>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 129: St. Pierre vs Shields 30.04.2011

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Shields bardzo pewny siebie przed walką z mistrzem UFC Georges St. Pierre.
&quot;Jeśli walka pójdzie w kierunku, w którym chcę żeby poszła, sprawię, że GSP odklepie po minucie. Patrząc jednak realistycznie, to może być wojna. On będzie bardzo dobrze przygotowany na wszystko. Myślę, że zabierze to kilka rund, ale widzę w tym siebie, wykańczającego go. Kto wie, jak to będzie na początku, ala mam zamiar atakować, atakować, znaleźć okazję, żeby go pokonać. Największym wyzwaniem są jego zapasy. Jest silnym zapaśnikiem, jego obalenia i obrona są bardzo mocne.&quot;
&quot;Ciężko stworzyć jakikolwiek plan przeciwko niemu, on używa wszystkiego, nigdy nie wiesz, jak będzie zamierzał walczyć. Należy spróbować tej samej kombinacji, zmieniać co chwilę taktykę, atakować na różne sposoby i być gotowym na wszystko, co przygotował na mnie.&quot;
Nie wiem co mam myśleć o tej wypowiedzi łatwo się mówi, trudno się robi. Każdy z przeciwników St Pierre zawsze przed walką tak się wypowiada, że chce go zaskoczyć, że chce atakować itp a rzeczywistość okazuję się okrutna. Tylko, ze Shields&#39;em jest tak, że on nie przegrał od 2004 r i zwyciężał między innymi takie nazwiska jak Condit, Okami, Miller. Z tego co kojarzy mi się to on walczył w średniej i niedawno zszedł do półśredniej żeby właśnie dopaść Georgesa...
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Długo nie podawałem typów w dziale MMA ale wracam i podam w najbliższym czasie(jak Pinnacle wystawi wszystkie kursy) 2 dość pewne typy z gali UFC 129.I oczywiście 2 underdogi ???? Co do 100% wygranej GSP to nie jestem pewien,zauważcie to że w każdej jego walce zawodnicy praktycznie nie atakowali a więcej się bronili.Jeśli Jake zacznie atakować i walczyć w parterze(w stójce nie ma szans) to ma duże szanse na wygranie tej walki.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Mi wydaje się, że GSP u siebie skończy Shieldsa uderzeniami. Shields w stójce nie ma argumentów, a zapaśnikiem też nie jest tak dobrym, żeby obalać regularnie GSP, albo utrzymywać go na plecach.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
VS

Analiza:Walka 2 doświadczonych fighterów ale moim zdaniem faworyt tylko jeden mianowicie Jake.Za Ellenbergerem przemawia świetna stójka dzięki której odprawił już min takich zawodników jak:Mike Pyle,Jose Landi-Jonsczy też niedawno Johna Howarda.Kombinacje bokserskie na bardzo wysokim poziomie,jego ostatnia walka to wygrana(w parterze nie miał nic do powiedzenia ale bronił się w tej płaszczyźnie dobrze) z świetnym parterowym zawodnikiem Carlosem Eduardo Rochą.Przeciwnikiem Jake jest Sean Pierson któremu walnęło już 35 wiosen przy 26 Jake,także różnica wieku wyraźna co moim zdaniem odbije się na kondycji tego nietypowego zawodnika.Trochę nie rozumiem czemu akurat dostał tak dobrą walkę jak praktycznie nic w MMA nie osiągnął ale trzeba brać pewnie pod uwagę że jest Kanadyjczykiem i dlatego dostał szansę walki.Sean jest kiepskim grapllerem i mimo tego że posiada purpurowy pas w BJJ to jego umiejętności i tak nie są na wysokim poziomie.Stójka niezła prawy sierp czy też lewy prosty dobrze bije ale to raczej za mało na przeciwnika.
Także według mnie walka zakończy się wygraną Jake.
Jake Ellenberger vs Sean Pierson 1 1.60
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Przez cały czas byłem pewien, że gala UFC 129 odbędzie się w ten weekend :;/: No cóż trzeba czekać do następnego tygodnia. Mamy jeszcze kilka dni na przeanalizowanie walk. Praktycznie główną kartę opisaliśmy i nie przewidujemy niespodzianek. Vito już podał jeden typ z poza głównej karty i pytanie czy większość bukmacherów wystawiło już kursy na pozostałe pojedynki ? Jestem ciekaw kursu na Vladimira Matyushenko.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Matyushenko minimalnym faworytem, kursy w granicach 1.80.
Mnie z tych trochę wyższych kursów kusi zagrać na Diaza, bo zwyczajnie uważam go za lepszego zawodnika w każdej płaszczyźnie.
Poza tym kurs na Hendersona IMO przesadzony, bo on dobrze potrafi bronić dźwignie i duszenia, a w stójce i zapasach będzie lepszy od Bocka.
Co myślicie?
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Brian Foster wypadł z gali z powodu kontuzji. Przeciwnikiem Seana Pierson&#39;a będzie Jake Ellenberger. Vito trzeba wziąć pod uwagę, że Jake przyjął walką ponad 2 tyg przed gala. Nie wiadomo w jakiej jest formie, czy był w trakcie okresu przygotowawczego czy też przystępuje do tego pojedynku tak z marszu. Ma naprawdę mało czasu na przygotowanie się jak i rozpracowanie przeciwnika, dlatego osobiście odpuścił bym ten pojedynek.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Jake i tak miał w najbliższym czasie z kimś walczyć w UFC.A że trafił w zastępstwie to moim zdaniem mało wpłynie na jego formę.Jest zawodnikiem lepszym w każdej płaszczyźnie od rywala(no może parter kuleje) i nie sądzę żeby przegrał tą walkę.
Drugim typem na galę jest właśnie Diaz ale to już opiszę jutro.
Kurs na Matyushenko około 1.80 i moim zdaniem nie warty ryzyka.Zawodnik ma już swoje lata a jego przeciwnik uderzyć umie porządnie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
VS

Analiza:Walka 2 doświadczonych fighterów ale moim zdaniem faworyt tylko jeden mianowicie Jake.Za Ellenbergerem przemawia świetna stójka dzięki której odprawił już min takich zawodników jak:Mike Pyle,Jose Landi-Jonsczy też niedawno Johna Howarda.Kombinacje bokserskie na bardzo wysokim poziomie,jego ostatnia walka to wygrana(w parterze nie miał nic do powiedzenia ale bronił się w tej płaszczyźnie dobrze) z świetnym parterowym zawodnikiem Carlosem Eduardo Rochą.Przeciwnikiem Jake jest Sean Pierson któremu walnęło już 35 wiosen przy 26 Jake,także różnica wieku wyraźna co moim zdaniem odbije się na kondycji tego nietypowego zawodnika.Trochę nie rozumiem czemu akurat dostał tak dobrą walkę jak praktycznie nic w MMA nie osiągnął ale trzeba brać pewnie pod uwagę że jest Kanadyjczykiem i dlatego dostał szansę walki.Sean jest kiepskim grapllerem i mimo tego że posiada purpurowy pas w BJJ to jego umiejętności i tak nie są na wysokim poziomie.Stójka niezła prawy sierp czy też lewy prosty dobrze bije ale to raczej za mało na przeciwnika.
Także według mnie walka zakończy się wygraną Jake.
Jake Ellenberger vs Sean Pierson 1 1.60
Zgadzam się z Vito Jake jest zdecydowanie o wiele lepszym zawodnikiem od Piersona w każdej płaszczyźnie ,według mnie i parter ma o klasę lepszy,niestety wiek robi swoje i to widać po Piersonie w ostatniej walce z Riddle.Jake powinien go zajechać jak nie w stójce to łatwo obalać i kontrolować walkę,takich zawodników Jake powinien bezproblemowo odprawiać z kwitkiem.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
No chyba nie bardzo, bo to będzie brana pod uwagę suma punktów u 3 sędziów, a nie tylko jednego. Tak mi się wydaje, bo to byłoby zbyt piękne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Też zastanawiam się, gdzie tu jest ewentualny &quot;haczyk&quot;
Po 3 rundach , zwykle punktacja wynosi 30-27

Anyway, dodatkowe zakłądy:

170 lbs.: Georges St. Pierre (21-2) vs. Jake Shields (26-4-1)

over 3.5 rundy
1.645 w 5Dimes
6/10

Jeden z nich musiałby przystapić do spotkania w dużą gorszej formie niz zwykle, żeby byc znokautowany lub poddany w pierwszych trzech rundach
Obaj mają umiejętności takie , żeby się szachować.
Shields dobrze się broni przed uderzeniami, obaj nie powinni dac sie poddać, więc over 3.5 rundy to zakład , który powinien wejść.

Lyoto Machida v Randy Couture

Lyoto Machida by KO
2.37 w Paddy Power
4/10

W tej walce widze dwa rozwiązania.
KO na Randym albo decyzja.
Kurs 2.37 to dobre value.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Chciał bym ogłosić wam Panowie że w weekend będziemy mieli nowego mistrza w UFC ???? Jake Shields wygra walkę i takie jest moje zdanie.
Jake jest bardzo dobrym zawodnikiem parter jak i stójka na bardzo wysokim poziomie.Do walki przygotowywał się z dobrymi parterowymi zawodnikami.
Jest bardzo silny jak na tą kategorię wagową i nieźle też u niego z kondycją.
Jeśli się nie spali przed wejściem do oktagonu to powinien sobie poradzić z GSP.To tak w skrócie gdyż brak czasu na lepszą analizę.Ale typu jestem dość pewny.
Georges St. Pierre vs Jake Shields 2 4.35
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
5Dimes wystawiło szerszą ofertę, znalazł się tam zakład, który &quot;chodzi mi od dawna po głowie&quot;

170 lbs.: Georges St. Pierre (21-2) vs. Jake Shields (26-4-1)

J.Shields points handicap +8½
5/10
kurs 2.55



Walka o pas mistrzowski na przestrzeni 5 rund.
GSP to wielki faworyt ale Shields to też bardzo dobry zawodnik.
Z nokautem na Shieldsie będzie bardzo cięzko, Amerykanin dobrze się broni w stójce, poza tym nie przegrał od 16 spotkań !
Kanadyjczyk nie ma instynktu kilera, walczy dośc zachowawczo, nie odkrywa się i chyba nie bedzie starał sie znokautować Shieldsa za wszelką cenę.
W parterze i w obaleniach myśle , że będzie rownowaga i zarowno jeden jak i drugi nie podda przeciwnika.
A nawet jak Shieldsowi uda się poddać GSP to też wygrywamy zakład.
Handicap 8.5 pkt to duzy margines.
Seziowie punktuje zwykle rundy 10-9 na czyjąś korzyść.
Przy wielkiej przewadze 10-8
GSP musiałby wygrac 4 rundy 10-8 i jedną 10-9 , żeby zakład był przegrany.
To jak z tym typem jest, bo przy wersji Cinoja juz nie wydaje sie tak piekny???
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Chciał bym ogłosić wam Panowie że w weekend będziemy mieli nowego mistrza w UFC ???? Jake Shields wygra walkę i takie jest moje zdanie.
Jake jest bardzo dobrym zawodnikiem parter jak i stójka na bardzo wysokim poziomie.Do walki przygotowywał się z dobrymi parterowymi zawodnikami.
Jest bardzo silny jak na tą kategorię wagową i nieźle też u niego z kondycją.
Jeśli się nie spali przed wejściem do oktagonu to powinien sobie poradzić z GSP.To tak w skrócie gdyż brak czasu na lepszą analizę.Ale typu jestem dość pewny.
Georges St. Pierre vs Jake Shields 2 4.35
Buhahahahha a ST Pierre to niby z kim trenował stójkę i parter,mam wymieniać(Freddy Roach ,Roger Gracie)Shields ma dobra stójkę i to na wysokim poziomie-kolejny dobry żart ,to z twojej wypowiedzi wychodzi ze ma lepsza stójke od St Pierra(brak komentarza ,zaraz spadnę z krzesła)przekaż pieniądze lepiej dla bezdomnych zwierząt będą z niej chociaż korzyści.Tutaj akurat się nie zgadzamy.
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Shields ma dobra stójkę i to na wysokim poziomie-kolejny dobry żart ,to z twojej wypowiedzi wychodzi ze ma lepsza stójke od St Pierra
A gdzie ja napisałem że ma lepszą stójkę od GSP ? Zwróciłem uwagę na to że jest na wysokim poziomie i akurat jest to prawda.Jake jest nie pokonany od 2004 roku i w tym czasie pokonywał bardzo dobrych zawodników , między innymi Condita,Okamiego,Millera,Kampmanna,Hendersona czy też Daylea.
Shields to najtrudniejszy przeciwnik GSP od lat.W tej walce stawianie na GSP to idiotyzm gdyż kurs bardzo marny a ryzyko bardzo duże.
Twoja wypowiedź jest śmieszna i nic więcej.Pozdrawiam i bez odbioru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom