>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik


widac ze Chelsea nie zalezy na tym meczu oddała zupełmnie inicjatywe czekają cierpliwie az Eintracht strzeli im bramke 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Szykuje sie pogrom dzis... Dogrywke&amp;karne obstawialem w Valencii a tu rzez... A w Londynie za to dogrywka&amp;karne sie szykuja... Zawsze cos.



 



edit



Jest i dogrywka.......



Urwa nie tu miala byc...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Dobranoc i sporo wygranych na nocnych typach 



Jutro super dzień bo 1 mecze w MŚ W HOKEJU 



Verwo powinien sie zjawić i wam coś zapodać ,mnie tylko się ktrytykuje za typy jak pisałem wcześniej 



Dlatego niech każdy sam gra tak bedzie najlepiej ja gram co uważam za słuszne i co lubię ,a jak coś komuś nie pasuje to trudno ,ja nikomu nic nie pisze i zadaje pytania kto gra i za ile ,czy to ważne jak pisałem raczej nie ,każdy ma swój buzet ile może przeznaczyc na zakłady ,i na forum pozbierać typki z każdych działów i zagrać co mu się uda za stosowne a nie sugerować sie ktoś napisze ż egra mocno i nie wejdzie i kogo wina tego co napisał a ktoś postawił i pretensje ma do tej osoby bo nie weszło 



Dlatego pisze o takich sytuacjach ,żeby każdy sam grał przemyślane typy ,a działy są od tego zeby ktoś mógł sobie podebrać  anie zaiłość do użytkowników ,bo komuś co podał ie weszło ,odrazu zemsta ,a poco nikt niejest doskonały przecież ,dlatego poto jest forum żeby sie dowiadywać a nie ż ektoś pyta nikt nie odpisuje ,nie wiem czemu tak sie dzieje 



Ale kilka lat wstecz jak było stare forum wyglad to było można sie dowiedzieć sporo i inni ludzi byli ,a w tych czasach jest jak jest



Dziękuje i nie przejmować się tym co napisałem ,bo tak ogólnie pisałem ,jak to widzę a nie żeby kogoś posądzać ,jeszce nigdy nic złego nie napisałem na  kogoś i nie pisałem nic o typkach ,chcem to pobieram a jak nie to nie 



Moja teorja taka ż enieraz coś podbiore nie wejdzie to niemam żalu do nikogo mój wybór był i moja kasa ,a i tak Dziękuje Wszystkim że podają typki ,poto jest to Forum ,żeby sie dzielić 



Pozdrawiam to na tyle zaśmiecania i nie na temat 



Trzymajcie się miłj Nocki i Gratulacje Wszystkim za dobre typki i te słabsze dni ,nie przejmojemy się niczym ,robimy swoją robotę ,i siedzielimy z wiedzą na forum z innymi 



TO NA TYLE nie piszę wiecej nic bo administracja patrzy i ukarać mogą jak ktoś nie na temat pisze 



Przepraszam i Pomagajmy innym wygrywać z BUKAMI tu na forum 



Jatu wchodzę bo nieznam jeżyków OBCYCH i nie śledze różnych For poza tym ,bo nie zrozumie co tam piszą 



Zawsze komuś coś podrzuce jakiś link jak ktoś prosi do meczy jak jestem to walne linkiem i jakimś typkiem ,a  kto to doceni jego sprawa ,ja pomagam każdemu mam to zapodam 



i odpisuje jak jestem nie koniecznie tutaj ,żeby nie zaśmiecac to na pv pisze ,żeby był dział typy na żywo przejżysty



Dziękuję i wszystkiego dobrego użytkownikom na Forum Wszystkim!!!!
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Egipt



Zamalek - Wadi Degla, Btts w drugiej polowie, @3.50, 1:0 w przerwie, stawka x3



Albo bede lezal po całosci albo ogarne dzien...



Ostatni typ (jezeli nie wejdzie).



 



 



edit



✅



Dziś: postawione: 18j, wygrane: 21j, bilans: + 3j (1/6)



2:1 w 67 minucie!!!! 



Dzien ogarniety. Wracam do gry.



UFFF
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
grabi83 283

grabi83

Użytkownik


post na pol strony pelen bzdur i zero typow-zostaje.



krotki post w tym typ -leci.



ogarnij sie jeden z drugim
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom