>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy piłkarskie powyżej 1,5

L 3

lucassss

Użytkownik
Gdzieś pytałeś czy podawać informacje o meczach o których zmieniłeś zdanie i już byś ich nie stawiał. Chciałem to zacytować lecz nie mogę tego znaleźć(chyba winna godzina ???? . Jeśli chodzi o mnie bardzo bym prosił abyś podawał takie informacje, nawet godzinę przed meczem. Ja jeśli stawiam jakiś mecz z Twoich typów wchodzę jeszcze parę razy na forum sprawdzić czy nowych informacji na ten temat nie podałeś, więc ja jestem ZA.Widzę że oboje zarywamy nocki ???? pozdrawiam i owocnego w same zielone plusiki dnia życzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś - z racji pucharowego tygodnia - mamy niezbyt wiele klarownych spotkań. Analiza jest mocno ograniczona przez utrudniony dostęp do INFO.
Coś jednak wybiorę bo nie byłbym sobą. Nie stawiam niestety na żadnego &quot;pewniaka&quot; więc mój nowy pomysł z TYPEM DNIA prawdopodobnie poczeka do jutra ????

Widzew - Cracovia @ 2 (2,50)✅ 1:3
EWK: 250zł

Kalsdorf - Pasching @ 2 (1,67)✅ 1:2
EWK: 167zł

Nijmegen - Heerenveen @ 2 (2,15)⛔ 2:1
EWK: 215zł

FC Oss - Helmond @ 2 (1,85)✅ 2:3
EWK: 185zł

Arminia - 1.FC Koln @ 2 (1,73)✅ 0:eek:ne:grin:
EWK: 173zł

Viking - Alesund @ 1 (1,57)⛔ 1:3
EWK: 157zł

Tavriya - Arsenał Kijów @ DNB 2 (2,38)ANULOWANE
EWK: 238zł

Zlin - Zizkov @ DNB 2 (2,63)✅ 1:2
EWK: 263zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Gdzieś pytałeś czy podawać informacje o meczach o których zmieniłeś zdanie i już byś ich nie stawiał. Chciałem to zacytować lecz nie mogę tego znaleźć(chyba winna godzina ???? . Jeśli chodzi o mnie bardzo bym prosił abyś podawał takie informacje, nawet godzinę przed meczem. Ja jeśli stawiam jakiś mecz z Twoich typów wchodzę jeszcze parę razy na forum sprawdzić czy nowych informacji na ten temat nie podałeś, więc ja jestem ZA.Widzę że oboje zarywamy nocki ???? pozdrawiam i owocnego w same zielone plusiki dnia życzę ????
OK, nikt więcej nie zabrał głosu, a więc Twój pomysł wygrywa w stosunku 100% - 0% ???? Wyniki jak w wyborach na Białorusi, czy innym &quot;Edenie&quot;:p
 
A 0

abuku8013

Użytkownik
Wtedy byłoby na pewno dużo mniej trafionych typów. Brak dogłębnej analizy popartej sprawdzonymi (udostępnianymi często krótko przed meczem) informacjami.
Będzie lepiej dla nas wszystkich jak będziesz wrzucal jednak w dzień meczu ;)
Pozdrawiam!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
STAN KONTA
BILANS DNIA: +338zł
SALDO: +3071zł

BANK: +4071zł
Oglądałem mecz w Eredivisie. Tam powinno być &quot;grubo&quot; i to w drugą stronę!!!
Jednak jestem najbardziej zły o Norwegię; bardzo dobrze, że Viking nie wygrał chociaż Aalesund grał bez 6 podstawowych zawodników (kluczowych); Viking to są bolki i miernoty i nie mam pojęcia jak znaleźli się tak wysoko w tabeli!!!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
skup się bo jutro postawić chcę grubą kaskę i mam nadzieje że pomożesz mi w ograniu buka. będę śledził twój temat. pozdrawiam
hehe, ostro ???? nie lubię jak ktoś nie rozumie konwenansów bo wówczas sam sobie szkodzi ????
po pierwsze mam nadzieję, że kibice KSG zrobią taką roz... na pierwszym meczu po oddaniu stadionu, że cała Polska będzie podziwiać (mam na myśli ultra kibicowski klimat bez zadym). Pamiętam jak na Roosevelta 20 lat temu przychodził nadkomplet i atmosfera była BOSKA!!!
Nawet jeśli przyjeżdżaliście do mojego miasta (i szczerze życzyłem Wam przegranej ???? ) to szanowałem Was za DOBRE WYJAZDY ???? . Wiem, że nie będzie na razie trybuny głównej, ale jeśli przyjdzie 20-21 tysów na Legię w pucharze albo ewentualnie na pierwszy mecz w rundzie wiosennej to pokażecie całej Polsce, że można!!!
Nie jestem kibicem Górnika tylko całej polskiej piłki i mam nadzieję, że u Was będzie zawsze komplet i zmobilizujecie resztę do przychodzenia na stadiony!!!
A o typy nie bój nic chociaż dziś może być problem z podaniem bo brak czasu jest aż nadto widoczny ????
również pozdrawiam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Wtedy byłoby na pewno dużo mniej trafionych typów. Brak dogłębnej analizy popartej sprawdzonymi (udostępnianymi często krótko przed meczem) informacjami.
Będzie lepiej dla nas wszystkich jak będziesz wrzucal jednak w dzień meczu ;)
Pozdrawiam!
Kolega Abuku ma niestety racje. Nie jestem ALFĄ i OMEGĄ i nie siedzę w sztabach wszystkich drużyn w Europie więc nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć.
Lepiej wiedzieć więcej choć później!!!
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Szkoda ze dzien przed spotkaniami nie udostepniasz typow :p
I tak większość typów podaję właściwie dłuuugo przed czasem. Gdybym chciał tak naprawdę przeciągać strunę (w niektórych wątkach widziałem) to podawałbym wszystko pięć minut przed meczami!!!
Większość podaję na kilka lub kilkanaście godzin przed meczem więc nie jest tak najgorzej!!! ????
Pozdro
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
skup się bo jutro postawić chcę grubą kaskę i mam nadzieje że pomożesz mi w ograniu buka. będę śledził twój temat. pozdrawiam
jeszcze raz odniosę się do &quot;biało-czerwono-niebieskiej szachownicy&quot; ????
teraz zauważyłem, że podałeś Gliwice jako miejsce zamieszkania ????
kiedyś grałem z chłopakami z Piasta. szkoda, że w prawie 200-tysięcznym mieście nigdy nie będzie kompletu na 10-tysięcznym stadionie ????
smutna prawda, ale musiałoby przyjechać MAN U albo BARCA ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
DZIŚ NIE BĘDZIE POSTÓW I TYPÓW Z POWODU BRAKU CZASU!!!
SAM ŻAŁUJĘ BO DLA KIBICA I TYPERA TO DZIEŃ ŚWIĘTY ????
MOŻE ZAŁAPIĘ SIĘ NA OSTATNIE MECZE (TE WIECZORNE), ALE WĄTPIĘ!!!
PRZEPRASZAM I ZAPRASZAM NA NIEDZIELĘ
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wjot 23

wjot

Użytkownik
Kolego, kiedy tylko znajdziesz chwilę, to podziel się z nami ewentualnymi typami. Oczywiście dobrze by było, żebyś zaznaczał (jak dotychczas) czy przeanalizowałeś w miarę dokładnnie dane typy, czy jest to po prostu &quot;na czuja&quot;.
pzdr
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś kompletne szaleńce bez analizy, tak dla siebie żeby było co liczyć wieczorem ????
Wielka szkoda, że nie mam dziś czasu.
Nie radzę dziś z nich korzystać bo może wyjść naprawdę cieniutko.
Molde - Rosenborg @ DNB 2 (2,51)⛔ 1:0
EWK: 251zł
Akhisar - Besiktas @ DNB 1 (2,50):-| 3:3 prowadzili i to dwiema bramkami
EWK: 250zł
CFR Cluj - Astra @ DNB 2 (2,23):-| 0:0 ????ustawiła mecz
EWK: 223zł
Colchester - Peterborough @ 2 (1,70)⛔ 1:0 ????ustawiła mecz
EWK: 170zł

Sampdoria - Atalanta @ DNB 2 (2,40)⛔ 1:0 ????ustawiła mecz
Inter - Hellas @ 1 (1,50)✅ 4:2 i jeszcze 2x????, ale chociaż tym razem sprawiedliwie i w doliczonym czasie
EWK: 360zł
edit: ojjj, ależ się czerwono zrobiło; w zasadzie to ten kolor to był w moim przypadku taki LEITMOTIV.
obym w taki niegroźny sposób (w meczach &quot;od czapy&quot;) wyczerpał limit pecha; wówczas uznałbym ten dzień za wręcz udany ????

BILANS DNIA: -300zł
SALDO: +2771zł
BANK: +3771z
ł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
w pogoni za straconym czasem ????
St. Etienne - PSG @ 2 (1,83) ⛔ 2:2 Marquinhos SHOW!!!
stawka: 200zł
EWK: 366zł

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że gospodarze to nie do końca ta sama drużyna co na początku sezonu; w końcu wrócili kluczowi gracze jak Brandao, Gradel czy Perrin. Będą dużo groźniejsi niż Anderlecht i na pogrom nie ma co liczyć. Ale dla podtrzymania optymizmu garść statystyk:
  • PSG niepokonane w lidze od 21 kolejek
  • PSG zachowało czyste konto w 5 spośród ostatnich 7 meczów w lidze
  • PSG strzeliło gola w każdym spośród ostatnich 29 meczów o stawkę (od 2 marca) i jednocześnie nie przegrało od tamtej pory ani jednego wyjazdowego meczu w standardowym wymiarze czasowym (1 porażka po rzutach karnych).
  • St. Etienne traciło minimum 2 gole w każdym z ostatnich 5 meczów ligowych
  • St. Etienne traciło gola w każdym z ostatnich 10 spotkań o stawkę

ale żeby nie było tak &quot;kolorowo&quot;:
  • PSG wygrało w St. Etienne zaledwie 2 razy przez ostatnie 13 lat
  • St. Etienne przegrało zaledwie jeden spośród ostatnich 13 meczów ligowych na własnym boisku (z Tuluzą 1:2 /20 września)


Roda - PSV @ 2 (1,70)⛔ 2:1 ktoś powie, że przesadzam z marudzeniem? prowadzą, tracą jednego gola, tracą zawodnika, tracą drugiego gola, tracą bramkarza i nie mają zmiany więc kończą w dziewięciu????
EWK: 170zł

Vitesse (-1) - Groningen @ 1 (2,60)⛔ 2:2 następni geniusze, prowadzą 2:0 i potrafią w swoim stylu spieprzyć wszystko w końcówce
EWK: 159zł????+????

Koge - AB Kopenhaga @ 1 (1,65)✅ 1:0
Vendsyssel - Horsens @ 2 (1,65)✅ 1:4
EWK: 272zł✅✅✅

Grodig - Red Bull Salzburg (-1) @ EH 2 (2,30)✅ 0:3
EWK: 230zł✅✅✅

Parma - Milan @ 2 (2,20)⛔ 3:2 gol w doliczonym czasie????????????
EWK: 220zł

Freiburg - HSV @ 2 (2,60)✅0:3
EWK: 260zł✅✅✅

Panthrakikos - PAOK @ 2 (1,80) ???? ✅0:3
EWK: 180zł✅✅✅

Tottenham (-1) - Hull @ EH 1 (2,10)⛔ 1:0 ehhhh
EWK: 210zł

Chievo - Fiorentina @ 2 (2,00)✅ 1:2
EWK: 200zł

Napoli (-1) - Torino @ EH 1 (2,06)✅ 2:0
EWK: 206zł

Odd - Sarpsborg @ 1 (1,75)⛔ 2:2 dwukrotnie prowadzili i jeszcze w kluczowym momencie meczu zostali osłabieni przez &quot;czerwień&quot;
EWK: 175zł

Zurich - Basel @ 2 (1,95)⛔ 0:0
EWK: 195zł

Sion - Grasshoppers @ 2 (2,20)⛔ 2:0
EWK: 220zł

Vaduz - Biel @ 1 (1,73)✅ 4:1
EWK: 173zł✅✅✅

Mjallby - IFK @ 2 (1,83)⛔ 2:1
EWK: 183zł


*EH - handicap europejski

edit: to jest niesamowite; mecze w których nie ma dziwnych czerwonych kartek, karnych w końcówce i goli w ostatnich sekundach kończą się wysokimi zwycięstwami moich; rzadko wygrywam fartem w ostatniej sekundzie:
6 wygranych dwiema lub trzema bramkami, porażki prawie zawsze jednym golem i to w doliczonym czasie nierzadko
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
To są pomysły modyfikowane po wielokroć, ale mi się podobają więc niech i tu będą ???? AKO nie liczę, ale już na oko widać, że między 3 i 5 mniej więcej. Wieczorem wszystko podsumuję ????
St. Etienne - PSG @ 2 (1,83)⛔ 2:2 szok!!!
Vitesse - Groningen @ 1 (1,57)⛔ 2:2 pajace; jedna z moich pierwszych taśm tutaj skończyła swój żywot na meczu Vitesse, które prowadziło 3:0 i grało z przewagą zawodnika i potrafiło to zremisować; dziś zmarnowali tylko dwubramkową przewagę więc wszystko przed nimi; nigdy więcej, choćby kupili Messiego!!!????+????

AKO:
stawka: 100zł
EWK:
Koge - AB Kopenhaga @ 1 (1,65)✅ 1:0
Grodig - Red Bull Salzburg @ 2 (1,44)✅ 0:3
Panthrakikos - PAOK @ 2 (1,80)✅ 0:3
AKO:
stawka: 100zł
EWK: 428zł✅✅✅
Tottenham - Hull @ 1 (1,38)✅ 1:0
Chievo - Fiorentina @ 2 (2,00)✅ 1:2
Napoli - Torino @ 1 (1,38)✅ 2:0
AKO:
stawka: 100zł
EWK: 381zł✅✅✅
Mjallby - IFK @ DNB 2 (1,33)⛔ 2:1
Zurich - Basel @ DNB 2 (1,40):-| 0:0
Sion - Grasshoppers @ DNB 2 (1,57)⛔ 2:0
AKO:
stawka: 100zł
EWK:
Teplice - Pilzno @ DNB 2 (1,53)⛔ 1:0 przy 0:0 w około 60.min. był karny dla gości/ten babol kosztował mnie i kolegę w &quot;realu&quot; 1000zł
Dynamo - Mariupol @ 1 (1,33)✅ 1:zero:grin:
Kayserispor - Galatasaray @ 2 (1,44)✅ 2:4
AKO:
stawka: 100zł
EWK:
Patrick - Celtic @ 2 (1,40)✅1:two:grin:
Celje - Maribor @ 2 (1,40)⛔1:0 gol w 92.min.????????????
Brasov - Steaua @ 2 (1,57)✅1:2
AKO:
stawka: 100zł
EWK:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kwidzyniak 0

kwidzyniak

Użytkownik
Dzięki serdeczne za typy. Piszę to bez ironii. Nie zawsze się wygrywa i nie zawsze się zgarnia grubą kasę od buka. Dzisiaj kilka drużyn strasznie zawiodło, ale taki jest sport i piłka. Jeszcze raz dzięki i czekam na kolejne typy.

Ps. Przy okazji mega szacunek za ostatnią LE, gdzie w &quot;mega taśmie&quot; nie wlazło tylko Waregem.
Pozdrawiam !
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dzięki serdeczne za typy. Piszę to bez ironii. Nie zawsze się wygrywa i nie zawsze się zgarnia grubą kasę od buka. Dzisiaj kilka drużyn strasznie zawiodło, ale taki jest sport i piłka. Jeszcze raz dzięki i czekam na kolejne typy.


Ps. Przy okazji mega szacunek za ostatnią LE, gdzie w &quot;mega taśmie&quot; nie wlazło tylko Waregem.

Pozdrawiam !
Dzięki wielkie ???? Właśnie skończyło grać PSG i czar prysł; jestem w szoku; wiedziałem, że St. Etienne w pełnym składzie jest u siebie groźne ale takie coś; inna sprawa, że długo &quot;Zieloni&quot; grali 12-u na 10-u (Marquinhos ???? )
No starałem się jak mogłem. Niezliczona ilość goli w doliczonym czasie i prawie nigdy w moją stronę ???? Albo kartki w połowie meczu przy remisie i po bólu. Tego niestety nie przewidzimy.
Dzięki wielkie i pozdrawiam
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Świetnie, po prostu bosko!!!???? Zagrałem w tym wątku wczoraj w sumie 32 spotkania (licząc też &quot;powtórki&quot;). Bilans bramkowy to: 60-32, a ja jestem praktycznie na ZERO ???? Śmiać mi się chce????
Przegrało tylko 5 moich drużyn, w tym Milan i Maribor w doliczonym czasie, a Viktoria Pilzno nie strzeliła w końcówce karnego mając jeszcze wówczas wynik remisowy. Do tego kilka dziwnych remisów oraz żałosna porażka IFK walczącego o &quot;mistrza&quot; z &quot;ogórami&quot;. Świetnie! ????
BILANS DNIA: +30zł ✅
SALDO: +2801zł ✅
BANK: +3801zł
✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
z braku laku
Nie mówię, że nie wejdzie, ale jakoś specjalnie się nie nastawiam ????
Kuban - Anży @ 1 (1,62)✅ 2:0
stawka: 200zł
EWK: 324zł✅✅✅
Getafe - Athletic @ DNB 1 (1,82)⛔ 0:1 właśnie się dowiedziałem, ze Athletic wygrał tam pierwszy raz w historii ???? zaje...; Getafe miało karnego, ale po co strzelać; w ogóle mam wrażenie jakby hiszpańskie drużyny nie do końca rozumiały o co chodzi z tym wynikiem końcowym meczu i jak to się liczy:p przegrywają i kopią sobie między stoperami, ich bramkarz gra na czas i w ogóle jest fajny piknik, kibice śpią, w sumie miło, ciepło i zaraz wrócą do domu i na winko...????
EWK: 182zł
Novara - Cesena @ DNB 2 (2,50):-| 1:1 już nawet nie będę komentował, gol w 89.min., stoper pochyla się do piłki, którą ma na wysokości 2,5m, a na plecy wskakuje mu o pół głowy niższy weteran jakiś; zaczynam dostrzegać te sygnały z filmiku jaki mi kolega wysłał do drugiego wątku; kiedy ja kopałem w piłkę to raczej obrońca wolał mnie połamać niż mnie dopuścić do piłki, a ten tu się grzecznie usunął; czasy się zmieniają; czyli jednak skomentowałem ????
EWK: 250zł????????????
BILANS DNIA: +24zł :grin:✅
SALDO: +2825zł ✅
BANK: +3825zł
✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Bez większej analizy, ale podaję bo nie wiem jak będzie u mnie z czasem.
Atalanta - Inter @ 2 (1,95)⛔ 1:1
EWK: 195zł
Montrose - Queen&#39;s Park @ 1 (1,70)⛔ 1:2
EWK: 170zł
Mikołajów - Shachtar @ OVER 3,5 (1,96)⛔ 0:3
stawka: 200zł
EWK: 392zł
Bastia - Ajaccio @ 1 (2,10)✅ 1:0
EWK: 210zł✅✅✅
Eindhoven - NEC @ 2 (1,91)✅ 0:1
stawka: 200zł
EWK: 382zł✅✅✅
+ mocno życzeniowo ????
Pasching - Wolfsberger @ 1 (3,60)⛔ 2:2 dwukrotnie prowadzili i lipa
EWK: 360zł
edit: same &quot;ogrooomne&quot; pomyłki ???? ; gdyby Pasching utrzymało któreś z dwóch prowadzeń, byłby fajny plusik, a tak...
BILANS DNIA: -208zł
SALDO: +2617zł
BANK: +3617zł
 
Do góry Bottom