>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
1 liga Odra - Miedź powyżej 1.5 gola mecz43' min 2.37 b375
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays
over 9.5


Spotkanie wewnątrz Dywizji (AL East). Rays wygrali ostatnich 8 meczów pod rząd i mimmo tego są dopiero na 2 miejscu w Dywizji - za Red Soxami.

Pałki Tampa Bay Rays są rozpalone do czerwoności - wystarczy przytoczyć fakt, że w tych 8 spotkaniach tylko raz zdobyli 3 runy - pozostałe spotkania to co najmniej 7 runów zdobytych w poszczególnych starciach. Do tego dochodzi fakt starting pitchera po stronie Blue Jays - Robbie Ray'a, który ostatnich 3 meczów nie może zaliczyć do udanych - poddał w nich 7 home runów w 17.2 inningach pracy... I dodam, że to Toronto jest w tym starciu faworytem oddsmakerów - nieznacznym, ale faworytem. Nie staram się wytypować zwycięzcy tego starcia, tylko gram na dwucyfrową liczbę runów w tym spotkaniu - zakład powyżej 9.5 runów z dodatkowymi inningami.

Po stronie Rays narzucał będzie rookie (debiutant) Shane McClanahan i może Blue Jays nie trafią Go od razu - posiada naprawdę mocne ramię - potrafi osiągnąć trzy cyfry w prędkości narzucania (w milach na godzinę), ale jeszcze nie narzucał więcej niż 5.1 inninga w swoich dotychczasowych 4 startach w MLB. OK - bullpen Rays naprawdę nieźle sprawuje się ostatnio (w ciągu 14 ostatnich dni osiągnęli ERA 2.95) i jest najlepszym departamentem w AL w przeciągu 2 tygodni, ale Toronto ma naprawdę kim straszyć w departamencie pałek (piąta sila w MLB - średnia 5.05 runów/mecz) i umie trafiać leworęcznych i gram na dwucyfrową sumę runów dzisiaj!

01:37
 
G 0

gubernator_nh

Gość
eeeŁKaaaaaeeeS 22222 dziękuję Ci Boże dziękuję , 92 minuta ŁKS jadymy
 
rzepin 792,8K

rzepin

Użytkownik
Crotone fiorentina
Under 2.5
1.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Kuźwa.To tu gra się toczy o REPUTACJE?? Może lepiej nieraz dać jakieś porady(nie zawsze trafne,ale taka jest gra) niż patrzeć na to forum jak spada na psy i co raz mniej poważnych ludzi tutaj ma ochotę coś napisać.Jesli ktoś poczuł się urażony to Sorry,ale zauważyłem i myślę , że kupę dobrych typerow stąd odeszło.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Kuźwa.To tu gra się toczy o REPUTACJE?? Może lepiej nieraz dać jakieś porady(nie zawsze trafne,ale taka jest gra) niż patrzeć na to forum jak spada na psy i co raz mniej poważnych ludzi tutaj ma ochotę coś napisać.Jesli ktoś poczuł się urażony to Sorry,ale zauważyłem i myślę , że kupę dobrych typerow stąd odeszło.
Nowi myślą że ilość reput to wyznacznik a taki Tomcio ma miliony reput a każdy widzi co gra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Ta Malta za 4.50 (tak nisko szacowana) to chyba jakiś żart, jak cały ten konkurs xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom