>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 9 lutego 2020 18:26 przez kropson1988Spróbuję delikatnie RB Lipsk x2 @2,95 Betsafe. 
Bayern cisnął cisnął ale nic nie wcisnął i super to mi się podoba, a miałem pisać, że czuję remis w tym meczu ale z tego zakładu też jestem zadowolony ????. Ogólnie 0:0 i  
 
K 0

kropson1988

Gość
Kurcze nie zdążyłem podać Barcelony z x po stracie bramki ale próbuje Barca win @1,90 i delikatnie handi - 1 @3,50 Betsafe. 
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Milan prowadzi już 2-0 powiem wam, że sam już nie wiem co myśleć nt naszego Krzysia Piątka ale niestety fakty są takie że odkąd odszedł a przyszedł Zlatan Milan nie przegrał spotkania ba nawet lepiej bo wygrywa wszystko wysokie prawdopodobieństwo iż wygra i Derby Mediolanu i niestety to wszystko rzutuje na obraz grę naszego rodaka.. Lewandowski udzielił wywiadu nt transferu Krzysia do Berlinu, że nawet nie zadzwonił i nie zapytał o sytuację w Hercie co też moim zdaniem popełnił tutaj błąd bo co jak co ale Lewy już gra wystarczająco długo w Bundeslidze i na pewno wiedział jak wygląda gra Herthy w tym sezonie..
Wczorajszy mecz u siebie z Mainz i sroga porażka u siebie i ta niemoc Piątka w spotkaniu jeżeli to można tak nazwać? Piątek oddał może 1 strzał w meczu i to dopiero sam gdy dostał piłkę i podszedł pod pole 16m..
Nie szukam żadnych teorii spiskowych bo wiadomo że mamy niedługo wielka imprezę sportowa z udziałem naszych reprezentantów, ale czy nie wydaje wam się Panowie że transfer do Berlina to ucieczka przed czymś? Nie zupełnie w odnalezieniu formy lecz widać z daleka ze chyba ktoś nim źle kieruję takie moje obiektywistyczne zdanie nt tego całego zamieszania wokół Piątka. 
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacja!!!

Dzisiaj około godziny 23:00 Forum zostanie wyłączone na mniej więcej 30 minut, ma to na celu usunięcie błędów jakie pojawiły się ostatnio na stronie.
 
K 0

kropson1988

Gość
Dobra Barca wyrównała do przerwy na szczęście to teraz pocisnąć w drugiej połowie.
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@wsc coś w tym jest, ale absolutnie nie zwalałbym całej winy na Krzyśka, bo on ostatnie dwa miesiące nie grał wszystkiego. Grali Leao, czy Rebić, a wyniki Milanu nadal były mizerne. Przyszedł Ibra, wielki autorytet dla wielu i po prostu zaczęli grać, tak jak potrafią, choć moim zdaniem to też do czasu. 
Z tym wyborem też masz rację, ale powinniśmy dać czas zarówno Piątkowi, jak i Hercie. Nawet, jak tej drużynie nie pójdzie, a nasz napastnik strzeli kilka goli to na następny sezon zostanie w Bundeslidze, choć moim zdaniem to nie zawodnik na czołówkę tej ligi.
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 9 lutego 2020 21:45 przez wscMilan prowadzi już 2-0 powiem wam, że sam już nie wiem co myśleć nt naszego Krzysia Piątka ale niestety fakty są takie że odkąd odszedł a przyszedł Zlatan Milan nie przegrał spotkania ba nawet lepiej bo wygrywa wszystko wysokie prawdopodobieństwo iż wygra i Derby Mediolanu i niestety to wszystko rzutuje na obraz grę naszego rodaka.. Lewandowski udzielił wywiadu nt transferu Krzysia do Berlinu, że nawet nie zadzwonił i nie zapytał o sytuację w Hercie co też moim zdaniem popełnił tutaj błąd bo co jak co ale Lewy już gra wystarczająco długo w Bundeslidze i na pewno wiedział jak wygląda gra Herthy w tym sezonie..
Wczorajszy mecz u siebie z Mainz i sroga porażka u siebie i ta niemoc Piątka w spotkaniu jeżeli to można tak nazwać? Piątek oddał może 1 strzał w meczu i to dopiero sam gdy dostał piłkę i podszedł pod pole 16m..
Nie szukam żadnych teorii spiskowych bo wiadomo że mamy niedługo wielka imprezę sportowa z udziałem naszych reprezentantów, ale czy nie wydaje wam się Panowie że transfer do Berlina to ucieczka przed czymś? Nie zupełnie w odnalezieniu formy lecz widać z daleka ze chyba ktoś nim źle kieruję takie moje obiektywistyczne zdanie nt tego całego zamieszania wokół Piątka. 
W 100% sie zgadzam. Piątek ogólnie bez formy, narzekaliśmy na tą padake która grał Milan ale fakty są takie, że po przyjściu Zlatana znów weszli na odpowiednie tory, a Piątek trafil do strasznej padakowsnej drużyny i również sobie tu nie radzi. Nie zdziwie się jak wróci do Ekstra klapy. Bo narazie poziomem jest zbliżony. 
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
cytat z dnia 9 lutego 2020 21:54 przez neutralny@wsc coś w tym jest, ale absolutnie nie zwalałbym całej winy na Krzyśka, bo on ostatnie dwa miesiące nie grał wszystkiego. Grali Leao, czy Rebić, a wyniki Milanu nadal były mizerne. Przyszedł Ibra, wielki autorytet dla wielu i po prostu zaczęli grać, tak jak potrafią, choć moim zdaniem to też do czasu. 
Z tym wyborem też masz rację, ale powinniśmy dać czas zarówno Piątkowi, jak i Hercie. Nawet, jak tej drużynie nie pójdzie, a nasz napastnik strzeli kilka goli to na następny sezon zostanie w Bundeslidze, choć moim zdaniem to nie zawodnik na czołówkę tej ligi.
Można powiedzieć, że Milan odpalił po przyjściu Zlatana ale również tak samo można powiedzieć, że odkąd odszedł Piątek odpalili inni zawodnicy jak Rebic. Możliwy czysty zbieg okoliczności ale mówienie, że Piątek musiał odejść bo nie było dla niego miejsca jest idiotyzmem. Nie zapominajmy, że Szwed ma już 38 lat także maksymalnie pogra jeszcze dwa sezony licząc ten i pole do manewru wraca a chyba nie trzeba porównywać Milanu do Herthy.. Tak tak zaraz napiszecie ze tam jest Klinnssman, który nad wszystkim czuwa duże wzmocnienia za sezon, miliardowy inwestor ale czy to nadal nie jest zbyt mało żeby w ogóle można było porównywać Herthę z Milanem?

Inter 3-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom