>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ok. 19 w New Haven odbędzie się mecz Cepelova - Small.
Amerykanka ma 26 lat i NIE WYGRALA ZADNEGO OFICJALNEGO MECZU.

https://www.tennisexplorer.com/player/small/

Jest to nieoficjalnie najgorsza tenisistka świata. W większości spotkań nie ugrywa nawet gema a startuje tylko w kwalach do itfow. Nikt nie wie na jakiej zasadzie znalazła się w tym turnieju. Niestety u buków nie ma w ofercie nic poza typami na wygraną w meczu i dw. Jeżeli ktoś chce pomnożyć łatwo kasę to można pograć grubo 2:0 Cepelovej po 1,10.
Liczę że na live któryś buk wystawi liczbę gemow i wtedy będzie można pograć. 

Jako ciekawostkę podam że w 2016 roku przegrała 0:6 1:6 z Gail Falkenberg która podczas meczu miała tylko 69 lat. Więc można sobie wyobrazić jaki poziom prezentuje Small. 
 
adrian715 189,6K

adrian715

Użytkownik
cytat z dnia 4 września 2019 15:53 przez miki19Berettini czy Monfils ?
Bencic czy Vekic ?

Zna się ktoś na tenisie ? :)

Obiektywnie patrząc Bencic jest tu dla mnie lepszym wyborem w meczu z Osaką popełniła,tylko 12 niewymuszonych błędów i miała mecz pod pełną kontrolą,czego nie można powiedzieć o jej rywalce...  Dziś myślę,że kolejny raz zwycięży "chłodna głowa" i koncentracja. A co do meczu panów osobiście widzę tu overy gemowe i chodzi mi po głowie 5 setów,ale to już bardziej luźniejsza sugestia.
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 4 września 2019 15:35 przez adik1992Ok. 19 w New Haven odbędzie się mecz Cepelova - Small.
Amerykanka ma 26 lat i NIE WYGRALA ZADNEGO OFICJALNEGO MECZU.

Jeżeli ktoś chce pomnożyć łatwo kasę to można pograć grubo 2:0 Cepelovej po 1,10.
Wszystko się zgadza, ale gdzie można znaleźć kurs 1,10? Widzę 1,01 na Cepelovą. Źle szukam? 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Vekic chwilowo stanęła ale ona to weźmie. Przynajmniej moim zdaniem. Poczekam az przegra seta, wtedy myślę warto zagrać.
Obecnie @2,68 i 6-5
---------
4-2 tiebreak dla Bencic. 
Stawiam na Vekic 
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Vekic zawsze zawodzi w waznych meczach w przeciwieństwie do Bencic. Ja pograłem Belinde przed meczem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom