>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 183: Silva vs. Diaz

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
To dzisiejsza wypowiedz Wąsatego w rozmowie z Bloody Elbow
John Lineker jest nieskomplikowany. Jego plan na walkę polega na poruszaniu się do przodu i wyprowadzaniu mocnych ciosów na głowę. Wkłada w te uderzenia pełną moc, więc muszę być mobilny i sprawiać, że będzie pudłował i przy okazji samemu trafiać. Potem sprowadzę go do parteru i uduszę.
A teraz proponuję ja porównać z tym co napisałem o nim powyżej :grin:

Edit : Rywal Lineker po raz kolejny nie robi wagi :grin: przekroczył limit konkret . Ian 57 kg , Lineker prawie 59 kg he he
Zobaczcie lepiej o ile Gastelum przekroczył :grin: z 5 kilo chyba
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik


Gasteluma za takie akcje powinni wywalić z UFC, i pisze to jako jego fan od czasów TUFa. Myślałem że zmądrzał po walce z Ellenbergerem, ale tak wtopić z wagą... Przypomnę że w UFC od 185 lbs zaczyna się półciężka (!!!), więc to już nie są żarty a tragikomedia. Ciekawie jak bukmacherzy podejdą do tej walki?
 
H 18

huncwot

Użytkownik
Post podsumowujący

McCall = 1.45 | 20j
Lauzon = 2.40 | 5j
Brunson + Silva = 1.53 | 2j

Tak jak wspomniałem - w Lauzonie widzę value i próbuję.
Gdzie analizy??? To gole typy. Moje w takiej sytuacji usuwasz a sam robisz to samo. To nie twoje forum. Sa inni użytkownicy.
Po raz 5 wrzucam Kelvin Gastelum. Szkoda ze markselby to usuwam bo moze ktos by zagral. Teraz przy kolosalnej różnicy wcwadze Kelvin jest jeszcze większym faworytem. Ja puscilem to za 3000 zl. Kondycja bedzie kluczowa. Roznica silowa przy takich wagach zniknie. Choosen one bedzie niebezpieczny przez minutkę albo dwie w pierwszej rundzie.
marqs3lby// ja Ci tutaj niczego nie kasowałem... a mój post zawiera gołe typy bo wszyscy zawodnicy zostali opisani. Takie posty skasuje Ci każdy admin na tym forum, to nie jest tak że ja się uwziąłem. Poczytaj sobie analizy Pudziana, bene, Napoleoniego czy Karciarza. I nikt nie jest kolegą Pudziana tak jak to zwykłeś płakać w prywatnych wiadomościach. To nie jest moje forum ale trzeba przestrzegać zasad.
 
lolian 96

lolian

Użytkownik
Przypomnę że w UFC od 185 lbs zaczyna się półciężka (!!!),
Średnia
Po ważeniu jeszcze bardziej wierze w zwycięstwo Woodleya. Widać, że Gastelum nie przepracował dobrze okresu przygotowawczego do walki. Mam zamiar zainwestować trochę pieniędzy w Woodleya. Spodziewam się, że Gastelum będzie agresywnie przeć do przodu na Woodleya, a ten skontruje go jednym dwoma ciosami i skończy walkę już w pierwszej rundzie. Gastelum ma dziurawą gardę, w walce z Storym był raz na deskach w 2 rundzie, a Woodley jest o wiele lepszym udeżaczem i posiada mocny nokutujący cios.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie o co chodzi z tą wagą Gasteluma,będzie zbijał? bo buki już kursy odwróciły,teraz Woodley jest faworytem,coś tu mi nie gra cięższy Kelvin przestał być faworytem?
Jak ktoś może niech mnie rozjaśni w tym temacie,z góry dzięki
marqs3lby// Pojawiło się info że Gastelum został ukarany grzywną -30% z wypłaty, z czego całość idzie na konto Woodley’a więc zbijać nie będzie.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Gastelum miał objawy grypy i przy zbijaniu wagi musieli zabrać go do szpitala, bo coś poszło nie tak.
Dokładnie. Poza tym aż taka nadwaga nie świadczy dobrze o przygotowaniach zawodnika i teraz już Woodley jest dla mnie sporym faworytem, dlatego gram na Niego. Ma lepsze zapasy, niesamowitą petardę w łapach, jest eksplozywny, ogólnie jest lepszym atletą. Poza walką z Rorym, który po mistrzowsku Go wypunktował, pozostałe wygrane i to nad wartościowymi zawodnikami, były bardzo przekonywujące. Dokładając do tego problemy Gasteluma, Tyron wydaje się dobrym typem.
Tyron Woodley 1,85
Do tego gram też na McCalla. Podobna sytuacja jak wyżej. McCall od początku był dla mnie faworytem. Dobrze wszystko opisał Pudzian, szybkość, mobilność i zapasy powinny załatwić sprawę. 30-27.
Ian McCall 1,45
Do mojego tripla dokładam Thiago Santosa, który jest niezłym uderzaczem, ma na rozkładzie solidnego Markesa, ostatnio przegrana z Hallem, ale dopiero po decyzji. Enz to raczej nie ta półka. W stójce nie ma czego szukać, jeśli nie wyczaruje jakiegoś poddania to raczej nie widzę dla Niego za dużych szans.
Thiago Santos 1,55
Idąc tropem reszty, wrzucam typy z Tapology:
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Grypa nie grypa, Gastelum jest w każdym elemencie lepszy od Woodleya.
Gastelum jest zawodnikiem napierającym na rywala w stójce, a tego Tyron bardzo nie lubi. Wystarczy obejrzeć jego walkę z Jake Shieldsem, aby zdać sobie sprawę, że nie radzi sobie, kiedy jest spychany. Gastelum jest bardzo dobrym zapaśnikiem, a o parterze już nie wspomnę, bo jeżeli przeniosą walkę do tej płaszczyzny, to ponownie Kelvin będzie miał więcej do powiedzenia. Woodley, to typowy striker o mocnym ciosie, lubiący przejmować kontrolę, jeżeli ruszy na Gasteluma i go trafi, to szanse rosną, ale tak jak było to widać w walce z McDonaldem i Shieldsem, nie radzi sobie, jako defensor, dużo zbiera i oddaje pełną kontrolę, kiedy jest napierany. Szanse źle rozłożone przez bukmacherów wdg mnie, ale ze słusznością poczekajmy do walki, jak się pomyliłem, to mój błąd.
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
Nie wiem czy wiecie,ale prawa ręka McCalla,a mianowicie środkowy palec jest wybity i nie może go zgiąć ,ani zacisnąć nawet pięści.Z taką kontuzją jeśli wyjdzie do walki to nie wygra z Linekerem.
Co do Pająka to każdy widzi w nim wielkiego mistrza .Ok nie neguję,ale czy Silva mierzył się dotychczas z dobrym bokserem ,z żelaznym cardio i twardą szczęką?Raczej nie ,bo ani Weidman,Bonnar,Sonnen,Okami czy Belfort(który ma w miare dobry boks)który przegrał po przypadkowym front kicku nie prezentowali takiego warsztatu bokserskiego jak Nick.Fenomen Andersona polegał na pewności siebie(nisko ręce ,uniki) i efektowności(kapitalne kontry) czym przez wiele lat odprawiał szczęśliwie następnych rywali.Walka z Weidmanem pokazała ,że można Pająka cierpliwie przyczekać i powalić bo lata na karku swoje już ma i jego szczęki w przeszłości nikt poważnie nie przetestował.Joe Schilling ,który przygotowywał Nicka do walki z Pająkiem mówi ,że Spider to już stary dziadek,nie jest tak mobilny i dynamiczny jak kiedyś.Powiem ,że podzielam opinie Joe ,bo widziałem wiele filmików z treningów Andersona i muszę przyznać ,że jest okrutnie wolny i wg mnie walczy od niechcenia tylko dla $$$.Walka dla mnie 50/50 Nick będzie gotowy na Silve w 100 %.
Cytat Joe Schilliga na temat przygotowań Diaz do walki
&quot; Byłem w Stockton dokończyć obóz Nicka. Jeszcze nigdy w swoim życiu tyle się nie nabiegałem. Jednej nocy po sparingach Nick poszedł pobiegać jakoś tak o trzeciej nad ranem, 8 kilometrów. W tym tygodniu zrobiłem chyba 27 kilometrów już. Jego pomysł na „krótką przebieżkę” to jakieś 10 kilometrów w zabójczym tempie. To świr!
Jest w świetnej formie, kawał sportowca. Zrobił dziewięć rund po pięć minut, każda ze świeżym rywalem, kickboxing i obalenia. Robi takie rzeczy prawie codziennie. Powinna być dobra walka. Nie mógł mieć lepszego treningu pod nią. Ściągnąłem Artema Levina, Chidi Njokuaniego, no i ja sam byłem. Chidi był świetny, żeby dokończyć z nim obóz, bo porusza się jak Anderson, ma podobny styl.
Każdy, kogo mu ściągnąłem na sparingi, jest lepszym kickbokserem od gościa, z którym się mierzy. Artem to lepszy kickbokser niż Anderson, ja jestem lepszy niż Anderson, Chidi porusza się nawet lepiej niż Anderson. To był dobry obóz. Próbowałem znokautować Nicka na sparingach cały czas, ale nie udało mi się.
Mamy video z publicznych treningów Andersona. Porusza się jak stary człowiek. Nie ma tej płynności, którą mam ja czy Artem Levin.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 522

paulattryda

Użytkownik
@Astorre
1) Tyron lubi jak rywal napiera i lubi kontrować; cios jak na tę wagę ma nieziemsko cieżki
2) Tyron można pokonać walcząc mądrze, klinczując, męcząc go - tak właśnie walczy drewno Shields
3) Tyron jest bardzo dobrym zapaśnikiem (wystarczy wejść na wikipedię żeby to sprawdzić)
4) McDonald walczy bardzo mądrze, Shields wlaczy mądrze, Tyron to nie jest typowym strikerem (patrz 3)
+ jeszcze Gastelum jakiś chory; wychodzi z tego, że było warto Tyron przed zmianą kursów; teraz można pograć Tyrona tam gdzie jest powyżej 1.7 za 1/10 lub Woodley wins by TKO/KO za 0,5 na 10 oraz jeszcze Over 2½ rounds powyżej 1.7.
Słowem proponuję 3 single:
  • Tyron Woodley 1.77 SBG Global 1/10✅0,77
  • Woodley wins by TKO/KO 4.4 SportsInt. ⛔0,5/10
  • Over 2½ rounds BookMaker 1/10 ✅0,71

W związku z plotkami co do ręki Iana jeszcze dubel:
  • Tyron + Lineker 5,42 BetDSI 0,5/10 →✅2,21
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Nie wiem czy wiecie,ale prawa ręka McCalla,a mianowicie środkowy palec jest wybity i nie może go zgiąć ,ani zacisnąć nawet pięści.Z taką kontuzją jeśli wyjdzie do walki to nie wygra z Linekerem.
Dostanie znieczulenie i o nim zapomni podczas walki bo adrenalina weźmie górę . Tak to by wogóle do niej nie przystępował , pokrąży wokół klatka przez trzy rundy i wygra przez decyzje . W ogóle się tym nie przejmuje .
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Nie wiem czy wiecie,ale prawa ręka McCalla,a mianowicie środkowy palec jest wybity i nie może go zgiąć ,ani zacisnąć nawet pięści.Z taką kontuzją jeśli wyjdzie do walki to nie wygra z Linekerem.
Jakieś wiarygodne źródło możesz podać?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Woodley, to typowy striker o mocnym ciosie, lubiący przejmować kontrolę
nie radzi sobie, jako defensor, dużo zbiera i oddaje pełną kontrolę, kiedy jest napierany.
Panie kochany, Woodley to akurat walczy głównie z kontry, to samo robił z Conditem, to samo z w ostatniej walce z Kimem. Jeśli ta walka będzie działa się w stójce, zapewne Gastelum będzie napierał, a Woodley szukał miejsca na kontry, co umie robić, a dziurawą defensywę Kelvina kiedyś szeroko rozpisywałem. Zapasy Gasteluma to dla mnie nadal bujda, facet ma w karierze 6 sprowadzeń rywali do parteru, a robi się z niego jakiegoś mega zapaśnika (sam został sprowadzony 5 razy). Zdolna z niego bestia, kiedyś będą z niego ludzie, ale odwalając takie coś z wagą, zapewne mocno stracił w oczach Dany White&#39;a. Kto wygra ciężko przewidzieć, ale faworytem powinien być Woodley, szczególnie że hype na Gasteluma jest delikatnie przesadzony.

PS. Co do wagi, fakt, bezsensownie to ująłem z półciężką, chodziło mi o to że aby zmieścić się w limicie wagi średniej trzeba zrobić mniej niż 185 lbs, powyżej blisko do półciężkiej, a Kelvin miał 180 lbs, co obrazuje jak potężnie wtopił ze ścinaniem wagi.

Powiem ,że podzielam opinie Joe ,bo widziałem wiele filmików z treningów Andersona i muszę przyznać ,że jest okrutnie wolny i wg mnie walczy od niechcenia tylko dla $$$

https://www.youtube.com/watch?v=xy1dVR12YbY
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 18

huncwot

Użytkownik
Dostanie znieczulenie i o nim zapomni podczas walki bo adrenalina weźmie górę . Tak to by wogóle do niej nie przystępował , pokrąży wokół klatka przez trzy rundy i wygra przez decyzje . W ogóle się tym nie przejmuje .
Głupoty. Staw naruszony to ledwo do rękawicy wciśnie rękę. Nie złapie poddania. W parterze potężnie utrudniona obrona. Uderzenia tez wykluczone. Moze dojść do deformacji i uszkodzenia nerwu. Bedzie malo aktywny. Przegra przez decyzje.walczy bo zarobi 30% wiecej. Koniec kariery.
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
@Napoleoni
Nie wiem co w tym filmiku Cię zachwyciło u Silvy? Kopnięcia na tarcze w tempie żółwia,po takim złamaniu piszczela już nie tak mobilny w pracy bokserkiej,co prawda ręce dość szybkie,ale wielkiej mocy tam nie widziałem.Diaz ma twardą szczękę,będzie bardzo niewygodny,wie co go czeka w octagonie z Silvą,może go pokonać nawet na punkty,chociaż myślę ,że cardio Pająka byłoby tu podejżane.Nie skreślam tu Silvy ,daje 50/50 ,ale 4,8 na Nicka nie powinieneś w żaden sposób negować.Anderson nie sparował przed walką z nikim konkretnym,słyszałem wieści na jednym z portali ,że został znokautowany 2 tygodnie przed walką na sparingu.Widziałem dużo filmików.Wraca stary Spider,ręce nisko,zachęcanie rywala do wymian,balans tułowiem i głową,jak za dawnych lat,tylko czy tak można będzie się pobawić z Diazem?Równie dobrze Nick może przez prowokacyjny styl Silvy pójść do przodu i nadziać się na zabójczy cios Pająka ,ale także sam może go upolować niczym Chris Weidman ...
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@TuRkuĆpODjAdEk
Szanuje każdego opinie bo każdy ma swoje zdanie, luz. Ale wchodzisz tutaj w mega skrajnie nie obiektywne oceny niczym Antoni M. w temacie Smoleńska. Według Twojej logiki Weidman bez problemu znokautował Silvę a w kolejnej walce go kontuzjował, to wszystko było banalne i zaplanowane, natomiast Anderson nokautując Belforta miał po prostu farta, zresztą wszystkie 7 nokautów wieczoru w UFC to pewnie czysty przypadek. Twierdzisz że Anderson jest okrutnie wolny i walczy tylko dla kasy, to poprzyj to argumentem, bo ja mam dokładnie odwrotne wrażenia oglądając nagrania z walk, w końcu Spider ma jakąś motywacje, po latach dominacji w UFC, w końcu ma o co walczyć, a na nagraniach wygląda bardzo dobrze (chociaż akurat nagrania z treningów i dobór sparingpartnerów nigdy nie był dla mnie ważnym wyznacznikiem, Paul Sass na treningach latające trójkąty zapinał, a potem w walce miał problemy w parterze). To że walka może być wyrównana nie neguje, Diaz ma swoje szanse i swoje argumenty, ale zwyczajnie nie lubie skrajnie nie obiektywnych analiz, rozumiem Twój argument z boksem Diaza i to jest na plus w Twojej analizie, ale czy jest sens takiej gloryfikacji Diaza i umniejszania wielkości Andersona? Przecież Nick jasno okazał po walce z GSP, że jeśli zawalczy w UFC to tylko dla kasy, odrzucał walki z Bispingiem i rewanż z Conditem, bo do zarobienia były niewielkie pieniądze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom