>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [90]

Status
Zamknięty.
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
cytat z dnia 8 sierpnia 2019 14:35 przez zderzokJa testuje nowa taktykę. Obserwuje wybrany mecz i zwykle gram dany set: tenis, siatkówka,  siatka plażowa , tenis stołowy. I kurs 1.15 czy 1.25 to zależy  , wale za 1000 zł i cel 200 zł zysku dziennie.  1 zakład trafiony dziennie styknie. Miesięcznie cel  6000 zł zysku.zobaczymy jak wyjdzie.
Serdecznie nie polecam, najprostsza droga do bankructwa. Dlaczego?

Niech ci wejdzie tak 5 razy pod rząd, czyli jesteś 1000 zł na plus. Szóstego dnia ci nie wejdzie, czyli jesteś na 0. A także siódmego będziesz miał pecha i już jesteś 1000 na minus i znów, żeby wyjść na 0 musisz mieć win streaka 5 razy pod rząd.

Jeśli już długo obserwujesz wydarzenia na buku to powinieneś wiedzieć. że kursy np. ok 1.20 w jakiejkolwiek dyscyplinie o niczym nie świadczą i bez zaskoczenia mogą ci nie wejść. Więc jeśli chcesz go obstawić zastanów się, czy sam jako buk byś taki wystawił...
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 8 sierpnia 2019 15:46 przez marcusgreen

Serdecznie nie polecam, najprostsza droga do bankructwa. Dlaczego?

Niech ci wejdzie tak 5 razy pod rząd, czyli jesteś 1000 zł na plus. Szóstego dnia ci nie wejdzie, czyli jesteś na 0. A także siódmego będziesz miał pecha i już jesteś 1000 na minus i znów, żeby wyjść na 0 musisz mieć win streaka 5 razy pod rząd.

Jeśli już długo obserwujesz wydarzenia na buku to powinieneś wiedzieć. że kursy np. ok 1.20 w jakiejkolwiek dyscyplinie o niczym nie świadczą i bez zaskoczenia mogą ci nie wejść. Więc jeśli chcesz go obstawić zastanów się, czy sam jako buk byś taki wystawił...
Wiem bo ostatnio miałem akurat za mniejsza stawkę takie cos: tenis stolowy.  2-0 dla faworyta i nagle 2-2 w setach i w piątym secie 5-0 dla tego co odrabia niefaworyta. Myślę sobie. Wał jak nic na doga i cyk.  I przegral.  Zwykle taki przebieg spotkania dawał mi hajs A tu zonk.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na LE
Atromitos handi azjan +1, 25
Pyunik handi azjan +3.25
Mlada powyzej 1 gola, 1 gol zwrot
Ako 3.24 lvbet
  
Pyunik dostal gola na 0:4 w 90+2
 
 
jozzy22 604,7K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 8 sierpnia 2019 17:15 przez zuchmanMam pytanie, zaczęły wam się pojawiać nagminnie reklamy na stronie fb? Czy tylko ja mam taki problem? 
No ba forum jest darmowe wiec reklamy muszą byc (odpowiedz administracji)
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
LE kwalifikacje
Sparta Praga - Trabzonspor, Btts w pierwszej polowie, @7.00, 0:0 w 12 minucie, stawka: x2


edit
  
Dziś: postawione: 60j, wygrane: 44.2j, bilans: - 15.8j (4/8)

 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
LE kwalifikacje
Ventspils - Guimaraes, Btts w pierwszej polowie, @7.50, 0:0 w 15 minucie, stawka: x2



edit
  
nie moge sie wstrzelic cos...
dzis inaczej niz zazwyczaj...
nie ma zarabiania...
Dziś: postawione: 64j, wygrane: 44.2j, bilans: - 19.8j (4/9)





 
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
1. połowa 1. gol Haugesund @6     
Póki co zaczęli dobrze i cisną PSV

edit. Haha, cóż za piękny typ, minute po wstawieniu karny dla PSV ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom