>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UFC 178 JOHNSON VS CARIASO

E 285

embotron

Użytkownik
Kevin Lee ciekawy zawodnik, 22 lata, a niezly boks i zapasy, przynajmniej na tle tego rywala.
Jezeli po kopnieciu w krocze zawodnik po 5 min nie dojdzie do siebie to jakie jest rozstrzygniecie? Na korzysc kopnietego? Nigdy nie widzialem sytuacji, w ktorej te 5 min by zlecialo.

#edit
No to dzis godzinka dluzej przez te kopanie...
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Kevin Lee ciekawy zawodnik, 22 lata, a niezly boks i zapasy, przynajmniej na tle tego rywala.

Jezeli po kopnieciu w krocze zawodnik po 5 min nie dojdzie do siebie to jakie jest rozstrzygniecie? Na korzysc kopnietego? Nigdy nie widzialem sytuacji, w ktorej te 5 min by zlecialo.
Jesli kopniecie bylo intencjonalne- wygrana kopnietego, jesli przypadkowe- NC, czyli walka uznana za nieodbyta i zazwyczaj rewanz w najblizszym czasie. Aczkolwiek &quot;wspolczesni&quot; gladiatorzy zazwyczaj walcza dalej. :cool:
 
E 285

embotron

Użytkownik
Napoleoni i reszta, ma ktos moze streama z dalsza czescia gali? Ten od Napoleoniego byl fajny, nie cial i jakosc w miare, jezeli ktos cos ma takiego to bardzo bym prosil ????
 
E 285

embotron

Użytkownik
Wstyd sie przyznac, bo mma interesuje sie juz dluzszy czas, ale przy okazji wakli Cote z Thompsonem zastanawiam sie jak sa i czy w ogole jakos znaczaco punktowane jest stopowanie obalen? Wiadomo, ze jezeli ktos obali to jest to znaczaca rzecz w decyzji sedziow, a co jezeli ktos nie daje sie obalic i zatrzymuje np 5/5 prob?:p
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Wstyd sie przyznac, bo mma interesuje sie juz dluzszy czas, ale przy okazji wakli Cote z Thompsonem zastanawiam sie jak sa i czy w ogole jakos znaczaco punktowane jest stopowanie obalen? Wiadomo, ze jezeli ktos obali to jest to znaczaca rzecz w decyzji sedziow, a co jezeli ktos nie daje sie obalic i zatrzymuje np 5/5 prob?:p
A ja wlasnie chyba sie dopiero zainteresuje ???? Od czasu do czasu zerkałem sobie na YT jakieś tam fragmenty ale ostatnio obejrzałem komedie &quot;Mocne uderzenie&quot; a dzisiaj tak w sumie przypadkiem tą galę oglądam ale ta walka Cote - Thomson spodobała mi się nie ze wzgledu na widowisko ale na relacje zawodnikow. Nie wiem czy w UFC to codziennosc czy moze ta para darzy sie jakims specjalnym szacunkiem ale mi osobiscie bardzo sie to spodobało (takie &quot;januszowe&quot; podejście ale chyba czas się zainteresować tym sportem ???? )
 
E 285

embotron

Użytkownik
A ja wlasnie chyba sie dopiero zainteresuje ???? Od czasu do czasu zerkałem sobie na YT jakieś tam fragmenty ale ostatnio obejrzałem komedie &quot;Mocne uderzenie&quot; a dzisiaj tak w sumie przypadkiem tą galę oglądam ale ta walka Cote - Thomson spodobała mi się nie ze wzgledu na widowisko ale na relacje zawodnikow. Nie wiem czy w UFC to codziennosc czy moze ta para darzy sie jakims specjalnym szacunkiem ale mi osobiscie bardzo sie to spodobało (takie &quot;januszowe&quot; podejście ale chyba czas się zainteresować tym sportem ???? )
Z tym bywa roznie, akurat dwaj zawodnicy bez wiekszych spin, ogladaj dalej, Conor z Porierem napewno nie beda sie przytulac :p
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Z tym bywa roznie, akurat dwaj zawodnicy bez wiekszych spin, ogladaj dalej, Conor z Porierem napewno nie beda sie przytulac :p
O to w sumie też będzie ciekawe, nie będę narzekał jak będzie taki pełen złości fight ;) Ale takie pozytywna (niewrogą) relacje tez czasem dobrze zobaczyc ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Taaa... Ta gilotyna w 1 walce też bardzo ładna, ale reszta delikatnie mówiąc nijaka, nawet z niespodzianki Ebersole&#39;a się nie ciesze mimo iż trafiłem na tapology, zresztą słychać po gwizdach widowni że są mocno znudzeni.
 
E 285

embotron

Użytkownik
Dla mnie Thompson i Lee dali dobre walki, Masvidal teraz tez ladnie idzie, zobaczymy jak dalej bedzie, bo na papierze wyglada to niezle ????
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Taaa... Ta gilotyna w 1 walce też bardzo ładna, ale reszta delikatnie mówiąc nijaka, nawet z niespodzianki Ebersole&#39;a się nie ciesze mimo iż trafiłem na tapology, zresztą słychać po gwizdach widowni że są mocno znudzeni.
Manny sie ladnie uratowal. ;)
Walka Ebersole&#39;a z Howardem masakra, ten drugi do bolu bierny, walka spokojnie do wygrania. Kto zrozumie tych czarnych? ????
A teraz powrot Dominatora. :cool:
 
E 285

embotron

Użytkownik
Manny sie ladnie uratowal. ;)
Walka Ebersole&#39;a z Howardem masakra, ten drugi do bolu bierny, walka spokojnie do wygrania. Kto zrozumie tych czarnych? ????
A teraz powrot Dominatora. :cool:
Tez sie zdziwilem, w 2 rundzie i na poczatku 3 wygladalo to jakby czarnuch mial go wylozonego do skonczenia, a nagle przestal atakowac
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
No i w końcu mamy galę ???? Świetny występ Cruza, nie chodzi nawet o KO, ale widać dawną lekkość na nogach ;) Kursy były śmieszne do gry bo do 1.15 nawet spadło, ale fajnie widzieć go wracającego do dawnej dyspozycji ;)
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Panowie, to nie KSW ani żenujące koleżaneczki Rondy żeby klepać po paru ciosach, obawiałem się o to starcie, bo Brazylijka to agresywna zawodniczka, ale dzisiaj tej agresji starczyło na 1 rundę, potem kondycji zabrakło, a Zingano następną walkę powinna stoczyć z panią Rousey, pierwsza od dawna zawodniczka której daje szanse z Rondą. O słabości fizycznej osoby która rzuca drugą w tak pięknym stylu bym nawet nie mówił ;) Świetna walka, brawo!
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Tak jak po 1 rundzie byłem pewien że Romero tego nie wygra, tak czuje że jakby nie te 10-15 ukradzionych sekund, Kennedy w 3 by go skończył. Ale to już historia ;) Teraz Conor wygrywa i jest pięknie z kasą, a na koniec życzyłbym sobie ładnej walki Alvareza z Donaldem. O Myszy nic nie mówię bo to parodia walki.

Kennedy blisko znokautowania Romero, gong na przerwę, sędzia nakazuje początek rundy, Romero dalej siedzi, sędzie upomina zawodnika, Kennedy podchodzi, świętuje, a Romero nadal nie wznawia walki, co więcej jego sztab podchodzi i dalej kradnie czasy, póki Big John ich nie wyrzuca ???? Żenada
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze muszej
125 lbs: Demetrious Johnson pok. Chrisa Cariasa przez poddanie (Kimura), runda 2., 2:29.​
Główna karta:
155 lbs: Donald Cerrone pok. Eddiego Alvareza przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
145 lbs: Conor McGregor pok. Dustina Poiriera przez TKO (uderzenia), runda 1., 1:46.
135 lbs: Cat Zingano pok. Amandę Nunes przez TKO (uderzenia), runda 3., 1:21.
185 lbs: Yoel Romero pok. Tima Kennedy’ego przez TKO (uderzenia), runda 3., 0:58.​
Pozostałe:
135 lbs: Dominick Cruz pok. Takeyę Mizugakiego przez TKO (uderzenia), runda 1., 1:01.
155 lbs: Jorge Masvidal pok. Jamesa Krause’ego przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28).
170 lbs: Stephen Thompson pok. Patricka Cote’a przez jednogłośną decyzję (2 x 29-28, 30-27).
170 lbs: Brain Ebersole pok. Johna Howarda przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29).
155 lbs: Kevin Lee pok. Jona Tucka przez jednogłośną decyzję (3 x 30-26).
135 lbs: Manny Gamburyan pok. Cody’ego Gibsona przez poddanie (gilotyna), runda 2., 4:56.​
 
Do góry Bottom