>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [89]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 18 czerwca 2019 12:11 przez zloty5o

rano pije kawe odpalam kompa i widze juz z rana wypowiedz tego glaba to mnie krew zalewa.Trzepia sie kolegi ktory poswieca swoj czas i energie na wstawianie swoich typow a ta p.....a blada juz szuka zaczepki sam nic nie wnosi na forum oprocz zametu i jeszcze zawsze ma cos do powiedzenia.te forum wlasnie przez takich glabow umiera smiercia naturalna coraz wiecej typerow poprostu ucieka stad tysiace uczestnikow a garstka udzielajacyh sie wiem ze za ten wpis napewno ponose konsekwecje ale szczeze zwisa mi juz to bo widze co sie dzieje wiec stad moj apel do administratorow moze wkoncu czas postawic na JAKOSC UCZESTNIKOW  A NIE NA ILOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TYLE W TEMACIE MAM NADZIEJE ZE ZDAZY TO PRZECZYTAC DUZO DOBRYCH I UDZIELAJACYCH SIE TYPEROW . no i oczywiscie zycze wysokich wygranych 
Więcej luzu.  Polecam mniej grać to więcej luzu złapiesz:)
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 18 czerwca 2019 12:37 przez zloty5ojestem niesamowicie wyluzowanym czlowiekiem ale staram sie szanowac innych nawet tych z ktorymi sie nie zgadzam 
Czy aby na pewno. A to nie czasem Ty swoje mądrości prawiles w moim temacie używając słów nie do końca kulturalnych? Ja tylko ostrzegam bo tyle bankrutow ile ten osobnik zaliczył to chyba nikt nie miał.
 
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 18 czerwca 2019 12:47 przez zderzok

Czy aby na pewno. A to nie czasem Ty swoje mądrości prawiles w moim temacie używając słów nie do końca kulturalnych? Ja tylko ostrzegam bo tyle bankrutow ile ten osobnik zaliczył to chyba nikt nie miał.
on nikogo nie namawia do grania jego typow gra za swoje a co do twojego tematu to zadawalem pytania odnosnie tzw twojej progresji
 
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 18 czerwca 2019 12:50 przez zloty5o

on nikogo nie namawia do grania jego typow gra za swoje a co do twojego tematu to zadawalem pytania odnosnie tzw twojej progresji i zachecam wszystkich do odwiedzenia twojego tematu zeby zobaczyli te niby moje nie kulturalne wpisy
 
 
K 0

kropson1988

Gość
Tajlandia (Liga Narodow kobiet w siatke) +2,5 handi setowe przy 6:11 dla Holenderek w pierwszym secie @2,01 Betsafe.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Puchar AFC 
Ceres - Ha Noi, 1 over 1.5 goli, @3.25, 0:0 w 22 minucie, stawka: x3

edit
  
Dziś: postawione: 16j, wygrane: 0j, bilans: - 16j (0/3)
FT 1:1


 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom