>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [75]

Status
Zamknięty.
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Na jutro z tenisa jakieś ako 2-3 za jakieś większe pieniążki warto się pakować ? ktoś ma jakieś przemyślenia co do najpewniejszych typów na jutroo_O
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kontunuujemy typy z RG. Po wczorajszym bardzo udanym dniu na dzis ode mnie.
Garcia lopez +1,5 seta @1,6✅
Cecchinato - Copil o36,5 @1,74✅
Brak tb w meczu Kchahanova @1,44⛔
Gulbis - Muller o9,5 w 1 secie @1,67⛔
Thiem u18,5 @1,95✅
Coric - kohlschreiber o38,5 @1,76⛔
Isner - Rubin o38,5 @1,74
Konjuh +6,5 @1,51⛔
Istomin +3,5 w 1 secie @1,44⛔
Mysle ze kazdy wybierze cos dla siebie.
Dzis nie najlepiej. Trzeba odpuszczac kursy ponizej 1,6. Dobrze ze wszystkie male w jedym kuponie byly.
Co do meczu Kohlschreibera to bardzo dziwnie wygladal. Jakby gral z urazem. Staral sie konczyc akcje w 2-3 uderzeniach.
 
verno 685,2K

verno

Znawca - Hokej
Nocka
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
over 5.5
@2.10
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
Washington Capitals over 2.5
@2.05
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
Ovechkin gol
@2.40
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
:hokej: NHL
Vegas Golden Knights - Washington Capitals
Vegas win i under 6.5 @2.98 fortuna
1. tercja under 1.5 @1.78 fortuna
Ovechkin strzeli @2.15 fortuna
Do niedawna uważałem, że finał zgarnie Vegas, przy czym drugim finalistą miała być Tampa. W ostatnim meczu srogo się jednak przejechałem. Capitals okazali się lepsi i wcale nieprzypadkowo. Uważam, że w tym meczu będzie niski wynik, to co robi Fleury(Vegas) w bramce bardzo mi się podoba. Po drugiej stronie niewiele gorszy Holtby. Mam wrażenie, że dzisiaj drużyny się wybadają, lecz to Knights powinno zależeć bardziej na wygranej. Skoro doszli do takiego etapu, to czemu nie? Ciężko mi również przejść obojętnie obok kursu na Ovechkina, dlatego próbuję również taki typ. Na pewno nie przesadzał bym ze stawkami, ponieważ ten mecz da jakiś obraz czy i jak drużyny sobie leżą. Dlatego na lepsze oglądanie można dać po kilka eurogąbek ;)
 
verno 685,2K

verno

Znawca - Hokej
Nocka
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
over 5.5
@2.10
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
Washington Capitals over 2.5
@2.05
Vegas Golden Knights v Washington Capitals
Ovechkin gol
@2.40
✅✅
✅✅
⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
:hokej: NHL
Vegas Golden Knights - Washington Capitals
Vegas win i under 6.5 @2.98 fortuna
1. tercja under 1.5 @1.78 fortuna
Ovechkin strzeli @2.15 fortuna
Do niedawna uważałem, że finał zgarnie Vegas, przy czym drugim finalistą miała być Tampa. W ostatnim meczu srogo się jednak przejechałem. Capitals okazali się lepsi i wcale nieprzypadkowo. Uważam, że w tym meczu będzie niski wynik, to co robi Fleury(Vegas) w bramce bardzo mi się podoba. Po drugiej stronie niewiele gorszy Holtby. Mam wrażenie, że dzisiaj drużyny się wybadają, lecz to Knights powinno zależeć bardziej na wygranej. Skoro doszli do takiego etapu, to czemu nie? Ciężko mi również przejść obojętnie obok kursu na Ovechkina, dlatego próbuję również taki typ. Na pewno nie przesadzał bym ze stawkami, ponieważ ten mecz da jakiś obraz czy i jak drużyny sobie leżą. Dlatego na lepsze oglądanie można dać po kilka eurogąbek ;)
3x ⛔ Vegas dali radę aż za bardzo
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Cuevas - Bedene o37,5 @1,76
Sela - Yemer o33,5 @1,83
De minaur - edmund o31,5 @1,77
Brak tb w meczu anderson - lorenzi @1,81
Begu @1,52
Kerber 2:0 @1,7
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Wie ktoś czemu na karykaturę tenisisty Fabbiano jest aż 2.75 przed 5 setem? Zamyka mi ten konus całkiem fajny kupon a sorry wygrać z bardzo przeciętnym australijczykiem na mączce dla typowego ziemniaka to nie powinien być większy problem.Przed meczem było tylko 1.36 na tego leszcza
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Wie ktoś czemu na karykaturę tenisisty Fabbiano jest aż 2.75 przed 5 setem? Zamyka mi ten konus całkiem fajny kupon a sorry wygrać z bardzo przeciętnym australijczykiem na mączce dla typowego ziemniaka to nie powinien być większy problem.Przed meczem było tylko 1.36 na tego leszcza
ja mam leszcza PRE po ok. @4.70 i nie zamykam....idę na całość. To tylko tenis a tenis to zło, które należy brać po większych kursach ????
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Wie ktoś czemu na karykaturę tenisisty Fabbiano jest aż 2.75 przed 5 setem? Zamyka mi ten konus całkiem fajny kupon a sorry wygrać z bardzo przeciętnym australijczykiem na mączce dla typowego ziemniaka to nie powinien być większy problem.Przed meczem było tylko 1.36 na tego leszcza
nie widze takiego kursu
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Zaczynamy obracać bonus w 1x b.e.t.
Tenis:
Ako: 3.49
stawka: 100 zł
Larsson + Serena Williams + Gavrilowa
--------------------------------------------------------
Tenis:
Ako: 3.45
stawka: 100 zł
Szapowłow + Johnson + Sandgren

buk wymaga do obrotu ako z 3 zdarzeń o kursie każdego zdarzenia minimum 1.40. Jest wyzwanie....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom