>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 166 Velasquez vs. Dos Santos 3 20.10.2013

Status
Zamknięty.
K 326

kurekq

Użytkownik
Cain Velasquez - Junior Dos Santos, Cain Velasquez na punkty 3,75
Uważam, że Cain jest wyraxnym faworytem w tym pojedynku i jeśli zdoła uniknąć mocnych ciosów w stójce Juniora, to wygra to. Tutaj nie będę się rozpisywał, bardziej chodzi o metodę.
Stawię na to, że po raz drugi uda mu się wygrać na punkty, bo kurs bardzo zachęca. JDS jest bardzo, bardzo twardym zawodnikiem, który przyjął 5-rundowe lanie od Caina w ich drugiej walce, ale także mocne ciosy od Hunta w ich drugim pojedynku. Sądzę, że ma duże szanse, aby dotrwać do końca walki, na pewno dużo większe niż oceniają to bukmacherzy.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
oto mój wąż który wślizgnie się dziś do STSa

Cain Velasquez (12-1) vs. Junior dos Santos (16-2) /Opis post #8
1,40 ✅✅✅
Daniel Cormier (12-0) vs. Roy Nelson (19-8) /Opis post #15
1,18 ✅✅✅
Gilbert Melendez (21-3) vs. Diego Sanchez (24-5) /Opis post #14
1,14 ✅✅✅
Gabriel Gonzaga (15-7) vs. Shawn Jordan (15-4) /Opis post #17
1,42⛔⛔⛔

Darrell Montague (13-2) vs. John Dodson (14-6)
1,25 ✅✅✅
C.B. Dollaway (13-4) vs. Tim Boetsch (16-6)
1,50 ✅✅✅

Hector Lombard (32-4-1)
vs. Nate Marquardt (32-12-2)
1,52 ✅✅✅
Sarah Kaufman (16-2) vs. Jessica Eye (10-1)
1,40 ⛔⛔⛔ WIELKI WAŁEK!!
George Sotirpoulos (14-5) vs. K.J. Noons (11-7)
1,57✅✅✅

T.J. Waldburger (16-7) vs. Adlan Amagov (12-2) /Opis post #19
1,55✅✅✅
Tony Ferguson (13-3) vs. Mike Rio (9-2)
1,22 ✅✅✅
Andre Fili (12-1) vs. Jeremy Larsen (8-4)
1,42✅✅✅
Dustin Pague (11-8) vs. Kyoji Horiguchi (11-1)
2,05 ⛔⛔⛔

CAŁKOWITY KURS: 92,22
STAWKA: 10,00
EWENTUALNA WYGRANA: 811,54⛔⛔⛔
PS. Oprócz tego, będą inne węże, będę mieszać, chodzą mi po głowie wygrane underdogow takich jak N. Marquardt, C.B Dolloway, G. Gonzaga, J. Larsen.
Sorry za brak opisów, lecz wiecie trochę brak czasu.

Jeszcze taki zagram za sto!!
C. Velasquez 1,40✅✅✅
DC 1,18✅✅✅
El Nino 1,14✅✅✅
J. Dodson 1,25✅✅✅
KJ Noons 1,57✅✅✅
A. Amagov 1,55✅✅✅
T. Ferguson 1,22 ✅✅✅
CAŁKOWITY KURS: 6,99
STAWKA: 100,00
EWENTUALNA WYGRANA: 615,12✅✅✅
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
A ja mi sie wydaje , że granie undedogów na tej gali ma więcej sensu:

O JDS juz pisałem, nastepnie:

265 lbs: Daniel Cormier (12-0) vs. Roy Nelson (19-8) ⛔
Nelson pośle kolejnego overhanda i wyłączy światło . Teraz nawet nie będzie miał problemów z zasięgiem przeciwnika
Nelson 5.35 ( KO 2 r.)

155 lbs: Gilbert Melendez (21-3) vs. Diego Sanchez (24-5) ⛔
Sanchez ma serducho, jest mistrzem pressingu, pewnie dojdzie do decyzji a tu zdarzyć sie moze wiele.
Sanchez 5.8 ( split decision)

265 lbs: Gabriel Gonzaga (15-7) vs. Shawn Jordan (15-4) ✅
Cięzkie łapy Jordana czy grappling Napao ? Gonzaga ma średnio mocny łeb ale Jordan ma pewnie taki sobie parter.
Napao 2.65 (submission 2 r)

170 lbs: Hector Lombard (32-4-1) vs. Nate Marquardt (32-12-2) ⛔
Marquardt walczy chimerycznie ale Lombard w UFC nic nie pokazał.
Kubańczyk jest bardziej przereklamowany dlatego biore w kontrze bardziej niedocenianego.
Nate 2.42 ( by decision 29-28)

wszystkie kursy Pinnacle
 
bene 240

bene

Użytkownik
Nate Marquardt vs. Hector Lombard Dla mnie kurs 2,40 na zwycięstwo Nate&#39;a. Umiejętności zawodników wskazują na to, że walka będzie toczyć się w stójce. Tak długo jak Nate&#39;owi będzie się udawało unikać mocnych ciosów tak długo będzie tę walkę wygrywał. Więc przewiduję walkę na zwycięstwo przez decyzje po praktycznie całej walce w stójce. O Hectorze można już co nie co powiedzieć po trzech walkach w UFC. Jak widać w bellatorze walczył z inną ligą zawodników, a teraz sobie nie radzi. Nate był przez ostatnie lata cały czas najwyższym poziomie sportowym i dla niego nie będzie to przeciwnik najlepszy z jakim będzie się mierzył w karierze. Przegrana przez KO z Jake Ellenbergiem to nie powód do wstydu. Myślę że bukmacherzy za bardzo sugerują się właśnie tą ostatnią walką. Nate wyjdzie przygotowany i zaskoczy wielu. Hector do dobry zawodnik, ma możliwości wygrać. Walkę obstawiam z lekkim wskazaniem na Nate, więc kurs 2,40 brać można spokojnie.
typ: Nate Marquardt via Decision

Tim Boetsch vs. C.B. Dollaway
Spokojna wygrana dla Tima. Ostanie walki z topowymi zawodnikami pokazały że ten poziom jeszcze nie jest dla Tima, niemniej jednak na pewno wyciągnął z tego odpowiednie wnioski i wyjdzie do walki bardzo dobrze przygotowany. Tim niegdyś rankingowany około 7 pozycji na świecie w kategorii średniej. Tim to zawodnik wytrzymały, nadrabiający sercem do walki, uważam że jest to dobra walka dla niego na odbudowanie się po 2-óch kolejnych porażkach . Dla niego jest to kolejna walka do wygrania, a dla C.B walka życia która mogła by go wywindować. Wystarczy spojrzeć na poziom zawodników z jakimi ostatnio walczyli, żeby ocenić jakiego pokroju to zawodnicy
typ: Tim &quot;Barbarzyńca&quot; Boetsch via TKO
George Sotiropoulos vs. KJ Noons
W ostaniej chwili pokusiłem się jeszcze na ten tym, gdyż nie rozumiałem kursów na tę walkę. Chwilę analizowałem i zaskoczyło. George to zawodnik, którzy totalnie nie radzi sobie ze strikerami którzy mają podstawową wiedzę w obronie przed obaleniami. Przegrane z Siverem, Pearsonem, Anjosem to doskonały przykład. Wiec stylowo KJ Noons to najgorszy stylowo przeciwnik dla Georga. Z Noonsem zaś nie bardzo chcą się boksować dość dobrzy strikerzy, więc gdy Noons nastawia się na walkę w stójce, zostaje obalony i niszczony w parterze (bądź przegrywa split decision). Tym razem Noons wie do jakiej walki będzie musiał wyjść. Na pewno podszkoli się w obronie przed obaleniami, bo wie, że jest to jedyna płaszczyzna, gdzie George może znaleźć swoje szanse. Ja zaś czekam na ładne TKO ze strony Noonsa, zaczynające się od spinning-back-fista które to btw. Noons Wykonuje pięknie.​
typ KJ. Noons vis TKO (Round 2)
Moim zdaniem są to jedyne walki godne polecenia na tą galę.
KARTA GŁÓWNA.
Nad innymi dużo się zastanawiałem, ale doszedłem do prostych wniosków. Cormier + Melendez + Dodson - wszyscy mocni faworyci, kursy małe, a podejrzewam, że w jednej z tych walk możemy być świadkiem niespodzianki, być może Cormiera zaskoczy w dobrej formie Nelson, być może Sanchez wyciśnie split-decision, o Dodsona możemy być spokojni, więc dla podbicia kursu jeszcze na niego polecam stawiać. Gonzaga vs Jordan 50:50, choć jeśli walka przejdzie do następnych rund to Jordan powinien pocisnąć. Niemniej jednak Gonzaga to solidny weteran i ciężko będzie go zdjąć.
PRELIMSY FACEBOOK/YOUTUBE
Nie wiem, dużo debiutantów, zawodników którzy wracają po długich przerwach,niektórym się uda, niektórym nie. Zbyt duża losowość, grać tylko za małe stawki i dla rozrywki.
Co do walk pań, to też (niewiele) się nie wypowiem. Jessica nie walczyła z nikim znaczącym się, ale kto wie. Jest to już ułożona zawodniczka, która dużo wygrywała przez decyzje, więc kto wie czy nie wypunktuje Kaufman. Myślę, że na tę walkę buki bardzo dobrze dobrali kurs. Adekwatnie do możliwości wygranych.
Najlepsze AKO znalazłem na betsson 6.00​
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
No to jestesmy po wazeniu: gramy dzisiaj dubelek: Cormier&amp;Boetsch @1.8348 Pinnacle
Krótko, bo nie ma sensu rozpisywać takich rzeczy.
Cormier- olimpijczyk, świetne zapasy, dobry boks, zawsze świetnie przygotowany taktycznie. Walka odbędzie się w pełnym dystansie, Daniel będzie przyciskał grubego do siatki, obalał, obijał. Pełna dominacja. Kurs niski, ale bardzo pewny.
Boetsch- solidny boks, mocna głowa, bardzo ambitny, dobry zapaśnik. Silniejszy od oponenta, rywal typowy na odbicie się po dwóch porażkach. Albo decyzja, albo (T)KO, nie widzę innej opcji.
EDIT: Dubelek siadł, dziwna walka Tima, ale najwazniejsze, ze typy poprawne. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aborys 52

aborys

Użytkownik
Tim Boetsch + K.J. Noons + Andre Fili &gt; 3,0

Tim i K.J dostali rywali typowo pod zwycięstwo, K.J. i Andre dodatkowo przypadła rola posprzątania na swoich dywizjach od zawodników, którzy się nie sprawdzili.
Andre młody debiutujący zawodnik Alpha Male. Może namieszać w swojej kategorii - ciekawy zawodnik, którym zaopiekował się jeden z najlepszym teamów... pewnie nie bez powodu.......

http://www.youtube.com/watch?v=tD-PRLNDYyc
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Bądźcie ostrożni co do tego Boetscha. Dolloway wcale takim ogórkiem nie jest.
Dla mnie gala do grania typowo na underdogów. Zdziwie się, jeżeli przynajmniej 1/3 underdogów nie wejdzie.
 
bene 240

bene

Użytkownik
Bądźcie ostrożni co do tego Boetscha. Dolloway wcale takim ogórkiem nie jest.
Dla mnie gala do grania typowo na underdogów. Zdziwie się, jeżeli przynajmniej 1/3 underdogów nie wejdzie.
Statystycznie około 30% walk w UFC wygrywają underdogi.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
No to lecimy z koksem...
265 lbs: Cain Velasquez (12-1) vs. Junior dos Santos (16-2) - Nie będę ściemniać, nie lubię stylu Caina. Nie jest to dla mnie wybitny zawodnik, solidny rzemieślnik który perfekcyjnie potrafi wykonywać swoją zapaśniczą pracę, ale wirtuozem MMA nigdy nie był i nie będzie. JDS wydaje się jednowymiarowy, stójka, kickbokserskie umiejętności. Co prawda, początkowo chciałem grać na niespodziankę, ale obawiam się że Junior nic nie wymyśli, po prostu oprze swoją taktykę na obronie sprowadzeń. Wtedy walka tącząca się w stójce może różnie przebiegać. Mimo wszystko, nie wydaje mi się żeby JDS miał pomysł na coś spektakularnego, np na próbę poddania rywala. Patrząc na statystyki, faworyt jest tylko jeden.
265 lbs: Daniel Cormier (12-0) vs. Roy Nelson (19-8) - powiem szczerze, zagrałem w głównym kuponie na Cormiera, ale mam dziwne przeczucie sensacji. Nelson nie jest typem który pozwoli sobie na bycie chłopcem do bicia. Jest takim wskażnikiem poziomu rywala, czy jest solidnym ciężkim, czy klasowym ciężkim. Porażki w poprzedniej walcę nie traktuje w pełni poważnie, mam wrażenie że Roy przesadził, mimo swojej wagi wtedy był poprostu utoczony do granic możliwości. Teksty że partner ma być przewagą DC odbieram jako żart, paradoks z Nelsonem jest taki że mimo iż skupia się na pojedyńczym ciosie, jest typowym parterowcem. Za groszę ślę sensacje, ale na głównym kuponie stawiałem na DC.
155 lbs: Gilbert Melendez (21-3) vs. Diego Sanchez (24-5) - Melendez mógł być mistrzem UFC gdyby sędziowe przychylniej spojrzeli na niego w walce z Hendersonem, w walka była bardzo wyrównana. Właściwie to bardzo możliwe że efektowna wygrana, dałaby Gilbertowi walkę o pas mistrzowski. Kurs nie sprzyjający, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w porażkę Gilberta.
265 lbs: Gabriel Gonzaga (15-7) vs. Shawn Jordan (15-4) - no bet. Nie chcę silić się o analizę, bowiem walki tego typu to jak rzut monetą, jeden cios, jedno sprowadzenie może zdecydować. Obaj nie są jakimiś znakomitymi zawodnikami, ale swoje argumenty mają. Jeśli miałbym na kogoś wskazać, to pewnie Gonzaga, ale jak mówię, nie nadaje się to do gry.
125 lbs: Darrell Montague (13-2) vs. John Dodson (14-6) - Dodsona można albo lubić, albo niecierpieć. Wesołek, oryginalna persona. Mam go w głównym kuponie, myślę że najlepszym argumentem jest wynik z tapology.com, gdzie jego wygraną obstawiło 96% osób
185 lbs: C.B. Dollaway (13-4) vs. Tim Boetsch (16-6) - Boetsch nie jest aż taki zły, jak krążące o nim ostatnio opinie. Niespodzianka możliwa, ale przeczuwam spokojną wygraną
170 lbs: Hector Lombard (32-4-1) vs. Nate Marquardt (32-12-2) -do or die moment dla Hectora. Albo zaczyna swoją karierę w UFC od początku, albo dostanie wilczy bilet. Spodziewam się że tym razem pokaże na co go stać. Ciekawe jak ścinanie wagi na niego wpłynie, ale myślę że to może być jego wieczór.
135 lbs: Sarah Kaufman (16-2) vs. Jessica Eye (10-1) -bab się nie obstawia, ale Sarah to jednak inna liga niż Jessica. Tylko że w MMA nie ma to większego znaczenia (patrz TUF18)
155 lbs: George Sotirpoulos (14-5) vs. K.J. Noons (11-7) -na ważeniu oglądając fizyczność George&#39;a, zastanawiałem się co on robi w UFC... Właściwie, każdy wynik możliwy, ale wątpie w niespodziankę.
170 lbs: T.J. Waldburger (16-7) vs. Adlan Amagov (12-2) -we will see. Niby Amagov jest faworytem i zgadzam się z przedstawionymi przez was argumentami, ale mam przeczucie że tak łatwo nie będzie.
155 lbs: Tony Ferguson (13-3) vs. Mike Rio (9-2) - też taki typowy no bet. Niby faworyt znany, ale walki 2 zawodników tego typu, mogą obfitować w niespodzianki. Nie do grania za większą kasę.
145 lbs: Andre Fili (12-1) vs. Jeremy Larsen (8-4) - to samo co Ferguson. Faworyt kursowy pewnie wygra, ale wszystko się może zdarzyć.
135 lbs: Dustin Pague (11-8) vs. Kyoji Horiguchi (11-1) - widząc to zestawienie, miałem podobne skojarzenia jak kolega TO TEN CHAM. Nie gram na Azjatów, dla mnie to nacja która jest zdolna w sporcie do wszystkiego, zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Nie zdziwi mnie jeśli koleś z takim bilansem okaże się kelnerem.

Reasumując, Cormier+Cain+Dodson+Melendez daje kurs ponad 2.00 (ja miałem na bahu 2.25 gdy obstawiałem), i posłałem to grubiej. Za grosze tasiemiec ze wszystkimi, plus z 2 błędami. Jako sensacje za grosze poszła kasa na Nelsona.
A ja dla odmiany, twierdzę że to nie będzie gala z niespodziankami. Obawiam sie że będziemy mieli piękne walki w preelimsach i nudy w karcie głównej.






WAR NELSON! :razz:

PS. Jakby ktoś linku szukał
http://www.youtube.com/watch?v=ipyjH8Dh6Vo
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Bardzo, bardzo dobra gala! Co do walki bab, cóż...

Dla mnie wałek. Podobnie niestety Tim, dać 30-26 w tej walce... No comment.

HORIGUCHI


FILI (KOZACKI KOLEŚ!!!)


FERGUSON


AMAGOV



LOMBARD


DODSON (KOLEJNY PRZEKOZAK)


GONZAGA


CAIN


a walka Melendeza z Sanchezem... cóż, poezja, jak znajde całe nagranie to wam wrzuce, gify tego nie oddadzą. Jedna z najlepszych walk w dziejach!

 
szoker1fy 0

szoker1fy

Użytkownik
Witam wszystkich, wcześniej się nie udzielałem z temacie jak i dziale, ale teraz zacznę ;)
Bardzo dobra gala większość favów dało rade, mimo ze obawiałem sie ze to underdogi będą górą. Mój kupon z nocki bez szalenstw ????
kupon w załączniku bo nie mam postów zeby w odpowiedzi.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
ma ktoś już gdzieś walkę Melendeza ? usnąłem na 2 ostatnie walki ehhh :/ i patrząc na gify to rzeczywiście mam czego żałować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom