>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 15:01 przez zderzok


Hamburg to jednak czarna lista. Szkoda czasu i pieniędzy. @mrbrightside dobrze prawi



Jaki Hamburg? Zderzok??? :) Ty juz chyba ostro świętujesz ????



A swoją drogą mnie fascynuje że ludzie oglądają tenis widzą taki mecz jak Lajovica z Medvedev em i uważają że na takim poziomie ATP nie ma wałków tylko :Medvedev był juz zmęczony, albo na chwilę stracił koncentrację i przegrał 10 gemow pod rząd zanim się ocknal, albo Lajovic nagle złapał God Mode  przy 5:1 , albo Ruskowi zachciało do toalety i chciał szybko skończyć mecz bez względu na wynik .????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


RUSSIA - SWITZERLAND over 4,5 1.80



RUSSIA - SWITZERLAND 3 tercja 1,5



tak proponuje umnie brak na 3 tercje overków ,kto ma niech gra za drobne ,powinni wbić 2 gole ja spróbuję 4,5 po ładnym kursie 1.80 to spory dali 



Coś czuje z ewejdzie 2 gole strzelą 5,5 to cieżko 2 tercja pogrzebana tylko 1-0 



Ja pograłem w ziemniaku 4,5 i 5,5 i liczę na 4,5 przede wszystkim 



Tak za drobne można pograć moim zdaniem 2 gole to nie dużo choć nieraz 3 tercje są underowe 



 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik


Nadal robi taki sam zjazd jak Medvedev pieknie:) Hiszpan wychodzi na prowadzenie 3:1 w pierwszym secie i na kolejnych 9 gemow przegrywa 8???????????? Nadal i Medvedev złapali tego samego wirusa
 
K 0

kropson1988

Gość


No no no Fogo co pogrywa . I będzie ciekawy , jak dla mnie zaskakujący finał w MC , którego przed tymi półfinałami w ogóle bym nie obstawił . No jeszcze kwestia tego czy Fabio dociagnie do końca ale już teraz powinien (chociaż po dzisiejszym 5:1 Medvedewa już niczego nie można być pewnym ????????) . A w finale na ten moment Fog bierze dla mnie to . 
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 16:52 przez mrbrightside


Nadal robi taki sam zjazd jak Medvedev pieknie:) Hiszpan wychodzi na prowadzenie 3:1 w pierwszym secie i na kolejnych 9 gemow przegrywa 8???????????? Nadal i Medvedev złapali tego samego wirusa



Chyba nie sądzisz , że co jak co ale Nadal nie wałkuje ... Proszę Cię skończ już gościu . Ty naprawdę widzisz wszędzie te walki jakie to słabe jest . A ewidentnie widać , że Fogniniemu poprostu wychodzi wszystko i Nadal nie może nic z tym zrobić . 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 17:00 przez kropson1988
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 16:52 przez mrbrightside


Nadal robi taki sam zjazd jak Medvedev pieknie:) Hiszpan wychodzi na prowadzenie 3:1 w pierwszym secie i na kolejnych 9 gemow przegrywa 8???????????? Nadal i Medvedev złapali tego samego wirusa



Chyba nie sądzisz , że co jak co ale Nadal nie wałkuje ... Proszę Cię skończ już gościu . Ty naprawdę widzisz wszędzie te walki jakie to słabe jest . A ewidentnie widać , że Fogniniemu poprostu wychodzi wszystko i Nadal nie może nic z tym zrobić . 



Nie mówię że walkuje tylko jakoś tak się złożyło że podobny scenariusz do poprzedniego polfinalu:) 
 
K 0

kropson1988

Gość


Ja nie chce nic sugerowac ani nic ale tak za drobniaki Nadal @9,40 Betsafe. Juz dzisiaj raz widzialem wielki zwrot akcji :D.
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 17:17 przez kropson1988


Ja nie chce nic sugerowac ani nic ale tak za drobniaki Nadal @9,40 Betsafe. Juz dzisiaj raz widzialem wielki zwrot akcji :D.



Nie jednak bez zbedncyh emocji ;p ⛔ . Tak jak pisalem wczesniej jesli Fabio wygra z Nadalem dla mnie bierze ten final . 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom