>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Paczę, że nic się w Derry vs Sligo nie dzieje, to ht x po @ 1.8 (minus) za miedziaka pobrałem... GL!
Edit
Niezły timing, Sligo na 0-1,....
Edit2
Podsumowując nic się nie działo, gol dla Bit'O Red, nic się nie działo... Minus..
Edit live 3
O i 0-2, w dziale myślałem o x2, "cza" było brać choćby za drobne bo @ 2,1 był...
 
Ostatnia edycja:
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Sportivo Luqueno vs River Plate over 1,5 live
Diaz vs 12 de Octubre over 1,5
Orlando City vs Los Angeles FC over 2,5

@2.06 Totalbet

Post automatycznie złączony:

NY Yankees vs Boston Red Sox over 8,5 runs
St Kilda Saints vs Sydney Swans over 127,5

@2.66 Etoto
 
Ostatnia edycja:
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
no piękne wejście... gram kupon rezerwowy

Diaz vs 12 de Octubre over 1,5
Orlando City vs Los Angeles FC over 2,5
Juarez vs Necaxa over 1,5
Souht Hobart vs Glenorchy Knights over 2,5
Melbourne City vs Sydney FC over 1,5
Nagoya vs Kashiwa over 1,5
Jeonbuk vs Pohang over 1,5

@5.04 Totalbet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
na wieczór Serie B ostatnia kolejka
Salernitana DNB
Ascoli DNB
1.74 etoto

resztę spróbujemy live ;)


Nie był to udany wieczór z Serie B
Przepraszam bo może nie znam się na podawaniu typów w tym dziale, ale pierwotnie podałeś typ:
Salernitana vs. ASD Spezia Calcio i typ na czystą 1 argumentując, że gospodarze o nic nie grają, a goście o awans do play-off. Pamiętam bo typ sam analizowałem i miałem go pograć... I taki typ był chyba gdzieś do popołudnia albo wieczora, a potem zmieniłeś na to co jest tutaj... Ja wiem, że można zmienić typ, ale powiedzmy w ciągu 20 min i wtedy to jakoś uzasadnić, ale do tej 18 czy nawet 15 to od 12 sporo ludzi mogło pograć, dzisiaj wchodzą i nie widzą typu... ;) To tylko takie pytanie techniczne, bez urazy... Może w tym dziale można robić takie rzeczy... Dlatego pytam...

edit// moja wina - sorry - erni podawał tamten typ w innym dziale i on jest nadal

A przy okazji dodam, że jak grałem poprzedni mecz Benevento w poprzedniej kolejce pomyślałem sobie, że w ostatniej to oni na pewno wygrają... Zapomniałem o tym bo nie mam czasu na bukmacherkę :) ale słusznie myślałem... Dlaczego ? Otóż w ostatnich kolejkach bardzo często zespoły chcą pozostawić po sobie dobre wrażenie i dla kibiców i dla samych siebie na przyszły sezon... To jest czynnik psychologiczny... Benevento mogło i wygrać we wcześniejszej kolejce i teraz bo to zespół z ogromną przewagą nad resztą Serie B... O przedostatniej kolejce nikt nie pamięta więc po co mieli się męczyć + dobre "układy" z tym z kim grali, ale w ostatniej kolejce i to po wcześniejszej przegranej... Jasne, że powinienem to napisać przed meczem, ale wyłączyłem komputer i nic sam nie grałem tu bo zapomniałem, ale piszę to na przyszłość, żeby ktoś zapamiętał... Oczywiście jak jest jasny układ między drużynami to i ostatnia kolejka nie przeszkodzi, ale tu widocznie nie było, albo poszła za duża masówka na gospodarzy bo kursy spadły z 1,82 na 1,67 więc pewno poszła więc i mógł być wyciek i Benek zagrał na przekór...
 
Ostatnia edycja:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Przepraszam bo może nie znam się na podawaniu typów w tym dziale, ale pierwotnie podałeś typ:
Salernitana vs. ASD Spezia Calcio i typ na czystą 1 argumentując, że gospodarze o nic nie grają, a goście o awans do play-off. Pamiętam bo typ sam analizowałem i miałem go pograć... I taki typ był chyba gdzieś do popołudnia albo wieczora, a potem zmieniłeś na to co jest tutaj... Ja wiem, że można zmienić typ, ale powiedzmy w ciągu 20 min i wtedy to jakoś uzasadnić, ale do tej 18 czy nawet 15 to od 12 sporo ludzi mogło pograć, dzisiaj wchodzą i nie widzą typu... ;) To tylko takie pytanie techniczne, bez urazy... Może w tym dziale można robić takie rzeczy... Dlatego pytam...

A przy okazji dodam, że jak grałem poprzedni mecz Benevento w poprzedniej kolejce pomyślałem sobie, że w ostatniej to oni na pewno wygrają... Zapomniałem o tym bo nie mam czasu na bukmacherkę :) ale słusznie myślałem... Dlaczego ? Otóż w ostatnich kolejkach bardzo często zespoły chcą pozostawić po sobie dobre wrażenie i dla kibiców i dla samych siebie na przyszły sezon... To jest czynnik psychologiczny... Benevento mogło i wygrać we wcześniejszej kolejce i teraz bo to zespół z ogromną przewagą nad resztą Serie B... O przedostatniej kolejce nikt nie pamięta więc po co mieli się męczyć + dobre "układy" z tym z kim grali, ale w ostatniej kolejce i to po wcześniejszej przegranej... Jasne, że powinienem to napisać przed meczem, ale wyłączyłem komputer i nic sam nie grałem tu bo zapomniałem, ale piszę to na przyszłość, żeby ktoś zapamiętał... Oczywiście jak jest jasny układ między drużynami to i ostatnia kolejka nie przeszkodzi, ale tu widocznie nie było, albo poszła za duża masówka na gospodarzy bo kursy spadły z 1,82 na 1,67 więc pewno poszła więc i mógł być wyciek i Benek zagrał na przekór...
Parafrazując maksymę prawniczą odpowiem, że "nieznajomość faktów szkodzi" ;) Typ na czysty win Salernitany, o ktorym piszesz podałem w Typach Dnia na piątek i ten typ zostal rozliczony wczoraj na minus. W typach na żywo podałem dubel Salernitana DNB i Ascoli DNB. Po podaniu nie zmieniałem żadnego z typów, obydwa widnieją cały czas w odpowiednich działach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Parafrazując maksymę prawniczą odpowiem, że "nieznajomość faktów szkodzi" ;) Typ na czysty win Salernitany, o ktorym piszesz podałem w Typach Dnia na piątek i ten typ zostal rozliczony wczoraj na minus. W typach na żywo podałem dubel Salernitana DNB i Ascoli DNB. Po podaniu nie zmieniałem żadnego z typów, obydwa widnieją cały czas w odpowiednich działach.
A jasne... Z tej ilości pracy mi się poplątało... Dzięki za odp. !
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pekin vs Wuhan, 1-0, jeszcze kilka minut, over 1,5 po @ 3,7 za drobne...
Edit
91 min. mocny strzał gospodarzy, ale bramkarz z "Virus City" na posterunku, niestety...
Edit2
Pan z gwizdkiem nie doliczyl "zwyczajowych" 10 minut w Chinach tylko 3 i ft 1-0... Minus niestety...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Tunezja
Ben Guerdane over 0.5 @3.20 54 min live
Post automatycznie złączony:

Iran
Foolad over 0.5 @2.90 70 min live
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Carolina Hurricanes - New York Rangers (2:1 po 2 tercji )
Rangers over 1.5 bramki @1.5
Hurricanes over 9.5 2-minutowych wykluczeń @2.31 ( 8 po 2 tercji )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom