>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy sportów walki - kurekq

K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 32.
David Price - Audley Harrison, poniżej 7,5 rundy (czyli nie zabije gong do rundy 9 - by nie było wątpliwości) 1,53
Bukmacher: Bet365.
Stawka: 250 PLN.
Podbijam walkę, którą stawiałem już wcześniej. Bardzo dobry kurs na tę linię. Ta walka nie wyjdzie poza 6 rundę. Price będzie cisnął i znacznie wcześniej przełamie dziadka Harissona. Zatem nie oszczędzam na stawce.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 31.
David Price - Audley Harrison, Price przed czasem 1,25 ✅ KO 1 runda
Alexander Povetkin - Hasim Rahman 1 1,071 ✅ TKO 2 runda
Bukmacher: Bet365.
Stawka: 500 PLN.
Typ 32.
David Price - Audley Harrison, poniżej 7,5 rundy (czyli nie zabije gong do rundy 9 - by nie było wątpliwości) 1,53 ✅
Bukmacher: Bet365.
Stawka: 250 PLN.
Powyższe typy: + 297,37
Typy ogólnie: + 376,47
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 33.
Anderson Silva - Stephan Bonnar 1 1,094
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 500 PLN. ✅

Typ 34.
Glover Teixeira vs. Fabio Maldonado 1 1,254
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 54 PLN. ✅

Typ 35.
Demian Maia vs. Rick Storym, powyżej 2.5 rundy 1,606
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 25 PLN. ⛔

Typ 36.
Demian Maia vs. Rick Storym 1 1,706
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 25 PLN. ✅

Powyższe typy: + 51,57
Typy ogólnie: + 428,04
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Władimir Kliczko - Mariusz Wach.
Kliczko przed czasem. 1,45
Bukmacher: Betsson.
Stawka: 750 PLN.
Ktoś tu się, delikatnie mówiąc, wygłupił. Bukmacherzy z firmy Betsson poprawnie wywnioskowali, że Kliczko jest murowanym faworytem w tej walce, ale co do szans na skończenie Wacha przed czasem czy zwycięstwa na punkty (moim zdaniem) pomylili się dramatycznie.
1. Wach jest stateczny, nie jest mistrzem defensywy.
2. To, że po czystych ciosach Władimira pada się na matę to wie każdy kibic.
3. Jedyną szansą Wacha będzie ciągła presja i zasypanie Kliczki ciosami po tym jak wejdzie mu jakiś mocny sierpowy czysto na szczękę. I to, że taka taktyka będzie w tej walce, moim zdaniem, jest bardzo pewne. A taka strategia, trzeba przyznać, jest w bardzo dużym stopniu narażona na zostanie znokautowanym.
Wach jest mocno zmotywowany do wygrania tej walki lub chociaż zaprezentowania się z dobrej strony. Stąd też postawi wszystko na jedną kartę i będzie bardzo agresywny. Stawiam na czasówkę, gdyż uważam, że na jakieś 95% tak właśnie skończy się ta walka.
Marcin Held (POL) - Murad Machaev (RUS) 1 1,962
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 250 PLN.
Tu nie będzie jakiejś większej analizy, o Rosjaninie nie wiemy dużo. Machaev ma rekord bez porażki, ale lekko mówiąc jego rywale nie są z wysokiej półki. Ponadto w swoich walkach nie zachwycał. Dlatego stawię na najlepszego polskiego lekkiego.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 39.
Władimir Kliczko - Mariusz Wach 1 1,05
Marco Huck - Firat Arslan 1 1,06
Lucian Bute - Denis Grachev 1 1,14
Bukmacher: Williamhill.
Stawka: 400 PLN.
Typ 40.
Władimir Kliczko - Mariusz Wach, poniżej 9,5 rund 1,75
Bukmacher: Betsson.
Stawka: 108 PLN.
Marco Huck - Firat Arslan
Firat sprawił wielką niespodziankę remisując z Aleeksevem. A wielu sądziło, że sędziowie powinni przypisać mu zwycięstwo. Różnica pomiędzy Aleeksevem a Huckiem jest taka, że ten pierwszy to wymarzony stylowo zawodnik dla Arslana, a ten drugi wręcz przeciwnie. Dlatego kompletnie nie widzę Arslana z Huckiem i nie mam żadnych wątpliwości kto wygra tę walkę.
Lucian Bute - Denis Grachev
Kurs dobry na zwycięstwo Rumuna. Co prawda po dość ciężkim nokaucie pozostaje niewiadoma jak będzie wyglądał w ringu Bute, to Grachev jest raczej dość spokojną wersją na powrót między liny. Grachev charakteryzuje się słabą techniką, więc na punkty zwycięstwa z Lucianem nie ma co szukać. Ciosu nie ma też (moim zdaniem) miażdżacego, choć niewątpliwą zaletą jest to, że jak trafi to nie popuszcza.
Bute pokazał w walce z Frochem, że potrafi przyjąć bardzo wiele, ale traci głowę w defensywie gdy jest naruszony. To może być szansa dla Gracheva, ale moim zdaniem trafienie i wykończenie Rumuna leży poza możliwościami Rosjanina. Za wysokie progi.
Podbijam też walkę Kliczko - Wach. Choć Wach imponuje mi swoją pewnością siebie (raczej się nie spali) to jednak kursy są mocno zawyżone. Kliczko nawet na sekundę nie popuści Wachowi, tego jestem pewien. Dlatego stawiam.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Władimir Kliczko - Mariusz Wach.
Kliczko przed czasem. 1,45
Bukmacher: Betsson.
Stawka: 750 PLN.
Marcin Held (POL) - Murad Machaev (RUS) 1 1,962 ✅
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 250 PLN.
Typ 40.
Władimir Kliczko - Mariusz Wach, poniżej 9,5 rund 1,75
Bukmacher: Betsson.
Stawka: 108 PLN.
Stawiam teraz tak:
Władimir Kliczko - Mariusz Wach, Władimir wygra na punkty 5.00
Bukmacher: Bet365.
Stawka: 217,50 (+120)
Władimir Kliczko - Mariusz Wach, powyżej 10,5 rund 3,00
Bukmacher: Bet365.
Stawka: 63 PLN. (+18)
I teraz tak:
- jeżeli Władek wygra
- jeżeli Władek wygra jakkolwiek prócz w rundzie 11 przez nokaut, to:
- mam pewny zysk +138 PLN. Dodaję to do statystyk zysku, jeżeli okaże się, że pechowo dla mnie Wach wygra lub wygra Władek w 11 rundzie to naniosę poprawki do statystyk.
I jeszcze mały komentarz: gram te typy nie tyle dlatego, że nie wierzę do końca w swoje dwa typy, ale dlatego, że nie chcę kibicować Wladimirowi w tym kiedy ustrzeli Wacha podczas oglądania walki. Nie będę sobie jej psuł - koniec końców rzadko Polak walczy o mistrzostwo świata i fajnie mu kibicować.
Powyższe typy: + 378,5 PLN
Typy ogólnie: + 806,54 PLN
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 41.
Cung Le - Rich Franklin 2 1,30
Mauricio Rua - Alexander Gustafsson 2 1,45
Bukmacher: Bet365.
Stawka: 350 PLN.
Cung Le - Rich Franklin.
Po pierwsze długość walki. Franklin musi mieć przewagę kondycyjną w końcowych rundach. Po drugie Franklin ma znacznie większe umiejętności graplerskie, ale nie wiem czy ta walka wyjdzie spoza stójki. Po trzecie Rich jest zbyt inteligentnym zawodnikiem, żeby nie móc sobie poradzić z kopnięciami Cunga.
Mauricio Rua - Alexander Gustafsson
Krótko. Rua w ostatniej walce pokazał, że jest już tak rozbitym zawodnikiem, że nie nie da rady walczyć już w ścisłej czołówce tak jak to robił kiedyś. Gustafsson to dobry prospekt i myślę, że spokojnie pokona Brazylijczyka. Typowy pojedynek, w którym daje się młodemu fighterowi zachodzącą gwiazdę by mocno odbił się na jego nazwisku.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 39. ✅
Władimir Kliczko - Mariusz Wach 1 1,05
Marco Huck - Firat Arslan 1 1,06
Lucian Bute - Denis Grachev 1 1,14
Bukmacher: Williamhill.
Stawka: 400 PLN.

Typ 41.
Cung Le - Rich Franklin 2 1,30 ⛔
Mauricio Rua - Alexander Gustafsson 2 1,45
Bukmacher: Bet365.
Stawka: 350 PLN.
Moim zdaniem to był lucky punch, ale mogę się mylić.
Powyższe typy: - 242 PLN
Typy ogólnie: + 564,54 PLN
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 42.
Nate Diaz - Ben Henderson 1 2,40
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 250 PLN.
Typ 43.
Mauricio Rua - Alexander Gustafsson 2 1,50
Bukmacher: Williamhill.
Stawka: 600 PLN.
Typ 44.
Krzysztof Kulak (POL) - Piotr Strus (POL) 1 1,65
Bukmacher: Bet-at-home.
Stawka: 300 PLN.
Typ 45.
Artur Sowinski (POL) - Maciej Jewtuszko (POL) 1 2,90
Bukmacher: Bet-at-home.
Stawka: 200 PLN.
Typ 46.
Aslambek Saidov (POL) - Borys Mankowski (POL) 1 2,20
Bukmacher: Bet-at-home.
Stawka: 150 PLN.
Do wszystkich walk (prócz tych z Pinnacle) dorzucam:
David Price (UK) - Matt Skelton (UK) 1 1,02
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 47.
Austin Trout vs Miguel Cotto 2 1,455
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 300 PLN.
Typ 48.
Austin Trout vs Miguel Cotto, over 10.5 rund 1,51
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 300 PLN.
Typ 49.
Michal Materla - Rodney Wallace 2 4,25
Bukmacher: Betsafe.
Stawka: 75 PLN.
Typ 50.
Damian Grabowski - Oli Thompson 1 1,22
Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk 1 1,15
Bukmacher: Betsafe.
Stawka: 600 PLN.
Typ 51.
Kevin Johnson vs Tyson Fury 1 5,85
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 50 PLN.
Austin Trout vs Miguel Cotto
Sądzę, że ta walka
a) zakończy się zwycięstwem Cotto.
b) zakończy się na punkty.
a) Za Cotto przemawia przede wszystkim szybkość, technika, świetna wytrzymałość na ciosy i duuuuużo większe doświadczenie. Walka odbywać się będzie na MSG co może wpłynąć negatywnie na mało doświadczonego Trouta, ale wcale nie musi. Uważam, że Trout jest zbyt statycznym zawodnikiem jak na tak szybkiego i świetnie poruszającego się zawodnika. W wymianach będzie widoczna przewaga szybkościowa Miguela co pozwoli mu na spokojną wygraną na punkty.
Uważam, że ta walka będzie miała podobny przebieg do walki Cotto-Clottey.
b) Nie przewiduję rozstrzygnięcia przed czasem. Trout ma bardzo solidną obronę, nie przyjmuje za dużo czystych ciosów i podobnie będzie w tej walce. Ponadto Trout nie lubi wymian, nie jest w nich zbyt mocny, więc podejrzewam, że będzie próbował trzymać przeciwnika na dystans (jest 13 centymetrów wyższy). A to zdecydowanie zmniejsza szansę na zakończenie walki przez nokaut, tym bardziej, że Cotto nie ma nokautującego ciosu.
Michal Materla - Rodney Wallace
Krótko. Nie jestem zwolennikiem talentu Michała Materli i sądzę, że w tej walce będzie miał bardzo duże problemy w stójce i może ją nawet przegrać. Uważam, że Wallace jest co najmniej równie dobrym zawodnikiem co Silva, z którym Materla miał duże problemy (nawet przed kontuzją). Stawię więc na Wallace&#39;a bo kurs świetny.
Damian Grabowski - Oli Thompson
Graba wygra. Na spokojnie. Po pierwsze jest to bardzo, bardzo inteligentny zawodnik, a to pozwala mi być spokojnym, że będzie wiedział jak zneutralizować destrukcyjną siłę Oliego. Po drugie oprócz inteligencji ma bardzo konkretne narzędzia aby na luzie wygrać z tym strongmenem, czyli ponadprzeciętny parter. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby Thompson znalazł sposób na naszego zawodnika. Ja sobie tego w każdym razie nie wyobrażam.
Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
Mariusz jest zbyt doświadczonym zawodnikiem by mieć problemy z przypadkowymi ludźmi z ulicy. A raczej z siłowni.
W ostatniej walce pokazał, że wie jak się zachowywać w ringu, nie czyha tylko na &quot;łapanie i rzucanie&quot;. Jeśli nie będzie wchodził w jakieś idiotyczne wymiany na początku walki by pokazać jaki jest mocny, to wygra tę walkę z zamkniętymi oczami. Kowalczyk nie ma nic - ani kondycji, ani techniki.
Kevin Johnson vs Tyson Fury
Bardzo krótko. Uważam Furiego za kompletnie przereklamowanego zawodnika. Johnson potrafi się bić i myślę, że może pokusić się o przejście długich ramion Brytyjczyka i skuteczne punktowanie go. Myślę, że kurs zachęca by postawić jakieś małe pieniądze na Kevina.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 42.
Nate Diaz - Ben Henderson 1 2,40
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 250 PLN. ⛔
Typ 43.
Mauricio Rua - Alexander Gustafsson 2 1,50
Bukmacher: WilliamHill.
Stawka: 600 PLN. ✅
Typ 44.
Krzysztof Kulak (POL) - Piotr Strus (POL) 1 1,65
Bukmacher: Bet-at-home.
Stawka: 300 PLN. ⛔
Typ 45.
Artur Sowinski (POL) - Maciej Jewtuszko (POL) 1 2,90
Bukmacher: Bet-at-home.
Stawka: 200 PLN. ⛔
Typ 46.
Aslambek Saidov (POL) - Borys Mankowski (POL) 1 2,20
Bukmacher: Bet-at-home.
Stawka: 150 PLN. ✅
Typ 47.
Austin Trout vs Miguel Cotto 2 1,455
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 300 PLN. ⛔
Typ 48.
Austin Trout vs Miguel Cotto, over 10.5 rund 1,51
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 300 PLN. ✅
Typ 49.
Michal Materla - Rodney Wallace 2 4,25
Bukmacher: Betsafe.
Stawka: 75 PLN. ⛔
Typ 51.
Kevin Johnson vs Tyson Fury 1 5,85
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 50 PLN. ⛔
Powyższe typy: - 542 PLN
Typy ogólnie: + 22,54 PLN
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Vyacheslav Glaskov v Tor Hamer 1 1,50
Bukmacher: Tobet.
Stawka: 400 PLN.
Stawiam tę walkę z kilku powodów:
- Tobet, jak to ma w zwyczaju, dał dziwny kurs, który odbiega od innych bukmacherów (np bet365: 1.30).
- Tor Harmer według mnie jest baaardzo przereklamowany, bije słabo, jest mało agresywny i mały. Technicznie także dużo brakuje mu do Ukraińca.
Spodziewam się spokojnego wypunktowania przez Głażkowa, kurs zdecydowanie do brania.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 52.
Cain Velasquez - Junior Dos Santos 1 2,71
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 400 PLN.
Typ 53.
Cain Velasquez - Junior Dos Santos, poniżej 1,5 rundy 1,926
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN.
Typ 54.
Cain Velasquez - Junior Dos Santos, JDS runda 1. 2.75
Bukmacher: Williamhill.
Stawka: 100 PLN.
Patrząc na tę walkę zastanawiam się czy jest inny pojedynek, który mnie bardziej w życiu elektryzował? Może któraś walka Gołoty. Może Adamek-Kliczko. Ale ta na pewno jest w TOP 3.
Walka zapowiada się genialnie. JDS będzie miał przewagę w stójca, a dokładnie w boksowaniu. Lepszy jest także w BJJ (tu Cain ma duze braki). Ale zapasy i g&amp;p to konik Velasqueza i liczę, że wygra walkę dzięki właśnie tym atutom.
Obrona przed obaleniami JDS jest moim zdaniem przereklamowana. Myślę, że wejście w klincz nie będzie tak trudnym zadaniem dla Caina jak wielu sądzi. Już nawet Carwin, który ma obalenia i dynamikę na gorszym poziomie niż Meksykanin, wszedł skutecznie w klincz z Brazylijczykiem.
Poza tym styl Juniora jest mocno narażony na klincze, bowiem trudno będzie z dystansu skutecznie rozbijać Caina. Wejście do półdystansu z kolei wiąże się z przestrzelonym ciosem i kontrą ze strony przeciwnika (kontrą w postaci obalenia, a nie ciosu na szczękę). Jeżeli Cain uniknie mocnej bomby z dystansu, tak jak było to w pierwszej walce) na dystans może całkiem dobrze sobie radzić kopiąc wysuniętą nogę Juniora.
Uważam, że JDS już w pierwszej rundzie zniecierpliwiony wejdzie do półdystansu i zostanie obalony. A to już jest królestwo Velasqueza. Dzięki swojemu niszczącemu g&amp;p mocno osłabi Juniora i w razie kolejnych przywróceń do stójki obalenia będą przychodzić łatwiej. Nie wierzę także w jakąś dźwignię dla Juniora - Velasquez w swoich parterowych atakach kompletnie nie daje na to miejsca i nie wierzę, że uda się coś zapiąć. Junior i tak, jestem więcej niż pewien, skupi się na unikaniu ciosów i wstaniu, aniżeli na zapięcie jakiejś techniki...
Nad walką zastanawiam się już od bardzo dawna i czym jej bliżej tym mniej mam wątpliwości, że to Meksykanin ma więcej atutów. W każdym razie szykuje się świetna walka!
Zabezpieczam się typem na zwycięstwo JDS w 1 rundzie, bo kurs dobry, a sądzę, że jeśli już Brazylijczyk ma wygrać to tylko wtedy.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 55.
Max Holloway - Leonard Garcia 1 1,286
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 400 PLN.
Różnica między tymi zawodnikami jest tak ogromna, że nie wyobrażam sobie innego przebiegu walki jak całkowita dominacja Hollowaya. Więcej nie ma co analizować.
Typ 56.
Constantinos Philippou - Tim Boetsch 1 1.91
Derek Brunson - Chris Leben 1 2.39
Bukmacher: Betsafe.
Stawka: 100 PLN.
Myślę, że szansa na wejście tej kombinacji to jakieś 50%, a kurs zachęca by zaryzykować.
Atutem Boetscha są jego zapasy, ale umiejętności obrony obaleń ze strony Greka są na wystarczajaco wysokim poziomie by przynajmniej 2 rundy prowadzić w stójce, gdzie jestem przekonany będzie miał przewage nad anemicznym Amerykaninem.
Branson z kolei to zawodnik zmotywowany po dwóch porażkach (choć w dobrym stylu, jeśli można to tak ująć) by wygrać z Lebenem, nad którym oprócz przewagi ma motywacyjnej ma także fizyczną. Według mnie jest faworytem w tym pojedynku.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 52.
Cain Velasquez - Junior Dos Santos 1 2,71
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 400 PLN. ✅

Typ 53.
Cain Velasquez - Junior Dos Santos, poniżej 1,5 rundy 1,926
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN. ⛔

Typ 54.
Cain Velasquez - Junior Dos Santos, JDS runda 1. 2.75
Bukmacher: WilliamHill.
Stawka: 100 PLN. ⛔

Typ 55.
Max Holloway - Leonard Garcia 1 1,286
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 400 PLN. ✅

Typ 56.
Constantinos Philippou - Tim Boetsch 1 1.91
Derek Brunson - Chris Leben 1 2.39
Bukmacher: Betsafe.
Stawka: 100 PLN. ✅

Powyższe typy: + 854,89 PLN
Typy ogólnie: + 1077,23 PLN
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 57.
Jose Aldo - Frankie Edgar 1 1,40
Adrien Broner - Gavin Rees 1 1,03
Bukmacher: Williamhill.
Stawka: 350 PLN.
Typ 58.
Adrien Broner - Gavin Rees 1 1,03
Glover Teixeira - Quinton Jackson 1 1,33
Bukmacher: Williamhill.
Stawka: 450 PLN.
Typ 59.
Alistair Overeem - Antonio Silva 1 1,286
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 750 PLN.
Typ 60.
Adrien Broner - Gavin Rees 1 1,03
Glover Teixeira - Quinton Jackson 1 1,33
Alistair Overeem - Antonio Silva 1 1,286
Jose Aldo - Frankie Edgar 1 1,40
Bukmacher: Williamhill.
Stawka: 200 PLN.
Analizy potem. Walki na luty.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 61.
K.J. Noons - Ryan Couture 1 1,59
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN.
Typ 62.
Michael Bisping - Vitor Belfort 1 2,10
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN.
Typ 63.
Ben Rothwell - Gabriel Gonzaga 2 1,83
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 250 PLN.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 64.
Michael Bisping - Vitor Belfort, poniżej 2,5 rundy 2,20
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN.
I mamy fajnego surebeta, gdyż Belfort jak już wygra to tylko przez nokaut w początkowych rundach. A jak się fuksnie, że Bisping ubije Belforta (co zawsze to jakieśtam prawdopodobieństwo ma) to oba wejdą.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Typ 61.
K.J. Noons - Ryan Couture 1 1,59
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN. ⛔

&lt;-- Jak mnie wk*#@ gdy na coś stawiam, zawodnik wygrywa, a sędziowie punktowi czarują jakąś totalnie niezrozumiałą dla wszystkich decyzję.

Typ 62.
Michael Bisping - Vitor Belfort 1 2,10
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN. ⛔

Typ 63.
Ben Rothwell - Gabriel Gonzaga 2 1,83
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 250 PLN. ✅

Typ 64.
Michael Bisping - Vitor Belfort, poniżej 2,5 rundy 2,20
Bukmacher: Pinnacle.
Stawka: 200 PLN. ✅

Powyższe typy: + 47,50 PLN
Typy ogólnie: + 1124,73 PLN
 
Do góry Bottom