>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Scotta

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 5
Standard Liege U21 - C. Brugge U21⛔
Typ: over 2.5
Kurs: 1.27
Vitesse - Rezerwa - Almere City - Rezerwa⛔
Typ: over 2.5 azjan
Kurs: 1.25
Ako: 1.59
Stawka: 20j
Ew: 31.80j
bet365
Chwilowa kontuzja mózgu. Chyba najgłupszy kupon jaki kiedykolwiek zagrałem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 6
Southampton - Crystal⛔
Typ: Crystal over 3.5 RR
Kurs: 1.61
West Ham - Chelsea⛔
Typ: Chelsea czyste konto? NIE
Kurs: 1.61
Ako: 2.60
Stawka: 20j
Ew: 52j
bet365
Czas odpuścić sobie głupoty i zakończyć złą passe.
Linia 3.5 na rożne Crystal to niska linia, jeżeli chodzi o robienie kornerów jest to czołowa ekipa PL, mają szybkich i dobrych technicznie skrzydłowych. 4 rożne są w stanie zrobić nawet w 1 połowie, wiadomo że St. Mary&#39;s Stadium to ciężki teren dla przyjezdnych ale Orły nie powinny dać plamy jeżeli chodzi o kornery.
West Ham u siebie strzelał bramki wszystkim najlepszym drużyną PL. W spotkaniach przed własną publicznością Młoty nie zdobyły gola tylko w meczu z Aston Villą. W pierwszym meczu na Stamford Bridge, West Ham grał bardzo defensywnie, jedynie Valencia próbował ataków skrzydłami. W drugiej połowie po tym jak Chelsea już prowadziła, zmienili ustawienie i stwarzali sobie sytuację. Blisko zdobycia gola był Amalfitano, który trafił w słupek. U siebie zagrają trochę odważniej i według mnie kurs 1.61 na gola gospodarzy jest trochę zawyżony. Spodziewałem się czegoś w granicach 1.50.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 8
Orduspor - Sanliurfaspor✅0-5
Typ: Sanliurfaspor -1 AH
Kurs: 1.80
Stawka: 20j
Ew: 36j
bet365
Zysk: 16j✅
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Luty
Kupon 36
Granada - Barcelona⛔
Typ: BTS? NIE​
Kurs: 1.66​
Bayern - Kolonia⛔
Typ: Bayern czyste konto? TAK​
Kurs: 1.57​
Ako: 2.61
Stawka: 30j​
Ew: 78.57​
bet365
Marzec 2015
Kupon1
Real - Villarreal✅
Typ: Real czyste konto? NIE
Kurs: 1.83
Stawka: 20j
Ew: 36.60j
bet365
Zysk: 16.60j✅

Kupon 2
Bayern - Braunschweig✅
Typ: Drużyna gości - połowa z najwyższym - remis
Kurs: 1.57
Espanyol - Athletic Bilbao⛔????
Typ: 1X
Kurs: 1.33
Ako: 2.09
Stawka: 30j
Ew: 62.85j​
Staty za luty są na✅, tylko czekam na ostatni kupon i dlatego jeszcze nie dodane. Awans Barcelony kończy tripla z awansami. Po rozstrzygnięciu natychmiast wrzucę statystyki.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 9
Barcelona - Rayo⛔ 1
Typ: Rayo over 2.5 RR
Kurs: 2.20
Stawka: 10j
Ew: 22j
bet365
Kupon 10
Napoli - Inter⛔ 2-2
Typ: Napoli
Kurs: 1.90
Stawka: 20j
Ew: 38.18j
bet365
No to już nie jest kur.. śmieszne, ile ten pech może trwać.
Kupon 11
Atletico - Valencia✅
Typ: BTS? TAK
Kurs: 2.00
Stawka: 20j
Ew: 40j
bet365
Zysk: 20j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 12
Everton - Dynamo
Typ: Awans Everton
Kurs: 1.66
Brugge - Besiktas
Typ: Awans Besiktas
Kurs: 1.53
Ako: 2.55
Stawka: 50j
Ew: 127.50j
bet365
Kupon 13
Everton - Dynamo ZWROT
Typ: Everton -1 AH
Kurs: 3.35
Stawka: 30j
Ew: 100.50j
bet365
Everton w lidze gra kiepsko to fakt, ale spaść nie spadną, bo jest kilka drużyn które mają gorszą sytuację w tabeli, oraz maja gorszych graczy niż Everton. Sezon w PL zdecydowanie stracony. Natomiast w LE do tej pory wyglądają dość dobrze. Wygrali grupę H, która przez wielu była nazywana grupą śmierci w tegorocznej edycji LE. 2x ograli Wolfsburg, u siebie 4-1 i na wyjeździe 2-0. Przegrali 1 mecz z Krasnodarem ale wtedy gdy było już wszystko jasne i grali totalnymi rezerwami. W dwumeczu z YB Berno, dwukrotnie pokazali charakter i chęć do gry w LE. Mimo szybko traconych bramek w obydwu spotkaniach grali swoje i wygrali je odpowiednio 4-1 i 3-1. Po wyjazdowym zwycięstwie w Szwajcarii 4-1 awans był już zaklepany, mimo to Martinez na mecz rewanżowy desygnował najmocniejszą 11. To pokazuję że Everton chce się pokazać z dobrej strony w tych rozgrywkach, kto wie być może zagrają nawet w finale. Tak wielu na pewno to w tej chwili śmieszy, ale dla mnie to nie jest jakieś sci-fi.
Grając wczoraj te typy na stronie mafii UEFA, była informacja, że Yarmolenko jest zawieszony jeszcze na 2 spotkania, po tym jak dostał czerwoną kartkę w meczu z francuzami i karę 3 spotkań zawieszenia podobnie jak Belhanda. Jak się okazało zawieszenie kapitana Dynama zostało skrócone do 1 meczu, czyli jutro może już grać. Belhanda nadal jest zawieszony na 2 kolejne spotkania, natomiast podstawowy środkowy pomocnik Rybalka będzie pauzował za kartki w jutrzejszym meczu. Pod znakiem zapytania stoi występ Lensa, który w ostatnim spotkaniu został zmieniony już na samym początku ze względu na problemy z biodrem. W Evertonie niepewni występu są Baines. McGeady i Oviedo.
Wiadomo z Yarmolenko siła ofensywna gości będzie większa, ale Everton jeśli ma zamiar awansować dalej, to będzie chciał wygrać przede wszystkim w pierwszym meczu u siebie. W rewanżu na Ukrainie na pewno nie będzie łatwo. Dla gości podstawowym celem na ten mecz będzie zdobycie bramki na wyjeździe, przypuszczam że będą starali się grać z kontry i całkiem prawdopodobne, że uda im się coś strzelić. Everton jest dla mnie drużyną lepszą i moim zdaniem wygra jutrzejsze spotkanie, jak i również awansuje do dalszej fazy rozgrywek. Według mnie w pierwszym meczu będzie wynik 2-1, lub 3-1 dla gospodarzy. Mimo tej informacji o anulowaniu kary dla Yarmolenko nie zmieniam typów i gram -1 AH na Everton i ich awans.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 15
Zenit - Torino⛔
Typ: BTS? TAK
Kurs: 2.00
Napoli - Dynamo Moskwa✅
Typ: Napoli over 1.5
Kurs: 1.72
Ako: 3.45
Stawka: 20j
Ew: 69j
bet365
W tej fazie rozgrywek wszyscy grają już na poważnie i nie ma mowy o odpuszczaniu. Napoli w dwumeczu rozbiło Trabzonspor 5-0. Pierwszy mecz, który zakończył się wysokim wyjazdowym zwycięstwem 4-0, ustawił dwumecz i rewanż to już była formalność, a więc jak to u włoskich drużyn bez spiny. Teraz sytuacja jest inna, bo pierwszy mecz Napoli rozegra u siebie, na pewno będą chcieli wyrobić sobie zaliczkę przed rewanżem w Rosji. Napoli u siebie 2 bramki może strzelić spokojnie, kto ogląda Serie A ten wie jak oni grają u siebie. Dynamo ma dobra serię w LE, ale nie ma co się oszukiwać Napoli jest drużyną lepszą. Dla Benitez jest to prawdopodobnie ostatni sezon w Napoli, a więc będzie chciał dotrzeć w tych rozgrywkach jak najdalej. Dynamo to drużyna która jest w stanie coś strzelić nawet i w Neapolu, dlatego decyduję się zagrać nie na czysty win gospodarzy a ich przynajmniej 2 gole, defensywa Dynama zupełnie mnie nie przekonuję. W obydwu zespołach bez znaczących osłabień. Zapowiada się overowy mecz.

W tym meczu gram BTS. Zenit wiadomo faworyt, ale Torino po tym co pokazało w rewanżu na San Mames gdzie zdobyło aż 3 bramki wcale nie jest bez szans w tym dwumeczu. Baskowie mimo że w lidze w tym sezonie nie błyszczą to jednak na ich terenie łatwo się nikomu nie gra, chociaż wiadomo zdarzały się im takie mecze jak z Cordobą 0-1. Ale w pucharach tam jest większa motywacja, dlatego byłem zaskoczony trochę tym że Torino wbiło aż 3 bramki. Zenit co roku gra w pucharach i jakoś nigdy mnie nie przekonuję, dla zawodników Torino jest to nowość, możliwość pokazania się na tle dobrych europejskich drużyn. Podstawowym założeniem dla takich drużyn w meczach wyjazdowych jest zdobycie bramki. Torino ostatnio overowe i liczę na podtrzymanie tej passy. Zenit pewnie wygra ale nie do 0. Nie ma znaczących osłabień w obydwu drużynach.

Dzisiaj odpuszczam sobie typowanie spotkań: Wolfsburg - Inter i Villarreal - Sevilla (według mnie ktoś z tej pary przyjedzie do Warszawy), czekam na rozwój sytuacji w pierwszych meczach i kursy na rewanże. Miałem grać w Wolfsburgu over 2.5 + BTS, ale jakaś wewnętrzna czujka spowodowała, że odpuściłem ten mecz. Obie drużyny niby overowe ale Inter bywa czasami tak nieskuteczny że szok. Wilki tez ostatnio jakieś niemrawe.
W hiszpańskim dwumeczu na ten moment widzi mi się dogrywka, i mimo wszystko awans Villarrealu. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 16
Hertha - Schalke ZWROT
Typ: Schalke DNB
Kurs: 1.90
Stawka: 20j
Ew: 38j
betsson
W bet365 0.0 AH po 1.88
Kupon 17
Werder - Bayern✅
Typ: over 3, 3.5 azjan
Kurs: 2.00
Stawka: 20j
Ew: 40j
bet365
Zysk: 20j✅
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 18
Bournemouth - Blackpool✅
Typ: 1
Kurs: 1.22
FC Porto - Arouca✅
Typ: FC Porto do 0
Kurs: 1.57
Ako: 1.92
Stawka: 30j
Ew: 57.60j
bet365
Zysk: 27.60j✅
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 19
Palermo - Juventus⛔
Typ: Palermo +0.5 AH
Kurs: 1.93
Stawka: 30j
Ew: 57j
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 20
Sevilla - Elche✅3-0
Typ: Sevilla
Kurs: 1.36
Inter - Cesena⛔1-1
Typ: Inter
Kurs: 1.33
Legia - Wisła⛔2-2
Typ: Legia
Kurs: 1.50
Ako: 2.72
Stawka: 20j
Ew: 54.40j
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 21
Barcelona - Man. City⛔:grin: dawno nie widziałem tylu zmarnowanych setek
Typ: over 2.5 + BTS
Kurs: 1.80
Sevilla - Villarreal✅
Typ: over 2.5
Kurs: 1.62 azjan
Ako: 2.92
Stawka: 30j
Ew: 87.60j
bet365​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 23
Monaco - Arsenal✅
Typ: Arsenal więcej rzutów rożnych
Kurs: 1.50
AS Roma U19 - Man. City U19⛔ 2 czerwa i pozamiatane
Typ: X2
Kurs: 1.30
Ako: 1.95
Stawka: 30j
Ew: 58.50j
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 24
Monaco - Arsenal✅
Typ: Arsenal over 4.5 rr
Kurs: 1.72
Stawka: 20j
Ew: 34.40j
betsson
Zysk: 14.40j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 25
Roma - Fiorentina⛔
Typ: Dw 1-1
Kurs: 6.00
Stawka: 10j
Ew: 60j
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 26
Besiktas - Brugge⛔
Typ: Besiktas
Kurs: 1.95
Stawka: 20j
Ew: 39j
bet365
Kupon 27
Torino - Zenit ⛔
Typ: Zenit +0.5
Kurs: 1.52
Dynamo - Everton⛔
Typ: Everton +1.5
Kurs: 1.26
Ako: 1.92
Stawka: 20j
Ew: 38.43j
bet365
Nic nie wejdzie​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 12
Everton - Dynamo⛔
Typ: Awans Everton
Kurs: 1.66
Brugge - Besiktas
Typ: Awans Besiktas
Kurs: 1.53
Ako: 2.55
Stawka: 50j
Ew: 127.50j
bet365
Kupon 13
Everton - Dynamo ZWROT
Typ: Everton -1 AH
Kurs: 3.35
Stawka: 30j
Ew: 100.50j
bet365
Everton w lidze gra kiepsko to fakt, ale spaść nie spadną, bo jest kilka drużyn które mają gorszą sytuację w tabeli, oraz maja gorszych graczy niż Everton. Sezon w PL zdecydowanie stracony. Natomiast w LE do tej pory wyglądają dość dobrze. Wygrali grupę H, która przez wielu była nazywana grupą śmierci w tegorocznej edycji LE. 2x ograli Wolfsburg, u siebie 4-1 i na wyjeździe 2-0. Przegrali 1 mecz z Krasnodarem ale wtedy gdy było już wszystko jasne i grali totalnymi rezerwami. W dwumeczu z YB Berno, dwukrotnie pokazali charakter i chęć do gry w LE. Mimo szybko traconych bramek w obydwu spotkaniach grali swoje i wygrali je odpowiednio 4-1 i 3-1. Po wyjazdowym zwycięstwie w Szwajcarii 4-1 awans był już zaklepany, mimo to Martinez na mecz rewanżowy desygnował najmocniejszą 11. To pokazuję że Everton chce się pokazać z dobrej strony w tych rozgrywkach, kto wie być może zagrają nawet w finale. Tak wielu na pewno to w tej chwili śmieszy, ale dla mnie to nie jest jakieś sci-fi.
Grając wczoraj te typy na stronie mafii UEFA, była informacja, że Yarmolenko jest zawieszony jeszcze na 2 spotkania, po tym jak dostał czerwoną kartkę w meczu z francuzami i karę 3 spotkań zawieszenia podobnie jak Belhanda. Jak się okazało zawieszenie kapitana Dynama zostało skrócone do 1 meczu, czyli jutro może już grać. Belhanda nadal jest zawieszony na 2 kolejne spotkania, natomiast podstawowy środkowy pomocnik Rybalka będzie pauzował za kartki w jutrzejszym meczu. Pod znakiem zapytania stoi występ Lensa, który w ostatnim spotkaniu został zmieniony już na samym początku ze względu na problemy z biodrem. W Evertonie niepewni występu są Baines. McGeady i Oviedo.
Wiadomo z Yarmolenko siła ofensywna gości będzie większa, ale Everton jeśli ma zamiar awansować dalej, to będzie chciał wygrać przede wszystkim w pierwszym meczu u siebie. W rewanżu na Ukrainie na pewno nie będzie łatwo. Dla gości podstawowym celem na ten mecz będzie zdobycie bramki na wyjeździe, przypuszczam że będą starali się grać z kontry i całkiem prawdopodobne, że uda im się coś strzelić. Everton jest dla mnie drużyną lepszą i moim zdaniem wygra jutrzejsze spotkanie, jak i również awansuje do dalszej fazy rozgrywek. Według mnie w pierwszym meczu będzie wynik 2-1, lub 3-1 dla gospodarzy. Mimo tej informacji o anulowaniu kary dla Yarmolenko nie zmieniam typów i gram -1 AH na Everton i ich awans.​
Kupon 14
Everton - Dynamo⛔
Typ: Awans Everton
Kurs: 1.80
Stawka: 20j
Ew: 36j
bet365
Ta jasne zaraz zrobią z Dynamo faworyta do zwycięstwa. Szkoda, że wczoraj nie dali takiego kursu.
Kursy na Dynamo spadły dlatego:
http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/top/andriy_yarmolenko_zigrae_v_matchi_z_evertonom_u_kievi/
⛔ Pierd...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom