>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
YIELD
Mam mały dylemat z liczeniem yieldu.
Na logikę chyba raczej powinno się wliczać do niego zwroty i rozliczać je jako wygrana po kursie 1,00?
Będzie to działało na moją niekorzyść, ale jak mus to mus ????
[obeznanych z tematyką proszę o zabranie głosu ???? ]
W takim razie mój yield liczony od samiutkiego początku tego wątku (wliczyłem nawet te moje głupoty i eksperymenty) wynosi po przeszło czterystu kuponach i niemal sześciuset zagranych zdarzeniach:
8,0872%
Gdyby jednak nie uwzględniać kuponów - zwrotów to jest delikatnie lepiej bo:
8,5668%
Chyba nie ma tragedii? Jak sądzicie?
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
YIELD ZA OBECNY SEZON
Piszę to bardziej dla żartu więc proszę się nie irytować. Wiem, że yield liczony za krótki okres nie jest miarodajny. Inna sprawa, że ten policzony za całokształt również nie do końca oddaje jakość moich typów bo w wielu miejscach eksperymentowałem i nie myślałem o tym wcale, a dokonywałem ilościowego przemiału czasem nawet z nudów.
Tak czy inaczej w obecnym sezonie (po 65-u kuponach) mogę się pochwalić yieldem :
48,2154% ????
a jeśliby nie liczyć zwrotów to:
49,7460% ????
jeśli utrzymam tę formę do grudnia to będę milionerem:p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
A jednak zagram ????

Nie są to żadne pewniaki, tak &quot;na czuja&quot; tym razem bo info prawie wcale nie ma nt. tych spotkań

Belgia U21 - Włochy U21 @ 1 (2,25) ⛔ 0:1 oglądałem; sam byłem ciekaw jak Belgowie pograją z tym swoim ofensywnym stylem przeciwko naprawdę rzetelnej grze obronnej; Belgia miała sytuacje, ale nie zasłużyła na wygraną, max. remis
Islandia U21 - Francja U21 @ 2 (1,44) ✅ 3:4
EWK: 324zł

A to jest już typowe myślenie życzeniowe ????

Szwajcaria U21 - Chorwacja U21 @ 2 (4,33) ✅ 0:2 nie wiem skąd buki wzięły ten kurs, ale ich strata:p
EWK: 433zł ✅✅✅

BILANS DNIA: +233zł ✅
SALDO: +3367zł ✅
BANK: +4367zł ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Widzę, że kursy szaleją ???? Dużo zależy od podejścia poszczególnych ekip (oczywiście tych o nic nie grających).
Na Rumunię (która jak najbardziej gra o stawkę) wczoraj był jeszcze znośny kurs 1,33, a już dziś jest marne 1,17 i spada ????

Dopóki nie poznam choćby przybliżonych składów nie ma sensu żebym podawał &quot;pewniaki&quot; ????

Tak więc na teraz dam głównie typy na mecze &quot;o nic&quot; dla FUNU ????

Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50) ⛔ 1:1 prowadzili;większość meczu dominowali, a na koniec zostali wygwizdani przez swoich kibiców więc macie już jakiś pogląd na to co musiałem oglądać
Cypr - Albania @ DNB 2 (1,80) :-| 0:0 dominacja absolutna ze strony gości i co z tego
EWK: 270zł

Serbia - Macedonia @ 1 (1,40) ✅ 5:1
Szkocja - Chorwacja @ DNB 2 (1,53) ⛔ 2:0 dziś się okazało, że goście oleją
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,53) ⛔ 1:1 dominacja i gol w doliczonym
EWK: 328zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 3

wotalke

Użytkownik
Wziąłem Twoje 3 typy z U21 - wielka szkoda Belgii, bardziej obawiałem się Chorwacji a tu taka niespodzianka. Swoją drogą gratuluję wysokiej wygranej ???? I z niecierpliwością czekam na konkretne typy na jutro ???? )))
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Wziąłem Twoje 3 typy z U21 - wielka szkoda Belgii, bardziej obawiałem się Chorwacji a tu taka niespodzianka. Swoją drogą gratuluję wysokiej wygranej ???? I z niecierpliwością czekam na konkretne typy na jutro ???? )))
Trochę przesadziłem ???? Sam lubię i szanuję włoską szkołę choć czerpię inspirację z różnych stron świata (to odnośnie mojego grania w piłkę oraz zapatrywań związanych z tym sportem). Ktoś kto mnie zna osobiście powiedziałby, że trochę się sprzeniewierzyłem ideałom (oczywiście ironicznie) bo postawiłem na radosny, ofensywny futbol w starciu ze starym dobrym catenaccio ????

A jutro coś się wymyśli ????

Pozdrawiam i zapraszam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Chyba nic więcej nie wymyślę. Najbardziej ciekawi mnie jak sobie poradzi Islandia oraz czy poważnie do sprawy podejdą: Holandia, Szwajcaria, Belgia, Chorwacja, Czechy i Włochy.
Wszystko będzie jasne jeszcze przed północą ????

Litwa - Bośnia i Hercegowina (-1) @ EH 2 (1,80) ⛔ 0:1 gol i gra w dziada
Norwegia - Islandia @ DNB 2 (1,83) :-| remis wystarczył, ale to się okazało po fakcie
EWK: 329zł

Szwajcaria - Słowenia @ BTS (1,83) ⛔ 1:0 tak gra drużyna, która walczy o awans z taką która nie walczy o nic
Turcja - Holandia @ BTS (1,53) ⛔ 0:2 tak gra drużyna, która walczy o awans z taką która nie walczy o nic
EWK: 280zł

Izrael - Irlandia Północna @ 1 (1,50) ⛔ 1:1
Belgia (-1) - Walia @ EH 1 (1,45) ⛔ 1:1????????????
EWK: 218zł

Azerbejdżan - Rosja @ 2 (1,33) ⛔ śmiech i żenada????????????
Szwecja - Niemcy @ 2 (1,70) ✅ 3:5 a tak grają zespoły mające jakiś honor
EWK: 226zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
I dorzucam takiego szaleńca bo znalazłem teraz:
Rumunia (-1) - Estonia @ EH 1 (1,45) ✅ 2:0
Turcja - Holandia @ druga drużyna zdobędzie +1,5 gola / TAK (2,06) ✅ 0:2 i gdybym zdążył to tamte poprzednie też bym pozmieniał
EWK: 299zł ✅✅✅

ps. Robin van Persie po ostatnim piątkowym hattricku stał się najskuteczniejszym piłkarzem w historii holenderskiej repry. Szacun i ciekawe czy pójdzie za ciosem (i czy dostanie szanse) ????

BILANS DNIA: -401zł ⛔ dawno tego nie było; chyba czas na krótką przerwę
SALDO: +2966zł ✅
BANK: +3966zł ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
No i zacząłem się rozpisywać na temat dzisiejszych meczów i stało się coś dziwnego ???? Straciłem dłuuugiego wpisa ???? To pewnie te moje problemy techniczne. Nic to, tak pokrótce chodzi o to, czy piłkarze poważnie podejdą do zawodu, czy selekcjonerzy nie zaczną zachowywać się kunktatorsko itp. Gdzieś czytałem, że 9 zawodników Chorwacji jest zagrożonych kartkami, a tu baraże za pasem więc w dzisiejszych typach (w odróżnieniu od wczorajszych) już CROATII nie ruszam.
edit: no i Chorwacja &quot;olała&quot;
Inna sprawa jest taka, czy kluby nie walczą o swoje i czy nie umawiają się z selekcjonerem, że jak mecz o nic to gwiazdy do klubu szybciutko proszę oddać, ewentualnie dać im pokopać z pół godzinki ????
Aaa, jeszcze jedno. Nie mam pojęcia jak podchodzą sami piłkarze (federacje też) do rankingu FIFA. Czy się on komuś podoba czy nie to na jego podstawie dokonuje się podziału koszyków, co ma ogromne znaczenie przy losowaniu i - koniec końców - określa szanse na awans.
Szczerze wątpię żeby większość piłkarzy miała to na uwadze i mogło ich to jakoś dodatkowo zmotywować. To jest moje prywatne zdanie, ale jakoś taka przenikliwość piłkarzy i antycypowanie:p kłóci mi się z codziennie słuchanymi przeze mnie wywiadami ich autorstwa.
Obawiam się, że działa to na zasadzie: &quot;Jaki ranking? Co mnie obchodzi ranking? A kto wie czy ja w ogóle będę grał w następnych eliminacjach? A może złapię kontuzję? Ja mam za 3 dni klub, niech się inni martwią&quot; ????
Tak coś czuję, ale może się mylę.
edit: chyba się jednak nie mylę; kilka drużyn poległo choć gdyby im zależało na rankingu to by się spięli (vide Czarnogóra)
Wszystkiego nie przewidzimy, ale porównując &quot;wczoraj i dziś&quot; widać co zaczęło budzić moją wątpliwość ????
Pozdrawiam
ps. Pozdrowienia dla Adminów bo chłopaki robią dobrą robotę
ps2. nawet nie wiedziałem, że nie każdy może pisać na PW, tzn. że konieczne są wpisy ???? ; człowiek się ciągle uczy
 
steny 3

steny

Użytkownik
No i zacząłem się rozpisywać na temat dzisiejszych meczów i stało się coś dziwnego Straciłem dłuuugiego wpisa
Zauważyłem że mnie wylogowuje ze strony jak nic na niej nie klikam dokładnie nie wiem ile czasu potrzeba żeby z automatu wylogowało. We wcześniejszych postach też coś o tym chyba wpomniałeś z jeden raz, że coś długo piszesz i Ci tego nie zapisuje prawda? ;)
Taka dobra rada ode mnie otwórz sobie notatnik tam pisz co Ci do głowy przychodzi a potem kopiuj wklej i będzie git :razz:. Ja tak czasami robię jak mam zamiar trochę wypocin napisać może nie na tym forum ale ogólnie :grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Zauważyłem że mnie wylogowuje ze strony jak nic na niej nie klikam dokładnie nie wiem ile czasu potrzeba żeby z automatu wylogowało. We wcześniejszych postach też coś o tym chyba wpomniałeś z jeden raz, że coś długo piszesz i Ci tego nie zapisuje prawda? ;)
Taka dobra rada ode mnie otwórz sobie notatnik tam pisz co Ci do głowy przychodzi a potem kopiuj wklej i będzie git :razz:. Ja tak czasami robię jak mam zamiar trochę wypocin napisać może nie na tym forum ale ogólnie :grin:
???? Wielkie dzięki, tak to prawda. Kiedyś tak się zagalopowałem w pisaniu parę razy, napisałem pół epopei ???? a tu lipa... i trzeba od nowa. Pierwszym razem to myślałem, że mnie krew zaleje:pP hehe
Teraz to się wydarzyło coś innego, może jakieś skoki napięcia ????
O tym wylogowywaniu to już wiem, ale i tak dzięki. A dodatkowo (tak jak radzisz) kopiuję sobie każdy wpis ????
Niedawno zauważyłem, że jak się logujemy to tam jest taki &quot;bajer&quot; obok żeby sobie odhaczyć i wtedy niewylogowywuje ????
Ogólnie to dzięki za wsparcie w drugim wątku ???? Aż takiego ARMAGEDONU to się nie spodziewałem choć wiem że nie co dzień jest niedziela ????
Tak do ogólnej informacji napiszę pewien truizm, ale czasem takie rzeczy lepiej wyartykułować.Wiadomo, że ja przecież &quot;produkuję&quot; się tu nie tylko dla siebie ???? Więc jak przegrywamy to razem ???? Przykro trochę, ale zszedłem na ziemię:p a taki prysznic się czasem przydaje ????
Pozdrawiam Ciebie i Pozostałych ????
ps. Zrobię za chwilę (pewnie trochę to potrwa) takie podsumowanie dzisiejszych wydarzeń ????
edit: zrobiłem to w drugim wątku; pokazuje abstrakcyjność wczorajszych wyników ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś coś nowego ???? Nie jestem znawcą brazylijskiej Serie A, ale może coś &quot;urodzę&#39;. Jak wejdzie to może się do niej przekonam ????
Na start szykuję od razu odważne zagranie bo przeciwko faworytowi + na przełamanie na Gremio ????

Santos - Internacional @ 2 (3,00) ⛔ 0:0 Inter przeważał i był na pewno bliżej strzelenia gola; oglądałem
Gremio - Corinthians @ 1 (1,91) ✅ 1:0
EWK: 573 zł

Atletico PR - Atletico MG @ 1 (1,95) ✅ 1:zero:grin::grin::grin:
Criciuma - Portuguesa @ 1 (2,10) ⛔ 1:3
EWK: 410zł

Wszystkie mocno ryzykowne, ale spróbuję

edit: prawie każde inne ułożenie tych kuponów dałoby ✅, ehhh
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
dziś dzień na wesoło po wczorajszej traumie ????
I kolejny debiut w moim wątku. Kobieca piłka, tego jeszcze nie grali:p

Brondby - Barcelona @ DNB 2 (2,10) :-| 2:2 Barca straciła gola w 95. min. ???? ????????????
PSG - Tyreso @ DNB 2 (2,00) :-| 0:0
EWK: 420zł
EWK2: 100zł ✅ (czyli ZWROT stawki):)

edit: jak na pierwsze w życiu obstawianie kobiecej piłki nie jest źle:p ; 30 sekund zabrakło do wygranej ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Puchar Hiszpanii, tak dla siebie to gram. Z góry odradzam bo tam często gęsto gospodarz ma jakąś dziwną moc. W Anglii, Polsce i na całym świecie kibicuje się lepiej niż tam, ale to właśnie tam - nie wiedzieć czemu - przewaga własnego boiska to jest +10 do skilli:p
W żużlu własny tor nie daje tyle co w hiszpańskiej piłce:p (ironia)
A ja zagram na przekór głównie na gości ????

Tudelano - Cartagena @ DNB 2 (2,00) ✅ 1:4
Jaen - La Coruna @ DNB 2 (1,90) ⛔ 2:0 tak żenującego poziomu jak zaprezentowało Depor to w meczu Puszcza - Chojniczanka nie uświadczysz; ja nie wiem z czym do ludzi. To jest drużyna z aspiracjami na grę w elicie? Czarek Wilk to tam jest wirtuozem. Po pierwszej połowie było mi tak słabo, że nie mogłem dłużej na to patrzec. Jakby Jaen to była Barca, a Depor to RKC Waalwijk. Widzicie to? ???? Gdybym miał dziś dostęp do konta internetowego to VA BANQUE na JAEN!!! kabaret
Huelva - Lugo @ 1 (1,80) ✅ 1:0 :grin:
EWK: 684zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dokładam i poprawiam bo widzę co odwala Depor. Jakby im j...powiązali, a są czołową drużyną drugiej ligi i mają ambicje na awans i grają przeciwko najsłabszej, najbiedniejszej drużynie tych rozgrywek (chyba beniaminek zresztą, ale nawet nie chce mi się sprawdzać)
To są cuda, 2/3 stadionu puste, żadnego zorganizowanego dopingu, same pikniki i tylko ochy, achy przy strzale. Można usnąć śmiało, a ci panikują jak amatorzy. Żenada

Leganes - Santander @ DNB 2 (2,00) :-| 1:1 (wygrana, ale po karnych)
Huelva - Lugo @ 1 (1,80) ✅ 1:zero:grin:
EWK: 360zł
EWK2: 180zł ✅✅✅

edit: dobrze, że dołożyłem w przerwie meczu w Jaen ten kuponik bo się coś uratowało
 
L 3

lucassss

Użytkownik
Hej.Proponujesz jakieś mecze na dzisiejszą noc? Wiem że wtedy nie ma zbyt dużego wyboru jednak może masz coś do zaproponowania. Dzięki za Twoje typy są to jedyne które dziennie obserwuje na tym forum.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Hej.Proponujesz jakieś mecze na dzisiejszą noc? Wiem że wtedy nie ma zbyt dużego wyboru jednak może masz coś do zaproponowania. Dzięki za Twoje typy są to jedyne które dziennie obserwuje na tym forum.
Dziś mam swój debiut w lidze brazylijskiej [kilka postów wyżej] ????
Ale to są &quot;ryzykanty&quot; i to spore więc może lepiej przeczekać. Jak się okaże, że czuję tamten klimat to może się wgryzę bardziej i będzie można na tym polegać. ????
Teraz to eksperyment więc sam zdecyduj biorąc wszystko powyższe pod uwagę ???? Dla FUNu za &quot;piątaka&quot; można zaszaleć z taśmą ????

A za &quot;dzięki&quot; również dziękuję. Fajnie wiedzieć, że ktoś docenia i korzysta ????
Pozdrawiam ????
 
L 3

lucassss

Użytkownik
O wczorajszym dniu trzeba jak najszybciej zapomnieć ???? czasem są takie dni że nic nie wchodzi i nic sie na to nie poradzi ???? miejmy nadzieje że kolejne dni będą bardziej optymistyczne.
 
Do góry Bottom