>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Codziennie odchodzi minimum 2x hehe
Bo chory psychicznie i to poważnie 😂

Felicia Spencer @1.50 Unibet
Jak na kobitki to dość solidny typ, Spencer walki z samą czołówką, potrafiła przetrwać z Cyborgową i Nunes, znaczna przewaga w umiejętnościach parterowych. Poddała bez problemu Anderson, która znów ubiła jej dzisiejszą przeciwniczkę.

Edmen Shahbazyan wygra prze KO/TKO/DQ @3.80
Dziwi mnie dość mocno ładowanie w szweda na public betach, jest dużo lepszym parterowcem ale nic więcej, Hermansson mocno odstaje od Edmena jeśli chodzi o stójkowe umiejętności, Edmen idzie mocno do przodu, wali celnie i boleśnie, a szwed do twardzieli nie należy. Spodziewam się szybkiego KO/TKO na Hermanssonie bo jeśli szwed nie sprowadzi tej walki do parteru to nie przetrzyma natarcia Golden Boya gdyż jego defensywa w stójce jest fatalna.

Karta główna w Polsacie Sport od 01:00.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Bułgaria była dobra pre 2.62 na top 10, żałuję że nie wziąłem, bo już tego nie mam, ale podtrzymuje po występie. Malta dla mnie trochę przeszacowana - ona wygrała Eurowizję junior i na moje buda, trochę tam niespójności było w tym, myślę że Włochy to wezmą.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Bułgaria była dobra pre 2.62 na top 10, żałuję że nie wziąłem, bo już tego nie mam, ale podtrzymuje po występie. Malta dla mnie trochę przeszacowana - ona wygrała Eurowizję junior i na moje buda, trochę tam niespójności było w tym, myślę że Włochy to wezmą.
Dobrze że nie wziąłeś, bo nie będzie w top 10 Bułgarii , w televotingu będzie daleko za 10-ką.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Myślałem że Włosi będą z większym powerem ale cóż liczę, że się fuksnie.
Post automatycznie złączony:

Z tendencji obecnie zwyżka na Francję z 4.50 na zielonym na 3.50, natomiast Włochy były po 2.62 w trakcie występu zjazd na 2.37, a po 3.25, Malta stabilne okolice 4.5
Post automatycznie złączony:

na teraz Włochy 3.50 Francja 3.75 i Malta 4.33 - po wszystkich występach.
Post automatycznie złączony:

Ciekawe są zjazdy, buki same nie wiedzą ale zielony ma z reguły to dobrze oszacowane Włochy nagle 2.87 ubijane a Francja i Malta po 4.50 na przestrzeni 3 minut takie zmiany
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
egreg 942

egreg

Użytkownik
Malta nie ma absolutnie żadnych szans na wygraną , nawet w top 3 ich prawdopodobnie nie będzie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
B365 zrobił blok po skrótach, ciekawe co wyrzeźbiłą po, na moje jednak Włochy win obserwując konkurs i ruchy kursów, nawet w skrócie ten już browara pił, widzowie będą na tak, a jury ich nie skręci bo to Włochy nie Polska. Na moje 3.0 w sts to valuez Włosi warci po 2.0 ale to tylko Eurowizja...
Post automatycznie złączony:

po bloku Włochy 2.75, Francja 4.50, Malta 6.00
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jeśli chodzi o Włochy , to moim zdaniem u widzów nie wygrają , u jurorów pewnie tak. Ogólnie nie bardzo wierzę w ich wygraną.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
obecnie Włochy 3.25 Francja 3.50 także może mają jakieś przecieki i idą w stronę Francji
Post automatycznie złączony:

Malta spada po 5.00, Francja 3.75, Włochy po 3.00 a z Top 10 Finlandia się bardzo wzmacnia
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Zostawiam na dziś jeszcze typy, które niedługo się zaczynają, natomiast nie będę miał czasu ich opublikować później:
Real @2:00 (betfan)
Anonymo @2.12 (był punkt meczowy, szkoda, było bardzo blisko)
Big - Sprout powyżej 2,5 mapy @2.00
Ogólnie dzień na plus, mam nadzieję, że ktoś skorzystał
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
sts przerwa baby Litwa piłka nozna Banga - vilnus powyżej 1.5 gola Bangi 2.60 w meczach Bangi lubi się dziać po przerwie i wpadać, home lepsze więc daje ich overa, myślę że 1.5 mecz też do gry tutaj
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom