>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [9]

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ja już dawno się oduczyłem grać takich parodystów jak Querrey, Isner czy Anderson, oni po prostu tylko są. Od ładnych kilku lat zero progresu, raz na jakiś czas jakiś turniej wygrają i tyle.
Bez przesady, akurat Isner w zeszłym roku dawał zarabiać, podobnie Anderson. I mówienie o Kevinie drewno to przesada, w wymianach z linii końcowej jest przynajmniej dobry, w miarę regularny i biorąc pod uwagę jego wzrost to porusza się bardzo dobrze. Akurat teraz ma problemy z barkiem, ale poza tym jest w stanie praktycznie z każdym spoza ścisłej czołówki wygrać.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Bez przesady, akurat Isner w zeszłym roku dawał zarabiać, podobnie Anderson. I mówienie o Kevinie drewno to przesada, w wymianach z linii końcowej jest przynajmniej dobry, w miarę regularny i biorąc pod uwagę jego wzrost to porusza się bardzo dobrze. Akurat teraz ma problemy z barkiem, ale poza tym jest w stanie praktycznie z każdym spoza ścisłej czołówki wygrać.
Wytłumacz mi jedno. Isnera przeboleje bo zrezygnował z twardej nawierzchni poszedł po nowe. Karlovic dla mnie to drewniak. Ale co ten Sam robi ? Przcież łamanie sie przy 40-0 przez gościa, którego serwis to główny atut to jakieś kalectwo ... Ogólnie poziom gry Sama w tym meczu to mega słabo. Dobrze, że holender pomaga.
e; i nie pytam jakoś złośliwie, bo uważam Cie za ogarnietego na forum w sprawach tenisowych.
e2: ok Thiemo samozaoranie. aut df aut aut ^^
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Przepraszam za dubla ale ma byc czytelnie to czytelnie.
Brasilia +1,5 @ 1,80 bet365 ✅
Brasilia win @2,62 bet365 ⛔
2-1 i 24-23 bylo malo ...2-3
live brazylia babek. pojdzie klasyk Brasilia w lepszej formie ostatnio. dobry mecz z Rexona. Niby rowno ale po takich kursach na pewno warto. gdyby nie to, że wyjazd wiecej niz 1,50 nie byloby
e: ogr wyzamykany
http://www.fotosik.pl/zdjecie/83334fc15e2d7374
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Patced, może warto po prostu skipować takie mecze ???? serwis zawodzi u takich graczy jak Isner czy Querrey i robią się schody
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Wytłumacz mi jedno. Isnera przeboleje bo zrezygnował z twardej nawierzchni poszedł po nowe. Karlovic dla mnie to drewniak. Ale co ten Sam robi ? Przcież łamanie sie przy 40-0 przez gościa, którego serwis to główny atut to jakieś kalectwo ... Ogólnie poziom gry Sama w tym meczu to mega słabo. Dobrze, że holender pomaga.
e; i nie pytam jakoś złośliwie, bo uważam Cie za ogarnietego na forum w sprawach tenisowych.
e2: ok Thiemo samozaoranie. aut df aut aut ^^
Dla mnie w każdym przypadku i przy każdej nawierzchni łamanie się z *40:0 to kalectwo. Zwłaszcza w przypadku kogoś obdarzonego takim serwisem. A Sam to cóż... Potrafi grać kapitalnie jak w poprzednim turnieju gdzie mocno stawił się Nishikoriemu, ale niestety często ma takie zwiechy - jak dzisiaj. Jeśli serwis zawodzi, to połowę swoich atutów traci. Forma dnia, i tyle.
Sam wygrywa ostatecznie ;) W kolejnej rundzie z Krajickiem i chyba na Shreka znowu pogram, oglądałem chwilę mecz Austina z Andersonem i słabiutko grał.

Monfils się wycofał z turnieju w Marsylii. ;)
Lepsze to, niż gdyby miał mecz odpuścić - wiesz, ile by tasiemek utopił? ????
BTW czeka ktoś na Del Potro?
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Mecze Querreya i Isnera trudno się ogląda, bo to są bezmyślni zawodnicy. Ładują na pałę bez opamiętania niczym topowe zawodniczki w WTA, ale na amerykańskiej ziemi w sumie rzadko zawodzą i mimo wszystko opłaca się na nich stawiać. Andersona to bym do nich nie porównywał, bo to jest gość, który w formie potrafi naprawdę mądrze rozgrywać i wygrywać długie wymiany.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Del Potro 2/1 @7

jak najbardziej do spróbowania!
DP bez formy meczowej, później może się ogarnąć i wejść w rytm

Kudłaty pierwszy set @
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co tam Almagro wyczynia?
Pierwszy set 6:1, teraz jest 1:5.
Dwóch Hiszpanów na korcie więc... &quot;maczbetink&quot;?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Informacyjnie - powrót Del Potro będzie można oglądać w Super Tennis. Nadają od razu po meczu Nadala (oby się nie przedłużył ten mecz).
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Santa Fe ciśnie. Normalna stawka na win za kurs 2.5 i 1/4 stawki na win z handicapem -1 za kurs 8,5.
Bardzo proszę o podawanie nazwy bukmachera, przy zamieszczaniu typów. //K@mil
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom