>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
cytat z dnia 9 lutego 2020 20:27 przez arquisek



Teraz pakiet overow na derby Mediolanu.
over 2,5 @ 2,01  
over 3,5 @ 3,53  
over 4,5 @ 7,66  
Grande pakiet ;) potem coś dorzucę na nockę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 9 lutego 2020 21:15 przez kropson1988Kurcze nie zdążyłem podać Barcelony z x po stracie bramki ale próbuje Barca win @1,90 i delikatnie handi - 1 @3,50 Betsafe. 
Nie ma tragedii 1x    i 1x   . Kto był sprytniejszy mógł połapać lepsze kursy na win Barcy kiedy dwa razy przegrywali . 
 
K 0

kropson1988

Gość
Czy ktos może oglądał poczynania Schwartzmana i Garina w Cordobie i może coś napisać na ich temat , który lepiej sie prezentował i który z nich ma większe szanse ? Na pierwszy rzut oka jak dla mnie Schwartzman ale jeśli ktoś dopomoże , będę bardzo wdzięczny :))) . 
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
cytat z dnia 9 lutego 2020 23:07 przez kropson1988Czy ktos może oglądał poczynania Schwartzmana i Garina w Cordobie i może coś napisać na ich temat , który lepiej sie prezentował i który z nich ma większe szanse ? Na pierwszy rzut oka jak dla mnie Schwartzman ale jeśli ktoś dopomoże , będę bardzo wdzięczny :))) . 
Raczej Diego, wyższa półka, ale Garin to chyba jeden z lepszy backhandów z tych wszystkich ziemniaczanych grajków. Fajny mecz do oglądania, ale nie zdecydowałem się na nic.
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 9 lutego 2020 23:09 przez arquisek

Raczej Diego, wyższa półka, ale Garin to chyba jeden z lepszy backhandów z tych wszystkich ziemniaczanych grajków. Fajny mecz do oglądania, ale nie zdecydowałem się na nic.
Dzieki serdeczne kolego . Widze tez w strone Diego raczej bys szedl ale okej , popatrze na troche gemow i cos moze rusze z tego , a jak nie to tylko poogladam :)) . 
 
K 0

kropson1988

Gość
Nie wiem czy to dobry pomysl ale sprobuje Garin 2 set @3,20 i Schwartzman wygra 2:1 @5,40 Betsafe. 
 
K 0

kropson1988

Gość
Garin wygrał swojego gema ze stanu 0:40. To może być ten moment, gdzie losy spotkania odwrócą się. Comone Garin! 
 
K 0

kropson1988

Gość
Garin 5:3 w drugim, serwis na mecz i oddaje gema tak jakby mu się nie chciało ehhh to pewnie teraz Diego wyrówna, złamie i zakończy, a jeśli tak będzie to mega się wkurzę.


Edit : uff znów złamał i jest set! Teraz Diego po mecz i będzie pięknie choć i tak jest już dobrze. 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 10 lutego 2020 00:21 przez kropson1988Nie wiem czy to dobry pomysl ale sprobuje Garin 2 set @3,20 i Schwartzman wygra 2:1 @5,40 Betsafe. 
Znów tragedii nie ma bo kurs na set wszedł ładny. Szkoda meczu ale Garin w trzecim poprostu zmiażdżył 6:0 i tym samym 1x  i 1x  
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Panowie kto może niech obejrzy druga połowę meczu argentyńskiej sprzedajnej ligi piłki nożnej Racing Club - Indepediente.

Ja zagrałem Racing po kursie @21 i byłem pewniejsze że kupon siadzie niż jakby grał djokovic z janowiczem. 
Gospodarze grali 9 na 11 ;) 

Szopka szopka i jeszcze raz szopka. Polecam poszukać w internecie. A jak komuś się uda znaleźć to proszę wkleić tutaj link. 
​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom