>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 178 JOHNSON VS CARIASO

E 285

embotron

Użytkownik
Kevin Lee ciekawy zawodnik, 22 lata, a niezly boks i zapasy, przynajmniej na tle tego rywala.
Jezeli po kopnieciu w krocze zawodnik po 5 min nie dojdzie do siebie to jakie jest rozstrzygniecie? Na korzysc kopnietego? Nigdy nie widzialem sytuacji, w ktorej te 5 min by zlecialo.

#edit
No to dzis godzinka dluzej przez te kopanie...
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Kevin Lee ciekawy zawodnik, 22 lata, a niezly boks i zapasy, przynajmniej na tle tego rywala.

Jezeli po kopnieciu w krocze zawodnik po 5 min nie dojdzie do siebie to jakie jest rozstrzygniecie? Na korzysc kopnietego? Nigdy nie widzialem sytuacji, w ktorej te 5 min by zlecialo.
Jesli kopniecie bylo intencjonalne- wygrana kopnietego, jesli przypadkowe- NC, czyli walka uznana za nieodbyta i zazwyczaj rewanz w najblizszym czasie. Aczkolwiek &quot;wspolczesni&quot; gladiatorzy zazwyczaj walcza dalej. :cool:
 
E 285

embotron

Użytkownik
Napoleoni i reszta, ma ktos moze streama z dalsza czescia gali? Ten od Napoleoniego byl fajny, nie cial i jakosc w miare, jezeli ktos cos ma takiego to bardzo bym prosil ????
 
E 285

embotron

Użytkownik
Wstyd sie przyznac, bo mma interesuje sie juz dluzszy czas, ale przy okazji wakli Cote z Thompsonem zastanawiam sie jak sa i czy w ogole jakos znaczaco punktowane jest stopowanie obalen? Wiadomo, ze jezeli ktos obali to jest to znaczaca rzecz w decyzji sedziow, a co jezeli ktos nie daje sie obalic i zatrzymuje np 5/5 prob?:p
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Wstyd sie przyznac, bo mma interesuje sie juz dluzszy czas, ale przy okazji wakli Cote z Thompsonem zastanawiam sie jak sa i czy w ogole jakos znaczaco punktowane jest stopowanie obalen? Wiadomo, ze jezeli ktos obali to jest to znaczaca rzecz w decyzji sedziow, a co jezeli ktos nie daje sie obalic i zatrzymuje np 5/5 prob?:p
A ja wlasnie chyba sie dopiero zainteresuje ???? Od czasu do czasu zerkałem sobie na YT jakieś tam fragmenty ale ostatnio obejrzałem komedie &quot;Mocne uderzenie&quot; a dzisiaj tak w sumie przypadkiem tą galę oglądam ale ta walka Cote - Thomson spodobała mi się nie ze wzgledu na widowisko ale na relacje zawodnikow. Nie wiem czy w UFC to codziennosc czy moze ta para darzy sie jakims specjalnym szacunkiem ale mi osobiscie bardzo sie to spodobało (takie &quot;januszowe&quot; podejście ale chyba czas się zainteresować tym sportem ???? )
 
E 285

embotron

Użytkownik
A ja wlasnie chyba sie dopiero zainteresuje ???? Od czasu do czasu zerkałem sobie na YT jakieś tam fragmenty ale ostatnio obejrzałem komedie &quot;Mocne uderzenie&quot; a dzisiaj tak w sumie przypadkiem tą galę oglądam ale ta walka Cote - Thomson spodobała mi się nie ze wzgledu na widowisko ale na relacje zawodnikow. Nie wiem czy w UFC to codziennosc czy moze ta para darzy sie jakims specjalnym szacunkiem ale mi osobiscie bardzo sie to spodobało (takie &quot;januszowe&quot; podejście ale chyba czas się zainteresować tym sportem ???? )
Z tym bywa roznie, akurat dwaj zawodnicy bez wiekszych spin, ogladaj dalej, Conor z Porierem napewno nie beda sie przytulac :p
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Z tym bywa roznie, akurat dwaj zawodnicy bez wiekszych spin, ogladaj dalej, Conor z Porierem napewno nie beda sie przytulac :p
O to w sumie też będzie ciekawe, nie będę narzekał jak będzie taki pełen złości fight ;) Ale takie pozytywna (niewrogą) relacje tez czasem dobrze zobaczyc ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Taaa... Ta gilotyna w 1 walce też bardzo ładna, ale reszta delikatnie mówiąc nijaka, nawet z niespodzianki Ebersole&#39;a się nie ciesze mimo iż trafiłem na tapology, zresztą słychać po gwizdach widowni że są mocno znudzeni.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Dla mnie Thompson i Lee dali dobre walki, Masvidal teraz tez ladnie idzie, zobaczymy jak dalej bedzie, bo na papierze wyglada to niezle ????
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Taaa... Ta gilotyna w 1 walce też bardzo ładna, ale reszta delikatnie mówiąc nijaka, nawet z niespodzianki Ebersole&#39;a się nie ciesze mimo iż trafiłem na tapology, zresztą słychać po gwizdach widowni że są mocno znudzeni.
Manny sie ladnie uratowal. ;)
Walka Ebersole&#39;a z Howardem masakra, ten drugi do bolu bierny, walka spokojnie do wygrania. Kto zrozumie tych czarnych? ????
A teraz powrot Dominatora. :cool:
 
E 285

embotron

Użytkownik
Manny sie ladnie uratowal. ;)
Walka Ebersole&#39;a z Howardem masakra, ten drugi do bolu bierny, walka spokojnie do wygrania. Kto zrozumie tych czarnych? ????
A teraz powrot Dominatora. :cool:
Tez sie zdziwilem, w 2 rundzie i na poczatku 3 wygladalo to jakby czarnuch mial go wylozonego do skonczenia, a nagle przestal atakowac
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
No i w końcu mamy galę ???? Świetny występ Cruza, nie chodzi nawet o KO, ale widać dawną lekkość na nogach ;) Kursy były śmieszne do gry bo do 1.15 nawet spadło, ale fajnie widzieć go wracającego do dawnej dyspozycji ;)
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Panowie, to nie KSW ani żenujące koleżaneczki Rondy żeby klepać po paru ciosach, obawiałem się o to starcie, bo Brazylijka to agresywna zawodniczka, ale dzisiaj tej agresji starczyło na 1 rundę, potem kondycji zabrakło, a Zingano następną walkę powinna stoczyć z panią Rousey, pierwsza od dawna zawodniczka której daje szanse z Rondą. O słabości fizycznej osoby która rzuca drugą w tak pięknym stylu bym nawet nie mówił ;) Świetna walka, brawo!
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Tak jak po 1 rundzie byłem pewien że Romero tego nie wygra, tak czuje że jakby nie te 10-15 ukradzionych sekund, Kennedy w 3 by go skończył. Ale to już historia ;) Teraz Conor wygrywa i jest pięknie z kasą, a na koniec życzyłbym sobie ładnej walki Alvareza z Donaldem. O Myszy nic nie mówię bo to parodia walki.

Kennedy blisko znokautowania Romero, gong na przerwę, sędzia nakazuje początek rundy, Romero dalej siedzi, sędzie upomina zawodnika, Kennedy podchodzi, świętuje, a Romero nadal nie wznawia walki, co więcej jego sztab podchodzi i dalej kradnie czasy, póki Big John ich nie wyrzuca ???? Żenada
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze muszej
125 lbs: Demetrious Johnson pok. Chrisa Cariasa przez poddanie (Kimura), runda 2., 2:29.​
Główna karta:
155 lbs: Donald Cerrone pok. Eddiego Alvareza przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
145 lbs: Conor McGregor pok. Dustina Poiriera przez TKO (uderzenia), runda 1., 1:46.
135 lbs: Cat Zingano pok. Amandę Nunes przez TKO (uderzenia), runda 3., 1:21.
185 lbs: Yoel Romero pok. Tima Kennedy’ego przez TKO (uderzenia), runda 3., 0:58.​
Pozostałe:
135 lbs: Dominick Cruz pok. Takeyę Mizugakiego przez TKO (uderzenia), runda 1., 1:01.
155 lbs: Jorge Masvidal pok. Jamesa Krause’ego przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28).
170 lbs: Stephen Thompson pok. Patricka Cote’a przez jednogłośną decyzję (2 x 29-28, 30-27).
170 lbs: Brain Ebersole pok. Johna Howarda przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
155 lbs: Kevin Lee pok. Jona Tucka przez jednogłośną decyzję (3 x 30-26).
135 lbs: Manny Gamburyan pok. Cody’ego Gibsona przez poddanie (gilotyna), runda 2., 4:56.​
 
Do góry Bottom