>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MOSCOW ESHELON - ACE BANDA 2 2.20
MOSCOW ESHELON - ACE BANDA -1 2 2.50

ACE BANDA-over 1,5 1.50
ACE BANDA-over 2,5 1.70

Takie coś ,ale niewiem czy wejdzie bo coś mnie dopadło jakiś dołek i nic mi się niechce ,a typek tak pograny bez zastanowienia
Pozdrawiam ,niewiem co się dzieje zemną ,złapałem coś teraz nie dawno mnie naszło tak przyszło i mi się nic niechce ,przez ten holerny dołek co mnie naszedł i smutek
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Piłka nożna, Europa - Kwalifikacje Ligi Europy
Midtjylland - Young Boys over 2,5 rożnych do połowy
Unibet
1.77


Może jeszcze jeden padnie...
No i padł! :cool:
Można było dużo wyższe kursy łapać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Przecież napisałem, że nie będzie +100 reputki to nie będzie więcej typów.
A poco ci te Reputki ,czy one są najwazniejsze nie dlamnie podaje bo lubie sie dzielić ,a ktoś może skożysta ,mi nie zależy nanich ,tylko żeby podawać jak to lubię ,a ty jak niechcesz nie podawaj nic na siłę nierób ,rób to co lubisz robić i niepatrz nanic ,tak jak ja ,robie co lubie ,a nie proszę nikogo o reputki ,jak ktoś zechce to da a jak nie to nie ,niema co ludzie sami decydują czy dadzą czy nie i niema co prosić o to
Pozdrawiam i rób co lubisz najbardziej
Post automatycznie złączony:

to tak troche zalosne zebrac o repute kolego a typy sie tu podaje tak od siebie bez cwaniactwa zapracuj na szacunek to i reputy sie doczekasz
Dobrze powiedziane Pozdrawiam i dobrych typowań ,Niema co żebrać tylko robic to co się robi bez narzekania i wymuszania ,bo niema czegoś to nie będzie jak mały dzidziuś w tym poście sie zachował bez urazy
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MOSCOW ESHELON - ACE BANDA 2 2.20
MOSCOW ESHELON - ACE BANDA -1 2 2.50

ACE BANDA-over 1,5 1.50
ACE BANDA-over 2,5 1.70

Takie coś ,ale niewiem czy wejdzie bo coś mnie dopadło jakiś dołek i nic mi się niechce ,a typek tak pograny bez zastanowienia
Pozdrawiam ,niewiem co się dzieje zemną ,złapałem coś teraz nie dawno mnie naszło tak przyszło i mi się nic niechce ,przez ten holerny dołek co mnie naszedł i smutek
Jak czułem że nie wejdzie przez ten dołek ,jednak trzana spokojnie działać a nie jak coś męczy to się odbija na typach nie tylko i samopoczuciu
Dziękuję to dałem plame ztym typkiem ,ale uprzedziłem że może niwejsć
Powodzenia i miłej nocki
Post automatycznie złączony:

Kto grał ze mną dziś w południe ten zarobiony więcej szybko nie będzie.
Dziękujemy i Pozdrawiamy
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Prawie 3j. na po "nocce" Ponad 100 reputki przyznanej przez użytkowników. Ja 3/3 typy podane w ciągu dnia 100% skuteczności w tym typ za max stake 1 reputka. Zrozumieć to forum i jego mental 🤪
A po co ci ta "reputka"? Przecież ty jesteś taki "naj" i w ogóle bezbłędny - potrzebujesz się dowartościować jakąś wirtualną reputacją? A może tu jest pies pogrzebany - jesteś nieszczęśliwym i zakompleksionym człowiekiem i szukasz uznania w internecie. Tylko, że takim zachowaniem jak dotychczas tego uznania nie znajdziesz nigdzie więc ogarnij się czym prędzej bo jak dotychczas to trochę żenada te twoje wpisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +144
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Prawie 3j. na po "nocce" Ponad 100 reputki przyznanej przez użytkowników. Ja 3/3 typy podane w ciągu dnia 100% skuteczności w tym typ za max stake 1 reputka. Zrozumieć to forum i jego mental 🤪
Na szacunek użytkowników trzeba sobie zapracować, ty w większości przypadków lekceważysz innych, kreujesz się na zawodowego typera, a tymczasem jeszcze nic wielkiego nie pokazałeś, a teksty typu stawiajcie domy, samochody itd to może wrażenie zrobiłyby na dzieciach z podstawówki, tym bardziej, że kilka takich zakładów już przegrałeś i wtedy nawet ich nie rozliczasz, albo dajcie ileś reputki to dam typ, no proszę cię tak to nie działa, szanuj innych to inni będą szanować ciebie, jeden dzień ci wyszedł i myślisz, że całe forum nagle będzie cię wielbiło?
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Prawie 3j. na po "nocce" Ponad 100 reputki przyznanej przez użytkowników. Ja 3/3 typy podane w ciągu dnia 100% skuteczności w tym typ za max stake 1 reputka. Zrozumieć to forum i jego mental 🤪
Udzielanie się na forum jest dobrowolne. Nikt nikogo nie zmusza do podawania typów. Nie widziałem też żeby jakiś szanujący się typer płakał o reputy albo warunkował tym podanie kolejnego typu. Wrzuć na luz bo zachowujesz się tak jakby od ilości otrzymanych reput zależało twoje życie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Małe sprostowanie się należy... Mam gdzieś te reputki bo i po co mi to? Chodzi tylko o to, żeby właśnie za takie perełki podziękować a jest to jedyna forma tutaj. Nie ma dziękuję nie ma typów.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Małe sprostowanie się należy... Mam gdzieś te reputki bo i po co mi to? Chodzi tylko o to, żeby właśnie za takie perełki podziękować a jest to jedyna forma tutaj. Nie ma dziękuję nie ma typów.
właśnie o tym ci napisałem wcześniej, że jak piszesz pewniak stawiajcie domy i kilka takich przegrałeś to nie dziw się, że ktoś po kolejnym takim typie weźmie go na poważnie. Tak jak napisał erni1 erni1 podawanie typów jest dobrowolne. Ty ze swoją arogancją i podejściem prędko nie zyskasz zaufania innych, a takimi "szantażami" tylko pogrążasz się bardziej w oczach innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom