>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Scotta

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 119
Kalev - Krasnodar✅
Typ: Gospodarze - połowa z najwyżyszym wynikiem - remis
Kurs: 1.36
Dinamo Minsk - Mypa✅
Typ: Gośćie - połowa z najwyżyszym wynikiem - remis
Kurs: 1.57
Rovaniemi - Asteras✅
Typ: X2
Kurs: 1.40
Ako: 3.00
Stawka: 25j
Ew: 75j
Zysk: 50j✅
Eh, nie miałem czasu wcześniej tego zagrać i niestety spadki w kursach są ogromne, no ale cóż i tak warto to zagrać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 121
Levadia - Sparta⛔
Typ: Levadia nie strzeli
Kurs: 2.00
Celtic - KR Reykjavik✅
Typ: KR Reykjavik nie strzeli
Kurs: 1.60
Macc. Tel Aviv - Santa Coloma✅
Typ: Santa Coloma nie strzeli
Kurs: 1.50
Ako: 4.80
Stawka: 25j
Ew: 105.60
Buk: Totomix
Podstawowym argumentem do powyższych typów, jest zdecydowana różnica klas pomiędzy zespołami w każdej z par. Pokazały to pierwsze spotkania, oczywiście nie wszystkie drużyny wygrały tak zdecydowanie jak Sparta. Drużyny KR Reykjavik i Santa Coloma mimo, że uniknęły wysokich porażek to praktycznie żadna z nich nie stwarzała zagrożenia pod bramką swoich faworyzowanych przeciwników, dodam jeszcze że obydwie grały u siebie. Moim zdaniem powinno to wejść.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 122
Krasnodar - Sillamae Kalev✅
Typ: Kalev nie strzeli
Kurs: 2.00
Sz. Soligorsk - Derry⛔
Typ: Derry nie strzeli
Kurs: 1.85
Ako: 3.70
Stawka: 30j
Ew: 97.68j
Buk: Sts
Mecz dopiero w czwartek ale warto już dzisiaj pograć te typy, bo na bank polecą w dół.
Więc tak co do pierwszego meczu, to nie ma co pisać jakiś pierdół tylko grać.
Kalev to środek tabeli ligi estońskiej. Pierwszy mecz pokazał ich miejsce w szeregu, i w tym spotkaniu również nie będzie niespodzianki w postaci bramki dla gości. Kurs jaki wystawiał sts na to zdarzenie to kosmos dla porównania bet365 daje 1.18 za to samo.
W drugim meczu zagra 3 drużyna obecnych rozgrywek ligi białoruskiej z 6 drużyną ligi irlandzkiej Derry City, tej samej w której występują Patryki, a więc jest to zespół pół-amatorski. W pierwszym spotkaniu w Irlandii było 0-1. Drużyna z Soligorska w tym sezonie u siebie straciła zaledwie 3 bramki! Zachowując czyste konto z takimi zespołami jak BATE czy D. Mińsk. Patrząc na to jak drużyna gospodarzy radzi sobie na własnym stadionie oraz na to, że Derry City nie zdołało zdobyć bramki w pierwszym spotkaniu u siebie stawiam tutaj na brak gola dla gości.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 123
Krasnodar - Sillamae Kalev✅
Typ: Kalev nie strzeli
Kurs: 2.00
Lech - Kalju✅
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.55
Ako: 3.10
Stawka: 20j
Ew: 54.56
Zysk: 34.56j✅
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 124
Lechia - Podbeskidzie✅
Typ: over 10.5 RR
Kurs: 1.95
Stawka: 10j
Ew: 19.5j
Zysk: 9.5j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 125
Bayern - Borussia M&#39;Gladbach ZWROT
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.25
Stawka: 5j
Ew: 16.25j
Pep Guardiola podczas zbliżającego się turnieju będzie mógł skorzystać z następujących zawodników pierwszej drużyny: Tom Starke, Rafinha, Juan Bernat, Diego Contento, David Alaba, Holger Badstuber, Franck Ribery, Javier Martinez, Sebastian Rode, Pierre-Emile Hojbjerg, Robert Lewandowski, Claudio Pizarro
Patrząc na kadrę Bayernu na ten turniej decyduję się zagrać na Borussie w DNB.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 126
K. Almaty - Spartak Semey⛔????
Typ: Gośćie - połowa z najwyżyszym wynikiem - remis
Kurs: 1.53
Jihlava - Mlada Boleslav⛔
Typ: 1X
Kurs: 1.53
Ako: 2.35
Stawka: 10j
Ew: 23.5j
Co do pierwszego zdarzenia to sprawa wygląda tak, drużyna gospodarzy zajmuję 2 miejsce w lidze ze stratą 4 pkt. do Aktobe, które wczoraj swój mecz zremisowało, a więc nie powinny być dzisiaj mowy o zlekceważeniu przeciwnika, gdyż te punkty są im bardzo teraz potrzebne. Drużyna Spartak Semey to najgorsza drużyna ligi, strzeliła zaledwie 13 bramek w 20 spotkaniach, z czego tylko 4 na wyjeździe. Myślę że w tym meczu goście nie zdołają zdobyć bramki.
Drugie spotkanie to mecz pomiędzy średniakiem czeskiej ligi, czyli Vys. Jihlava a Mladą Boleslav, która obecnie walczy również w kwalifikacjach do LE. W czwartek grali rewanż z Siroki Brijeg, który wyeliminowali i teraz przyjdzie im się zmierzyć z Lyonem, także u gości pewnie będą jakieś zmiany, a nawet jeśli nie to myślę że i tak myślami będą już przy spotkaniu z Lyonem, który jest zdecydowanie ważniejszy, wiadomo to dopiero pierwsza kolejka w czeskiej lidze i mogą sobie pozwolić na utratę pkt.
Jihlava większość pkt. zdobywa u siebie, dodatkowo na jej korzyść przemawia również H2H:

06.04.14 SYN JihlavaMlada Boleslav2 : 1
22.09.13 SYN Mlada BoleslavJihlava3 : 1
23.03.13 SYN JihlavaMlada Boleslav1 : 0
02.09.12 SYN Mlada BoleslavJihlava1 : 3
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 127
Legia - Celtic ⛔
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.80
Ruch - Esbjerg ZWROT
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.10
Ako: 3.78
Stawka: 30j
Ew: 113.40j
Kupon 128
Fulham - PFK Simurq Mecz odwołany
Typ: 1/1
Kurs: 1.90
Stawka: 15j
Ew: 28.5
Mecz pomiędzy spadkowiczem z Premier League a 7 drużyną zeszłego sezonu azerskiej Premier League. Fulham w do tej pory rozegrało 4 sparingi, wszystkie wygrało a ich bilans bramkowy prezentuję się tak: 10:0. W 3 z 4 typ na zwycięstwo połowa/koniec meczu wszedł. Myślę że dzisiaj będzie podobnie różnica klas między tymi zespołami jest dość duża. PFK Simurqu w sobotę przegrał 1:4 z Amkarem, czyli ze średniakiem z Rosji. Do połowy było wtedy 0-3. Dzisiaj spodziewam się, że Fulham załatwi sprawę już po 1 połowie a kurs znakomity.​
Kupon 129
Feyenoord - Besiktas✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.50
Stawka: 10j
Ew: 25j
Zysk: 15j✅
Portowcy rok temu w swoim najlepszym składzie odpadli w kwalifikacjach do le z Kubanem Krasnodar 2-krotnie przegrywając. Przed tym sezonem nastąpił dość mocny rozbiór drużyny, wspominaliście o odejściu kilku kluczowych zawodników, a z drużyny odszedł również trener, który przeniósł się do Southampton.
Besiktas nie jest jakąś europejską potęgą ale do następnej rundy powinien przejść.
Ruchy kadrowe w zespole gospodarzy skłaniają mnie na grę w stronę gości i o to moje typy:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 130
Ruch - Esbjerg ZWROT
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.10
Stawka: 30j
Ew: 63j
Kupon 131
Young Boys - Ermis✅
Typ: Ermis nie strzeli
Kurs: 2.05
D. Mińsk - CFR Cluj✅
Typ: 1X
Kurs: 1.38
Ako: 2.82
Stawka: 10j
Ew: 24.81
Buk: Sts
Zysk: 14.81✅
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 132
Astra - Liberec✅
Typ: 1X
Kurs: 1.22
Astana - AIK✅
Typ: AIK czyste konto? NIE
Kurs: 1.28
Karabukspor - Rosenborg⛔???? 0-0
Typ: Rosenborg czyste konto? NIE
Kurs: 1.28
Ako: 2.02
Stawka: 10j
Ew: 20.2j​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Podsumowanie: Lipiec 2014
Typy zagrane: 48
Typy wygrane: 36
Typy przegrane: 12
Skuteczność: 75%✅✅✅
Wydane: 414
Wróciło: 609.49
Zysk: 195.49✅✅✅
Yield: 47%✅✅✅
Kolejny bardzo dobry miesiąc jeżeli chodzi o zysk, przy moim niewielkim wkładzie miesięcznym ugranie prawie 2K jest dla mnie bardzo fajnym wynikiem.
Na następny miesiąc cel niezmiennie ten sam, być na✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
SIERPIEŃ 2014
Kupon 133
Tottenham - Celtic✅
Typ: 1
Kurs: 1.72
Shamrock - QPR✅
Typ: 2
Kurs: 1.25
Ako: 2.15
Stawka: 20j
Ew: 43j
Zysk: 23j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 134
Toulouse - Ath. Bilbao✅
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.62
Stawka: 20j
Ew: 52.4j
Zysk: 32.4j✅

Forma Basków idzie w gore i jest coraz wyższa. Warto tez zauważyć ze trener Valverde bardzo rozważnie szafuje siłami swoich piłkarzy. Wprawdzie już w sobotę no godzinie 19.00 czeka nas kolejny sparing (z Toulouse) ale nie zobaczymy w nim ani jednego piłkarza, który wyszedł w podstawowej jedenastce przeciwko zespołowi z Portugalii. Nasi piłkarze mimo naprawdę ciężkich i wyczerpujących treningów maja dużo świeżości i chęci do gry. Oczywiście w pewnym momencie widać oznaki zmęczenia, które są nieuniknione ale nie widać również efektu „ciężkich nóg”. Cieszy przede wszystkim forma liderów zespolu. Dobrze zagrała obrona, która w końcu wyszła a mecz w optymalnym zestawieniu. Świetnie spisywała się druga linia, szczególnie Benat, który zabezpieczony z tylu przez Mikela Rico i Iturraspe pokazał się z naprawdę bardzo dobrej strony. Trochę słabiej zagrał Ibai Gomez, tyle ze wystąpił na nietypowej dla siebie pozycji a wiec prawym skrzydle. Trener chciał dać odpocząć Susaecie a ponieważ nie był zbytnio zadowolony z postawy Guarrotxeny to dal szanse Ibaiowi. Susaeta dostał za to powołanie ma mecz w Bayonne tak wiec wydaje się ze Guarrotxena będzie kolejnym piłkarzem, który pójdzie na wypożyczenie. Iker Muniain ma ten sam dynamit w nogach co w zeszłym sezonie a Aduriz jeśli zajmuje się strzelaniem bramek a nie otoczka pozasportowa meczu to jest skuteczny i groźny pod bramka rywali. Jeśli forma zespolu będzie dalej tak rosła to będziemy mogli z większym spokojem przystępować do meczów eliminacji Ligi Mistrzów.

Jak już wspominałem jutro kolejny mecz sparingowy, tym razem z Toulouse. Początek o godzinie 19.00. Niestety może nie być transmisji z tego spotkania gdyż podobno prezydent francuskiego klubu z jakichś powodów nie życzył sobie relacji telewizyjnej z tego spotkania. Po dzisiejszym porannym treningu Txingurri wybrał następujących zawodników na wyjazd do Francji:

Herrerin, Iraizoz; Aurtenetxe, San Jose, Etxeita, Bustinza; Erik Moran, De Marcos, Susaeta, Aketxe, Unai Lopez, Ruiz de Galarreta; Toquero, Kike Sola, Guillermo, Viguera.

http://athleticbilbao.pl/index.php/component/content/article/29-newsy/281-wygrany-sparing-z-benfica
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 135
Den Haag - Levante✅
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.10
Stawka: 10j
Ew: 21j
Zysk: 11j✅
Levante zagrało dzisiaj przeciwko Heerenveen praktycznie w swoim najsilniejszym zestawieniu na ten moment: Once del Levante; Javi Jiménez, Iván, Vyntra, Navarro, Juanfran, Sissoko, Simao, Xumetra, Ivanschitz, Casadesús y Morales.
Ławka: Zagalá, Camarasa, Kike Torrent, El Zhary
Heerenveen przed sezonem się mocno się osłabiło, a mimo to Levante się z nimi męczyło. Prawdopodobnie są teraz w fazie intensywnych przygotowań do sezonu i zmęczenie daje o sobie znać. Dlatego uważam, że warto iść w stronę gospodarzy. Dodam jeszcze, że drużyna Den Haag większość pkt. w lidze zdobywała przed własną publicznością, także to też jest argument za typem na gospodarzy. Oby weszło, powodzenia.

Kupon 136
Lokomotiv Moskwa - Krasnodar⛔????
Typ: Lokomotiv czyste konto? NIE
Kurs: 1.50
Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz✅
Typ: Śląsk czyste konto? NIE
Kurs: 1.44
Ako: 2.16
Stawka: 10j
Ew: 21.6j
Zawisza do tej pory strzelał we wszystkich spotkaniach obecnego sezonu i myślę że w tej kolejce podtrzyma tę passę strzelecką. Kurs 1.44 na bramkę gości jak dla mnie idealny do dubla. W zeszłym sezonie Zawisza wygrywał dwukrotnie ze Śląskiem, dodatkowo obecna kadra Śląska jak dla mnie wygląda beznadziejnie i warto grać coś w stronę gości.
Drugi typ również wydaje mi się dosyć fajny z tego względu, że Krasnodar jest już w rytmie meczowym w przeciwieństwie do Lokomotivu. Fakt może i grali z leszczami do tej pory ale bramek nastrzelali im sporo. Atak Krasnodaru wygląda bardzo obiecująco. Na ostatnie 6 spotkań między tymi zespołami tylko raz Krasnodar nie strzelił! Goście są w stanie tutaj nawet sprawić niespodziankę i zgarnąć komplet pkt.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 137
FC Den Bosch - Jong PSV✅
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.25
Stawka: 10j
Ew: 22.5j
Zysk: 12.5j✅
Początkowo w tym meczu miał być mieszany skład PSV, czyli część zawodników z pierwszej drużyny i część z Jong PSV. Ostatecznie jednak Den Bosch zmierzy się z Jong PSV, w zeszłym sezonie gospodarze zajęli 4 miejsce w lidze i co ciekawe 2 razy ogrywali Jong PSV. Czekałem na potwierdzenie tych informacji od wczoraj. W tym czasie kurs zaczął już znacznie spadać co tylko utwierdziło mnie do zagrania tego jeszcze teraz po sensownym kursie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 138​
M. Tel Aviv - Maribor✅
Typ: Maribor + 0.5 AH
Kurs: 2.00
Stawka: 10j
Ew: 20j
Zysk: 10j✅
Z wtorkowych spotkań el. LM wybrałem to powyższe, ponieważ jednym z powodów są kursy wystawione na to spotkanie. Jak dla mnie M. Tel Aviv nie jest aż takim faworytem, żeby dawać na ich zwycięstwo 1.80, spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów, mniej więcej takich jak przy pierwszym spotkaniu, które to Maribor wygrał u siebie. Może i taki kurs byłby ok ale gdyby mecz rozgrywano w Izraelu, wiadomo tam przeważnie jest gorąca atmosfera, itp. Jednak spotkanie zostanie rozegrane na terenie neutralnym a konkretnie na Cyprze. M. Tel Aviv nie zachwyca w ostatnich spotkaniach. Sparing partnerów przed sezonem mieli niezbyt wymagających, następnie w dwumeczu z mistrzem Andory, męczyli się dosyć mocno i zwyciężali 1-0 i 2-0. Trzeba też wziąć pod uwagę to, że liga w Izraelu póki co nie gra, Maccabi rozegrało mało sparingów i do tego ze słabeuszami, natomiast w Słowenii liga już się rozpoczęła, co prawda Maribor rozegrał dopiero w niej 2 spotkania, za to w przeciwieństwie do Maccabi rozegrał więcej sparingów z przyzwoitymi drużynami, rytm meczowy na korzyść Słoweńców.
Maribor również miał problem w poprzedniej rundzie gdzie grał z Zrinjski(mistrz BiH), jednak była to lepsza drużna niż ta z którą rywalizowało Maccabi. W poprzednim sezonie obie ekipy przygodę w europejskich pucharach zakończyły na 1/16 LE. Poziom obydwu drużyn jest na ten moment bardzo wyrównany. Dlatego nie zdziwi mnie też wynik 1:0 dla Maccabi i dogrywka.
W obliczu takich kursów gram w stronę gości. Stawka standardowa nie ma co szaleć.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 139
Zenit - AEL✅
Typ: Zenit czyste konto? TAK
Kurs: 1.44
Celtic - Legia✅
Typ: Celtic czyste konto? NIE
Kurs: 1.72
Ako: 2.49
Stawka: 10j
Ew: 24.9j
Zysk: 14.9✅
Co do meczu Legii to kurs na to że coś strzelą jak dla mnie zawyżony, nawet ziemniaki dają mniej i to znacznie bo w sts jest 1.60. Pamiętając dziurawą obronę Celticu z pierwszego spotkania, aż żal byłoby tego nie pograć, do tego za czerwo wypadł podstawowy stoper. Wiadomo to prawdopodobnie będzie inny mecz niż w Warszawie i to Celtic powinien atakować, jednak w przypadku gdy Legia strzeli bramkę to sprawa awansu będzie prawdopodobnie przesądzona. Oby tylko Legia nie próbowała grać wyłącznie na obronę wyniku z pierwszego spotkania.
Cypryjska drużyna w pierwszym spotkaniu sprawiła niespodziankę i wygrała u siebie z faworyzowanym Zenitem 1-0. Gol dla Limassolu padł po jednej z nielicznych akcji gospodarzy i dość sporym nieporozumieniu w szykach obronnych Zenitu. Warto dodać że bramkę zdobył Ł. Gikiewicz, co już samo w sobie wygląda dość dziwnie, bo popatrzmy na obronę Zenitu:
Anjukov, Garay, Neto, Criscito.
Tym razem moim zdaniem obrona wicemistrzów Rosji wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i zachowa czyste konto, gol dla gości byłby dla mnie sporą niespodzianką. A i jeszcze coś ze statystyk z pierwszego pojedynku, sytuacje bramkowe 3 - 22, na korzyść Zenitu oraz strzały 2 - 17, także sami widzicie, że AEL nie za bardzo był w stanie zagrozić rosyjskiej drużynie, choć wygrali 1-0.:grin: Jedyne zagrożenie dla typu jakie może wystąpić to zbyt szybko strzelone bramki przez Zenit i wysokie prowadzenie gospodarzy, które może wprowadzić nieco rozluźnienia.
Kupon 140
Napoli - Barcelona✅
Typ: Napoli DNB
Kurs: 3.25
Stawka: 10j
Ew: 32.5j
Zysk: 22.5j✅

Kadra Napoli:
Rafael, Andujar, Colombo, Maggio, Mesto, Zuniga, Ghoulam, Koulibaly, Albiol, Britos, Luperto, Inler, Gargano, Jorginho, Dzemaili, Hamsik, Insigne, Mertens, Callejon, Vargas, Michu, Higuain oraz Duvan.
Kadra Barcelony: Ter Stegen, Bravo, Masip, Montoya, Bartra, Piqué, Alba, Busquets, Iniesta, Sergi Roberto, Rakitić, Rafinha, Deulofeu, Pedro, Edgar Ié, Grimaldo, Samper, Halilović, Adama, Munir i Sandro.
Moim zdaniem Napoli tego meczu nie przegra. A kurs 3.25 bardzo kuszący.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 141
Torino - Brommapojkarna✅
Typ: Bromma nie strzeli
Kurs: 1.75
Rijeka - Vikingur✅
Typ: Vikingur nie strzeli
Kurs: 1.70
Ako: 2.98
Stawka: 20j
Ew: 52.44j
Buk: sts
Zysk: 32.44j✅
W pierwszym meczu Torino wygrało na wyjeździe 3-0, Brommapojkarna miała w pierwszym spotkaniu niezbyt wiele sytuacji, do tego nie wykorzystany rzut karny. Torino miało zdecydowaną przewagę. Gospodarzom nie pomógł nawet atutu jakim niewątpliwie była sztuczna murawa, gdyż drużyny z lig zachodnich raczej na tego typy murawach nie graj, a to zawsze jest jakiś plus dla skandynawskich ekip. Myślę że dla Brommy przygoda w europejskich pucharach dobiegła końca i czas skupić się na spotkaniach ligowych, bo tam sytuacja nie wygląda zbyt kolorowo. Dodatkowo wiadomo, że u Włochów zawsze się ciężko gra dlatego też obstawiam, że goście nie strzelą w tym spotkaniu.
Rijeka - Vikingur, czyli Chorwacja - Wyspy Owcze a więc różnica klas między tymi zespołami to przepaść co pokazał pierwszy mecz, 1-5 dla Rijeki, statystyki zdecydowanie na korzyść Chorwatów. Co prawda w pierwszym spotkaniu udało się wcisnąć 1 bramkę drużynie farerskiej po stałym fragmencie gry, jednak jeżeli tego typu drużyna ma gdzieś strzelić gola to tylko i wyłącznie u siebie.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 142
CFR Cluj - D. Mińsk✅
Typ: D. Mińsk +0.5 AH
Kurs: 2.00
Stawka: 10j
Ew: 20j
Zysk: 10j✅
Jak dla mnie zdecydowanie zawyżone kursy na zespół z Białorusi, dzisiaj powinny już spadać. Z 4 drużyn z Rumunii, które występują w tym roku w pucharach najsłabiej prezentuje właśnie Cluj. Na słabą postawę zespołu wpływ mają kłopoty finansowe klubu, jak wspomniał o tym bułeczka, jednak ja osobiście nie spodziewam się tutaj pogromu a bardziej śmierdzi mi remisem ze wskazaniem na gości i dlatego biorę X2. Przed pierwszym meczem też były problemy i mimo że CFR nie stwarzał praktycznie zagrożenia w Mińsku zakończyło się tylko 1-0. Warto też podkreślić, że drużyna gości to drużyna bardzo underowa, która do tej pory w 3 rozegranych meczach kwalifikacji LE nie straciła bramki, a w lidze na 18 spotkań stracili tylko 6 bramek, bilans 31-6 musi robić wrażenie.
Kupon 143
Aberdeen - Real Sociedad⛔
Typ: Real czyste konto? TAK
Kurs: 2.37
Stawka: 10j
Ew: 23.7
Pozwolę sobie przytoczyć statystyki z pierwszego spotkania tych drużyn, a więc wyglądają one tak: sytuacje bramkowe 26-3, strzały 16-2 na korzyść gospodarzy. Dominacja Sociedad totalna, choć nie przełożyło się to na jakiś wysoki wynik. O poziomie szkockiej ligi mieliśmy się okazje przekonać podczas dwumeczu Legii z mistrzem Szkocji. A przypomnę, że Aberdeen zakończyło ligę na 2 miejscu ze stratą aż 29 pkt. do mistrzów.
Zaraz ktoś napisze, że Szkoci u siebie są niebezpieczni i prawie zawsze coś strzelają. Według mnie jedyne zagrożenie to stałe fragmenty gry z okolic pola karnego. Nie sądzę jednak aby mieli dużo tych szans, bo to drużyna z La Liga będzie kontrolować grę. W poprzedniej rundzie u siebie zremisowali bezbramkowo z Groningen, także też warto na to zwrócić uwagę.
Podsumowując typ jest trochę bardziej ryzykowny od wcześniejszych ale szkoda byłoby tego nie spróbować zagrać, jedynymi zagrożeniami dla typu są tak jak wspomniałem wcześniej stałe fragmenty oraz ewentualne zbyt wysokie prowadzenie Realu co może spowodować rozluźnienie
Jagoba Arrasate podał listę zawodników, których zabrał do Aberdeen, znajdują sięna niej:
Geronimo Rulli, Eñaut Zubikarai, Ander Bardaji, Carlos Martínez, Joseba Zaldua, Ion Ansotegi, Iñigo Martinez, Mikel Gonzalez, Alberto De la Bella, Yuri Berchiche, Gorka Elustondo, Markel Bergara, Dani Estrada, Esteban Granero, Ruben Pardo, Sergio Canales, David Zurutuza, Xabi Prieto, Pablo Hervías, Chory Castro, Imanol Agirretxe, AlfredFinnbogason.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom