>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Sassuolo - Udinese @ 2 (2,38)✅ 1:2
EWK: 238zł✅✅✅

Newcastle - MC @ 2 (1,67)⛔ 0:0 zwycięstwo 0:2 po dogrywce
EWK: 167zł

Tottenham (-1) - Hull @ EH 1 (2,00)⛔ 1:1 zwycięstwo po karnych; ten ich trener AVB mógłby się zająć np. fryzjerstwem; ile jeszcze milionów trzeba wydać żeby oni wygrywali z osłabionymi ogórami w jakimkolwiek stylu???
EWK: 200zł

Reims - Monaco @ 1X (1,83)✅ 1:0 wiedziałem, że ASM to bolki i dałem prywatnie bez podpórki po kursie 4,2
EWK: 183zł✅✅✅

PSV (-2) - Roda @ EH 2 (2,00)✅ 1:3 to był najfajniejszy mój typ dziś, ale nie chciałem kozaczyć na forum; na dnb było 8,0!!!
EWK: 200zł✅✅✅

Gyirmot (+1,25) - Gyor @ AH 2 (2,00)✅ 0:3
EWK: 200zł✅✅✅

Czernomorec (-1) - Ludogorec @ EH 2 (2,45)✅ 0:2
EWK: 245zł✅✅✅

ps. nie mogłem wcześniej, brak czasu i problemy z logowaniem, sorka ????
ps2. typy znów szalone niestety, nie miałem jak przemyśleć; oby tylko nie było sporego minusa; podaję znów bardziej dla ruchu na forum; sam tego nie lubię, ale jeszcze bardziej nie lubię nic nie pisać ???? wybaczcie ????

edit: jak widać po powyższych PS-ach ???? trochę przestałem wierzyć w mojego &quot;nosa&quot;, ale niepotrzebnie ????

BILANS DNIA: +366zł ✅
SALDO: +2983zł ✅
BANK: +3983zł✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
będzie duuuuuuży plus gratulację ????
???? mógł być zdecydowanie większy ???? zagrałem na forum zachowawczo, w rzeczywistości typowałem ostrzej, ale jak widać po ostatnich wpisach musiałem w końcu zaliczyć &quot;przyzwoity, zielony&quot; dzień i stąd ta asekuracja ????
Dzięki za gratki ????
PZDR
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Roma (-1) - Chievo @ EH 1 (1,80)⛔ 1:0 oglądałem; takiej determinacji i wypełniania założeń jak w wykonaniu gości dawno nie widziałem, szacun
EWK: 180zł
Śląsk - Podbeskidzie @ [druga połowa] 2 (5,48)⛔ dałbym sobie rękę uciąć, że do przerwy Śląsk nastrzela ile wlezie, a potem się zmęczy i zagapi ze dwa razy, a tu proszę; jednak z Góralami można grać bez bramkarza nawet
EWK: 548zł
Ałania (-1) - Anży @ EH 1 (3,80)⛔ 1:0 wystarczyło niestety
EWK: 380zł
Saratov - Samara @ DNB 1 (2,38):-| 1:1 wygrana po karnych
EWK: 238zł
Betis - Levante @ 2 (4,20)⛔ 0:0 jeśli ktoś to oglądał i nadal twierdzi, że to najlepsza liga świata to sorka; w takim razie polska e-klasa jest druga w kolejności bo chaos jest łudząco podobny ????
EWK: 420zł
ps: zastrzegam sobie, że do g.16.00 coś mogę jeszcze pozmieniać; powyższe to taka pierwsza nocna myśl ????
edit: bogato????
BILANS DNIA: -400zł
SALDO: +2583zł
BANK: +3583zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Istres - Metz @ DNB 2 (1,65)✅ 1:2
Dunkierka - GFC Ajaccio @ DNB 2 (1,57)✅ 0:2
Sonderjyske - Randers @ DNB 2 (1,80)✅ 1:3
Telstar - Willem II @ DNB 2 (1,33)⛔ 3:1 najniższy kurs, a kosztował całkiem sporo
AKO: 6,20
stawka: 100zł
EWK: 620zł
------------------------------------------
Istres - Metz @ DNB 2 (1,65)✅
Dunkierka - GFC Ajaccio @ DNB 2 (1,57)✅
EWK: 259zł✅✅✅
------------------------------------------
Sonderjyske - Randers @ DNB 2 (1,80)✅
Telstar - Willem II @ DNB 2 (1,33)⛔
EWK: 240zł
ps. nie zagram po raz kolejny na włoskie Lanciano, ale jeśli znów wygrają to znaczy, że na poważnie myślą o awansie i są w stanie to zrobić. Na Modenie wydaje się to jednak mega trudne
BILANS DNIA: -41zł
SALDO: +2542zł
BANK: +3542zł

edit: nawet remis w Holandii dałby spory plus, a tu klops:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Mój typ dnia: FC Kopenhaga - Nordsjaelland @ X2 (2,20) moja największa porażka na forum i chyba w ogóle w mojej przygodzie z bukmacherką; ściemniać ze składami to jednak w Danii umieją
stawka: 200zł
EWK: 440zł
Sochaux - St.Etienne @ 2 (1,85)⛔
Millwall - Burnley @ 2 (2,30)⛔
EWK: 426zł
Stoke - Southampton @ 2 (2,40)⛔
Brunszwik - Bayer @ 2 (1,50)⛔????
Mons - Genk @ 2 (1,57)✅
EWK: 565zł
Widzew - Pogoń @ (1,95)⛔
Legia (-1) - Zagłębie @ EH 1 (1,95)✅
EWK: 380zł
FC Kopenhaga - Nordsjaelland @ DNB 2 (3,40)⛔
Rapid - Admira @ 1 (1,44)✅
EWK: 490zł
BILANS DNIA: -600zł boli to bardzo, ale trzeba się z tym liczyć w bukmacherce
SALDO: +1942zł
BANK: +2942zł

edit: Nie ruszałem Basel, Steauy, Chelsea, Porto, Sevilli, Milanu, Ajaxu, PSV, Cracovii, Celtiku... ale nawet to nie pomogło, masakra!!! Real i Bayern wybłagały zwycięstwa; o co tu chodzi?????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Czy ktoś zna może stronkę ze strzelcami bramek w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej, ale nie 100+ tylko zestawienie tych wszystkich Piechów, Nowaków, Gargułów, Robaków, Kuświków, Gołębiewskich itp.???
Nigdzie nie można tego znaleźć. Wszyscy kopiują tylko w kółko to samo (klub STU), a w takiej niemieckiej lidze wiesz nawet kto komu buty czyści przed meczem.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Mam dylemat. Mógłbym zacząć podawać po jednym typie dziennie (tak jak to się widzi w tych płatnych super hiper typach) i dopieścić je do granic możliwości, a później szczycić się, że wychwyciłem nie wiadomo co i moja skuteczność oscyluje w granicach 90%. Nie jest to jednak w zgodzie z moją naturą niecierpliwą i szukającą wrażeń. Doskonale wiem, że jeśli zagram 10 typów dziennie szczególnie w jakiś &quot;szewski poniedziałek&quot;, gdzie jak w kultowym &quot;Rejsie&quot;: &quot;kompletnie nic się nie dzieje&quot; to narażam się na ryzyko i wpadki.
Z kolei jeśli będę wybierał po jednym typie to będę musiał przestawić swoje podejście do typów radykalnie. Chcę być dobrze zrozumiany. Mnie nie kręci wygrywanie po 5zł dziennie i w konsekwencji uciułanie 1500zł rocznie itp. Moje &quot;szołmeńskie&quot; drugie &quot;ja&quot; każe mi robić to z fajerwerkami.
Z drugiej jednak strony &quot;mniej znaczy więcej&quot; i takie &quot;ascetyczne&quot; samoograniczenie może być swoistą terapią na niecierpliwość ????
Z tego względu chyba napocznę trzeci wątek.
Mam nadzieję, że nikt tego nie czyta mój pamiętniczku:pPPPP
 
baczek92 500

baczek92

Użytkownik
rób taśmy, graj tak jak uważasz a nie jak wszyscy ;)
jeśli chodzi o tych strzelców to chyba nie ma takiego rankingu i musisz raczej korzystac z portalu 90minut albo wikipedia i sprawdzac kazdego zawodnika osobno ????
 
H 0

haes82

Użytkownik
Witam, przyznaję, iż zdarza mi się korzystać z Twoich typów, aczkolwiek robię to rzadko - uważam, iż jesteś dobrym typerem, z okresami passy jakich pozazdrościć może niejeden forumowicz, ale zarazem graczem dość nierównym, z długimi okresami wtop. Z całą pewnością jest w Tobie potencjał (i to duży!), ale moim zdaniem błąd polega na zbyt dużej ilości typów naraz, często wrzucanych ad hoc, tak po prostu - całe szczęście, że (chyba jako jedyny na forum) często dajesz ostrzeżenia w stylu &quot;tego przypadkiem nie grajcie, bo tak sobie strzeliłem, pewnie nie wejdzie&quot;. Mimo wszystko jesteś jednak na plusie, ale ilość &quot;górek&quot; i &quot;dolin&quot;, które stworzyłem na wykresie w Excelu analizując Twój topic przeraża.
Uważam, że mniej typów, ale bardziej przemyślanych wyciągnęłoby Cię (i wielu pasożytów takich jak ja) na wyżyny - ale z drugiej strony widzę, że bawi Cię kiedy coś się dzieje, kiedy jest tego dużo, kiedy można przeżywać więcej emocji. Może zatem faktycznie warto założyć topic z typami extra albo też od czasu do czasu podać &quot;typ dnia&quot; albo &quot;szczególnie polecam&quot; - ale Twój topic, twoja wola.
pozdrawiam
Haes
 
Y 0

ynex

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą.
Przydałby się trzeci temat w którym byś podała typy must bet,a w tym byś szalał do woli ;)
Jesli tu byś wtopił,to tam jeden typ za większą sumę i możesz być na zero ! ????
Pozdrawiam
 
waski870 6

waski870

Użytkownik
moim zdaniem jestes dobrym typerem mogłbys robic nadal takie tasmy ale jak robisz 4 jednego dnia to bys mogł pisac ktora jest najbardziej pewna najlepiej jak bys robił % do kazdej tasmy i tak jak pisze haes82 dobre jest &quot;typ dnia&quot; albo &quot;szczególnie polecam&quot; ale zaczołes juz to robic wiec jest ok ja odkad jestem na forum to zobaczyłem twoje tasmy i bardzo mi sie spodobało codzienie wchodze i patrze co nowego u ciebie ???? teraz na pucharach w koncu zarobimy pozd czekam na typy ????
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Śledzę Twój temat od dłuższego czasu i często zdarza mi się zagrać Twoje taśmy. Mimo kilku niepowodzeń jestem przekonany, że w najbliższym czasie rozbijesz bank. Moim skromnym zdaniem mógłbyś założyć trzeci temat, ale tego nie zamykaj ;) Jakoś nie widzę słów krytyki co do Twoich typów, wręcz przeciwnie, więc nie poddawaj się!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie odgapiaj :p Tak na serio rob co chcesz. Masz dobre typy ale wybierasz zle mecze.
Pozdrawiam
Sorka, ze tak długo. Dzięki za radę ???? Musiałem zrobić przerwę i po stuprocentowo skutecznej analizie wczorajszych meczów (tzn złapałem też dwa remisy na DNB bo obstawiałem na MU i Bayer) chyba jestem gotowy na czwartek.
Pozdro i dzięki
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
rób taśmy, graj tak jak uważasz a nie jak wszyscy ;)
jeśli chodzi o tych strzelców to chyba nie ma takiego rankingu i musisz raczej korzystac z portalu 90minut albo wikipedia i sprawdzac kazdego zawodnika osobno ????
Witam, tak zrobię, ale nowy wątek też chyba założę dodatkowo.
Co do statystyk to faktycznie chyba kiedyś się wkurzę i sam zrobię. Nawet oficjalnej stronie ligi nie chciało się tego robić. Chyba tylko płatna encyklopedia Fuji się pofatygowała, ale nie będę im płacił ????
Pozdro i dzięki ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam, przyznaję, iż zdarza mi się korzystać z Twoich typów, aczkolwiek robię to rzadko - uważam, iż jesteś dobrym typerem, z okresami passy jakich pozazdrościć może niejeden forumowicz, ale zarazem graczem dość nierównym, z długimi okresami wtop. Z całą pewnością jest w Tobie potencjał (i to duży!), ale moim zdaniem błąd polega na zbyt dużej ilości typów naraz, często wrzucanych ad hoc, tak po prostu - całe szczęście, że (chyba jako jedyny na forum) często dajesz ostrzeżenia w stylu &quot;tego przypadkiem nie grajcie, bo tak sobie strzeliłem, pewnie nie wejdzie&quot;. Mimo wszystko jesteś jednak na plusie, ale ilość &quot;górek&quot; i &quot;dolin&quot;, które stworzyłem na wykresie w Excelu analizując Twój topic przeraża.

Uważam, że mniej typów, ale bardziej przemyślanych wyciągnęłoby Cię (i wielu pasożytów takich jak ja) na wyżyny - ale z drugiej strony widzę, że bawi Cię kiedy coś się dzieje, kiedy jest tego dużo, kiedy można przeżywać więcej emocji. Może zatem faktycznie warto założyć topic z typami extra albo też od czasu do czasu podać &quot;typ dnia&quot; albo &quot;szczególnie polecam&quot; - ale Twój topic, twoja wola.

pozdrawiam
Haes
Witam ???? W stu procentach trafnie odczytałeś moje poglądy i intencje jakie mną kierują w prowadzeniu tematu, brawo ????
Faktycznie, psuję skuteczność dużą liczbą typów dziennie. Zrobię chyba dodatkowy temat z jednym typem dziennie (może nie co dzień) i pogłębioną analizą.
Dzięki za wszystkie rady. Wezmę pod uwagę na bank.
Pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z przedmówcą.

Przydałby się trzeci temat w którym byś podała typy must bet,a w tym byś szalał do woli ;)

Jesli tu byś wtopił,to tam jeden typ za większą sumę i możesz być na zero ! ????

Pozdrawiam
Tak zrobię ???? Dzięki i pozdro ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
moim zdaniem jestes dobrym typerem mogłbys robic nadal takie tasmy ale jak robisz 4 jednego dnia to bys mogł pisac ktora jest najbardziej pewna najlepiej jak bys robił % do kazdej tasmy i tak jak pisze haes82 dobre jest &quot;typ dnia&quot; albo &quot;szczególnie polecam&quot; ale zaczołes juz to robic wiec jest ok ja odkad jestem na forum to zobaczyłem twoje tasmy i bardzo mi sie spodobało codzienie wchodze i patrze co nowego u ciebie ???? teraz na pucharach w koncu zarobimy pozd czekam na typy ????
Z taśm na pewno nie zrezygnuję, nie ma obawy ????
Pomyślę jak je oznakować. Chyba wrócę do &quot;nagłówków&quot;: SOFT i HARD plus ewentualna gradacja tych określeń ????
Pozdro, coś na czwartek wymyślimy ????
 
Do góry Bottom