>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Fajnie się chłopcy bawią 
Mam nadzieję że Paire odpali czajnik bo mam Japońca po dużym kursie za jeszcze większą stawkę.
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 14:38 przez mrbrightsideDalbym sobie obciac klejnoty ze w piatym Paire dojedzie zmeczonego Sushiego a on oddal seta praktycznie prowadzac 5:2
A ja przy 4-2 dla Paire zamknalem zaklad w ktorym mialem jego wygrana i stawilem Japonca po kursie 5 
 
K 0

kropson1988

Gość
Brawo Kei !!! Nie to , że mialem go pogranego ale chcialem by wygral i tak to musialo sie skonczyc , gdyz po pierwsze mrbrightside (Pan wielki ustawkowicz ) polecal Paire  , a po drugie ilez mozna nie wykorzystywac takich okazji jak mial wlasnie Paire . W dalszych spotkaniach mysle o Fogninim @1,8 , Monfils +1,5 seta @2,05 i Iga Światek + 1,5 seta @2,24 wszystko Betsafe. 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dla widowiska w przyszlej rundzie lepiej ze Kei wygral bo mimo wszystko to lepszy zawodnik bardziej solidny i lepsze szoł zrobi niz Paire
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 3 czerwca 2019 14:45 przez mrbrightsideDla widowiska w przyszlej rundzie lepiej ze Kei wygral bo mimo wszystko to lepszy zawodnik bardziej solidny i lepsze szoł zrobi niz Paire
Yhm..Rafa tylko ręce zaciera. Kei już wypompowany, ciężkie mecze bez dnia przerwy teraz. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom