>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Kura uruchomił się w drugiej kwarcie, wszystko możliwe. Trochę cegła, a i tak sypią. Overy pójdą gładko.
over 55 3Q @ 1,83 zwrot
over 218,5 @ 1,80   
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 3 czerwca 2019 01:25 przez quick.Dużo straciłem NBA w tym sezonie, ale tu muszę pójść.
​Raptors seria 5 win z rzędu, seria 3 win z GSW. To dzisiaj się zakończy.

Golden State Warriors @ 2,26  
No i elegancko ;) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Schwarzman z Pella idą po szlema. Rojery wygrały Madryt, tu wygrana z Brayanami a poleca z para która debla gra dodatkowo i okazjonalnie i do Paryża w tym roku na cegle wygrali jeden mecz. 
 
P 10

pk95

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 12:02 przez adik1992Schwarzman z Pella idą po szlema. Rojery wygrały Madryt, tu wygrana z Brayanami a poleca z para która debla gra dodatkowo i okazjonalnie i do Paryża w tym roku na cegle wygrali jeden mecz. 

Cabal z Farahem biorą tego szlema
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Ten kurs na Saszke to jest jakiś żart. Ja rozumiem, że nie gra może tutaj jakoś wybitnie że wygrał 2 mecze w 5 setach, ale Lajovic to w tym roku naprawdę nie jest chłopcem do bicia. Kiedy grali ze sobą 2 miesiace temu buki płaciły na Ruska 1,25 a dzisiaj taka przebitka ? Bez przesady ja tam Fogniniemu nie ufam, a takie kursiwo  możliwe że jest perełką dnia.

Zverev 2,14 1xbet
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
cytat z dnia 3 czerwca 2019 13:03 przez ranverTen kurs na Saszke to jest jakiś żart. Ja rozumiem, że nie gra może tutaj jakoś wybitnie że wygrał 2 mecze w 5 setach, ale Lajovic to w tym roku naprawdę nie jest chłopcem do bicia. Kiedy grali ze sobą 2 miesiace temu buki płaciły na Ruska 1,25 a dzisiaj taka przebitka ? Bez przesady ja tam Fogniniemu nie ufam, a takie kursiwo  możliwe że jest perełką dnia.

Zverev 2,14 1xbet
To może być kabaret z cyklu WTA, wątpię żeby któryś 3-0 pocisnął
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom