>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

UFC 183: Silva vs. Diaz

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Anderson+Leites 1.45 ✅
Woodley 1.65 ✅
Miesha/Sara suma rund powyżej 2.5 1.33 ✅
3 typy puszczone za grosze raczej dla frajdy niż dla chęci zarobku. Nie będzie żalu jak nie wejdą, dzisiaj odpuszczam poważniejsze granie, ale powodzenia dla wszystkich typujących ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Na gali UFC ogłosi &quot;big announcement&quot;. Czyżby rywal Punka? A może coś z Belfortem?
Raczej rywal Belforta . A może Lesnar is Back !
Przeciwnik dla Punka na debiut to ma być osoba z poza UFC tak mówił Feritta ( właściciel UFC ) oczywiście skopiowałem to :grin:
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Thiago Santos 1.55
Kelvin Gastelum 2.91
Thiago Alves 2.28
3 Najciekawsze single na dzisiejsze UFC wdg mnie. Zobaczymy jak zaprezentują się te kontry Woodleya. Bo wiadomo, za kim się jest u tego widzi się więcej elementów na +, a po ewentualnej porażce cisza. Nie gram tego za pieniądze więc obejrzę na luzie. Tak
jak pisałem Gastelum w każdej płaszczyznie lepszy. Thiago Alves powinien zdominować stójkę, szczególnie świetną pracą nóg, a ostatnia walka, to typ przeciwko Andemu Enzowi, którym mnie nie przekonuje, chyba, że dysponuje dobrą kontrą... wtedy wszelkie karty na niego :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Prędzej spodziewałbym się ogłoszenia nowego sezonu TUFa, w końcu już trochę minęło od ostatniej edycji, a żadnych oficjalnych informacji o nowym sezonie nie było. Lesnara raczej nie ogłoszą tak szybko, póki ma kontrakt z WWE, a &quot;powalczy&quot; tam jeszcze ze 2 miesiące. Belfort podobno odrzucił propozycje walki o tymczasowy pas z Machidą. Powrót GSP jest bardzo realny, ale chyba jeszcze nie teraz.
Zgaduje że będzie wielka niespodzianka, pierwszy w historii TUF z 2 teamami zamiast głównych trenerów, American Top Team vs Blackzilians.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Prędzej spodziewałbym się ogłoszenia nowego sezonu TUFa, w końcu już trochę minęło od ostatniej edycji, a żadnych oficjalnych informacji o nowym sezonie nie było
Silva vs Shogun w kwietniu :grin: no co ty tego nie wiesz , ostatnio już coś kręcili
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Silva z Shogunem to będzie Brazylijski TUF, a 21 edycja Amerykańskiego nie została jeszcze ogłoszona. Chociaż jak wcześniej pisałem, każdy wie że to będzie ATT vs Blackzilians ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru:
185 lbs: Anderson Silva pok. Nicka Diaza przez jednogłośną decyzję (2x 50-45, 49-46).
Główna karta:
170 lbs: Tyron Woodley pok. Kelvina Gasteluma przez niejednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 28-29).
155 lbs: Al Iaquinta pok. Joego Lauzona przez TKO (interwencja sędziego po ciosach w stójce), 3:34, runda 2.
185 lbs: Thales Leites pok. Tima Boetscha przez poddanie (trójkąt rękoma), 3:45, runda 2.
170 lbs: Thiago Alves pok. Jordana Meina przez TKO (uderzenia w parterze), 0:39, runda 2.

Walki na FOX Sports 1:
135 lbs: Miesha Tate pok. Sarę McMann przez większościową decyzję (29-28, 29-27, 28-28).
185 lbs: Derek Brunson pok. Eda Hermana przez TKO (prawy sierpowy i uderzenia w parterze), 0:36, runda 1.
125 lbs: John Lineker pok. Iana McCalla przez jednogłośną decyzję (3x 30-29).
185 lbs: Rafael Natal pok. Toma Watsona przez jednogłośną decyzję (2x 30-27, 30-26).

Walki na UFC Fight Pass:
145 lbs: Diego Brandao vs. Jim Hettes – walka anulowana z przyczyn medycznych.
185 lbs: Ildemar Alcantara pok. Richardsona Moreirę przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).
185 lbs: Thiago Santos pok. Andy’ego Enza przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia w parterze), 1:56, runda 1.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Już po gali to trochę napisze o odczuciach. Na pewno cieszy wygrana pająka na pełnym dystansie mało kto to przewidział;). Cieszy również wygrana Ildemar Alcantara i kolejny typ na plus.✅. Cieszy także wygrana Miesha Tate, i pytanie z kim dalej walczyć? Oczywiście dziękófffka dla Napoleoni za typ over 2.5 rundy. Przegrał Ian McCall, walcząc ze znieczuleniem było to wiadome że będzie słabszy i tak się okazało. Nawet tapology poszło dobrze.;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 18

huncwot

Użytkownik
Gdzie analizy??? To gole typy. Moje w takiej sytuacji usuwasz a sam robisz to samo. To nie twoje forum. Sa inni użytkownicy.

Po raz 5 wrzucam Kelvin Gastelum. Szkoda ze markselby to usuwam bo moze ktos by zagral. Teraz przy kolosalnej różnicy wcwadze Kelvin jest jeszcze większym faworytem. Ja puscilem to za 3000 zl. Kondycja bedzie kluczowa. Roznica silowa przy takich wagach zniknie. Choosen one bedzie niebezpieczny przez minutkę albo dwie w pierwszej rundzie.

marqs3lby// ja Ci tutaj niczego nie kasowałem... a mój post zawiera gołe typy bo wszyscy zawodnicy zostali opisani. Takie posty skasuje Ci każdy admin na tym forum, to nie jest tak że ja się uwziąłem. Poczytaj sobie analizy Pudziana, bene, Napoleoniego czy Karciarza. I nikt nie jest kolegą Pudziana tak jak to zwykłeś płakać w prywatnych wiadomościach. To nie jest moje forum ale trzeba przestrzegać zasad.
Szkoda. Szkoda. Znow trafiam na split decision. Dziwna decyzja sędziów. Kelvin caly czas presja. Atakowal. Wiecej trafionych cios. Pierwsza oraz trzecia runda jego. Duże zaskoczenie wynikiem. Trudno powiedziec co sędziwie oceniali. Coraz wiecej takich decyzji w UFC. Ktos ma pomysl co przewazylo???
Walczyc jednak trzeba dalej.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Derek Brunson (USA) - Ed Herman (USA)
Typ: 1
1.21✅✅✅
BAH


Kurs może i słaby, ale do podbicia jak znalazł. Derek to zawodnik o wiele lepszy d swojego najbliższego przeciwnika. Mierzył się z zawodnikami lepszymi, a porażki z Souza czy Romero ujmy nie przynoszą.
Nie widzę Eda w tej walce. Brunson nie jest żywą tarczą, dużo się porusza, trzyma wysoko gardę. Jego kickboxing do najlepszych nie należy, bo odwołuje się do prostych kopnięć, ale to powinno wystarczyć na słabego Hermana. Posiada mocne uderzenia. W ostatniej walce przeciwko Larkinowi nie był faworytem, a wygrał jednogłośną decyzją.

Zapasy również będą po stronie faworyta. Ofensywne, jak i defensywne nie należą do najgorszych, co na takiego przeciwnika jakim jest Herman wystarczy.
Herman plasuje się w dolnej części rankingu, aż dziwne że jest jeszcze w UFC.

Thiago Santos (BRA) - Andy Enz (USA)
Typ: 1
1.60✅✅✅
BAH


Ten kto przegra może pożegnać się z UFC. Moim zdaniem Santos pozbawi Enza kolejnej walki dla UFC, bo będzie to jego trzeci przegrana. Andy z rekordem 8-2. Tych ośmiu pokonanych to słabe nazwiska, a gdy przyszło zmierzyć się z lepszym ciut od siebie, to zakończyło to się porażkami. Jego jedyną mocną stroną to zapasy, bo w stójce jest chaotyczny i prosty do rozgryzienia.
Fakt, że Thiago w swoim debiucie przegrał przez poddanie, ale walkę wziął w zastępstwie na chwilę przed galą. Później pokonał silnego Markesa. Santos to przede wszystkim MT, dobrze porusza się na nogach, szuka sobie dogodnej pozycji do zaatakowania przeciwnika. Markes, którego pokonał Santos, gdzie w tamtej walce nie był faworytem powinien spokojnie poradzić sobie z Enzem, który umiejętnościami jest gorszy od Markesa. Skoro Markes nie dał rady zapaśniczo, bo wcześniej został znokautowany, ale posiadał inne atuty, to nie sądzę, że wygra to Andy.
Porażka Santosa z Hallem, nie powinna być ujmą dla Thiago, bo ten drugi posiadał wszystkie atuty, choć Maretta napsuł krwi swojemu rywalowi.
Liczę, że agresywność Santosa rozprawi się z Andym już w pierwszej rundzie.
Będę w lekkim szoku, jeśli Andy Lwie Serce wygra ten pojedynek.
Już w pierwszych rundach typy powchodziły.
Tyle było szumu wokół Silvy, a ten najprawdopodobniej zawalczył swoją ostatnią walkę w karierze. Pokonał znane nazwisko, ma już swój wiek, ale swojego wcześniejszego blasku już nie odzyska, więc to jest odpowiedni moment by powiedzieć KONIEC, zrobiłem w tym sporcie tyle ile mogłem, ale to jest już czas, aby odpocząć.
Lepiej Pająka zapamiętać z tym ostatnim zwycięstwem nad Diazem, niż ma dostać kogoś lepszego, przegrać i wtedy odejść.
Napoleoni coś pisał, że powrót GSP jest realny. On już nie wróci, tak jak go bardzo lubię, nie chcę jego powrotu. Odszedł w blasku, więc po co powrót? Tym bardziej, że w WW znalazłoby się teraz kilku, z którymi na dzień dobry GSP mógłby przegrać, więc jaki jest sens?
Może i dobrze, że Kelvin przegrał, bo gdyby to wygrał, to z pewnością chciałby TS&#39;a, a co wtedy z Rorym? Tracę nadzieję, że zobaczę kiedyś Rorego w walce o pas????

@Down
Nie na 15? Nie ma to teraz znaczenia. Kiedy ma to zawalczyć? Zanim wypełni kontrakt, to stuknie mu 50 na karku.
Warto obejrzeć wywiad, gdzie mówił, że być może to była jego ostatnia walka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Już w pierwszych rundach typy powchodziły.
Tyle było szumu wokół Silvy, a ten najprawdopodobniej zawalczył swoją ostatnią walkę w karierze. Pokonał znane nazwisko, ma już swój wiek, ale swojego wcześniejszego blasku już nie odzyska, więc to jest odpowiedni moment by powiedzieć KONIEC, zrobiłem w tym sporcie tyle ile mogłem, ale to jest już czas, aby odpocząć.
Lepiej Pająka zapamiętać z tym ostatnim zwycięstwem nad Diazem, niż ma dostać kogoś lepszego, przegrać i wtedy odejść.

Napoleoni coś pisał, że powrót GSP jest realny. On już nie wróci, tak jak go bardzo lubię, nie chcę jego powrotu. Odszedł w blasku, więc po co powrót? Tym bardziej, że w WW znalazłoby się teraz kilku, z którymi na dzień dobry GSP mógłby przegrać, więc jaki jest sens?

Może i dobrze, że Kelvin przegrał, bo gdyby to wygrał, to z pewnością chciałby TS&#39;a, a co wtedy z Rorym? Tracę nadzieję, że zobaczę kiedyś Rorego w walce o pas????

z tego co wiem to Pajęczak ma kontrakt na 10 walk czy jakos tak
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Wygra przez zakończenie - TAK - Anderson Silva - 1,75 unibet - 10/10 - biorę nawet z góry kieszonkowe na luty żeby zagrać :]
Pozostałe typy z bet365:
Woodley - 2,10
Lauzon - 2,75
Tate - 2,75
85% na plus, więc całkiem przyzwoicie.
Silva vs Diaz to był mocniejszy sparing... szkoda, liczyłem na dobry występ Pająka.
Dobry typ Duzyesz na Woodley&#39;a, mimo, że mini Cain sporo cięższy, to Woodley spokojnie robił swoje i punktował.
Szkoda Lauzona, kurs kusił jak bułgarki przy drogach... Iaquinta wyciągnął wnoski z wcześniejszych porażek. Unikał parteru, nawet z góry, walczył mądrze.
Tate to było 50/50 po takim kursie należało grać.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Zarobki:
185 lbs: Anderson Silva (600 + 200 tys. $) pok. Nicka Diaza (500 tys. $)
180 lbs (catchweight): Tyron Woodley (74 + 65 tys. $) pok. Kelvina Gasteluma (21 tys. $)
155 lbs: Al Iaquinta (18 + 18 tys. $) pok. Joe Lauzona (36 tys. $)
185 lbs: Thales Leites (24 + 24 tys. $ + przyznany bonus w wysokości 100 tys. $) pok. Tima Boetscha (52 tys. $ + przyznany bonus w wysokości 50 tys. $)
170 lbs: Thiago Alves (42 + 42 tys. $ + przyznany bonus w wysokości 50 tys. $) pok. Jordana Meina (22 tys. $)
135 lbs: Miesha Tate (38 + 38 tys. $) pok. Sarę McMann (25 tys. $)
185 lbs: Derek Brunson (25 + 25 tys. $) pok. Eda Hermana (47 tys. $)
130 lbs (catchweight): John Lineker (21 + 21 tys. $) pok. Iana McCalla (14,7 tys. $)
185 lbs: Rafael Natal (29 + 29 tys. $) pok. Toma Watsona (22,3 tys. $)
185 lbs: Ildemar Alcântara (16 + 16 tys. $) pok. Richardsona Moreirę (8 tys. $)
185 lbs: Thiago Santos (13 + 13 tys. $) pok. Andy’ego Enza (8 tys. $)
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
nic z tego nie rozumiem. Z artykułu wynika ,że Silva brał Masteron. Przecież to jest steryd głównie poprawiający gęstość mięśnia pod względem wyglądu bez znacznego przyrostu siły. Dodam jeszcze ,że zmniejsza on gęstość kości , powoduje bóle statwowe,reumatyczne oraz zmniejsza produkcje cytokinin przeciwzapalnych a przeciez wiadomym jest ,ze Pająk miął mega kontuzje i potrzebuje własnie poprawy gęstości kości oraz dawki kolagenu . A przez zmniejszanie produkcji cytokinin antyzapalnych zwiększa się jego katabolizm i występuje zanikanie kolagenu . Calkiem tego nie czaje.


Diaz za trawke powinien zostać surowej karze. Publiczne chłostanie pokrzywą naprzykład !
:grin:
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
&quot;Ja oszukiwałem, Ty oszukiwałeś. Wygrał lepszy z nas&quot; Wielki Szu

A tak serio, szkoda że Anderson &quot;kończy&quot; w takim stylu, bo wątpię że powróci po zawieszeniu. I niestety, dla wielu będzie to debilnym przykładem że &quot;wszyscy koksują&quot;, tak jak to kilku rodzimych redaktorów próbowało już przedstawiać, tłumacząc i rozgrzeszając koksiarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom