>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

UFC 129: St. Pierre vs Shields 30.04.2011

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
A gdzie ja napisałem że ma lepszą stójkę od GSP ? Zwróciłem uwagę na to że jest na wysokim poziomie i akurat jest to prawda.Jake jest nie pokonany od 2004 roku i w tym czasie pokonywał bardzo dobrych zawodników , między innymi Condita,Okamiego,Millera,Kampmanna,Hendersona czy też Daylea.
Shields to najtrudniejszy przeciwnik GSP od lat.W tej walce stawianie na GSP to idiotyzm gdyż kurs bardzo marny a ryzyko bardzo duże.
Twoja wypowiedź jest śmieszna i nic więcej.Pozdrawiam i bez odbioru.
A GSP to kogo pokonywał Hughes.Fitch,Penn,Alves,Koscheck.Dla ciebie to może najtrudniejszy.GSP wygra a Shields będzie jak małe zabłąkane dziecko we mgle.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Wg mnie GSP jest lepszy w każdej płaszczyźnie, oprócz BJJ. A w tę zabawę raczej nie da się wciągnąć.
Również uważam, że Machida znokautuje Randy&#39;ego.
I liczę na efektowne KO Aldo.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja również uważam, że GSP będzie miał naprawdę ciężko. Prawda jest taka, że kursy również są śmieszne. Shields to bardzo groźny fighter.Jeśli Shields wygra z GSP na jego terenie w Kanadzie będzie to bardzo duża niespodzianka. Już wcześniej o tym pisałem więc nie będę się wypowiadał. Nie zagram na jednego z nich,jedynie pewny jestem, że walka potrwa długo więc over rundowy jak najbardziej prawdopodobny. Co do Waszej dyskusji proszę nie obrażać innych użytkowników, bo kartki się posypią.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Zobaczycie, że GSP będzie punktował swoim lewym prostym, tak jak to było z Koscheckiem.
Ich stójki to zupełnie inna liga, a Shields już dawno dobrego zawodnika parterowo nie poddał. Poza tym Shields jest groźny, jeśli walczy z góry, z dołu już tyle nie potrafi.
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
GSP jest lepszy w każdej płaszczyźnie. Najmniejsza różnica jest w parterze i tu Shields może powalczyć, ale w stójce nie ma żadnych szans. Do tego GSP jest o wiele lepszym atletą, ma lepszą kondycję, do tego jest mistrzem. Wiadomo, cuda się dzieją, ale nie tym razem ;) Na dzień dzisiejszy nie urodził się chyba nikt, kto mógłby pokonać GSP w wadze półśredniej.
Z UFC 129 do gry po niezłym kursie widzę Hendersona. Jest to bardzo silny, trudny do skończenia zapaśnik. Myślę, że swoją fizycznością i zapasami będzie górował nad Bockiem, który słynie z dobrego parteru, jednak nie zdąrzy w 3 rundy odklepać Hendersona, który, moim zdaniem, wygra decyzję, chociaz kto wie, czy nie wyciągnie jakiejś gilotyny, która jest jego koronna techniką...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
W mma sa trzy płaszczyzny:
stójka
obalenia
parter


GSP trenuje zapasy z najlepszymi, podobno aspisruje nawet do zapasniczej kadry olimpijskiej Kanady
ale Shields wywodzi się z zapasów, posiadał poziom reprezentacji USA, w bjj także notuje sukcesy i jego poziom progresywnuie się zwiększa.

Ściśle ujmując GSP przeważa nad Shieldsem w jednej płaszczyżnie na 3 możliwe.
W grapplingu i obaleniach spodziewam sie podobnego poziomu.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Moje typy na jutrzejszą galę UFC 129 St Pierre 1.22✅ , Aldo 1.20✅ ,Ellenberger 1.47✅ .Według mnie wygrają wszyscy i to mogą być łatwe pojedynki dla nich,jeżeli którykolwiek przegra będzie to dla mnie duża niespodzianka i będę tym bardzo zaskoczony.Są to zawodnicy których jestem bardzo pewien. + na innych kuponach Machida 1.27✅ który powinien łatwo sobie poradzić z dziadkiem Couturem.Gram to w Expekt . Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki.EDIT:Wszystko easy i na lajciku ???? i bez żadnych niespodzianek .Tak mają walki wchodzić.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Akurat obalenia są po stronie GSP. To on ma jedne z najlepszych statystyk w historii UFC, a Shields miał problemy z Hitmanem.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Tak się zastanawiam i coś czuję, że nie obędzie się bez niespodzianek. Każdy z nas ma jakąś wizję na tą galę. Tak jak Vito spodziewa się przegranej ST. Pierre, Pudzian mówi, że wszystkie walki wejdą na lajcie, a ja jestem pewny wygranej Machidy. Kursy są marne na faworytów więc zastanawiam się gdzie uderzyć, gdzie będzie sensacja i porażka jednego z wielkiej trójki ( Aldo, ST Pierre i Machida) Ja jednak tylko słownie mówię, że będziemy świadkami niespodzianki, żadnej kasy nie postawię ale stawiam, że Mark Hominick pokona Jose Aldo po kursie 4.50.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
machida wygra w 3rundzie prez TKO, aldo wygra przez KO, a z GSP to nie wiem jak bedzie wygladac walka, wszystko bedzie zalezec od tego czy GSP da sie sprowadzic do parteru bo nie mam watpliwosci kto bedzie kontrolowal parter.

MACHIDA WIN
ALDO WIN
GSP ? mimo wszystko chcialbym zeby Jake Shields wygral licze na niego
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Ja licze na przegrana Machidy i obstawiam to za śmieszne pieniadze. Miałem stawiać na St.Pierre(jestem jego wielkim fanem), ale naszło mnie dziwne przeczucie, że przegra, więc odpuściłem. Dodatkowo stawiam na wygraną Vladimira Matyushenko...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półśredniej
170 lbs.: Georges St. Pierre pok. Jake’a Shieldsa przez jednogłośną decyzję, 50-45; 2 x 48-47
Główna karta:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze piórkowej
145 lbs.: Jose Aldo pok. Marka Hominicka przez jednogłośną decyzję, 48-45; 48-46; 49-46
205 lbs.: Lyoto Machida pok. Randy’ego Couture’a przez KO (front kick z wyskoku), 1:05 runda 2
205 lbs.: Vladimir Matyushenko pok. Jasona Brilza przez KO (lewy sierpowy i ciosy w parterze), 0:20 runda 1
155 lbs.: Ben Henderson pok. Marka Bocka przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
Walki w Spike TV:
170 lbs.: Rory MacDonald pok. Nate’a Diaza przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-26; 30-27
170 lbs.: Jake Ellenberger pok. Seana Piersona przez KO (lewy sierpowy), 2:42 runda 1
Walki na facebooku:
170 lbs.: Claude Patrick pok.Daniela Robertsa przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
135 lbs.: Ivan Menjivar pok. Charliego Valencię przez TKO (łokieć w stójce i uderzenia), 1:30 runda 1
185 lbs.: Jason MacDonald pok. Ryana Jensena przez poddanie (trójkąt), 1:37 runda 1
155 lbs.: John Makdessi pok. Kyle’a Watsona przez KO (backfist), 1:27 runda 3
145 lbs.: Pablo Garza pok. Yves’a Jabouin przez poddanie (latający trójkąt), 4:31 runda 1
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
co do machidy to nie mialem watpliwosci jak sie zakonczy ale myslalem ze dopiero w 3 rundzie, bardzo dobrze sie zaprezentowal pozamiatal Couture ktory chyba oddal 1-2 ciosy, widac treningi z Seagalem wychodza im na dobre.
GSP znow nudna walka niby walka wieczoru, juz bym wolal zeby pol walki byla przewalczona w parterze.
Aldo piekne 4rundy w jego wykonaniu w 5rundzie tak jak by byl juz pewien wygranej az 4min przeczekal w parterze.

BLACK HOUSE RULEZ
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Bonusy z gali każdy zawodnik otrzymał po 129,000 tys dolarów

  • Fight of the Night: José Aldo vs. Mark Hominick
  • Knockout of the Night: Lyoto Machida
  • Submission of the Night: Pablo Garza
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Ja licze na przegrana Machidy⛔ i obstawiam to za śmieszne pieniadze. Miałem stawiać na St.Pierre(jestem jego wielkim fanem), ale naszło mnie dziwne przeczucie, że przegra, więc odpuściłem. Dodatkowo stawiam na wygraną Vladimira Matyushenko✅✅✅...
Po pierwsze: Salonowiec gratuluje typu, który skasowałeś. Wszedł bez problemu i dzieki niemu troche zarobiłem✅✅✅!
Moje przemyślenia z walk:
Georges St. Pierre pok. Jake’a Shield
Walka mało ciekawa. Liczyłem na coś więcej jak chyba każdy. Shields przez 3-4 rundy sprawiał wrażenie jakby się bał GSP, mimo tego jego twarz po walce wygladala na mniej &quot;ruszoną&quot; od mistrza.
Jose Aldo pok. Marka Hominicka

Bardzo ciekawa walka. Ostatnia runda to przesłowiowa &quot;wiśnia na torcie&quot; w wykonaniu Hominicka-szkoda, że tak późno dopiero ruszył. Dobry i twardy zawodnik.
Lyoto Machida pok. Randy’ego Couture’a
Niestety starzy mistrzowie dostali. Najpierw Emelialenko, póżniej Crocop, a teraz Randy. Myślałem, że walka będzie się toczyć pod klatką i tam Randy dojedzie brazylijczyka-niestety. Machida pokazał szybkość, refleks i klase. Piękna postawa na koniec walki oraz dobre KO.
Vladimir Matyushenko pok. Jasona Brilza
Cóż tu dużo pisać-Vladimir pozwolił zarobić. Ciężkie ręce.
Ben Henderson pok. Marka Bocka
Tutaj żałuję, że nie obstawiłem tej walki. Henderson duża przewaga w stójce jak i w parterze bedac na plecach, piękne ucieczki z klinczu i parteru. Bocek poza duszeniami był słabszy w każdym elemencie. Nawet będąc z góry dostawał...
Ogólnie fajna i ciekawa gala-podobała mi się
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Najlepsza chyba akcja na gali UFC 129. Wieczorem mam nadzieję, że znajdę chwile żeby opisać walki które widziałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom