>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 178 JOHNSON VS CARIASO

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP




Event: UFC 178: &quot;Johnson vs. Cariaso&quot;
Date: Sat., Sept. 27, 2014 on pay-per-view (PPV)
Location: MGM Grand Garden Arena in Las Vegas, Nevada

UFC 178 Main Event:

155 lbs.: UFC Flyweight Champion Demetrious Johnson vs. Chris Cariaso

UFC 178 PPV Main Card (10 p.m. start time):

155 lbs.: Donald Cerrone vs. Eddie Alvarez
145 lbs.: Conor McGregor vs. Dustin Poirier
185 lbs.: Tim Kennedy vs. Yoel Romero
135 lbs.: Cat Zingano vs. Amanda Nunes

UFC 178 FOX Sports 1 &quot;Prelims&quot; Under Card (8 p.m. start time):

135 lbs.: Dominick Cruz vs. Takeya Mizugaki
155 lbs.: Jorge Masvidal vs. James Krause
170 lbs.: Patrick Cote vs. Stephen Thompson
170 lbs.: Brian Ebersole vs. John Howard

UFC 178 Fight Pass &quot;Prelims&quot; Under Card (7 p.m. start time):

155 lbs.: Kevin Lee vs. Jon Tuck
135 lbs.: Manny Gamburyan vs. Cody Gibson

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dustin Poirier (USA) - Conor McGregor (IRL)
Typ: 2
Kurs: 1.35
BAH



Conor, którego mogliśmy oglądać jakiś czas temu na gali UFC Fight Night 46, powraca do Oktagonu by się zmierzyć z Dustinem. Dla mnie faworyt w tej walce może być tylko jeden, a jest nim charyzmatyczny Irlandczyk, który wygrywając ze swoim przeciwnikiem bardzo zbliży się do walki o pas mistrzowski.
Dużo zostało już napisane o Irlandczyku na tym forum, jak np. tutaj:

http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-fight-night-mcgregor-vs-brandao-109940.html

Czy tutaj:

http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-on-fuel-tv-latifi-vs-mousasi-90087.html#post3503280

McGregora można porównywać do takich fighterów jak np. Machida czy Diaz.

Poirier posiada dobre zapasy, bo w stójce to nie ma co podbijać do Conora. Jeśli Irlandczyk nie da się sprowadzać do parteru, a na pewno nad tym pracuje, bo team wie, że to silna strona rywala, to wygra kolejną walkę.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
185 lbs.: Tim Kennedy vs. Yoel Romero
Dwóch dobrych zawodników ale jakże odmiennych.
Kennedy to metodyczny grappler , wywierający nieustanną presję na przeciwniku. Niezbyt efektowny ale efektywny.
Romero to atletyczny, błyskotliwy olimpijski zapaśnik .
Kennedy był juz przetestowany z dobrymi zawodnikami , takimi jak Jacare, Rockhold, Bisping. Startował wtedy z pozycji underdoga a prezentował się lepiej niz przewidywano.
Romero ma mniejsze doświadczenie i ścierał się ze słabszymi przeciwnikami.
Widzę dwa scenariusze na tą walke.
Romero dominuje atletyzmem nad Kennedym , kończy go przed czasem albo rozbija metodycznie przez 3 rundy.
Albo Kennedy uprawia brawling, nie daje rozwinąć skrzydeł Romero i wyciąga decyzje.Szansa na Kennedy by dec to dla mnie jakies 40 %, dlatego biore:

Kennedy by decison ⛔
3.5 u n i b e t

 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Diminick Cruz &amp; Conor McGregor - 1.72✅✅✅ - bet365
DEKLASACJE :grin: OBOJE KO 1 RUNDY
Lecimy z takim dublem , krótko .
Cruz mistrz czyli powrót dominatora wagi koguciej z przed kontuzji . Znakomity zapaśnik oraz bokser . Bardzo szybki jego nieuchwytny styl poruszania się po klatce czyni go nie trafianym praktycznie .
Wraca po kontuzji ale ja na to leje . Czy wtedy czy teraz to terminator treningu a w formie jest wybornej ( twitery &amp; instagramy ) . Rywal skośnooki dostanie oklep . Marniutkie szanse a odstaje we wszystkim . Następna walka Cruza to titleshot i wraca po to co należy do niego &gt; pas .

Karciarz zapodał linki gdzie opisywałem Conora w poprzednich walkach tutaj jako pierwszy . Nie myliłem się co do niego , jedzie równo z po bandzie . Obecnie największy hype w UFC .
Rywal Poirier nie ma tej szybkości tej mobilności tej częstotliwości w zadawaniu ciosów co Conor . Rywal pod niego idealny .
Oglądając walki Poiriera wydawało mi się tak jak by to wszystko wyglądało trochę w zwolnionym tempie . Wygrywa ale jest dziurawy jak szwajcarski ser . Złapał gonga nawet od Corassaniego a co dopiero z Conorem którego kontry są genialne .
O sprowadzaniu przez Poiriera nie ma mowy Conor jest za szybki a do tego to bardzo dobry zapaśnik oraz grappler .
Trzy rundy obijania i Irlandzka maszyna zgarnia następnego wina . O dubel jestem bardzo spokojny .

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja biorę ako Marcin Held ✅ + Conor McGregor ✅ = 2.32 betsson ✅
Heldzika biorę patriotycznie. Wiem, że Pitbull to może być najbardziej wymagający rywal Marcina o czym sam mówi w wywiadach, ale Marcin to wielka klasa, inteligentny styl walki i uważam, że po prostu Marcin wygra.
Doskonały parter, sam twierdzi że będzie dążył do poddania do czego już nas zdążył przyzwyczaić. O motywację można być spokojnym - zwycięzca dostaje 100k $.
Może znawcy powiedzą coś więcej na temat walki i Pitbulla.
No a Conor wiadomo :p
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Chodzą PLOTKI, żę McGregor złamał własnie rękę i podejmie walkę z kontuzją.
Pewnie chodzi o to zdjęcie.
Jedna sprawa, że nie wygląda na specjalnie spiętego, a druga, że takie &quot;ściągacze&quot; często się zakłada po treningach by przyspieszyć regenerację, chociaż tutaj jakość jest słaba i nie do końca widać. Zresztą trudno uwierzyć, ze planowałby walkę mając faktycznie złamanie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Demetrious Johnson vs Chris Cariaso
Poniżej 4.5 rundy
1.90✅✅✅
Unibet



Kurs na zwycięstwo Johnsona jest zbyt niski, aby można było go grać, więc poszedłem w kierunku rund. Ta walka na papierze wygląda na &quot;gwałt&quot;. Demetrious wygrać to wygra. Chris został rzucony na wysokie fale, jak na niego za wysokie. Fakt, że wygrał trzy ostatnie walki, choć przeciwnicy nie należeli do czołówki - średniaki. Demetrious swojego przeciwnika przewyższa w każdej płaszczyźnie. Stójka, zapasy po stronie mistrza. Znakomita stójka, szybkość, elastyczność każdy argument jest po stronie Johnsona.

Plus dorzucam walkę Abrahama✅✅✅

http://forum.bukmacherskie.com/f201/boks-typy-z-analizami-3189-44.html


///


Dustin Poirier (USA) - Conor McGregor (IRL)
Typ: 2
Kurs: 1.35✅✅✅
Bah



Wszystko na plus, to mi się podoba ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Na ten weekend proponuje
Marcin Held 1.85 ✅✅✅ -bo to jeden z nielicznych naszych zawodników który nie kalkuluje z kim walczy, walczy często i bardzo rzadko zawodzi. Rywal wymagający, ale Held ma wszystko żeby zostać mistrzem Bellatora w wadze lekkiej.
Conor McGregor 1.33 ✅✅✅ -bo stójka na korzyść Conora, a parteru wybitnego Poirier nie ma. Stylistycznie bardzo dobry rywal dla McGregora, i mimo iż cenię Dustina, to w stójce to powinna być walka jednostronna. Jakiś highkick uszkodzi Poiriera.

Cat Zingano 1.35
✅✅✅-bo to obecnie jedyna zawodniczka UFC która zagraża Rondzie, przed kontuzją świat stał przed nią otworem, miała zaklepane miejsce jako Trenera w TUFie, późniejsza kontuzja i problemy osobiste (śmierć partnera), teraz Cat wraca po swoje.

czysto dla zabawy
Tim Kennedy 2.10
buuu, sędzia :/ -Kennedy po kapitalnym zmiażdżeniu zapasami Bispinga, tym razem zawalczy z gościem który zapasy ma na poziomie olimpijskim. Bukmacherzy nie mają wątpliwości kto w tym aspekcie będzie lepszy, ale ja czuje że decyzja może pójść na korzyść Tima, który ma bardziej ułożoną stójkę.

Donald Cerrone 1.80 ✅✅✅-walka która niesamowicie mnie ciekawi, w której trudno wskazać faworyta, ale postawię na Donalda. Eddie w Bellatorze walczył bardzo udanie, ale poziom rywali nie powalał. Cerrone jest bardzo wszechstronny, różnica między UFC a resztą świata jest jednak nadal duża, nawet jeśli Alvarez to absolutny top Bellatora.
Cruza chciałem pograć, ale w ostatniej chwili sobie odpuściłem. Kursy typu 1.20 dupy nie urywają, a widzę oczyma wyobraźni możliwą sensacje. Dla uświadomienia ile nie walczył Cruz, powiem tylko że to były czasy gdy walkami wieczoru były Rashad Evans vs Tito Ortiz, Lesnar vs Overeem, albo GSP vs Koscheck. Stare, odległe czasy. Zawsze bazował na nieprzewidywalności i bardzo dużej zwinności, szybkości. To że przez 3 lata pełne kontuzji szybkość może być już nie ta, nie muszę nawet dodawać. Rywal ogórkiem nie jest, w UFC 5 walk z rzędu wygranych, pamiętam go ze starcia z Perezem, wybitny nie jest ale nie ucieka od walk, ambitny. Cholera, lubię tego Cruza i chciałbym wielkiego comebacku do świata MMA, ale za 1.20 bym tego nie grał ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
co sądzicie o stawianiu na Gibsona?
Lubię gościa. Najpierw napsuł mi krwi gdy stawiałem przeciwko niemu na bodajże Aljamaina Sterlinga, ostatnio kontrowersyjne KO chociaż wg mnie wszystko było okej.
Rywal widać że prime już ma za sobą. Normalnie bym Gibsona grał, ale kurs masz 1.5 a gala tak obfita w fajne walki że nie wiem czy się zdecyduję.
PS: Jak ręka Conora na ważeniu?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Nie partner, a kumpel z teamu. I wyzwał faceta Mieshy Tate na pojedynek, jak to Rogan stwierdził, telenowela z Mieshą, Rondą i ich teamami trwa nadal ;)
 
E 285

embotron

Użytkownik
Ale niefart Cody&#39;ego.. miał gościa praktycznie na widelcu. To jest partner Rondy że tak ją na środek wyciągnął?
Jezeli chodzi Ci o to, czy to jej facet to nie, pozdrawial narzeczona na widowni, a Ronda ponoc ze Schaubem :p
Wlaczylem dopiero na werdykt, mocno go bil?
@edit:
Ktory to facet Mieshy?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jezeli chodzi Ci o to, czy to jej facet to nie, pozdrawial narzeczona na widowni, a Ronda ponoc ze Schaubem :p

Wlaczylem dopiero na werdykt, mocno go bil?

@edit:
Ktory to facet Mieshy?
Z dwa nokdauny Ormianin zaliczył no i już miał rozcięcie. Ale Cody dodatkowo go nieźle w jajca kopnął, chyba z 2-3 minuty dochodził do siebie. Punktowo Cody wygrałby lekko.
 
Do góry Bottom