>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Gram na Indije 4.75
Po tym jak zrezygnowano z podziału na grupy Cukaricki tak naprawdę o nic nie grają. Miejsce na podium praktycznie poza zasięgiem więc mogą skupić się na pucharze gdzie są już w półfinale. Dzisiaj wychodzą na mecz rezerwami. Nie wiem jak wygląda kwestia spadków. Jeżeli spadają trzy zespoły (prawdopodobnie tak jest) to Indija ma o co grać.

Edit. Jak ogłosili składy kursy lecą na łeb na szyję. Godzinę temu stawiłem po 5.75 parę minut temu jak pisałem tego posta było 4.75, a już jest tylko 3.85
No i pięknie to zrobili
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj Indija zrobiła to co ma zrobić. Dzisiaj dalej brnę w serbską Superligę i stawiam na Rad 8.49
Sprawdziłem tabelę na stronie ligi i wychodzi na to że spadają dwie drużyny. Rad ma 7 punktów straty do Indiji i 3 mecze do końca sezonu. Niby sytuacja ciężka ale nie tragiczna bo w następnej kolejce grają z Vozdovacem a Indija z Vojvodiną która walczy o wicemistrzostwo. Także Rad wygrywając dzisiaj z Radnickami i w następnej kolejce z Vozdovacem powinien mieć przed ostatnią serią gier tylko jeden punkt straty do bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Klagenfurt vs Kapfenberg, ht 0-1, gospodarze ze 2 słupki już zaliczyli, goście wyprowadzają groźne kontry.
Bramki "powinny" pojawić się w 2 poł. Ja spróbuję jednak kierunku na 1 w tym spotkaniu. @ 2,50 za drobne pobieram, na bramki się dodatkowo przyczaję. No i bts też powinien spokojnie paść. GL!
Edit
60 min. Karny i 1-1...
Edit
69 min. Kontra i 1-2, jak Klagenfurt tak będzie "bronić" to nie wygrają.... Dobrze za to, że bramki padają...
Edit
74 i 2-2, nie przeszkadzają sobie Panowie :)
Edit
W doliczonym na 3-2, fartem ofc :) ps Bramki i bts dość łatwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
G 0

gubernator_nh

Gość
Werder DNB @2.43
Post automatycznie złączony:

Stuttgart @1.71
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj Indija zrobiła to co ma zrobić. Dzisiaj dalej brnę w serbską Superligę i stawiam na Rad 8.49
Sprawdziłem tabelę na stronie ligi i wychodzi na to że spadają dwie drużyny. Rad ma 7 punktów straty do Indiji i 3 mecze do końca sezonu. Niby sytuacja ciężka ale nie tragiczna bo w następnej kolejce grają z Vozdovacem a Indija z Vojvodiną która walczy o wicemistrzostwo. Także Rad wygrywając dzisiaj z Radnickami i w następnej kolejce z Vozdovacem powinien mieć przed ostatnią serią gier tylko jeden punkt straty do bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie.
2:0 prowadzą można kontrować lub brać ładnego casha
Edit. I już 2:2 to co live miałem to wszystko wypłaciłem z 4-5 krotnym zyskiem. Nie zdążyłem pokontrować to co przedmeczowo grałem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom