>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [90]

Status
Zamknięty.
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 19:10 przez mrbrightsideJuz po Federerze to co zagrał przez ostatnie kilknascie minut to dramat do kwadratu kompletne zalamanie psychiczne  Gra teraz tak jak Berretini gral z nim 

... dramat to jest z tobą robaczku i to co dzień 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
... powinniście zdecydowanie odpocząć od forum na zasłużonych wakacjach/urlopie ale nie tych w waszych głowach lecz prawdziwych takich zwyczajnych jak np. mazury jakieś jezioro lub wypad do babci na wioche bo palma uderza wam do głowy i zaczynacie gwiazdorzyć!!!
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 20:48 przez czaro82


... dramat to jest z tobą robaczku i to co dzień 
haha. a Ty ile pieniązków przegrałes na tym meczu ze musiałem dac upust i skomentowac? :)  kazdy kto widział co Roger zagral w 2 secie myslał ze bardzo prawdopodobne ze Nadal juz go dojedzie . mysle ze po 2 secie albo juz w trakcie  poszła lawina hajsu na live na Nadala wpłacona przez tajperów na całym swiecie mozna sie tylko domyslac ile:)
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
zajrzyj do typów dnia chłopcze drobnej postury to się dowiesz a za ile zagrałem to sprawa moja i mojej żony elo
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 18:32 przez zderzokNadal @2.80
  
p.s, wszystkie moje typy podane live bez stawki są grane do 100 zł. Inne typu jak Tunezja za 500 zł czy Cracovia DNB za 300 zł czy ten wynalazek po kursie 7.5 na remis za 20 zł to stawki podane.

Piszę to, jakby ktoś chciał coś pobierać. To co podam stawkę to jestem tego bardziej pewny, mówi o kilku stówach.

pzdr all

czas się wyluzować %%%
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
"patrzajcie" co mi onibet pisze, bo dali mi zakład bez ryzyka za 570 zł, ugrałem około 800 zł czyli 270 zł na plus (mało) , wypłaciłem i konto czyste (celowa zagrywka), dawno u nich nie grałem przed tym, a oni znow:
Skoro jesteś z powrotem, nie przegrywaj
Witaj ............!

Wspaniale, że znowu jesteś z nami. Mamy nadzieję, że ostatnia wyjątkowa oferta pozwoliła Ci z sukcesem obstawić zwycięzców.

Chcemy mieć pewność, że maksymalnie wykorzystasz możliwości zakładów sportowych, więc proponujemy Ci zakład bez ryzyka o wartości 280 PLN. Zakład już czeka na Twoim koncie, ale traci ważność po siedmiu dniach, więc postaw go jak najszybciej. 

Zespół Unibet
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 20:48 przez czaro82


... niestety kriss ale z tobą też he he 
@czaro82  chyba na bani :)

spokojnie to jeden z wielu typów, który może wtopić, wcześniej wyjasniłem WHY, pzdr
to że mieliśmy inny punkt widzenia to życie, dla mnie Nadal był faworytem i tyle....
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 20:57 przez czaro82... powinniście zdecydowanie odpocząć od forum na zasłużonych wakacjach/urlopie ale nie tych w waszych głowach lecz prawdziwych takich zwyczajnych jak np. mazury jakieś jezioro lub wypad do babci na wioche bo palma uderza wam do głowy i zaczynacie gwiazdorzyć!!!
o kim piszesz? wymień :) ja jestem po urlopie zajebiscie naładowany i wypoczęty. karam buka siarczystą mocą :D
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na zapleczu Irlandii pobrałem 4fun remis u   Muszelek i Mew   po @ 9,30 (razem), za drobniaki ofc :)
edit
dubel na   ale poj. mozna było wyjść na plus...
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Szkocja 
Hearts - Dundee, 1 over 1.5 goli, @2.20, 0:1 w 23 minucie, stawka: x3


Edit  
Szkoda. 
Jeszcze czerwona w drugiej...
Dziś: postawione: 96j wygrane: 164.4j, bilans: + 68.4j (11/5)

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom