>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Dynamo Moscow over 1,5 @2.55

I Dynamo Moscow handi + 1,5 @2.02 w tym dogrywka.

I ogólny over 3,5 @1.63

Ostatnie wyniki obu ekip wskazywałyby, że powinni zdobyć te dwa gole, aczkolwiek zaznaczam, że ekspertem od hokeja nie jestem. Czysto po statach wale XD

Edit: Łoo Panie - 4 minuty trzeciej tercji i overki siadły😁. Chyba muszę się mocniej zainteresować tym całym hokejem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SIBIRSKIE SNAIPERY - KUZNETSKIE MEDVEDI 1 1.40
SIBIRSKIE SNAIPERY - KUZNETSKIE MEDVEDI -1 1.60
SIBIRSKIE SNAIPERY - KUZNETSKIE MEDVEDI over 4,5 1.40
SIBIRSKIE SNAIPERY - KUZNETSKIE MEDVEDI over 5,5 1.60
SIBIRSKIE SNAIPERY - 1 tercja over 0,5 1.30

GREAT BRITAIN (AM) - NORWAY (AM)
GREAT BRITAIN (AM) - over 1,5 1.50
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dynamo Moscow over 1,5 @2.55

I Dynamo Moscow handi + 1,5 @2.02 w tym dogrywka.

I ogólny over 3,5 @1.63

Ostatnie wyniki obu ekip wskazywałyby, że powinni zdobyć te dwa gole, aczkolwiek zaznaczam, że ekspertem od hokeja nie jestem. Czysto po statach wale XD

Edit: Łoo Panie - 4 minuty trzeciej tercji i overki siadły😁. Chyba muszę się mocniej zainteresować tym całym hokejem.
Skoro nie interesujesz się hokejem to przyznaj się, że dostałeś na priv perełkę od Lolka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Skoro nie interesujesz się hokejem to przyznaj się, że dostałeś na priv perełkę od Lolka ;)
No dobra przyznaje się - Lolek mi opchnął te pefki i napisał żeby WALIĆ GRUBO😂, ale takie rzeczy to kosztują - za darmo to ni mo tak😂. Swoją drogą to już prowadzą 2-3, a przy stanie 2-0 kurs na nich był chyba jakieś @14 o ile się nie mylę. Ciekawe czy wygrają bo niestety, ale czystego wina nie zagrałem😩.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ważne że siadło nie ważne od kogo typ ,trza mieć szcześcia troszkę i dr joint je wykożystał i to jest najważniejsze
Pozdrawiam i GRATULACJE Wszystkim co typują i grają !!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja nic nie ogarniam jak widać sorka ,już nie przeszkadzam ,życzę miłego Popołudnia i dużo wygranych
Powodzenia Wszystkim w meczykach !!!!
Dziękuję
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
DINAMO MINSK TEAM - JOKERIT TEAM 1 2.30
DINAMO MINSK TEAM - over 1,5 1.70

Widze że już niema sensu nic pisać ,bo jest źle
Nic już nie obiecuje bo nie liczyłem ile razy coś obiecywałem ,ale nie 100 razy ,napewno mniej
OK niema co przeszkadzać widzę bo jest źle
Powodzenia Wszystkim i Przepraszam jak coś złego zrobiłem
Nie ma co grać tego co podaje bo nie wchodzi ,jest wiele lepszych odemnie Użytkowników ,ja do niczego się nie nadaje
Dlatego już koniec robie
Powodzenia Wszystkim i już więcej nic nie robie tak bedzie najlepiej dla Wszystkich !!!!
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
MHL 16:00
Chaika Nizhny Novgorod vs Avto
Chaika over 2.5 @1.765-1
Chaika over 3.5 @3
Chaika over 4.5 @5.70
Chaika 60' @2.10
Mecze Chaiki w tym sezonie to chyba wszystkie oglądałem i jestem naprawdę pod wrażeniem ich gry i być może to jest czarny koń w tym sezonie, z kim nie grają pokazują bardzo dobry poziom zarówno w ataku jak i w obronie. Bilans spotkań to 9 wygranych i 4 przegrane, jeśli chodzi o bramki to 47:27 także widać że potrafią postrzelać ale również czołówka w ilości najmniej traconych bramek. Na początku mieli 2 przegrane z Irbisem, walczyli ale jednak były one zasłużone, następnie wpadli w serie pewnych wygranych 7 z rzędu gdzie naprawdę dominowali przeciwnika. W tym sezonie Chaika jak wygrywa to strzela minimum 4 bramki w górę, jedynie raz im się zdarzyło 3 bramki z Tolpar. Po tej serii zwycięstw wpadły 2 porażki z Tolparem właśnie oraz z Avto i również grali naprawdę dobrze i powinni oba te mecze wygrać jednak skuteczność zawiodła, tak jak w pierwszym meczu była to mniejsza przewaga tak z Avto to była po prostu dominacja a goście nic specjalnie nie grali 1 gol w przewadze a dwa pierwsze też nic ciekawego, wykorzystali sytuację których jest mnóstwo w meczu ale nie było to nic groźnego, wiadomo gol to gol jednak chcę tu pokazać że Avto nie miało pomysłu na grę z przodu i po prostu wykorzystali sytuację gdzie gol pada w 1/10 przypadków a Chaika cały czas tworzyła sobie dogodne sytuację i wywierała presję, po tych 2 przegranych gdzie grali lepiej liczę że dziś wejdą na mega motywacji i dobrze wejdą w mecz a potem już pójdzie z górki i próbuję tutaj kilku możliwości bo jak się rozpędzą to mogą ładnie postrzelać nawet takiej ekipie jak Avto

MHL 18:00
Kapitan vs Spartak Moskwa
Spartak over 3.5
@2.60
Spartak nie jest jakąś mocno ofensywną drużyną jednak swoje umiejętności mają i mimo nie najlepszej formy w tym sezonie dalej są o wiele lepszą ekipą od gospodarzy, którzy dostają regularnie lanie. Ostatnio Kapitan mnie trochę oszukał grając naprawdę dobry mecz z Mikhaylov Academy , który wygrali 3:0 jednak w rewanżu wróciło wszystko do normy i nie wygląda to dobrze, na 16 spotkań bilans 5:11 a wygrane to na ekipy takie jak Akuly, Tayfun, Tygrysy i właśnie na Mikhhaylov czyli krótko mówiąc czołówka najgorszych ekip w lidze . Liczę że po 2 przegranych Spartaka z Russkie Vityazi odkują się dzisiaj i pewnie wygrają mecz bo z takim przeciwnikiem to wypada.


MHL 16:00
Irbis vs Tolpar
Tolpar over 2.5 @1.70
Tolpar over 3.5 @2.80 5-2 Tolpar mega zawiódł bo mieli naprawdę sporo okazji jeszcze 1 gol nie uznany no i szkoda ;x po meczu sprawdziłem sobie statystyki: Statystyki meczu: strzały: 50-79; Strzały na bramkę: 31-41; Bramki: 5-2

Tutaj już krótko wiadomo że Tolpar to mocna ekipa i tego nie trzeba nawet mówić a Irbis w ostatnim czasie ma problemy z defensywą niekoniecznie widać to w traconych bramkach jednakże 37 bramek w 15 spotkań to nie tak mało, chodzi mi głównie o ich grę, mimo że podaję te statystyki co każdy może w tabeli sobie sprawdzić to jednak nie są one dla mnie wyznacznikiem raczej chodzi o to żeby coś napisać niż podawać suchy typ jednak ja głównie bazuję na tym jak dana ekipa gra, dodatkowo każda ekipa ma swoje "dodatki" bardzo różne jedni mogą być bardzo słabi i postawić się czołówce tabeli a dostać 5-6 bramek od podobnej ekipy albo w drugą stronę przysłowiowa 1 z 2 wygra 5-0 a będzie się męczyć z Tygrysami itd, takich niuansów jest sporo i kto naprawdę śledzi ligę wie o czym mówi jednak wracając do typu, oglądając wczorajszy mecz Tolparu nie sądzę aby mieli dzisiaj jakieś problemy bo spokojnie kontrolowali ten mecz i mieli sporo sytuacji żeby wykręcić wynik większy niż 4:1.


GL co złego to nie ja
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
MHL
Russkie Vityazi vs Akademia Mihaylova
2 tercja over 1.5
@1.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Notingham DNB 1:1 zwrot
Sunderland DNB 1:0
Ako 1.77 etoto

Ako rozliczone na po kursie 1.31
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom