>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy od Isac'a

I 25

isacgk1993

Użytkownik
Ruszamy z tematem, tylko piłka nożna, w każdej innej dyscyplinie nie czuję się mocny na tyle, aby obstawiać pieniądze rzeczywiste.
Do tej pory na EURO udało mi się zarobić 5280 złotych. Oczywiście do wglądu na priv wszystkie kupony dla zainteresowanych.
Układa się pięknie, dodatkowo nowy sezon piłkarski rusza - moim celem jest zarobek miesięczny w wysokości 500 złotych (≈). I tak miesiąc w miesiąc.
Ściśle określony plan, baza danych z aktualizacją marży dodatniej i wąska pula meczy do obstawiania, wszystko z głową - do tego &#39;wystarczy&#39; dopisać szczęście i cyferki gwarantowane!
Zwykle nie będę analizować w tygodniu - w weekend się pokuszę - ze względu na brak czasu, a jeśli już naskrobię to chcę, aby to była analiza porządna, chłodna i obiektywna!
W temacie można prowadzić dyskusje, wyrażać swoją opinię, zapraszam!
Zaczynamy! Miło mi powitać, Isac!
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Niemcy - Włochy X2 @1.65 ✅✅✅
Stawka - 3000 zł.
-------------------------
Szybki update, dzień 03.07 - &gt; Oczywiście remis tak jak przypuszczałem, mimo, że w ciemno bym go nie obstawił, wolałem się zabezpieczyć. Również typowałem, ale na sucho, że będzie underek 2,5 i był - dalej - powiem szczerze, że od początku spotkania gra Włochów mi się po prostu nie podobała, brakło im pary, było to widać od pierwszych minut, Conte w drugiej połowie rzucał wskazówkami i po graczach szło wyczytywać, że chcą dogrywki i karnych, motorycznie byli słabsi od Niemców, atakiem pozycyjnym nie zrobili wielkiej krzywdy naszym sąsiadom, ale cieszy remis i pewny mój traf.
Co do Niemiec - tak jak mówiłem kibicuje chłopakom bardzo długo i w tym meczu to było to -to był ten przebłysk, rozkręcili się, mogę zasugerować, że Niemcy zdobędą mistrza Europy. Grali bardzo porządnie i co ważne - INTELIGENTNIE.
Lecimy dalej!
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Przyjrzałem się temu spotkaniu tak naprawdę od każdej strony. Powiem szczerze, że typowanie z użyciem prawdziwych pieniędzy odpuszczę do momentu rozpoczęcia i pogrania parunastu minut - maksymalnie 15&#39;. Potem zadecyduję, na chwilę obecną w meczu Polska-Portugalia szedłbym tradycyjnie w stronę X2 (podwójna szansa) właśnie z korzyścią na ekipę CR7, dlaczego? Jeden wielki argument przemawia za chłopakami - motoryka, szybkościowa i wytrzymałościowa, a szczgególnie właśnie wydolność odegra tutaj znaczący wpływ. Czuję, że będziemy mieć dogrywkę, ale w tym momencie nie widząc początkowych minut jestem pewien, że nie wygramy po 90&#39;. Oczywiście biorąc spotkanie na chłodno, statystyki i zdrowy rozsądek - wiadomo - może dojść mega szczęścia, totalna klapa ze strony Portugalii i bagatela nasza cudownie mądrza gra na siłach.
Takich spotkań się nie obstawia przed meczem, jeśli już to &#39;live&#39;. I tego się trzymajmy.
Zedytuję ten psot w razie W jeśli postanowie, że warto postawić większą sumę pieniędzy, bo umówmy się - inaczej się stawia 100zł, a inaczej 3000zł, choć nikt nie karze stawiać 3000, ale przy tej wartości umiejętności stawiającego muszą być naprawdę spore i wszechwiedza na dany temat.
Do usłyszenia!
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Walia - Belgia, 1X @2,00 ✅✅✅
Stawka - 1500 zł.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jak sądziłem i przypuszczałem Panowie (i Panie jeśli takowe są) - Walia mimo kiepskiego początku pewnie rozprawiła się z rywalem, nadal nie potrafi grać atakiem pozycyjnym co jest ich kulą u nogi to raz, dwa - brak bocznego obrońcy, który trzymał linię i ustawiał prawo własności odbioru w skrócie myślowym, dalej - zbyt duży &#39;heroizm&#39; Hazarda - mało pomyślunku, zauważcie - Belgowie w niektórych momentach nawet źle biegali, bardzo nie mądrze, nie szanowali piłki.
Walia? Brak słów. Pod kątem nie efektowności, a efektywności bezbłędnie.
Lecimy dalej, zapraszam do dyskusji jak najbardziej! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem grubo na awans Portugalii. Co o tym myślisz ? Będą ważne braki w drużynie Walii.
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Zastanawiam się nad zagraniem grubo na awans Portugalii. Co o tym myślisz ? Będą ważne braki w drużynie Walii.
Jeśli mogę się wtrącić to najpewniejszym typem na to spotkanie wydaje mi się BTS. Stawiałem równo we wszystykich czterech ćwierćfinałach i się nie zawiodłem. Osobiście liczę na Walie ale zapewne tutaj nie skończy się jak z Belgami. Portugalia gra jak gra ale zagrożenie stwarzają więc wydaje mi się że bramki powinny paść z obu stron. Na pewno nie grałbym awansu Portugalii na pewniaka ponieważ nie widzę za bardzo argumentów przemawiających za tym.
Również czekam na opinie gospodarza tematu bo widzę że preferujemy ten sam styl grania. Pozdrawiam.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Analizę dotyczącą spotkania półfinałowego Portugalia - Walia zamieszczę we środę. Do tego czasu sporo się może zmienić - podczas treningów przede wszystkim. Na tym poziomie dyspozycje i samopoczucie są zmienne na przestrzeni doby. Także &#39;widzimy się&#39; we środę jeśli chodzi o to zdarzenie.
Dziś pograłem Australijską, chciałbym przeprosić, bo z telefonu zawarłem zakład, a nie miałem jak zamieścić analizy - to był zakład z bardzo wysokim prawdopodobieństwiem, daruję już sobie argumentację za moim typem, ponieważ już po spotkaniu, które oczywiście trafiłem. Lecimy dalej!
Bulleen - Pascoe Vale, X2 @1.70 ✅✅✅
Stawka - 1000zł.
Wieczorem zamieszczę zrzut ekranu zakładu, żeby nie było. Chcę tu mieć wszystko przejrzyście i szczerze udokumentowane.
Edit - dodaję potwierdzenie - &gt; https://zapodaj.net/061d3ac844987.png.html
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No zdecydowałem się pograć mocniej na awans Portugalii, czyste zwycięstwo, a także w dublu na awans Portugalii i Francji. Argumentacja podana w wątku dotyczącym tego meczu. Niby należy rzeczywiście czekać do końca bo coś może stać się w trakcie treningu, ale to działa zawsze w 2 strony i wtedy kursy albo rosną albo maleją.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Mecz Portugalia - Walia, czyli pojedynek szczęściarzy, u których brak chemii i radości ze spędzenia wspólnego czasu, oraz rewelacji Euro, wspaniałych Wyspiarzy, których można spytać otwarcie, ale i retorycznie - kiedy Wam chłopaki braknie paliwa?!

Portugalia bez jednego ważnego ogniwa, Walia bez dwóch. Nie będę przytaczać statystyk z ostatnich spotkań, strzałów celnych, posiadania piłki albo kornerów - są to ogolno-dostępne statystyki i wartości, do których każdy zainteresowany ma dostęp. Ale podam swoje refleksje i pewien oczywisty fakt, zacznę od tego drugiego.

Portugalia ma potężny minus - mianowicie jest po dwóch dogrywkach i widać było już po zawodnikach zmęczenie. Nie tylko mam na myśli obolałości fizycznych - ale również te psychiczne. Atmosfera w zespole mimo półfinału nie najlepsza, trener nie żyje, aż tak spotkaniem jak jego przeciwnik. Dwie gwiazdy - Ronaldo i Nani nie mają nici porozumienia, Ricardo szarpie, ale piłka mu ucieka, jedynie Santos, przyszły nabytek Bayernu, jest ociekającym talentem, choć z formą nie trafił na najwyższe loty, ale to jednak on haruje, podaje, wraca, strzela, cieszy się jak chłopiec z bramki, albo mądrych podań, tak - to inteligentny gracz.

Brak rozgrywającego w składzie Portugalii to spory ubytek - kto oglądał ten wie jak ten chłopak rozgrywa piłkę i myśli na boisku z wyprzedzeniem, a i tak Portugalia ma duże problemy i ledwo doszła do półfinału.

Walia - Ramsey&#39;a szkoda, to oczywiste, ale na szczęście pod mój typ to ofensywny gracz, a mi tu nie zależy na wygranej Walii w 90&#39;.
Z przodu jest Gareth i Robson. Wystarczy na obronę Portugalii - zaufajcie mi z tym faktem, kolejnym.

Dalej, Walijczycy nie mieli ani jednej dogrywki, a mecz z Irlandią oraz pierwszą połowę z Belgią pograli - umówmy się - na stojąco. Z Belgami w drugiej przycisnęli i wynik każdy zna, każdy też wie, jak sprytnie zagrali i popisali się dużą dawką piłkarskiej mądrości.

Drugi brak na tyłach Wyspiarzy jest odczuwalny, to oczywiste, ale gracze są tak zmotywowani, że zamiennik spełni tę rolę jak trzeba. Zobaczcie na jego grę w klubie w sezonie - pierwsze skrzypce, jeśli gra. Ale szczerze? Walijczycy będą tak zmotywowani grając przeciwko Ronaldo jak nasi, a nawet jeszcze bardziej, bo stawką jest finał, a grają rewelacyjnie, wyłączą go z gry, są wypoczęci, nawet ta zmiana spowodowana kontuzją z bolokach defensywnych wyjdzie na plus pod kątem wydolnościowym!

Nie neguję, aż nadto stwierdzenia, że to Portugalia znajdzie się w finale, ale po 90&#39; Walia nie będzie przegrywać, a kursy w jej kierunku to value. Po raz kolejny zagram podwójną szansę w ich stronę, bo kurs znowu potężny.

Ustawienie, które typuje i definicje schematowe na ten mecz:
|-------------------------------------------------------------------
|
| Eliseu Taylor
| Chester
|
| Fonte Ronaldo Kanu Allen
|
|Patricio Pereira Sanches Ledley Williams Hennessey
|
| Pepe Nani Bale Collins
|
| Davies
| Cedric Gunter
|
|-------------------------------------------------------------------




Portugalia - Walia, X2. @1.67
Stawka
- 3000zł. ⛔⛔⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam takie pytanie - musisz grać olbrzymim budżetem skoro stawkujesz po 3k czy 1,5k, czy to takie zakłady za 50% budżetu czy 100% ? Ja to na to Euro zupełnie hobbistycznie więc nawet nie założyłem budżetu tylko gram jak &quot;fala poniesie&quot;, a w zasadzie założyłem, ale po Polska-Portugalia odpłynąłem zwiększając budżet i stawki kilkukrotnie. Ale żeby grać stawkami po 3k to budżet musisz mieć olbrzymi. I nie zrażaj się tym niepowodzeniem z Walią. Jakie pomysły na jutro z Francja - Niemcy ? Pozdrawiam
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Kurcze, pierwsze niepowodzenie na tym Euro - mówi się trudno choć trochę szkoda zarobionych funduszy, krótkie podsumowanie.
Do tej pory na PLUS - 7280✅✅✅, a mogło być 10280. Lecimy dalej, jest świetnie.
Adamo - stawki ustalam do konkretnego wydarzenia, powiem szczerze, że Walią się zachłysnąłem i poddusiłem w tym meczu choć dwa razy dała mi &#39;win&#39;. Jestem i tak mega zadowolony, 7k zysku, czystego, dziś ostatni zakład - ostatnie spotkanie typuję na tych MŚ dzisiaj.
Niemcy - Francja, idę w kierunku Francji, ale nie wiem dokładnie jeszcze co i za ile, dam znać.
 
M 482

mnich90

Użytkownik
Co do Niemiec - tak jak mówiłem kibicuje chłopakom bardzo długo i w tym meczu to było to -to był ten przebłysk, rozkręcili się, mogę zasugerować, że Niemcy zdobędą mistrza Europy. Grali bardzo porządnie i co ważne - INTELIGENTNIE.
To jest Twoja wypowiedź po meczu Niemcy - Włochy. Dzisiaj stawiasz 10k na Francję z remisem. Co Cię skłoniło do takiego typu? Bardziej liczysz na remis w tym spotkaniu a kurs na x2 wyższy niż na 1x? Rozumiem że wpływ moglo mieć też spotkanie Francji z Islandią ale uważam że to jak zagrała Islandia w 1 połowie nie może być żadnym wyznacznikiem.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Rozegrane 120 minut z Włochami, ładnie operowali piłką, ale koniec końców nie ukłuli więcej niż raz słabym wtedy makaroniarzom, nie gra trzech podstawowych zawodników, Muller i Goetze totalnie bez formy, Bastian zagra od początku i totalnie nie porywa motoryką, Howedes zagra na środku, a jest nominalnym bocznym. Sędzia jest Włochem, a Włosi zostali wykurzeni w karnych przez Niemców, Francja gra u siebie, ściana za nią i ma ten przywilej, nie wierzę w porażkę Francji w 90&#39;, każdy inny wynik możliwy, zatem celuję w najbardziej bezpieczną opcję - kto awansuje? Nie wiem, będą karne? Nie wiem. Ale czuję, że po prostu Niemcy nie wygrają w regulaminowym czasie gry. Nie mogą na razić się na kontry z mega atakiem Francji i ich mocnym pozycyjnym, bo w bloku defensywnym mają problem.
Podtrzymuję typ i zarazem to ostatni typ na te MŚ - czy wejdzie czy nie.
Pokój.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Niemcy - Francja, X2, @1.42 ✅✅✅
Stawka 10 000 zł.
--------------------------------
Zatem tak, szybkie podsumowanie, Walię odrobiłem z nawiązką i tym samym podkręciłem zysk na ponad 10k na tych MŚ. Oficjalnie kończę z obstawianiem tego turnieju, ostatni mecz sobie daruję.
Czekam na sierpień i rozpoczęcie ligi. Jesteśmy w kontakcie, coś na dniach rzucę za &#39;drobne&#39;.
Piona! Amen.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Witajcie, z góry przepraszam już na początku tego postu, znowu kurcze nie miałem dostępu do laptopa z rana, a poszedł zakład na Szwedzką ligę. Oczywiście do wglądu dowód wygranej, pewniaczek piękny, miała być czysta dwójeczka, ale wolałem się podeprzeć.
Djurgarden - Norrkoping, X2, @1.45 ✅✅✅
Stawka - 1000zł.

https://zapodaj.net/9d060cc61b254.png.html
 
Do góry Bottom