>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy NHL by Biskup

B 51

bbiskup1

Użytkownik
Minnesota Wild na ✅
Dziś, ze względu na małą ofertę i kiepskie kursy dla drużyn wyjazdowych, wyjątkowo stawiam na gospodarza - Carolina Hurricanes.
 
M 0

maniek84

Użytkownik
Witam.Właśnie przeczytałem o twoim systemie mógłbyś mi przesłać więcej szczegółów mianowicie jak długo grasz tym systemem,jaka jest skuteczność tego systemu, jakie miałeś najdłuższe ciągi przegranych i wygranych.Pozdrawiam
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Witam.Właśnie przeczytałem o twoim systemie mógłbyś mi przesłać więcej szczegółów mianowicie jak długo grasz tym systemem,jaka jest skuteczność tego systemu, jakie miałeś najdłuższe ciągi przegranych i wygranych.Pozdrawiam
Przeczytaj moje dwa tematy i wszystkiego się tam dowiesz. Sory, ale nie chce mi się kolejny raz pisać tego samego.
W tym temacie znajdziesz wszystkie typy z aktualnego sezonu.
 
M 0

martinos1

Użytkownik
Widzę zapowiadała się dobra seria, póki nie złamałeś swojej zasady i postawiłeś na gospodarza. Śledząc temat muszę Ci powiedzieć, że ta sytuacja się powtórzyła któryś raz z rzędu, że stawiając na gospodarza odniosłeś porażkę. Tak z ciekawości, na jakich stawkach aktualnie jesteś?
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Widzę zapowiadała się dobra seria, póki nie złamałeś swojej zasady i postawiłeś na gospodarza. Śledząc temat muszę Ci powiedzieć, że ta sytuacja się powtórzyła któryś raz z rzędu, że stawiając na gospodarza odniosłeś porażkę. Tak z ciekawości, na jakich stawkach aktualnie jesteś?
Masz racje, złamałem zasady. Postawiłem na gospodarza dlatego, ze jedną z zasad jest również to, ze zakład, wraz z dogrywką i karnymi, musi mieć kurs &gt;= 2.. Wczoraj nic z tego nie pasowało, bo dla wszystkich trzech drużyn, które grały na wyjezdzie, kurs, łącznie z dogrywka i karnymi, wynosił ok 1,5-1,6..Dlatego dałem na gospodarza.

Pzdr
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
Montreal Canadiens na ✅
Dzisiaj nie ma żadnych meczy w NHL, więc kolejny typ dopiero jutro.
Pzdr
Mówiłeś że warto wcześniej obstawić mecz np. na jutro zanim kursy zaczną się zmieniać...?! Tak jak to było np. wczoraj z Montrealem, wieczorem kurs spadł z 2.0 na 1.88 np. w bwin.
Pozdro!
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Mówiłeś że warto wcześniej obstawić mecz np. na jutro zanim kursy zaczną się zmieniać...?! Tak jak to było np. wczoraj z Montrealem, wieczorem kurs spadł z 2.0 na 1.88 np. w bwin.
Pozdro!
Ok, tylko ze BWIN jeszcze nie ma żadnej oferty na jutrzejsze mecze NHL.
 
Do góry Bottom