Z okazji zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Mediolanie oraz Cortina d’Ampezzo 2026 zapraszamy ponownie do drużynowej rywalizacji. Trzyosobowe drużyny odpowiadają na pytania i zdobywają punkty wspólnie. Zimowa rywalizacja z Betclic na ZIO 2026. W puli 1000 PLN od Betclic!
Uwaga! Aby wziąć udział trzeba się zapisać do konkursu
Nie masz konta w Betclic? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Tak jak kolega wyżej napisał, niezły meczyk. Dużo podcinek, fauli a do tego szybka gra. Myślę, że ktoś tu zarobi czerwo bo sędzia nerwowy. Skuszę się po takim kursie.
cytat z dnia 7 grudnia 2019 14:08 przez erni1Man City Man United powyżej 2 goli Dortmund Dusseldorf powyżej 2 goli Levante wygra lub remis Ako 2.32 lvbet
cytat z dnia 7 grudnia 2019 21:40 przez mlk Lazio - Juve czerwona kartka @3
Tak jak kolega wyżej napisał, niezły meczyk. Dużo podcinek, fauli a do tego szybka gra. Myślę, że ktoś tu zarobi czerwo bo sędzia nerwowy. Skuszę się po takim kursie.
1-0 po 1 tercji Vancouver Canucks vs Buffalo Sabres
Vancouver over 3.5 @2.40 Vancouver over 4.5 @4.60 Bardzo ładna 1 tercja, są o wiele lepsi i sporo sytuacji już mieli więc jak utrzymają taki poziom gry to easy powinno wejść.
Osobiście nie widzę tam overa, czysto statystycznie Nutki na ostatnie 15 spotkań mieli 4 razy over 5.5 a w h2h ostatnie 6 spotkań z Toronto tylko raz, niby to tylko statystyki ale widać że Blues nie robią wielkich wyników tym bardziej bez Tarasenko no i jeszcze dochodzi słaba forma Toronto. Drużyny mogą odpalić i postrzelać ale ja tego meczu nie ruszam bo za dużo niewiadomych i to jeszcze po takich kursach.
@ no over 4.5 już zmienia sytuacje nie mniej jednak nie warto grać tam overa ale jak już masz na kuponie to nic tylko życzyć powodzenia Let's go BLUES!
mam tam over 4,5 regular time ja raczej gram na wyczucie hokej bo mało się znam ale skoro tak mówisz to tym ciekawiej podejdę do oglądania tego spotkania każda bramka na wagę złota będą emocje
dzieki za info
a jeżeli o statystykach mówimy to Toronto ma 14:1 overy 4,5 na wyjazdach więc szansa jest