>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Scotta

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 28
Wisła - Cracovia✅
Typ: 1
Kurs: 1.90
Stawka: 20j
Ew: 38j
bet365
Zysk: 18j✅
Nie widzę żadnych atutów po stronie Cracovii i nie wyobrażam sobie żeby Wisła tego nie wygrała. Zwyżka formy Wisły, &quot;nowa miotła&quot;, H2H, powrót Głowackiego, fatalna dyspozycja Cracovii.
Kupon 29
Milan - Cagliari✅
Typ: BTS
Kurs: 1.66
Rio Ave - Benfica⛔
Typ: 1.40
Ako: 2.33
Stawka: 20j
Ew: 46.60j
bet365
Do Cagliari wrócił Zeman, więc każdy zainteresowany wie co to oznacza. Ostatnio 1-1 z Empoli, ale Cagliari miało dużo dobrych okazji, 2 albo 3 słupki, mogli strzelić więcej. Milanu nikt się już nie boi, słabsze drużyn pod względem ofensywnym zdobywały bramki na San Siro w tym sezonie. Milan wiadomo ma indywidualności, które przy niepewnej obronie Cagliari coś strzelą. Dla mnie typ na BTS ma duże prawdopodobieństwo wejścia, kurs nie powala według mnie warto zagrać.
Benfica gra o mistrza przewaga przewaga to tylko 4 pkt. nad Porto, dzisiaj rywala niezbyt wymagający, czyli Rio Ave, które na początku uzbierało trochę pkt, ale od dłuższego czasu ich forma jest fatalna.
Ten miesiąc w moim wykonaniu jaki jest każdy widzi, katastrofa, ale trzeba jeszcze zminimalizować jakoś straty. Mam nadzieję że dzisiejsze typy wyjdą na plus.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 30
Hull - Chelsea✅ bez komentarza
Typ: Chelsea
Kurs: 1.50
Barcelona - Real✅
Typ: Bracelona over 1.5 gola
Kurs: 1.40
Ako: 2.10
Stawka: 50j
Ew: 105j
bet365
Zysk: 55j✅

Mój główny dubel weekendu. Chelsea po słabszych meczach raczej wygra, już ostatni mecz z Soton powinna wygrać, ale miała sporego pecha, kto oglądał mecz ten widział co tam się działo. Niesamowite oblężenie bramki Soton. Chelsea bez większych osłabień.
Barcelona 2-3 bramki na swoim stadionie jest w stanie strzelić każdemu, ostatnio z City festiwal nieskuteczności, no ale dzisiaj powinno być pełne skupienie u zawodników Barcelony, dlaczego to chyba nie muszę pisać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 31
Mainz - Wolfsburg✅1-1
Typ: BTS? TAK
Kurs: 1.57
Podbeskidzie - Jagiellonia⛔1-0
Typ: BTS? TAK
Kurs: 1.72
Sampdoria - Inter⛔1-0
Typ: BTS? TAK
Kurs: 1.83
Ako: 4.97
Stawka: 15j
Ew: 74.55j​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 32
Hiszpania - Ukraina⛔
Typ: Ukraina strzeli
Kurs: 2.60
Stawka: 30j
Ew: 78j
betsson
Fajne value dał betsson, widać że się machnęli bo na bts jest 2.5.
Wieczorem dodam opis.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 33
Szkocja - Gibraltar
Typ: Szkocja -4.5 AH
Kurs: 1.90
Stawka: 20j
Ew: 38j
bet365​

Maraton na to handi ma już 1.79. Szkoci u siebie zrobią prawdopodobnie to, co Irlandia. Niemcy wygrali tylko 4-0, ale oni to w ogóle byli zdegustowani, że musieli grać z takim rywalem. Szkoci to inna mentalność, handi powinno być ogarnięte. Gram teraz bo kursy polecą w dół albo podniosą trochę handicap.

Będzie jeszcze kupon główny.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 32
Aab - Club Brugge✅
Typ: Awans Club Brugge
Kurs: 1.40
Villarreal - Salzburg✅
Typ: Awans Villarreal
Kurs: 1.61
Man. City - Barcelona✅
Typ: Awans Barcelona
Kurs: 1.36
Ako: 3.08
Stawka: 20j
Ew: 61.60j
bet365
Zysk: 41.60j✅
Podsumowanie: Luty 2015
Typy zagrane: 73
Typy wygrane: 49
Typy przegrane: 24
Skuteczność: 67%✅✅✅
Wydane: 670j
Wróciło: 757.13j
Zysk: 87.13j✅✅✅
Yield: 13%✅✅✅

Zaległy kupon i zaległe staty. Nie liczony kupon ze sparingu Lecha, bo tam był błąd bukmachera. Miesiąc dobry, tylko trochę schrzaniona końcówka, przez co Yield taki sobie, zysk był ok. Następne staty będą niestety czerwone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 34
Anglia - Litwa✅
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.40
Słowenia - San Marino✅
Typ: Goście - Połowa z najwyższym wynikiem - remis
Kurs: 1.22
Ako: 1.71
Stawka: 100j
Ew: 171.11j
bet365
Zysk: 71.11j✅
Prawdopodobieństwo powodzenia jest bardzo duże i gram tego dubla wysoką stawką, jakiej do tej pory jeszcze nie używałem. Trzeba jakoś zminimalizować te straty. Tuż przed akceptacją zakładu, kurs ako spadł z 1.87 na 1.71 no ale trudno i tak gram.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 35
Japonia U23 - Makau U23✅
Typ: Goście - połowa z najwyższym wynikiem - remis
Kurs: 1.36
Korea Płd. U23 - Brunei U23✅
Typ: Goście - połowa z najwyższym wynikiem - remis
Kurs: 1.36
Słowenia - San Marino✅
Typ: over 2.5 bez BTS
Kurs: 1.50
Ako: 2.78
Stawka: 20j
Ew: 55.60j
bet365
Zysk: 35.60j✅
Różnica klas bardzo duża. Dwa pierwsze mecze to Mistrzostwa AFC U23. Dwa najlepsze piłkarsko kraje Azji, kontra totalni outsiderzy. San Marino na wyjeździe zawsze słabsze niż u siebie, i o ile na własnym stadionie udaje im się czasami nie przegrywać wysoko, to na wyjazdach linia over 2.5 bez bts jest pokrywana, praktycznie zawsze. Według livesports na 21 ostatnich spotkań wyjazdowych linia była pokrywana 21 razy. Mnie to wystarcza i więcej statystyk nie ma sensu szukać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 36
PSG - Kobiety - Glasgow City - Kobiety✅
Typ: Goście - połowa z najwyższym wynikiem - remis
Kurs: 1.44
Czechy - Łotwa⛔
Typ: Czechy
Kurs: 1.25
Ako: 1.80
Stawka: 50j
Ew: 90j
bet365
http://videa.hu/videok/sport/cze-lva-0-1-NMleFtc7tXKY3O1M?start=12.60331
Jak takie coś może się przytrafić w 30 minucie meczu to ja nie wiem, nawet z San Marino zostawia się kogoś bliżej połowy boiska.
Czechy w tych eliminacjach idą jak burza, do tej pory komplet zwycięstw. Łotwa jest słabiutka o czym świadczą ostatnie wyniki i styl gry jaki prezentowali w poprzednich meczach. Drugi mecz to liga mistrzów kobiet. Powód dla którego to gram jest prosty. Sprawdźcie staty z pierwszego spotkania.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 37
Belgia - Cypr Unieważniony
Typ: Czerwona kartka - Christian Benteke - NIE
Kurs: 1.67
Stawka: 50j
Ew: 83.50j
betsson
Tak jak się spodziewałem, forum robi swoje, zakład był postawiony 2 dni temu, a zniknął dopiero po podaniu tutaj.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 33
Szkocja - Gibraltar✅
Typ: Szkocja -4.5 AH
Kurs: 1.90
Stawka: 20j
Ew: 38j
bet365
Zysk: 18j✅

Maraton na to handi ma już 1.79. Szkoci u siebie zrobią prawdopodobnie to, co Irlandia. Niemcy wygrali tylko 4-0, ale oni to w ogóle byli zdegustowani, że musieli grać z takim rywalem. Szkoci to inna mentalność, handi powinno być ogarnięte. Gram teraz bo kursy polecą w dół albo podniosą trochę handicap.

Będzie jeszcze kupon główny.
✅
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 40
Harry Kane - strzeli
Kevin De Bruyne - strzeli
Alvaro Morata - strzeli
Ako: 28.46
⛔
Stawka: 5j
bet365​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Podsumowanie: Marzec 2015
Typy zagrane: 59
Typy wygrane: 28
Typy przegrane: 31
Skuteczność: 47%
Wydane: 990j
Wróciło: 742.71j
Zysk:-247.29j⛔⛔⛔
Yield:-25%⛔⛔⛔
Fatalny wynik, nie ma co czarować, oczywiście mógłbym odwlekać na długi czas zamieszczenie tych statystyk w stylu forumowych gwiazdeczek, czyli jak jest ✅ to błyskawicznie się chwalimy, a jak ⛔ to zwlekamy aż sobie ktoś zapomni, albo nie dodajemy wcale. Tylko po co? Trzeba przyjąć to na klatę i iść do przodu. Wynik zły ale nie chowam głowy w piasek. Jest to mój najgorszy miesiąc w dotychczasowej przygodzie z zakładami jeżeli chodzi o typy pre. Na pewno mnie to nie zniechęca, a wręcz motywuję do powrotu na swój prawdziwy poziom. Na ten żałosny wyniki skumulowało się kilka rzeczy. Nie będzie póki co żadnej przerwy w prowadzeniu tematu. Przeanalizowałem jeszcze raz swoje typy i okoliczności w jakich nie wchodziły. Część typów była naprawdę dobra, część trochę gorsza, były też całkowicie beznadziejne, jak te overy juniorów po 1.25. Miałem jeszcze jeden ciekawy typ na wczoraj za 10j, ale nawet nie wrzucałem go, ze względu na spadki. Zapomniałem wrzucić od razu jak zagrałem Wyspy Zielonego Przylądka w DNB po 9.05, a potem było już tylko 6.00. Na 100% gdybym to wrzucił z takim kursem nie jeden łowca sensacji miałby z tym problem, że zawyżam staty itp.
Tu potwierdzenie: http://screenshooter.net/102335319/ugacqwu
Także ja miesiąc zakończyłem swoim rekordowym kursem na typ pre w singlu.
Oczywiście już się zaczęło wielkie narzekanie na pw i nawet zarzuty, że nie gram takimi stawkami jak podaję, tylko próbuję sobie podbić wirtualnie staty. Teraz wielkie pretensje, a jak wcześniej dobrze szło to żadna z tych osób nie raczyła kliknąć nawet głupiego &quot;dzięki&quot;.
Ktoś chce to mogę na pw wysłać screen dowolnego kuponu z tego miesiąca.
Nikogo nie zmuszam do gry jakiegokolwiek typu z tego tematu!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kwiecień 2015
Kupon 1
FC Liefering - SV Horn✅
Typ: over 2.5 azjan
Kurs: 1.62
Stawka: 20j
Ew: 32.60j
bet365
Zysk: 12.60j✅
Oglądałem większość spotkań Liefering w tej rundzie, oni zawsze starają się mieć inicjatywę i nacierać, przez co narażają się na kontry. Mają dobrych ofensywnych zawodników jak na ten poziom rozgrywkowy i to widać. W ich meczach jest na prawdę bardzo dużo sytuacji, dla obydwu stron. Liefering to zdecydowanie najmłodszy zespół tej ligi, Horn ma też bardzo młoda drużynę. 3 bramki w takim meczu powinny wpaść spokojnie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 2
FC Fastav Zlin - MFK Karvina⛔ 1-0
Typ: Fastav over 1.5
Kurs: 1.80
Stawka: 30j
Ew: 54j
bet365
Zlin obserwuję od zimowych sparingów, imponowali w nich dobrą formą, szczególnie strzelecką. Rundę wiosenną rozpoczęli znakomicie 4 mecze - 4 zwycięstwa, bramki 14 -1. Cel Zlinu to awans, w drużynie panuję bardzo dobra atmosfera, brak kontuzji, dobre wyniki zrobiły swoje i zainteresowanie drużyną tamtejszych kibiców jest większe niż wcześniej. U siebie wygrali 2 mecze 4-0 ze słabymi Pardubicami i aż 6-0 z bezpośrednim rywalem w walce o awans, czyli drużyną Varnsdorf. Tydzień temu miałem już grać DNB na Zlin w meczu z Sokolovem, ale odstraszyło mnie trochę to, że jest to najdalszy ligowy wyjazd i to, że przyjezdnym gra się tam bardzo ciężko. Jak widać Zlin poradził sobie na trudnym terenie i wygrał, to wzmocniło zespół mentalnie. Karvina niby też ma jakieś aspiracje na awans, ale rundę wiosenną zaczęli dość przeciętnie, 3 remisy i porażka na wyjeździe ze słabymi Pardubicami. U gości dodatkowo występ kilku zawodników pod znakiem zapytania. H2H tez ciekawie wygląda.

Kupon 3
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie B-B⛔ 0-0
Typ: Śląsk -0.5 AH
Kurs: 2.20
Stawka: 20j
EW: 44j
bet365
Typ na przełamanie Śląska, kurs fajny, rywal po pucharze, fakt była tam rotacja, ale to jest Idzie. Śląsk zdecydowaną większość pkt. robił u siebie.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 4
Cagliari - Lazio✅1-3
Typ: Lazio over 1.5
Kurs: 1.72
Stawka: 50j
Ew: 86j
bet365
Zysk: 36j✅
Mój główny bet na sobotę. Cagliari ze względu na swój ofensywny styl w ataku jeszcze daję rade, natomiast gra obronna w ich wykonaniu to tragedia. W tym sezonie tylko dwa razy zachowali czyste konto w lidze, w meczach z Empoli i najgorszą drużyną Serie A, czyli Parmą. W 28 kolejkach stracili aż 53 bramki! W spotkaniach z topowymi zespołami Serie A, co najmniej 2 bramki przyjmują z każdą z tych drużyną. Mimo że przyjeżdża Lazio to ich styl gry nie może się zmienić. Do bezpiecznej 17 lokaty, dającej utrzymanie tracą już 5 oczek. Lazio kapitalny sezon, najlepsza ofensywa zaraz po Juve. Praktycznie optymalny skład. Nie ma tylko obrońcy Radu. Ale to nie ważne, ważne że ofensywa w komplecie. Lazio gra dobrze zarówno w ofensywie jak i defensywie, przy ofensywnym nastawieniu Cagliari, goście mogą ich wypunktować już w pierwszej połowie. Dla Lazio jest to ważny mecz ze względu na sytuacje w tabeli. Dzisiaj odbędzie się mecz Roma - Napoli, popatrzcie sobie jak wygląda tabela. Ktoś tam na pewno straci pkt. a Lazio wygrywając może wskoczyć na 2 lokatę przed odwiecznego rywala zza miedzy, albo zwiększyć przewagę nad bezpośrednimi rywalami w walce o LM, bo dzisiaj grają też Fiorentina z Sampdorią. Według mnie Lazio w dzisiejszym meczu spokojnie strzeli co najmniej te 2 bramki.
Zagrałem sobie jeszcze taśmę świąteczną dla zabawy: Śląsk -0.5 AH, Lazio over 1.5, Bełchatów 1X, Dortmund 1X, Sevilla BTS, Werder BTS, Zlin over 1.5 ako: 50coś:grin:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 5
Real - Granada⛔ 9-1
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.57
Betis - Osasuna✅ 3-0
Typ: Betis -0.5 AH
Kurs: 1.65
Ako: 2.59
Stawka:20
Ew: 51.80j
bet365​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 6
Jagiellonia - Wisła✅
Typ: BTS? TAK
Kurs: 1.72
Rosenborg -Aalesund✅
Typ: Rosenborg over 1.5
Kurs: 1.50
Ako: 2.59
Stawka: 30j
Ew: 77.72j
bet365
Zysk: 47.72j✅
Według mnie powyższy kupon to prawdziwa petarda. Jagiellonia po wyjazdowej porażce będzie chciała się odegrać przed własną publicznością. Nie będzie to na pewno łatwe, bo do Białegostoku przyjeżdża Wisła Kraków, która po zmianie trenera gra lepiej. Ciężko jest mi tutaj wytypować kto wygra i dlatego idę w kierunku BTS, spodziewam się fajnego meczu z z golami obydwu drużyn. W Wiśle są takie indywidualności jak Brożek czy Stilić, którzy w meczach Ekstraklasy są w stanie zaskoczyć każdego rywala. Jagiellonia niby ostro ćwiczyła stałe fragmenty gry podczas przerwy na reprezentację. Może to być jakiś sposób na Wisłę, bo mimo poprawy gry ofensywnej, jednak gra obronna pozostawia jeszcze wiele do życzenia i dobre sytuacje dla Jagiellonii na pewno się pojawią.
Nie muszę chyba pisać, że Rosenborg w swojej lidze to czołowa drużyna, bo każdy to wie. Cel na ten sezon jasny: mistrzostwo. W sparingach przed sezonowych strzelali dużo goli i wszystko wygrywali. Dzisiaj pierwszy mecz sezonu przed własną publicznością, motywacji do dobrego rozpoczęcia sezonu nie brakuję. U siebie Rosenborg zawsze mocny, ich mecze są overowe, rywal im leży. Aalesund w sparingach overowo, ale to jest typowy ligowy średniak, 2 bramki przyjmą jak nic.
Kupon 7
FC Porto - Estoril⛔
Typ: BTS? TAK
Kurs: 2.62
Stawka: 20j
Ew: 52.40j
bet365
Typ trochę wbrew logice, bo Porto do tej pory u siebie straciło tylko 3 gole w tym sezonie. Ale jak pamiętam w niektórych meczach mieli sporo szczęścia. Dzisiaj wypada ze składu podstawowy stoper Maicon. W jego miejsce pewnie zagra Martins Indi, który według mnie ostatnio zrobił się jakiś niepewny w swojej grze, zdarzają mu się proste błędy. Myślę że sezon wkracza w tę fazę, gdzie natężenie spotkań jest duże i zawodnicy z tych najlepszy klubów zaczynają to odczuwać, wiadomo wyjazdy na reprezentację itp. Estoril liczy na dobry wynik, ale raczej nie jest to możliwe, gdyż formacja defensywna Estorilu jest słaba, przypomnę że starcili aż 45 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. W prównaniu do tych zespołów Gil Vicente, Penafiel czy Setubal mają ciekawych zawodników w ofensywie np. Toze czy Balboa. Jak na ligowych średniaków zdobyli dużo goli. Szkoda że nadal nie może wystąpić Kleber, najlepszy napastnik Estorilu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 8​

Buriram - Gamba✅
Typ: BTS? TAK
Kurs: 1.72
Al Ain - Pakhtakor⛔
Typ: Al Ain
Kurs: 1.80
Ako: 3.10
Stawka: 20j
Ew: 62.18j
bet365​

Jak dla mnie najlepsze bety na jutro z LM AFC. Buriram u siebie mocny, widać że zależy im na dobrym występie w LM. Dla Gamby to ostatni moment, żeby spróbować jeszcze coś ugrać. Ostatnio zwyżka formy.
Al Ain w poprzedniej kolejce pokonał Pakhtakor na wyjeździe 1-0. Bramkę zdobył Stoch, który niedługo potem został wyrzucony z boiska, przez co jutro nie może wystąpić. Jest to oczywiście osłabienie, tylko trzeba pamiętać, że w pierwszym meczu w Uzbekistanie nie grało dwóch bardzo ważnych zawodników Al Ain, którzy stanowią o sile ofensywnej tej drużyny. Chodzi mi o Omara Abdulrahmana i Gyana. Tak więc wychodzi na to że Al Ain będzie mocniejsze w stosunku do poprzedniego spotkania, w dodatku grają u siebie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom