>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 167: GSP vs. Hendricks 16.11.2013

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

Data: 16 listopada 2013
Miejsce: Las Vegas, Nevada, USA
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półśredniej
170 lbs: Georges St-Pierre (24-2) vs. Johny Hendricks (15-1)

Główna karta:

205 lbs: Chael Sonnen (28-13-1) vs. Rashad Evans (18-3)
170 lbs: Rory MacDonald (15-1) vs. Robbie Lawler (21-9)
170 lbs: Josh Koscheck (17-7) vs. Tyron Woodley (11-2)
125 lbs: Ali Bagautinov (11-2) vs. Tim Elliott (10-3-1)

Walki w FOX Sports 1:

155 lbs: Donald Cerrone (20-6) vs. Evan Dunham (14-4)
185 lbs: Ed Herman (21-9) vs. Thales Leites (21-4)
170 lbs: Brian Ebersole (50-15-1) vs. Rick Story (15-7)
135 lbs: Edwin Figueroa (9-3) vs. Erik Perez (13-5)

Walki w facebooku:
170 lbs: Jason High (17-4) vs. Anthony Lapsley (22-5)
135 lbs: Sergio Pettis (9-0) vs. Vaughan Lee (13-9-1)
205 lbs: Cody Donovan (8-3) vs. Gian Villante (10-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ali Bagautinov - 2.35 - 5dimes . / 2.45✅ - Pinnacle
Sambo , Sambo . Ostatnie popisy sambistów w UFC mówią same za siebie .

Khabib - demolka . Rustam decyzja . Omari - KO . Amagov - KO . Czy teraz będzie podobnie .
Łał , łał i jeszcze raz łał . Ali nie jest faworytem tutaj . Jestem normalnie w szoku . Kogoś naprawdę ostro popierdoliło . Do dnia walki one się pewnie wyrównają .
Kto jak i czym się kierował to zagadka tygodnia .
Ali to kolejny mega dzik ze szkoły samba . Ale ten to naprawdę niszczy system . O jego parterze poniżej ale jego dobra techniczna stójka , szybka robi wrażenie . Jak na 57-kilowca bije bardzo mocno .
Wymienię jego kilka sukcesów .
Ali to guru Samba :
Niezliczony mistrz świata i pucharu świata w tym . Mistrz z tamtego roku . Złoto europy i kilkukrotnie Rosji .
Mistrz Pankration ( połączenie boksu i zapasów ) - Mistrz świata i pucharu świata i Rosji .
BJJ - mistrz Rosji .
Zapasy - srebro i złoto Rosji .
Kolejny czynnik to taki że on jak inni jego ziomki trenują u Grega Jacksona ( chyba najlepszy trener i strateg w MMA ) . Wyszło z tego że Greg zgromadził u siebie praktycznie wszystkich , całą kolonie najlepszych ruskich sambistów .
Na swoim facebooku ma fajne zdjęcia z campu u Grega . Sama śmietanka zawodników UFC . Najwięcej czasu poświecą na sparingi z najszybszym zawodnikiem UFC Dodsonem .
Ali ma już za sobą debiut w UFC na Teixeira vs Bader w sierpniu gdzie zmiótł z powierzchni klatki swojego rywala .


Rywal to Tim Elliot który posiada bazę zapaśniczą i na tym koniec . Jego stójka wygląda na niechlujną , niepoukładaną , wszystko jakby tak na odwal . Słaby fizycznie .
Jak dotąd przynosiło mu to sukcesy bo i rywale na to pozwalali ( dwóch którzy to nawet do kolan nie dorównują Aliemu )
Parter i stójka tutaj wszystko na jego korzyść .
Scenariusz jaki widzę to taki że stłamsi go w stójce nie użyje swojego parteru i wygra przed czasem .
Taki kurs to marzenie , ja to biorę .
Edit : Kurs z 2.45 spada już na 2.15 , jak łapać to już teraz za tydzień czy w tygodniu będzie o wiele mniejszy i to on będzie faworytem
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
205 lbs: Chael Sonnen (28-13-1) vs. Rashad Evans (18-3)

Dwóch podobnych stylowo zawodników. Ale to Evans jest bardziej atletyczny i szybszy. On będzie dyktował tempo , częściej punktował w stójce i przynajmniej uzyska jedno obalenie więcej.
W zasadzie nie widze argumentów po stronie American Gangsta. Chyba, ze Suga zafunduje żenującą postawe jak w walce z Nogiem. Ale to były chyba wtedy tylko przejściowe problemy w całym Blakzillians , ktore dawało wtedy solidarnie dupy.

Evans
1.62 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
170 lbs: Georges St-Pierre (24-2) vs. Johny Hendricks (15-1) 1.43
BET GALI. Wielki main event, szansa na zmianę porządku w światowym UFC. Co jest przewagą GSP w jego walkach? Sprowadzenia do parteru, plus niewielka ilość przyjętych ciosów. Ciekawe jest jednak to że Hendricks ma WIĘKSZĄ średnią sprowadzeń do parteru niż mistrz. GSP zachowuje jednak znakomitą 86% skuteczność obaleń. 2 potencjalne drogi wygranej Hendricksa, sprowadzenia do parteru plus siła potężnego uderzenia wydają się być idealnie skontrowane przez najsilniejsze strony mistrza z Kanady. Stójka? Prawie 20 cm przewagi w zasięgu ramion na korzyść GSP. Wskazanie faworyta wydaj się więc oczywiste, dałbym jakieś 70-30 na korzyść St-Pierre&#39;a. Filmiki przed walką pokazujące przygotowania mistrza, świadczą o tym że szlifował swój parter, jakby przeczuwając że obrona przed sprowadzeniami i dominacja w parterze będzie kluczem do sukcesu. Kto jeszcze nie zna sztabu tego zawodnika, ten musi wiedzieć że GSP jest idealnym &quot;produktem&quot; MMA, ma trenerów zarówno od Boksu, jak i Muay Thai, BJJ, Karate, typowego grapplingu, gimnastyki, siłowni, a przede wszystkim sztab odpowiedzialny za taktykę walk z Gregiem Jacksonem na czele. Nie wierzę żeby Hendricks nie był rozpracowany pod każdym możliwym względem, Georges widać że jest zmotywowany i nie lekceważy rywali jak zrobili to ostatnio Jones i Silva. Pierwsze rundy mogą być ciekawe, jednak szybko szanse pana Hendricksa zostaną zniwelowane przez te wszystkie Superman Punche i dominacje w sprowdzeniach. A im dłużej walka trwać będzie, tym atletyzm GSP będzie widoczniejszy. Hendricks standardowo waży zdecydowanie więcej, ścina tylko pod walkę. Nie zdziwi mnie nawet coś szalonego w późniejszych rundach, włącznie z poddaniem ze strony GSP



170 lbs: Rory MacDonald (15-1) vs. Robbie Lawler (21-9) 1.30
BET GALI. Oglądając walkę Roryego z BJ Pennem, powiedziałem sobie ża kwestia 2 lat i ten chłopak będzie walczył o pas. Właściwie, nie ma żadnej tajemnicy że wygrywając tą walkę, będzie obok Condita głównym pretendentem. Rory to dla mnie taki nowocześniejszy GSP, oczywiście zachowując wszelkie proporcje i różnice między panami, ale to może być ktoś kto zdominuje tą kategorię wagową. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą że GSP niedługo straci pas, tylko dlatego by zwolnić miejsce dla swojego kolegi. Lawler ostatnie pojedynki to znakomite nokauty. Z MacDonaldem tak łatwo mu nie pójdzie. Co więcej, myślę że to Rory skończy walkę przed czasem. Chłodny, spokojny, wykorzystujący każdy element przewagi MacDonald nie da żadnych szans rywalowi. Walka podobna do main eventu wieczoru, nudny acz skuteczny zawodnik, przeciwko utalentowanemu, lecz opierającemu się głównie na nokautującym uderzeniu rywalowi.



Tych dwóch panów, zdominuje galę UFC167


INNE:


205 lbs: Chael Sonnen (28-13-1) vs. Rashad Evans (18-3) 2.58
Teoretycznie, stawiałbym tutaj na Chaela. Evans nie miał w ostatnich walkach ambicji, zero serca do walki. Sonnen nakręca publiczność swoim trashtalkiem, ale nakręca także siebie. Problem w tym że Rashad na zdjęciach przed walką wygląda znakomicie, idealnie przygotowany, znakomita kondycja, uśmiechnięty, wszystko wskazuje na jego przewagę. Tyle że Sonnen jest mistrzem wygranych z nikąd. Bo przecież, kto dawałby mu szanse z Andersonem Silvą? Kto wierzył że podda Shoguna? Rashada zna wiele lat, nikt nie ukrywa że panowie są przyjaciółmi. Evans nie ma jakiejś przewagi fizycznej nad Chaelem, więc walka może być o dziwo wyrównana. Myślę że postawię na Sonnena, wiele zależy oczywiście od tego jak Evans pokaże się na ważeniu, ale niech będzie że zwariowałem i wierzę w Amerykańskiego Gangstera. All Hail Chael Sonnen!



135 lbs: Edwin Figueroa (9-3) vs. Erik Perez (13-5)
Perez pojawił się znikąd, szybko zabłysnął i... w ostatniej walce totalnie zawiódł. Teraz dostaje szansę odkupienia. Jeśli wygra, wróci na wytyczoną wcześniej ścieżkę, a ze względu na styl, efektowność, a także skuteczność, ilość sprowadzeń i ciosów jest imponująca, ba, większa niż Rory czy GSP! Figueroa zły nie jest, ale dla odpowiednio nastawionego Perez nie powinien być problemem. Kursów na tą walkę jeszcze nie ma, więcej napiszę gdy się pojawią.



135 lbs: Sergio Pettis (9-0) vs. Vaughan Lee (13-9-1)
23 walki z czego ledwie 13 wygranych? Już raz zwolniony z UFC, powracający po walkach ze słabiakami? A jego przeciwnikiem brat Anthonyego Pettisa, dla wielu jeszcze większy talent. Ciekawe, kto tutaj może wygrać... Poczekam na kursy, ale nie sposób nie zauważyć że Sergio dostał rywala na przyjemne przywitanie, niż realne wyzwanie.

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
135 lbs: Sergio Pettis (9-0) vs. Vaughan Lee (13-9-1)
23 walki z czego ledwie 13 wygranych? Już raz zwolniony z UFC, powracający po walkach ze słabiakami? A jego przeciwnikiem brat Anthonyego Pettisa, dla wielu jeszcze większy talent. Ciekawe, kto tutaj może wygrać... Poczekam na kursy, ale nie sposób nie zauważyć że Sergio dostał rywala na przyjemne przywitanie, niż realne wyzwanie. [/img]
Vaughan Lee nie zawalczy bo jest kontuzjowany , za niego walkę wziął Will Campuzano (13-4, 0-2 UFC ) ,ktory też wraca do ufc
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Vaughan Lee nie zawalczy bo jest kontuzjowany , za niego walkę wziął Will Campuzano (13-4, 0-2 UFC ) ,ktory też wraca do ufc
tak, dzięki za poprawkę ;)
Gala zapowiada się na mieszankę ludzi z kowadłem w łapie (Kos, Hendricks, Robbie), oraz tych którzy taktyką rozpracowują rywali (GSP, Rory). Greg Jackson będzie kluczową postacią gali, w końcu Perez, GSP i Bagautinov to jego zawodnicy.





 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
170 lbs: Brian Ebersole (50-15-1) vs. Rick Story (15-7)✅✅✅ 1,45 STS,UNIBET ✅✅✅ Nie będe już powielał waszych typów, dlatego postanowiłem wytypować walkę Ricka, to dla mnie pewniak!!! Napoleoni wspominając że zobaczymy na tej gali fighterów z kowadłem w łapie, jednak zapomniał wspomnieć o Ricku Story. Lubię Ricka, kibicuję mu za każdym razem, gdy tylko ma okazję walczyć, niestety ostatnimi czasy przegrywa walki, gdzie najczęściej statystycznie ma 2 razy więcej oddanych celnych ciosów niż jego rywale, tak jak np. w ostatniej walce z M. Pyle na UFC 160 przegranej przez split decison, czy z M. Kampmannem na UFC 139 również przegrana przez Split decison. Rick ,,The Horror&#39;&#39; Story to przede wszystkim bardzo mocno bijący striker, z petardą w obu rękach, lubi podczas walki iść wielokrotnie na bardzo mocne wymiany, z których najczęściej wychodzi wygrany po zadaniu kilku mocnych kombinacji, bardzo lubi uderzać łokciami, ma niezłe zapasy, chociaż mógłby poprawić obrony przed sprowadzeniami, Rick jest bardzo dobrze przygotowany kondycyjnie, więc niema nawet mowy żeby dał się zajechać swojemu rywalowi. Rick Story to pogromca głównie J. Hendricksa, T. Alvesa i J. Ellenbergera.
Jego rywal to Brian ,,Bad Boy,, Ebersole z mega rekordem 50-15-1, to bardziej niespełniony podróżnik niż fighter, walczył w 5 kategoriach wagowych zwiedził od groma federacji (wypisywanie tu ich zajęło by tu z pół strony), jego styl żródłowy to zapasy, to former Div. I Wrestler, jego stójka jest nie szablonowa, bardzo chaotyczna, wydaję mi się że doświadczenie i zapasy delikatnie będą po jego stronie, jednak to nie wystarczy na bardzo mocno bijącego Ricka, którym na krótkim dystansie zmiecie z oktagonu weterana Briana.
Obstawiam tu wygraną przez KO w 1rd. Ricka, jeśli nie teraz to kiedy? To może być jego ostatnia szansa żeby się utrzymać w UFC, a słabemu rywalowi ta przegrana nie pobrudzi za bardzo rekordu na tle 50 wygranych.

 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Rory Macdonald⛔ &amp; James DeGale✅ - 1.52⛔ - Unibet .
Rory ale łoś , przegrana przez split decyzje
Połączenie mma i boksu na sobotę , w to ładuje najwięcej kasy .
Rorego opisałem całkowicie jak walczył w lipcu , nie będę się powtarzał wystarczy zerknąć . Teraz stawiam podobnie .
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-on-fox-8-johnson-vs-moraga-27-07-2013-a-94411.html#post3759474
Hipster ma twardą głowę , jest bardzo dobrym zapaśnikiem ( Lawler to dziecko przy nim ) i za bardzo przewyższa techniką go żeby dać się mu ustrzelić jednym ciosem i położyć do snu . On go przeleży , parę razy obali i możliwe że podda i tyle .
DeGale czyli mistrz olimpijski z Pekinu w wadze średniej i były mistrz Europy . Bokser o sporym talencie , dobry techniczny mańkut ( perfekcyjnie techniczny ) .
Jedna kontrowersyjna porażka dwa lata temu z Grovsem .
Rywal jeden z wielu amerykańskich średniaków . Co najważniejsze nie ma ani umiejętności ani mocnego ciosu aby w jakikolwiek sposób mu zagrozić . Ta walka to dla mnie formalność . Walka w Anglii z mańkutem no coment .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rory MacDonald (CAN) - Robbie Lawler (USA)
Typ: Rory MacDonald (CAN)
Kurs: 1.25
⛔

Widzę, że koledzy nie zwalniają tempa i ostro jadą ????
Więc i ja muszę się spiąć, na początek startuję z bidnym kursem, do jakiegoś dubelka/podbicia pewnie dam.

Dla mnie pewniak. Znakomite umiejętności kickbokserskie, dobra wytrzymałość i dość dobra siła. Ten gość to kozak, ma talent do tego sportu. Przez niektórych uważany za następcę GSP.
Patrząc na ostatnie walki to Rory obija stopniowo swoich przeciwników, dążąc do pewnego zwycięstwa, jakoś nie stara wygrać się przed czasem.
Jedynie co mnie zaciekawiło u Lawlera, to to iż ostatni raz przez KO przegrał 9 lat temu, twardy skurczybyk z niego. Roremu ciężko będzie go skończyć przed czasem.
Co do zwycięstwa to jestem pewien, że nie powinno być niespodzianki, Rory może za dużo stracić, a wygrywając zrobić dużo krok ku czołówce.
Warto rozważyć zwycięstwo MacDonalda przez decyzję.

Jaram się tą galą ???? Już niedługo kolejne typy.
 
bekas 1

bekas

Użytkownik
Witam,
z większością typów zgadam się i podobnie będę obstawiał.
Niestety nie znam zawodnika Ali Bagautinov, Pudzianxx zachwała go.
Chciałbym dodać go do swojego, że tak powiem głównego kuponu. Warto? Powinien sobie poradzić?
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
GSP - 1.40✅✅✅ - pinnacle .
W UFC są dwa style zapasów . Zapasy i Zapasy St. Pierrea .
GSP czyli niekwestionowany mistrz kategorii półśredniej . To już dwunasta jego obrona tytułu , wszystkie wcześniejsze toczyły się do jednej bramki .
Stójka , zapasy , parter , technika czy atletyzm - level wyżej nad innymi do tego najlepszy sztab trenerski .
Jedyny atut Hendricksa to lewa ręka i na tym koniec . Niczym innym go nie pokona i nie zaskoczy . Toczył on bardzo wyrównane boje z Kosem czy ostatnio Conditem ( z obydwoma wygrane ledwo co ) których to GSP ograł łatwo .
Styl GSP jest nudny ale mega skuteczny . Każda jego walka to jak niczym program komputerowy , zaprogramowany na zwycięstwo jak maszyna .

Oczywiście jest scenariusz że Hendricks wygrywa swoim ciosem ale dla mnie to scenariusz wysoce nieprawdopodobny .
Scenariusz jaki widzę to taki że GSP będzie go rozbijał swoim firmowym jabem dokładając do tego po jednym obaleniu ( Hendricks na plecach nie istnieje ) , późniejsze rundy będą już tylko dla rywala próbą przetrwania i dotrwania do przegranej przez decyzje .
O wiele wyższe szanse na pokonanie GSP dawałbym Roremu Macdonaldowi .
 
bene 240

bene

Użytkownik
GSP + Rory - biorę w kursy jakie lecą, dla mnie to pewniaki i kurs 1,4 na GSP nie wiem skąd się wziął. Buki napewno uwzględniają moc lewej ręki Johnego. Prawda będzie taka żę GSP pierwsze dwie rundy przetrzyma Hendrixa na dystansie po czym zacznie pressing gdy Hendrix się trochę zmęczy. Rory - nie oczekuję efektownej walki. Rory znów z heavy puncherem jest wystawiany więc nie sądzę że będzie ryzykował większe wymiany. Rory jest unikalnym zawodnikiem ale cały hype się skończy gdy na swej drodze spotka mocnego wrestlera. p.s GSP to już nie pupilek Jacksona tylko &quot;Firasa Zahabiego&quot; - nowego lidera taktyki i nudnych walk w świecie MMA. Dużo plotek chodzi że jeżeli GSP zakończy walkę przed czasem to przechodzi na emeryturę zwalniające miejsce dla Rorego
Ebersole - nie wiem skąd prognozy że Ebersole zostanie znokautowany. Gość walczył chyba 64 razy i nie miał w karierze Knockdowna a co doopiero Nokauta. To właśnie jego nieszablonowy, niekonwencjonalny, wyluzowany styl powoduje przeciwnikom najwięcej problemów. Być może Story wygra ale nie jest to łatwy typ.

Sergio Pettis vs. Will Campuzano

Śledzę karierę Pettisa od początku i uważam że jest sporo wątpliwości żeby postawić na niego. Trochę jeszsze młody, 20 lat, pierwsza walka w UFC, nie wiadomo jak obroni się przed presją stresem. Przewidują dużą niespodziankę i TKO dla Willa
typ: Will Campuzano by TKO Round 2
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rashad Evans (USA) - Chael Sonnen (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Rashad Evans (USA)
Kurs: 1.53
✅✅✅

Ciężki typ, ale zdecydowałem się na Evansa.
Dla mnie Sonnen jest dość sztywny w stójce, nie to co Rashad - wyluzowany, praca całym ciałem. Stójka ze wskazaniem w stronę Rashada.
Parter, ciężka sprawa. Na pewno Chael słaby nie jest, ale jego obrona do najlepszych nie należy, obalali go Shogun Rua i Anderson Silva.
Chael walczy dość szalenie, chciałby zniszczyć swojego przeciwnika w kilka sekund, gdzie jego rywal walczy spokojniej, dużo myśli, a dzięki temu traci mnie siły w czasie walki. Taktyka może okazać się kluczem do zwycięstwa, bo jeśli Sonnen rzuci się, a to nie przyniesie efektów, to może szybko wypalić się.
Sonnen to taki trochę świr, on będzie chciał napierać od początku walki, i tutaj Evans musi być czujny, nie może dać się wciągnąć w zagrywki Chaela.
Ciekaw jestem co pokaże Evans, bo jeśli przygotował się dobrze, jeśli pokaże to co w walce z Davisem, to powinien to wygrać, a jeśli nie przygotował się się odpowiedni, to nie ma szans.
Dla mnie walka 50/50 z lekkim wskazaniem w stronę Evansa.


---------------------------------------


Josh Koscheck (USA) - Tyron Woodley (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Tyron Woodley (USA)
Kurs: 1.85
✅✅✅

Bukmacherzy równo oceniają szanse zawodników na wygranie i nie ma co się dziwić, bo jeden jak i drugi, są bardzo zbliżeni do siebie.
Tyron jest młodszy i ma mniej stoczonych walk od swojego rywala. W MMA przegrał tylko dwa razy. Josh dłużej w tym siedzi, więcej przeżył, posiada większy bagaż doświadczenia, ale nie uważam, żeby miało mu to pomóc w wygraniu walki. Tyron jest zawodnikiem zdecydowanie szybszym, niż Josh, posiada większą siłę od rywala, dysponuje dobrym kopnięciem.
Koscheck dziurawa defensywa, i tutaj widzę sporą okazję dla Tyrona na KO.
Woodley w UFC stoczył tylko dwie walki, więc doświadczenie przy Joshu ma bardzo małe.
Stawiam również na Tyrona z innych powodów.
Josh swoje już przeżył, to nie ten sam zawodnik co kiedyś, ostatnie jego walki to nic ciekawego. Woodley jak już wspomniałem ma dwie walki w UFC co oznacz, że zaczyna swoją przygodę w UFC, na jak długo? Nie wiadomo, ale jest głodny sukcesu, chce pokazać się z jak najlepszej strony, motywację ma na pewno większą niż jego przeciwnik, który i tak już nic nie osiągnie w UFC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 139

marcato

Użytkownik
Rashad Evans (USA) - Chael Sonnen (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Rashad Evans (USA)
Kurs: 1.53

Ciężki typ, ale zdecydowałem się na Evansa. ......
Dla mnie walka 50/50 z lekkim wskazaniem w stronę Evansa.
Na sportach walki się nie znam ale to jest bez sensu.
Gdyby kursy były 1.9-1.9. to rozumiem ale takie coś się na forum bukmacherskim nie powinno pojawić.
Żeby wzięcie takiego kursu było opłacalne Evans musiałby wygrać z Sonnwenem 7 walk na 10.
To nie jest 50/50 z lekkim wskazaniem, tylko 70/30.

Rozumiem, że analiza może być trafna ale wniosek z takiej analizy to jest wzięcie kursu na Sonnena.

Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Na sportach walki się nie znam ale to jest bez sensu.
Również pozdrawiam.


Will Campuzano (MEX) - Sergio Pettis (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Sergio Pettis (USA)
Kurs: 1.20
✅✅✅

Super, że będzie można zobaczyć młodszego z braci Pettis, tym bardziej, że bardzo cenię Anthony’ego i miejmy nadzieję, że Sergio pójdzie śladami starszego brata. Sergio zmienił się parę dni temu zawodnik, bo miał walczyć z kim innym (Vaughana Lee), a Will szedł w zastępstwo. Jestem takiego przekonania, że zawodnicy wchodzący w zastępstwo na kilka dni przed galą, nie są odpowiedni przygotowani, to nie to samo, jak wie się z kim przyjdzie walczyć.
Na pewno warunki fizyczne na rzecz Willa, Sergio bardzo dobra technicznie stójka + szybkość na jego rzecz. Pewnie będzie dążył do zakończenia walki w stójce.
Jeśli Pettis to przegra, to będę bardzo zaskoczony.
Kurs nie powala, ale do podbicia w sam raz.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jestem takiego przekonania, że zawodnicy wchodzący w zastępstwo na kilka dni przed galą, nie są odpowiedni przygotowani, to nie to samo, jak wie się z kim przyjdzie walczyć.
To Pettis wiedzial wczesniej niz Campuzano ze z nim bedzie walczyl ? Hehehehe
Co do wpisu kolegi powyzej to akurat ma racje, skoro dajesz 50/50 i lekka przewage Evansa to granie 1,50 to idiotyzm bo nie ma value.
Kogo pokonal dotychczas Sergio zeby wystawiac na niego 1,20 ???? Kelnerow, kurs wylansowany przez nazwisko i tyle. Zal nie brac Campuzano po takim kursie..
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
To Pettis wiedzial wczesniej niz Campuzano ze z nim bedzie walczyl ? Hehehehe
Co do wpisu kolegi powyzej to akurat ma racje, skoro dajesz 50/50 i lekka przewage Evansa to granie 1,50 to idiotyzm bo nie ma value.

Kogo pokonal dotychczas Sergio zeby wystawiac na niego 1,20 ???? Kelnerow, kurs wylansowany przez nazwisko i tyle. Zal nie brac Campuzano po takim kursie..
Wszedł w zastępstwo na kilka dni przed galą, na pewno nie jest tak przygotowany do walki jak Pettis.

Graj sobie co chcesz, idę w kierunku zawodnika u którego widzę większą szansę oraz za intuicją.

Możesz grać Campuzano, ja jednak widzę innego zwycięzcę.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Pisałem kilka dni temu, dodam więc do swojej wypowiedzi.
Jako główny bet gali, słałbym GSP (1.35) i Rory (1.25). Oboje są trudni do skończenia przed czasem ze względu na swój styl, plus taktycznie rozpracowują rywali, w tych maszynach porażka nie wchodzi w grę. Ewentualnie za grosze, zagrałbym SUBB w wykonaniu GSP, jakoś im bliżej walki tym mam dziwne przekonanie że sensacyjnie skończy ją przed czasem (i nie chodzi tutaj tylko o udział w przygotowaniach do walki Royce Gracie.
Drobniej dodałbym do tego Pettisa (1.20), Bagautinova (1.50), oraz Sonnena (2.35). Perez nie jest aż takim faworytem na jakiego wskazuje kurs (1.25). Zresztą z Pettisem też nie jest tak łatwo. Sprawa Sonnena to autentycznie 50%-50% więc jasne że opłacalne jest postawienie na Chaela. Pettisa grubiej nie ma sensu grać, ale myślę że UFC wybierając mu rywala, kierowało się chęcią marketingowego wypromowania nowego zawodnika.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Pisałem kilka dni temu, dodam więc do swojej wypowiedzi.
Jako główny bet gali, słałbym GSP (1.35) i Rory (1.25). Oboje są trudni do skończenia przed czasem ze względu na swój styl, plus taktycznie rozpracowują rywali, w tych maszynach porażka nie wchodzi w grę. Ewentualnie za grosze, zagrałbym SUBB w wykonaniu GSP, jakoś im bliżej walki tym mam dziwne przekonanie że sensacyjnie skończy ją przed czasem (i nie chodzi tutaj tylko o udział w przygotowaniach do walki Royce Gracie.
Drobniej dodałbym do tego Pettisa (1.20), Bagautinova (1.50), oraz Sonnena (2.35). Perez nie jest aż takim faworytem na jakiego wskazuje kurs (1.25). Zresztą z Pettisem też nie jest tak łatwo. Sprawa Sonnena to autentycznie 50%-50% więc jasne że opłacalne jest postawienie na Chaela. Pettisa grubiej nie ma sensu grać, ale myślę że UFC wybierając mu rywala, kierowało się chęcią marketingowego wypromowania nowego zawodnika.
Gdzie TY grasz, że masz Bagautinova po 1,50? :O
Na razie krótko się odniosę- GSP- zgoda, sam gram. Hendricks ma na Niego tylko lub aż nokautujący cios. Jeśli uda się go uniknąć, GSP wygra. Z Rorym jest w sumie podobna sytuacja, jednak po strone Lawlera widzę więcej szans, a i sam MacDonald to nie GSP. Po 1,25 ja bym tego nie grał. Pettis też nisko. W CO-main evencie skłaniam się ku Evansowi. Dłuższe analizy pewnie jutro po ważeniu i obstawieniu.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
155 lbs: Donald Cerrone (20-6) vs. Evan Dunham (14-4)⛔
1,80 STS ⛔
1,92 UNIBET ⛔
Miałem spore wątpliwości na kogo postawić w tej walce, lecz po grubszych analizach mój typ idzie na Dunhama, wg bukamcherów walka szacowana jest 50-50. Po walce Donalda z M. Guillardem i całkiem niezłym KO w 1rd. dawałem naprawdę duże nadzieję Donaldowi na to że może namieszać jeszcze w wadze lekkiej, lecz przyszła pora na walkę z aktualnym mistrzem A. Pettisem, gdzie Showtime nawet nie rozbroił Donalda, on go rozebrał do naga, w 2,5 min ukazał wszystkie jego słabe punkty. Następna walka to wygrana nad KJ Noonsem, dla mnie osobiście to była mega nudna walka, następna i ostatnia walka Donalda to przegrana z R. Dos Anjosem, Panowie szkoda że nie można obstawiać w czasie walki, bo zagrałbym za cały hajs i byłbym bogaczem, po 1rd Donald miał w oczach przegraną, był bezradny jak małe dziecko. Cowboy to bardzo techniczny striker, walczy typowo muai thai , w końcu to Muai Thai Champion z 2006 r., w stójce wydaje mi się że jest ciut za wolny, przewidywalny i za bardzo techniczny, brak mu odrobiny szaleństwa i tego czegoś, siła ciosu też nie powala rywali 2 KO/TKO na 20 wygranych walk to trochę słabo, jeden z KO nad wcześniej wspomniamym M. Guillardem, z którym Dunham też miał przyjemność walczyć i przegrać przez KO. Rywal Cowboya czyli mój typ Evan Dunham to pechowy chłopak albo dziecko nieszczęścia, już nie pierwszy raz sędziowie wyrwali mu z rąk zwycięstwo, jak w przegranych pojedynkach przez Split decision z R. Dos Anjosem i S. Sherkiem, te walki już na zawsze pozostaną kontrowersyjne. Kolejna przegrana Evana z TJ Grantem przez jednogłośną decyzję, na papierze też wyglądała bardzo wyrównanie, nawet z lekką przewagą na Dunhama. W mojej analizie te walki się nie liczą, więc Dunham pozostaje z rekordem 1 przegranej z rąk Guillarda.
Podopieczny R. Couturea to lepszy zapaśnik i parterowiec niż Cowboy, mimo że Cowboy to striker, a ma 15 poddań na swoim koncie, a Dunham ani jednej przegranej przez poddanie. Stójka Evana jest bardzo dobra, nieco szalona, gorsza napewno od Cowboya, ale głownie czynniki jakie w tej walce powinni dać wygraną Dunhamowi to wszechstronność, pasywność, agresywność, ciągłe iście do przodu, wielkie serce, walka do ostatniej kropli krwi i lepsze zapasy. Donald gubi się gdy napotyka pasywnych rywali, więc podejrzewam że i tak będzie tym razem, tymbardziej że Donald to bardzo przewidywalny fighter. Po stronie Cowboya napewno jest wzrost i większy zasięg , ale czy będzie on w stanie go wykorzystać, raczej nie...
Obstawiam że sędziowie odkupią swoje grzechy i nie zabiorą Evanowi kolejnego zwycięstwa. UFF ale się rozpisałem.
EVAN DUNHAM by UNANIMOUS DECISION⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom