>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
właśnie o tym ci napisałem wcześniej, że jak piszesz pewniak stawiajcie domy i kilka takich przegrałeś to nie dziw się, że ktoś po kolejnym takim typie weźmie go na poważnie. Tak jak napisał erni1 erni1 podawanie typów jest dobrowolne. Ty ze swoją arogancją i podejściem prędko nie zyskasz zaufania innych, a takimi "szantażami" tylko pogrążasz się bardziej w oczach innych.
Proszę Administratora aby nie wprowadzał w błąd użytkowników. Z tego co wiem przegrałem chyba 2 typy ze stawką 10/10 a to trudno nazwać kilkoma a po drugie dużo więcej takich wygrałem i przykładowo i obrazując jeśli na każdy taki zakład 10/10 poszedł dom to z pewnością każdy kto gra ze mną te typy ma już z 3 domy.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
1600337583497.png
Przepraszam za zaśmiecanie grafiką ale w temacie domów nie mogłem się powstrzymać od drobnego żartu ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +239
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Proszę Administratora aby nie wprowadzał w błąd użytkowników. Z tego co wiem przegrałem chyba 2 typy ze stawką 10/10 a to trudno nazwać kilkoma a po drugie dużo więcej takich wygrałem i przykładowo i obrazując jeśli na każdy taki zakład 10/10 poszedł dom to z pewnością każdy kto gra ze mną te typy ma już z 3 domy.
Albo śpi pod mostem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Proszę Administratora aby nie wprowadzał w błąd użytkowników. Z tego co wiem przegrałem chyba 2 typy ze stawką 10/10 a to trudno nazwać kilkoma a po drugie dużo więcej takich wygrałem i przykładowo i obrazując jeśli na każdy taki zakład 10/10 poszedł dom to z pewnością każdy kto gra ze mną te typy ma już z 3 domy.
To ja, żeby nikt nikogo w błąd nie wprowadzał, przygotowałem fakty, a doszedłem tylko do połowy, bo dalej szkoda mojego czasu na takie tuzy 🤦🤣








Szacunek za tą siatkę rozliczoną 😳 chociaż to nie świadczy najlepiej o Tobie, że wiesz, gdzie ikonka z minusem jest, a jej nie używasz 😉 Żebrak o reputację po paru typach uzależnia podanie następnych od dostania reputki - świat się kończy 🤣 już pomijając, że każda seria się kiedyś kończy i po paru plusach, coraz większe szanse, że kolejny będzie minus 😜
 
Otrzymane punkty reputacji: +140
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Nie wiem piotrex co ty tam wkleiłeś bo, wchodzić mi się nie chce, ale widać, że paradoks hazardzisty ma się u Ciebie świetnie. Jeżeli twierdzisz, że gdy 10x wypadła ci reszka pod rząd i za 11 rzutem większe szanse masz na to, że wypadnie orzeł to radzę przestać grać u buka.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Prawie 3j. na po "nocce" Ponad 100 reputki przyznanej przez użytkowników. Ja 3/3 typy podane w ciągu dnia 100% skuteczności w tym typ za max stake 1 reputka. Zrozumieć to forum i jego mental 🤪
Niestety, sport jest nieprzewidywalny i nawet faworyci dość często zawodzą. Na to wpływu się nie ma. Każdy bawiący się w bukmacherkę, zdaje sobie z tego sprawy. Gdybym miał 100 procentową skuteczność, to użytkownikom nie dawałbym typów, tylko dawałbym im domy 😏
Różnica między nami jest taka, że ja swoje typy podaję przed zdarzeniem, a Ty swoje po zdarzeniu 🤣Więc masz prawo mieć 100 % skuteczności 😂
Forum jest po to, żeby dyskutować na różne tematy, wyciągnąć z nich jak najlepsze wnioski i ograć dzięki temu bukmachera. W typach live ciężko jest dyskutować, bo nie ma na to czasu. Trzeba szybko podać typ, żeby każdy zdążył zarobić. Czasami tylko Ty to zagrasz, czasami kilkanaście osób. Czasami wygracie, czasami przegracie. Taka jest bukmacherka. Typy podają różne osoby. Jedni dopiero się uczą, inni bazują na swoim doświadczeniu, a jeszcze inni mają przeróżne "informacje" na dane zdarzenie. Każdemu należy się SZACUNEK. A z tego co widzę, to niektórym przyda się również trochę pokory.
Ale skoro tak dużo wygrywasz, to kup sobie za te pieniążki Snickersa, zjedz go i przestań gwiazdorzyć 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +232
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Niestety, sport jest nieprzewidywalny i nawet faworyci dość często zawodzą. Na to wpływu się nie ma. Każdy bawiący się w bukmacherkę, zdaje sobie z tego sprawy. Gdybym miał 100 procentową skuteczność, to użytkownikom nie dawałbym typów, tylko dawałbym im domy 😏
Różnica między nami jest taka, że ja swoje typy podaję przed zdarzeniem, a Ty swoje po zdarzeniu 🤣Więc masz prawo mieć 100 % skuteczności 😂
Forum jest po to, żeby dyskutować na różne tematy, wyciągnąć z nich jak najlepsze wnioski i ograć dzięki temu bukmachera. W typach live ciężko jest dyskutować, bo nie ma na to czasu. Trzeba szybko podać typ, żeby każdy zdążył zarobić. Czasami tylko Ty to zagrasz, czasami kilkanaście osób. Czasami wygracie, czasami przegracie. Taka jest bukmacherka. Typy podają różne osoby. Jedni dopiero się uczą, inni bazują na swoim doświadczeniu, a jeszcze inni mają przeróżne "informacje" na dane zdarzenie. Każdemu należy się SZACUNEK. A z tego co widzę, to niektórym przyda się również trochę pokory.
Ale skoro tak dużo wygrywasz, to kup sobie za te pieniążki Snickersa, zjedz go i przestań gwiazdorzyć 😉
O czym ty bredzisz?
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
O czym ty bredzisz?
To nie brednie, opisuje twoje żałosne zachowanie i twoje posty których nie da się czytać. Zachowujesz się jak jakas gwiazda bukmacherki a w rzeczywistości wychodzisz na frajera który wypisuje głupoty na prawo i lewo nie mając pojęcia o zakładach. I tak jak dobrze ktoś wspomniał można by wprowadzić rangę zaufany/niezaufany, a dla ciebie powinna być osobna kategoria bo takich idiotyzmow jka wypisujesz to dawno nie widziałem na tym forum.


Over 3.5 w meczu Ruch Brześć II @1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jest inna forma podziekowania za typy na forum niz reputacja - zaproszenie na zamkniete forum, ale tam sie nie ma wladzy nad rzedem dusz.

Nie wiem piotrex co ty tam wkleiłeś bo, wchodzić mi się nie chce, ale widać, że paradoks hazardzisty ma się u Ciebie świetnie. Jeżeli twierdzisz, że gdy 10x wypadła ci reszka pod rząd i za 11 rzutem większe szanse masz na to, że wypadnie orzeł to radzę przestać grać u buka.
http://prac.im.pwr.edu.pl/~downar/old/polish/dokumenty/prawo serii.html

https://edu.pjwstk.edu.pl/wyklady/mad/scb/mad13/main13_p6.html

wiekszosc osob tego nie wie, ale robi to w praktyce. liczby sa stale, prawdopodobienstwo jest stale pre, ale kursy sa zmienne. przy zachowaniu prawdopodobienstwa pre i zmianie kursow live to sie robi nieswiadomie. np. mecz celtic - ferencvaros, ktory obstawiales doskonale obrazuje taka sytuacje w praktyce. nie chodzi tutaj o sam wynik a zastosowany schemat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom