ciekawostke ????

Pozdrawiam
 
lolian 96

lolian

Użytkownik
Frankie Edgar - Jeremy Stephens | Edgar przez decyzję @ 1.8✅

Moim zdaniem najpewniejszy typ tej gali z niezłym kursem. Frankie to czołowy zawodnik kategori piórkowej, mimo 35 lat na karku posiada dobre kardio. Wywodzi się z zapasów jest zawodnikiem kompletnym. Na 20 wygranych walk połowę wygrał poprzez decyzję. Jeśli nie będzie mu szło w stójce to będzie dociskał przeciwnika do siatki oraz obalał a tam kontrolował z góry. Wątpie żeby pokonał Stephensa przed czasem, który to ostatni raz został poddany 7 lat temu, a głowę ma bardzo wytrzymałą. Po drugiej stronie mamy Jeremiego Stephensa zawodnika o bardzo mocnym uderzeniu, większość swoich walk wygrywał przez KO/TKO. Odkąd zszedł do kategorii piórkowej stoczył 8 walk z czego 3 przegrał i to właśnie przez decyzję. Nie widzę tu innego rezultatu jak zwycięsto Frankiego Edgara na punkty.
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Jeżeli ktoś wierzy w kobiecą intuicje i to z pierwszej ręki to już wie co stawiać na dzisiejszej gali i to po dobrym kursie ???? ????
Oczywiście typu nie opieram tylko i wyłącznie na poniższej wypowiedzi ????

Jędrzejczyk vs Kowalkiewicz B365
Walka nie dotrwa do końca @ 2.37
⛔

- Wypowiedź Kowalkiewicz
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Czy do tej promocji na betssonie trzeba się było wpisywać ? Nie mogę wejść w tą promocję a zakład bez ryzyka się nie pojawia.
 
P 0

piterekj25

Użytkownik
Kurczę właśnie długo zastanawiałem się czy zagrać i jak się teraz zdecydowałem to też nic mi się nie wyświetla, żeby zaznaczyć zakład bez ryzyka. Czyżby już to nie obowiązywało?
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Czy do tej promocji na betssonie trzeba się było wpisywać ? Nie mogę wejść w tą promocję a zakład bez ryzyka się nie pojawia.
możliwe że już wyłączyli promo bo mi też się nie odpala, a do promocji trzeba było się zapisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Miałem na kuponie wygraną Woodleya i McGregora. Woodley niby wygrał, ale później ogłosili remis, jednak całoroczny rozliczył na plus. Jak tylko sędzia wszedł na ring i powiedział &quot;korekszyn&quot; z miejsca zamknąłem kupon z połową zysku i teraz pytanie - czy jest jakaś możliwość, że cofną mi te środki z konta?
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Ja stawiałem na Woodleya i to grubo i wkurwiony jestem z tego remisu. Po Tyronie wogóle nie widać by dzisiaj walczył. Trochę spocił się na treningu.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Miałem na kuponie wygraną Woodleya i McGregora. Woodley niby wygrał, ale później ogłosili remis, jednak całoroczny rozliczył na plus. Jak tylko sędzia wszedł na ring i powiedział &quot;korekszyn&quot; z miejsca zamknąłem kupon z połową zysku i teraz pytanie - czy jest jakaś możliwość, że cofną mi te środki z konta?
w walce Woodley - Thompson był remis, jak bedzie to rozliczone w bet365 jeżeli postawilem na zwycistwo Thompsona?


Ja w BetClicu od razu Woodleya rozzliczyli na + i wyplacilem srodki bo teoretycznie powinni zabrac, pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom