>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No i U.Cluj w końcu przełamał tą fatalną passę meczy bez wygranej ???? do tej wygranej jeszcze ugrane 1,50 zł na kasynie no i jutro za piątaka znowu z czymś lecimy ????

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No niestety Ribnica nie sprawiła niespodzianki i nie wygrała z VaLePą. Na dzisiaj 5 zł ugrane na kasynie więc później zamieszczę dzisiejszy kupon

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Niestety Swansea zawalił tamten kupon tracąc gola w 92 min ale lecimy z jeszcze jednym zakładam na dzisiaj. Na szybko ugrane 5 zł na ruletce i jeszcze wysłałem teraz takiego &quot;świra&quot;

Nie będę tutaj przedstawiał sytuacji w rodzimych ligach oraz w samej grupie ligi europejskiej bo i tak każdy gracz doskonale ją zna więc skupię się głównie na tym dlaczego postanowiłem zagrać na drużynę z Cypru. Po pierwsze Lazio od początku sezonu nie traktuje tych rozgrywek priorytetowo i według mnie w pełni nie angażuje się w nie. Dla nich najważniejsza jest liga a jak odpadną z tego europejskiego pucharu to się nic nie stanie i w pełni będą mogli się skupić tylko i wyłącznie na Serie A. Po drugie możliwe, że dzisiaj zagrają w rezerwowym składzie aby dać odpocząć podstawowym graczom i oszczędzając ich na mecze ligowe. Po trzecie Apollon jest w formie a rozgrywki te traktuje bardzo poważnie i dzisiaj wystawi najlepszych graczy jakich ma do dyspozycji. Pewnie inicjatywa będzie po stronie gospodarzy ale liczę na to, że Apollon wyjdzie z jakąś zabójczą kontrą, która zakończy się zdobyciem gola przez ten zespół i drużyna z Cypru &quot;dowiezie&quot; to zwycięstwo do końca. Liczę tutaj na skromne 0-1 a jak będzie to się przekonamy.
 
W 0

wolo125

Użytkownik
Przepraszam że zaśmiecam ci temat, ale muszę wiedzieć ????
W jaki sposób wygrywasz co chwilę te 5zł na kasynie, bo z tego co zauważyłem jest to taki pewny sposób i ciekawi mnie na czym on polega, czy mógłbyś mi to jakoś objaśnić? Z góry dziękuje ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
W meczu Barnet - Welling remis jak najbardziej sprawiedliwy bo było to bardzo wyrównane spotkanie z małą ilością sytuacji podbramkowych. Na kasynie zgodnie z planem 5 zł ugrane więc przydałoby się teraz ugrać coś w zakładach, bo ostatnio dawno nic nie trafiłem

 
Do góry Bottom