>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Scotta

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 145
Moenchengladbach - Athletic Bilbao✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.20
Stawka: 10j
Ew: 22j
Zysk: 12j✅
Spotkanie towarzyskie pomiędzy 6 drużyną ubiegłego sezon Bundesligi, a drużyną, która zajęła 4 miejsce w Primera Division.
Obydwie drużyn w meczach przedsezonowych spisują się bardzo dobrze, co prawda Bilbao przegrało 2 ostatnie sparingi ale tam występowali zmiennicy.
Dzisiaj Baskowie mają pełen skład do dyspozycji:
Ernesto Valverde ha convocado a Iraizoz, X.Etxeita, Laporte, Muniain, Erik Morán, Guillermo, San José, Iturraspe, De Marcos, Viguera, Susaeta, Beñat, Mikel Rico, Balenziaga, Aduriz, Iraola, Arrizabalaga, Unai López e Ibai.
W Borussi nie zagra najlepszy strzelec Kruse.
Mecz zostanie rozegrany na stadionie Borusii, więc to plus dla gospodarzy, natomiast jeżeli chodzi o poziom sportowy obydwu drużyn to nie mam wątpliwości kto jest lepszy. Oczywiście Bilbao i moim zdaniem opłaca się grać właśnie w ich stronę aniżeli gospodarzy. 2.20 na czyste zwycięstwo Gladbach, a 2.20 w opcji DNB na Basków nie pozostawia mi wyboru i wchodzę w to, najwyżej w przypadku remisu będzie zwrot.

Kupon 146
Aston Villa - Parma ZWROT
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.10
Stawka: 10j
Ew: 21j
Aston Villa po powrocie z USA gdzie wygrała 2 spotkania, nie wygląda za dobrze w okresie przygotowawczym o czym mówią nam wyniki poszczególnych sparingów. Wyniki drużyny z Birmingham przedstawiają się następująco:
05.08.14MIEWalsallAston Villa 0 : 1
02.08.14 MIE GroningenAston Villa 4 : 1
30.07.14 MIE ChesterfieldAston Villa 3 : 1
27.07.14 MIE HoustonAston Villa 0 : 1
24.07.14 MIE DallasAston Villa 0 : 2
17.07.14 MIE MansfieldAston Villa 1 : 3
Np. z takim Groningen tydzień temu grał dobry skład Aston Villi a mimo to przegrali 4-1 ze średniakiem ligi holenderskiej.
Parma rozegrała dopiero 3 spotkania ale ma to związek z tym, że liga włoska zaczyna się pod koniec sierpnia. Wyniki sparingów:

04.08.14 MIE SalernitanaParma 0 : 2
28.07.14 MIE ParmaMonaco 0 : 2
24.07.14 MIE ParmaRenate 3 : 1

Oto pełna lista powołanych na mecz w Birmingham:
Bramkarze: Iacobucci, Mirante.
Obrońcy: Cassani, Felipe, Gobbi, Lucarelli, Mendes, Paletta, Ristovski.
Pomocnicy: Acquah, Bidaoui, Ghezzal, Jorquera, Marchionni, Mauri.
Napastnicy: Amauri, Belfodil, Biabiany, Palladino.
Moim zdanie Parma tego meczu nie przegra, także oprócz opcji DNB można pograć X2.

Kupon 147
Atalanta - Spezia⛔
Typ: X2
Kurs: 3.50
Stawka: 10j
Ew: 35j
Atalanta 3 dni temu rozegrała 2 sparingi jednego dnia z drużynami z niższych lig włoski. W obydwu spotkaniach wymęczyła zwycięstwa 1-0.
Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z 8 drużyną poprzednie sezonu Serie B, czyli Spezia. Dzisiejszy rywal jest zdecydowanie poważniejszym przeciwnikiem niż poprzedni rywale Atalanty i myślę że tanio skóry nie sprzedadzą i zmotywowani powalczą z bardziej renomowanym zespołem. W sparingach miedzy włoskimi drużynami ze środka tabeli Serie A a tymi z niższych lig często padają niespodziewane wyniki i warto nawet spróbować opcję DNB na gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 148
Frankfurt - Inter⛔ 3-1
Typ: Inter DNB
Kurs: 1.80
Stawka: 20j
Ew: 36j
Lista zawodników, powołanych przez Waltera Mazzarriego na mecz z Eintrachtem Frankfurt (niedziela, 15:30):
Bramkarze: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni.
Obrońcy: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 26 Silvestre, 33 D&#39;Ambrosio, 55 Nagatomo, 2 Jonathan.
Pomocnicy: 10 Kovacic, 13 Guarin, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes, 90 M&#39;Vila.
Napastnicy: 9 Icardi, 19 Botta, 93 Laxalt.


Kupon 149
Den Haag -Feyenoord⛔ ????91min.
Typ: Den Haag + 0.5 AH
Kurs: 2.05
Stawka: 10j
Ew: 20.5j
Kupon 150
Zawisza - Podbeskidzie⛔ 10????
Typ: over 10.5 RR
Kurs: 1.87
Stawka: 10j
Ew: 18.7j
Dzisiaj pechowo, bez przerwy się nie obejdzie!
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 151
Shrewsbury Town - Blackpool ✅
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.53
Wolves - Northampton⛔
Typ: 1
Kurs: 1.40
Ako: 2.14
Stawka: 10j
Ew: 21.4j
Kupon 152
BVB - Bayern ZAKŁAD ANULOWANY
Typ: BVB 0.0 AH
Kurs: 2.30
Stawka: 10j
Ew: 23j
Po tych informacjach na temat przewidywanego składu Bayernu pograłem zakład 0.0 AH na bet365, w razie gdyby coś z tym składami uległo zmianie i mnie zaniepokoiło, po prostu zamknę sobie zakład przed mecze i odzyskam kase. Ale jeśli rzeczywiście Bayern wystawi taki skład jaki został podany przez media to Borussia mimo, że sama póki co nie jest w dobrej formie prawdopodobnie wygra.

Kupon 152
Okocimski - Stomil⛔
Typ: Stomil DNB
Kurs: 1.72
Stawka: 10j
Ew: 17.2j​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 153
CSKA - Spartak✅
Typ: BTS? NIE
Kurs: 2.00
Stawka: 10j
Ew: 20j
Zysk: 10j✅
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 154​


Benfica - Ferreira✅
Typ: Benfica czyste konto? TAK
Kurs: 1.72
Stawka: 10j
Ew: 17.2j
Zysk: 7.2j✅
bet365

Sorki za nie odpisywanie na wszystkie wiadomości, ale mam problemy z internetem i tylko z telefonu moge coś tam działać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 155​

Salzburg - Malmoe FF✅
Typ: Malmoe FF strzeli? TAK
Kurs: 1.75
Stjarnan - Inter✅
Typ: Stjarnan strzeli? NIE
Kurs: 1.75
Ako: 3.06
Stawka: 30j
Ew: 80.78j
Zysk: 50.78j✅✅✅
sts​


Drużyna ze Szwecji zrobiła na mnie pozytywne wrażenie w poprzedniej rundzie z faworyzowaną Spartą Praga, strzelając Czechom w dwumeczu aż 4 bramki z czego 2 na wyjeździe. Malmoe w 22 ostatnich spotkaniach wyjazdowych zaledwie 2 razy nie strzeliło bramki, dodam jeszcze że to drugie spotkanie bez strzelonej bramki odbyło się kilka dni temu, a spowodowane było to między innym tym, że kluczowi zawodnicy odpoczywali i przygotowywali się już do meczu w Austrii.


Salzburg sezon zaczął imponująco, po 5 kolejkach ligowych na koncie Salzburga 15 oczek i świetny bilans bramkowy bodajże 24-1.


W dwumeczu pokonali Azerów 3:2, kto wie jak wyglądałby mecz rewanżowy gdyby mógł zagrać Reynaldo, który w pierwszym spotkaniu strzelił bramkę Salzburgowi i był motorem napędowym swojej druzyny.


Mistrza Austrii nie ma jakiejś super defensywy i w spotkaniach z mocniejszymi drużynami niż ogórki z ich ligi bramki będzie tracił.


Myślę że cel Malmoe na ten mecz to na pewno strzelić przynajmniej 1 bramkę bo wiadomo, że na wyjeździe gole liczą się podwójnie a w kontekście rewanżu nawet wynik 2-1 nie będzie zły. Szanse na pewno będa mieli bo Salzburg przy swoim ofensywnym ustawieniu jest narażony na kontry.




Stjarnan - Inter, co do tego spotkania nie ma się co za bardzo rozpisywać, różnica klas kolosalna między obiema drużynami. Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali Lecha zwyciężając w dwumeczu 1-0, przy czym nie stwarzali praktycznie zagrożenia pod bramką Lecha. Fakt udało im się wykorzystać poważny błąd w obronie Lecha w pierwszym spotkaniu i zdobyli bramkę, ale Inter to zbyt uznana firma, żeby pozwoliła sobie na utratę bramki ze studentami. Stjarnan skupi się wyłącznie na obronie i jakiś sporadycznych próbach wyjścia z kontrataku, myślę jednak że włoska drużyna nie zlekceważy za bardzo Islandczyków i podejdzie do spotkania na poważnie. Dobrym typem na to spotkanie wydaje się też gra na over 10 rzutów rożnych, Inter sam może pokryć taką linię. póki co bet365 jeszcze tego nie wystawił, ale czekam z niecierpliwością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 156​

Lille - Porto✅
Typ: Porto 0.0 AH
Kurs: 1.95
Maribor - Celtic ZWROT
Typ: Maribor DNB
Kurs: 2.00
Ako: 3.90
Stawka: 10j
Ew: 39j, 19.5j
Zysk: 9.5j✅
bet365​


Zacznę od spotkania Maribor - Celtic, a więc tak na początek coś o mistrzu Słowenii. Drużyna gospodarzy ostatnio systematycznie zaczyna grać w europejskich pucharach, póki co występowali na razie w LE, ale pokazali się tam z dobrej strony, awansowali do 1/16, ale niestety dla nich przyszło im się mierzyć z późniejszym triumfatorem tych rozgrywek czyli Sevillą. I na pewno mało kto z was pamięta jaki był wynik tego dwumeczu, bo przecież dla większości Maribor to anonimowa drużyna. I tutaj nagle lekkie zaskoczenie, 4-3 dla Sevilli, przy czym trzeba podkreślić, że w pierwszym meczu w Słowenii było 2-2, gospodarze nawet prowadzili do przerwy. Sevilla grała w optymalnym składzie. Także powyższa sytuacja pokazuje jak ciężko się gra z Mariborem na wyjeździe. W poprzedniej rundzie również na nich typowałem i się nie zawiodłem, w pierwszym spotkaniu to oni są dla mnie faworytem a nie wyspiarze.


Drużyny z wysp brytyjskich w meczach wyjazdowych zawsze jakoś tracą część swojego potencjału, nawet te najlepsze. Co zaprezentował Celtic w poprzedniej rundzie każdy widział, więc nie będę tego opisywał. Ostatnio wygrali wysoko z ogórami ze swojej ligi, ale jakoś za bardzo nie brałbym tego do siebie, bramki strzelał tam nawet ten słaby Berget, który w meczu z Legią nie pokazał nic ciekawego. Moim zdaniem na tak gorącym bałkańskim terenie Celtic tego meczu nie wygra, biorę opcje DNB na wypadek jakiegoś remisu, kurs 2.00 na to zdarzenie jest dla mnie jak najbardziej do przyjęcia.



Lille jakoś mnie osobiście póki co w tym sezonie nie przekonuję, rozegrali słabe sparingi, w 3 rundzie eliminacji LM wygrali 3-1 ze słabym w tym sezonie Grasshopersem, w lidze najpierw zremisowali u siebie bezbramkowo z pierwszym beniaminkiem Metz, następnie zwyciężyli z drugim beniaminkiem Caen 1-0 po rzucie karnym i czerwonej kartce dla rywala. Także niby nie przegrali jeszcze spotkania w tym sezonie jednak dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z rywalem z trochę wyższej półki jakim niewątpliwie jest drużyna FC Porto.


W Porto doszło do kilku roszad kadrowych jednak przygotowania do nowego sezonu wyglądały bardzo dobrze. Rozegrali 5 sparingów, odnieśli 5 zwycięstw, bilans bramkowy 13-5. Trzeba zauważyć, że ostatnie sparingi rozgrywali z drużynami z ligi angielskiej, dla których była to już końcówka przygotowań do nowego sezonu, czyli podchodzili już jak najbardziej na poważnie do tych spotkań. Porto te spotkania rozgrywało po za domem, więc dzisiaj to nie powinno stanowić dla nich problemu, choć na pewno będzie to ciężki i wyrównany mecz, bo przecież gra idzie o wielka kasę za grę w LM. Wcale nie zdziwiłbym się gdyby tutaj padł remis, ale mimo wszystko wole grać w stronę Smoków. Dla mniej odważnych polecam typ X2 .



Kupon 157​

Stjarnan - Inter⛔
Typ: over 10.5 RR
Kurs: 1.85
Stawka: 10j
Ew: 18.5j
bet365​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 158​

Atletico - Real✅
Typ: 1X
Kurs: 1.72
Stawka: 10j
Ew: 17.2j
Zysk: 7.2j✅
bet365​

Kupon 159​

Bayern - Wolfsburg⛔
Typ: under 10.5 rr
Kurs 1.85
Stawka: 10j
Ew: 18.5j
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 160
Aston Villa - Newcastle✅
Typ: Newcastle + 0.5 AH
kurs: 1.57
Everton - Arsenal✅
Typ: 1X
Kurs: 1.48
Ako: 2.33
Stawka: 15j
Ew: 34.95
Zysk: 19.95j✅
bet365
Kupon 161
Kilmarnock - Motherwell✅
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.61
????Rangers - Dumbarton samobój w 83⛔
Typ: Rangers czyste konto? TAK
Kurs: 1.60
Ako: 2.57
Stawka: 5j
Ew: 12.85j
bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 162
Sunderland - Manchaster Utd ZWROT
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.30
Levante - Villarreal✅
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.53
Ako: 1.99
Stawka: 15j
Ew: 30j, 22.95j
Zysk: 7.95j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 163
Real - Cordoba⛔ 8.45 ale wykonany po 9.00????
Typ: Pierwszy rzut rożny przed 9.00? TAK
Kurs: 1.83
Stawka: 20j
Ew: 36.66j
bet365
Real swój pierwszy mecz w sezonie rozegra na własnym stadionie, a jego przeciwnikiem będzie Cordoba, czyli jak każdy dobrze się orientuję beniaminek La Liga. Do rzeczy styl gry obydwu drużyn jest do przewidzenia, a więc Real jak to zazwyczaj czyni ze słabszymi przeciwnikami od razu ruszy do ataku, natomiast przyjezdni postawią autobus i będą się bronić.
W 10 ostatnich spotkaniach u siebie z tymi słabszymi zawsze typ wchodził, oczywiście w meczach z Barceloną czy Atletico tak nie było jednak to są zupełnie inne spotkania, kto ogląda ten wie.
Jak dla mnie najlepszy typ jeżeli chodzi o ten mecz. A czy wejdzie? Przekonamy się po 20.00:grin:
Kupon 164​
Hajduk - Dnipro⛔ 0-0
Typ: Hajduk Awans
Kurs: 4.58
Stawka: 5j
Ew: 20.15j
sts
Szkoda byłoby nie spróbować pograć tego zdarzenia, przy takim value.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 165
Inter - Stjarnan✅
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.60
Legia - Aktobe✅
Typ: Aktobe strzeli? NIE
Kurs: 1.90
Ako: 3.04
Stawka: 20j
Ew:53.50
Zysk: 33.50✅
Toto-mix
Kupon 166
Inter - Stjarnan✅
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.60
Astra - Lyon⛔
Typ: 1X
Kurs: 1.73
Ako: 2.77
Stawka: 20j
Ew: 48.75j
Toto-mix
Kupon 167
APOEL - Aalborg⛔
Typ: Aalborg + 0.5 AH
Kurs: 1.90
Stawka: 10j
Ew: 19j​
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 168
Guangzhou - WS Wanderers ZWROT
Typ: WS +1 AH
Kurs: 1.95
Stawka: 10j
Ew: 19.5j

Zbyt duża rozbieżność w kursach. Pierwsze spotkanie było w miarę wyrównane, jednak to drużyna z Australii zyskała handicap przed rewanżem zwyciężając 1-0. Dodatkowo ubiegłoroczny triumfator Azjatyckiej Ligi Mistrzów dość poważnie się osłabił w pierwszym spotkaniu gdyż w końcówce pierwszego spotkania za czerwone kartki wyleciało 2 podstawowych zawodników, prawy obrońca i jeden z kluczowych zawodników formacji ataku Gao Lin.
W przerwie sezonu zespół z Chin opuścił ich najlepszy zawodnik, Brazylijczyk Muriqu. Jest spora szans na powodzenie tego typu. Mecz rozpocznie się o 14.
90min. na 2-1 i niestety tylko zwrot.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 169
Atletico - Eibar⛔
Typ: Atletico czyste konto? TAK
Kurs: 1.50
Cordoba - Celta✅
Typ: X2
Kurs: 1.35
Ako: 2.02
Stawka: 30j
Ew: 60.6j
bet365
Dzisiaj ładnie dało się zarobić na LE, co prawda jeden kupon za 20j nie wszedł, ale to była kasa bonusowa z totomix, bo założyłem sobie konto.
Dodatkowo złożyłem wizytę w ziemniaku i dołożyłem trochę kasy, na czyste konta Legii i Interu, 2 piękne kupony za 30j i 10j weszły.
Jakby co daje numery do sprawdzenia żeby ktoś mnie nie posądził o mitomaństwo:grin:, a przy okazji będzie to odpowiedź na pytania o to ile to jest 1j u mnie, a więc proszę: Nr. ref. 525, 899481415105212229, Nr. ref. 995, 899414815105213226, oczywiście nie będzie to liczone do statystyk.

Kupon 170
Burnley - Manchester Utd⛔
Typ: Man Utd czyste konto? NIE
Kurs: 1.61
West Ham - Southampton⛔
Typ: West Ham +0.5 AH
Kurs: 1.50
Ako: 2.42
Stawka: 10j
Ew: 24.2j
bet365
Prawdopodobnie ostatni kupon w tym miesiącu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Kupon 171
Athletic - Levante✅
Typ: 1
Kurs: 1.45
Porto - Moreirense✅
Typ: Moreirense strzeli? NIE
Kurs: 1.80
Ako: 2.61
Stawka: 10j
Ew: 22.96j
Zysk: 12.96j✅
totomix
Postanowiłem pograć jeszcze takie ako. Athletic na fali po awansie do LM, będzie grał pierwszym składem i z Levante powinni sobie poradzić. Porto seria 4 spotkań z czystym kontem , 2 spotkania w lidze i 2 w LM. 3 mecz z czystym kontem w lidze dla takiej drużyny to nic nadzwyczajnego, rywal to beniaminek, który jest bardzo underową drużyną. Według mnie jest potencjał w tym dublu. A kurs w totomixie zdecydowanie najkorzystniejszy.​
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Podsumowanie: Sierpień 2014
Typy zagrane: 50
Typy wygrane: 34
Typy przegrane: 18
Skuteczność: 65%✅✅✅
Wydane: 460
Wróciło: 609.78
Zysk: 149.78✅✅✅
Yield: 32%✅✅✅

Kolejny fajny miesiąc, jeżeli chodzi o zysk, trochę gorzej ze statystyką skuteczności i yieldu,( do statystyk nie był brany pod uwagę kupon za bonusowe środki z totomix), bo wiem, że stać mnie było na lepszy wynik. O ile yield jeszcze jest ok, to skuteczność jak dla mnie pozostawia trochę do życzenia, zazwyczaj jest ponad 70% i do tego chciałbym wrócić w przyszłym miesiącu, choć jak będzie to wyglądało podobnie pod względem zysku jak w 2 poprzednich miesiącach, to przeboleję te staty.:grin: Byle tylko nie pogorszyć, a będzie dobrze.
Podsumowując pierwszy miesiąc po awansie do VIP typy należy zaliczyć do udanych, Ci którzy śledzili moje poczynania w KZS wiedzą mniej więcej jakim stawkami operuję, ale w związku z tym, że nie bardzo chce mi się odpisywać na pytania o stawki, jeszcze raz napiszę poniżej jaką wartość ma u mnie 1j.
1j - 10zł
A tutaj dla uwiarygodnienia 2 dodatkowe kupony z ziemniaka,(totomix):
Nr. ref. 525, 899481415105212229, Nr. ref. 995, 899414815105213226, oczywiście nie jest to liczone do statystyk.
http://cw.totolotek.pl/totomix/sprawdz_kupon/
Dzięki dla tych kilku osób, które motywowały mnie poprzez podziękowania, w formie reputacji. Jeszcze raz dzięki to naprawdę motywuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Wrzesień 2014
Kupon 172
Gibraltar - Polska
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.60
Hiszpania - Macedonia
Typ: Macedonia strzeli? NIE
Kurs: 1.45
Chorwacja - Malta
Typ: Malta strzeli? NIE
Kurs: 1.50
Ako: 3.48
Stawka: 30j
Ew: 91.87j
totomix
Kupon od 07.09 - 09.09, z tego co widziałem tylko totomix ma te opcje póki co.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Wrzesień 2014
Kupon 172
Gibraltar - Polska✅
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.60
????Hiszpania - Macedonia⛔ karny
Typ: Macedonia strzeli? NIE
Kurs: 1.45
Chorwacja - Malta✅
Typ: Malta strzeli? NIE
Kurs: 1.50
Ako: 3.48
Stawka: 30j
Ew: 91.87j
totomix
Kupon od 07.09 - 09.09, z tego co widziałem tylko totomix ma te opcje póki co.​
Kupon 174
Pogoń - Ruch ZWROT
Typ: Ruch 0.0 AH
Kurs: 2.30
Stawka: 10j
Ew: 23j
bet365
Zamknięte w 89min, uff.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom