>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Holandia u47,5% posiadania piłki @1,75 W 1xbet.
Jak dla mnie powinno być gładko. Z Włochami Holendrzy u siebie mieli 43% na wyjeździe 45%
Hiszpania z Niemcami na wyjeździe 57%. Tu wystarczy 53% by zakład wszedł.
Linia jest źle wystawiona bo handi jest -12 na Hiszpanów więc powinno być 44,5 na Holandię ale widocznie ktoś słabo liczy u ruskow. To już nie pierwszy raz . Nic tylko korzystać.

49% Holendrów
jednak minus. Coś to dziwnie liczone było.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Francja - Finlandia
Over 2.5 @1.85 Unibet

Francja wstyd mimo że to towarzyski , już nie odrobią ale choć honorowa może coś ukuja
Parę zmian po przerwie i 15 min na gola
To dopiero parodia westernu.. Hehe
Ok towarzyski ale u siebie z Finlandia bez Holandii?
Minus
Post automatycznie złączony:

Brazylia live
Hercilio Luz - Camboriu


Over 4.5 @2.20
Mocne spadki pre na gości.
Bardzo intensywne tempo w pierwszej połowie
Może coś pokombinuja pod lamaka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
K 158

kamil077

Użytkownik
Wlasnie teraz widzę. Jak szedłem spać to nawet tam było 44. Liczyłem się z delikatną korekta a tu takie coś. Inne livescore pokazują 45. Nie wiem kto to liczył ale Hiszpania miała przewagę. Nauczka by towarzyskich nie ogrywać bo inne statystyki też się różnią.
jak to możliwe, że oficjalna UEFA pokazuje 49% Holendrów, gdzie wszędzie znaleźć można 45%?
Da się to jakoś reklamować?! Miał ktoś podobne sytuacje?

Btw, 51,5% Spain grane w ewinner.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
MHL na 11.00
Medvedi - Chaika
Powyżej 6 goli
1.87 etoto
pod h2h i pod przełamanie underowej serii Medvedi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Medvedi Chaika
Dokładam po I tercji
powyżej 3.5 goli
1.59 lvbet

1:1 podtrzymali underową serię, jutro grają kolejny mecz ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jak to możliwe, że oficjalna UEFA pokazuje 49% Holendrów, gdzie wszędzie znaleźć można 45%?
Da się to jakoś reklamować?! Miał ktoś podobne sytuacje?

Btw, 51,5% Spain grane w ewinner.
ja wiem jak to mozliwe... bukmacherzy przy posiadaniu pilki licza np. czas wyrzucania z autu, czas rozegrania rzutu wolnego, roznego itp. jako posiadanie pilki danej druzyny. byc moze uefa liczy realny czas posiadania tej pilki podczas gry stad te roznice. ewentualnie jest odwrotnie i to auty, rozne, wolne wlicza uefa do posiadania stad te rozbieznosci.

ps. kiedys tzn. podczas euro 2012 uefa wliczala wylapane dosrodkowania przez bramkarza jako celne strzaly... takze wszystko jest mozliwe.
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Warto over 1,5 w Chinach grać? Bo nie oglądam, a według flashscora to nie za dużo sie tam dzieje. No i to całe Jiangsu Suning dość underowe...
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Warto over 1,5 w Chinach grać? Bo nie oglądam, a według flashscora to nie za dużo sie tam dzieje.
Trudno jednoznacznie powiedzieć. Też liczę na bramki. Potencjał ofensywny jest duży po obydwu stronach tylko czy stawka meczu nie sprawi że będą do końca grać zachowawczo
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom