>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy od Isac'a

I 25

isacgk1993

Użytkownik
Byłem pewny, że Francja wygra, aczkolwiek gra zaczęła się psuć, mam na bwinie taki fajny system opcyjny &#39;cash out&#39; to z niego skorzystałem i jeszcze troszkę zarobiłem, a screen&#39;a zamieściłem, bo jakbym napisał, że z takiej opcji skorzystałem i w porę jeszcze uciułałem parę dych to nikt by nie uwierzył.
I mówiłem, że to temat dla mnie - nie musi nikt wierzyć, ja lecę dalej - dostaję podziękowania na pv za pomoc - to cieszy, ale nie wszyscy są uczynni i wręcz coś próbują wmówić.
Amen. ;)
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
No super, jednak jak bys sie nie tlumaczyl to jednak Francja przegrala a u Ciebie ciagle widnieje w temacie ten typ na plus, wiec moze jednak to zedytujesz?
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Teraz dopiero mam możliwość skorzystania z laptopa, poprawione!
co ty tu poprawiles? wycofany? typ jest na ⛔ i tak go powinienes rozliczyc. krecisz od samego poczatku, zmieniasz stawki jak nie wejdzie, rozliczasz jak ci sie podoba. statystyki to sobie mozesz prowadzic w excelu a nie tutaj, na forum jakby nie mowic bukmacherskim, podales typ, ktos skorzystal i poszedl, wraca i ma typ na ⛔ a ty mimo ze masz taki sam, rozliczasz na ✅ :]
 
S 0

snajpero

Użytkownik
Śledzę twój wątek IsacGK1993 od początku i coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że ściemniasz i kręcisz. Podczas Euro przy którymś typie pisałeś, że chcesz mieć tu wszystko dokładnie i szczerze udokumentowane, podparte screenami. Szkoda tylko, że nie podparłeś przegranych 3 tysięcy w meczu Portugalia - Walia i postawionych 10, następnego dnia na Niemcy - Francja. Pozostałe typy wchodzą ci fantastycznie, ale jak już jest po meczu :grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
IsacGK1993 nie przejmuj się specjalnie. To forum jest niestety dla dzieci grających na zapałki, szukających mega kursów 23, no bo jak się dostanie 10zł kieszonkowego to marzy się takiemu nastolatkowi zarobić parę tysięcy ???? Każdy kto podaje typy, które mu wchodzą zasługuje na szacunek bo dzięki jego wiedzy można za free zarobić, a co poniektórzy tego nie rozumieją. Ja akurat obserwowałem w czasie Euro i wszystko było uczciwie rozliczane, a co najważniejsze praktycznie wszystkie typy mu weszły i były podawane przed spotkaniami ! Jak ktoś by grał takimi stawkami co podawał miał by na plus kilka średnich krajowych.
To jest żałosne co tu jest na tym forum. Ja na rok przestałem w ogóle je obserwować i zarobiłem sporo kasy, taka to była pomoc tutaj. Najbardziej mnie śmieszy jak teraz zacząłem sprawdzać niektóre typy i konfrontować z tym co grałem i np masówka w finale LM na Atletico ???? śmiech na sali. A ja sobie bez wypaczania własnej analizy zagrałem na remis i awans Realu ???? i wpadła kasa. Ludzie grający na 1rundy LE czy LM. 90% typów w plecy bo jak można coś tu ugrać ? 1 kolejka polskiej ligi i z 80% typów nie trafionych. Wielka mega promocja na Chełmiankę.... Po prostu smutek i śmiech jednocześnie z tego forumka. Idźcie tam narzekać bo jak by ktoś grał stawkami po 1k te wspaniałe typy to by już mógł po 3 dniach zastawiać samochody, a nie tu się przywalacie !!!!!!!
Najbardziej śmieszą mnie teksty, że wrzucę typ jak wrócę z roboty. Skoro ktoś ma wiedzę jak zarabiać kasę na bukmacherce po co pracuje, a jak nie ma po co podaje typy ? Prawda jest taka, że na tym forum żaden typer zarabiający kasę nigdy nic nie poda, co najwyżej puści &quot;bąka&quot; bo będzie chciał coś zamieszać w kursach. A jest jeszcze tendencja, że nawet osoby takie jak ja czy IsacGK1993 które po prostu traktują to jako hobby i zarabiają poddawane są niechęci i ostracyzmowi. Przez ostatnie 4 lata zauważyłem, że im ktoś jest lepszy tym bardziej zawsze ktoś się przywala, a to, że analiza zła, jak by była najważniejsza, a nie typ, a to, że coś tam poprawił jak tutaj.
IsacGK1993 nie prowadzi tematu ze statystykami tylko swój własny temat gdzie może robić co chce. To jest oczywiste, że jak się ma możliwość kontrowania to się to robi. Jeśli prowadzi dla siebie temat, jak pisał to skontrował na Polskę i wyszedł na plus, a typ podał jako wycofany. Ja bym tak nie zrobił, ale to jest nowy użytkownik, który nie musi wszystkiego dokładnie znać, a i tak to dokładnie wytłumaczył ! A tu się rzucili na niego wielcy &quot;typerzy&quot; z tysiącem pkt reputacji ! Jakoś w czasie Euro nic nie koloryzował. A czym takim wykazaliście się wy: snajpero (konto do 2014 i to PIERWSZY post !!!!!!!) i następny: bosco (posty: 56, reputacja: 198). Nic sami nie proponujecie, ale przyczepiacie się do kogoś kto ma wyniki ! Typowa zawistna polskowatość. Żałosne.
IsacGK1993 nie przejmuj się. Ja od czasu do czasu spojrzę na twoje posty.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przeczytalem caly temat i nie wiem czego Ty bronisz Adamo przeciez widac ze autor lubi kręcić.
Zaslanianie sie ze na telefonie dlatego tak jest dziecinne ja wszystko wrzucam z Tel i nie ma problemu.
Zysk jest fajny ale jest kręcenie i sa bety bez sensu za 10 tysięcy jeden nie wejdzie i będzie ratowanie i zamykanie tematu.
Ludzie dajcie spokój z jakimiś kontrami i innymi gownami poza forum.
Albo jesteście dobrzy na forum albo nie i kontry i paint wam nie pomogą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przeczytalem caly temat i nie wiem czego Ty bronisz Adamo przeciez widac ze autor lubi kręcić.
Zaslanianie sie ze na telefonie dlatego tak jest dziecinne ja wszystko wrzucam z Tel i nie ma problemu.
Zysk jest fajny ale jest kręcenie i sa bety bez sensu za 10 tysięcy jeden nie wejdzie i będzie ratowanie i zamykanie tematu.
Ludzie dajcie spokój z jakimiś kontrami i innymi gownami poza forum.
Albo jesteście dobrzy na forum albo nie i kontry i paint wam nie pomogą.
Autor ma konto nawet nie od miesiąca, a wykazał się olbrzymią skutecznością. W czasie Euro nic nie kręcił bo uważnie go obserwowałem, a te ostatnie spotkania ? Może po prostu nie wiedział, że raz podanego typu się nie rusza. Ponieważ to nowy użytkownik mógł nie wiedzieć. Zauważ, że pisał o skontrowaniu w trakcie trwania i myślał, że można wtedy wycofać typ, albo zmienić. Ja uważam, że tu nie było złej woli tylko niewiedza. Granie grubo kilku typów rocznie wcale wbrew pozorom nie jest takie złe. Oczywiście trzeba mieć wiedzę jak by się grało codziennie, ale to też taktyka. Ja tak gram od 2 lat i wyszedłem już 100 razy lepiej niż jak grałem codziennie małymi stawkami. No ten bet za 10tyś mu wszedł ????
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
IsacGK1993 nie przejmuj się specjalnie. To forum jest niestety dla dzieci grających na zapałki, szukających mega kursów 23, no bo jak się dostanie 10zł kieszonkowego to marzy się takiemu nastolatkowi zarobić parę tysięcy ???? Każdy kto podaje typy, które mu wchodzą zasługuje na szacunek bo dzięki jego wiedzy można za free zarobić, a co poniektórzy tego nie rozumieją. Ja akurat obserwowałem w czasie Euro i wszystko było uczciwie rozliczane, a co najważniejsze praktycznie wszystkie typy mu weszły i były podawane przed spotkaniami ! Jak ktoś by grał takimi stawkami co podawał miał by na plus kilka średnich krajowych.

To jest żałosne co tu jest na tym forum. Ja na rok przestałem w ogóle je obserwować i zarobiłem sporo kasy, taka to była pomoc tutaj. Najbardziej mnie śmieszy jak teraz zacząłem sprawdzać niektóre typy i konfrontować z tym co grałem i np masówka w finale LM na Atletico ???? śmiech na sali. A ja sobie bez wypaczania własnej analizy zagrałem na remis i awans Realu ???? i wpadła kasa. Ludzie grający na 1rundy LE czy LM. 90% typów w plecy bo jak można coś tu ugrać ? 1 kolejka polskiej ligi i z 80% typów nie trafionych. Wielka mega promocja na Chełmiankę.... Po prostu smutek i śmiech jednocześnie z tego forumka. Idźcie tam narzekać bo jak by ktoś grał stawkami po 1k te wspaniałe typy to by już mógł po 3 dniach zastawiać samochody, a nie tu się przywalacie !!!!!!!

Najbardziej śmieszą mnie teksty, że wrzucę typ jak wrócę z roboty. Skoro ktoś ma wiedzę jak zarabiać kasę na bukmacherce po co pracuje, a jak nie ma po co podaje typy ? Prawda jest taka, że na tym forum żaden typer zarabiający kasę nigdy nic nie poda, co najwyżej puści &quot;bąka&quot; bo będzie chciał coś zamieszać w kursach. A jest jeszcze tendencja, że nawet osoby takie jak ja czy IsacGK1993 które po prostu traktują to jako hobby i zarabiają poddawane są niechęci i ostracyzmowi. Przez ostatnie 4 lata zauważyłem, że im ktoś jest lepszy tym bardziej zawsze ktoś się przywala, a to, że analiza zła, jak by była najważniejsza, a nie typ, a to, że coś tam poprawił jak tutaj.

IsacGK1993 nie prowadzi tematu ze statystykami tylko swój własny temat gdzie może robić co chce. To jest oczywiste, że jak się ma możliwość kontrowania to się to robi. Jeśli prowadzi dla siebie temat, jak pisał to skontrował na Polskę i wyszedł na plus, a typ podał jako wycofany. Ja bym tak nie zrobił, ale to jest nowy użytkownik, który nie musi wszystkiego dokładnie znać, a i tak to dokładnie wytłumaczył ! A tu się rzucili na niego wielcy &quot;typerzy&quot; z tysiącem pkt reputacji ! Jakoś w czasie Euro nic nie koloryzował. A czym takim wykazaliście się wy: snajpero (konto do 2014 i to PIERWSZY post !!!!!!!) i następny: bosco (posty: 56, reputacja: 198). Nic sami nie proponujecie, ale przyczepiacie się do kogoś kto ma wyniki ! Typowa zawistna polskowatość. Żałosne.

IsacGK1993 nie przejmuj się. Ja od czasu do czasu spojrzę na twoje posty.
I kto to mówi?? gość który non stop się wymądrza ile to on kasy nie zarobił, i non stop chce udowodnić że jest najlepszy,choć....... plecie bzdury. Wspomniałeś o Atletico, czemu nie wspomniałeś o Francji i o tym jak po mistrzowsku negowałeś typy na to że Portugalia zdobędzie trofeum. Po meczu jakoś nie widziałem abyś przyznawał racji tym co grali na Portugalię. A i jeszcze jedno opróżnij sobie skrzynkę odbiorczą
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom